Forrest Gump, locomotive, maeştri venerabili si alte animale (thread exclusivist)

since 2003

Mesajde monk » Joi Oct 30, 2003 10:05 pm

Initial trimis de Oribilul Mosh

Iar...de xemplu...monk are vocea foarte groasa. :)


Dia.....zi-ne !


si pe deasupra si foarte frumos ... dia ne-o punem ?
Tre sa ma apuc de karate sa nu ma bata Dumnezeu

The Wake Up Show™
Avatar utilizator
monk
 
Mesaje: 2747
Membru din: Sâm Mar 15, 2003 12:00 am

Mesajde dj_jaxxx » Joi Oct 30, 2003 10:06 pm

Sau daca nu...unu mai 'solid' asa...iti da asta o palma te trezesti in mozambic...

Moshule il stii pe actorul asta? Ajucat in Armageddon, The green mile, The scorpion king (de unde e poza) si in Daredevil

edit: monk da cat de sus poti sa sari?
Fişiere ataşate
king3.jpeg
king3.jpeg (28.07 KiB) Vizualizat de 6382 ori
Concurs NBA 2004-2005

I'm not afraid of death, I just don't want to be there when it happens.
Avatar utilizator
dj_jaxxx
 
Mesaje: 1131
Membru din: Mar Oct 22, 2002 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Joi Oct 30, 2003 10:10 pm

Green Mile e unul din filmele mele preferate. Era detinutu' ala de scotea bolile din toti. Marfa de marfa.
Michael Clarke Duncan se numeste actorul. Apropos de Duncan...ia pune-i lu' Koala o poza cu Tim Duncan. Poate ii place mai mult !
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde gabuba » Joi Oct 30, 2003 10:11 pm

unde sa mai sara bre? la Dzeu in pat?
ce urati is negrii astia.. toti niste buzosi si niste... mai frumosi albii. nu-i asa Dia? ;D

dia a adormit cu fanclubu' deschis? :con:
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Mesajde Dia » Joi Oct 30, 2003 10:13 pm

Da dom'le imi plac negrii !! si care e problema?! imi plac din multe motive! in primul rand imi plac pt k NU sunt placuti de multa lume ! in al doilea rand pt k au un look deosebit! in al 3-lea rand din motivul pe care nu il poate pronunta jaxx ! :p si pt k pot sari foarte sus! :) acu pe bune...mi se par foarte buni in tot ceea ce fac..mai buni decat noi albii! in muzica..in sport...ne dau clasa! chiar si in filme! White man can't jump a fost un film superb ! bineinteles k mi-a placut! iar negrul din poza ;m .......... !!!! :p
gabizzu...ramane cum am stabilit! ;D
like a soul without a mind
in a body without a heart
i'm missing every part
Avatar utilizator
Dia
 
Mesaje: 1052
Membru din: Dum Mar 31, 2002 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Joi Oct 30, 2003 10:16 pm

sigur ca ne dau clasa in muzica. Pink Floyd au fost albi. la fel si DIre Staits , Beatles sau Led Zeppelin.
ce sa mai zic de marii actori de culoare....precum Robert DeNiro , Al Pacino sau Anthony Hopkins ?

la sport....ramane sa mai discutam ! parerea mea este ca .....tot ciori raman !

*p
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde monk » Joi Oct 30, 2003 10:25 pm

dia si totusi ... daca ma vopsesc ... iau dyo k si asa e la reducere la Practiker ... o sa iti fiu mai simpatic ? :p
Tre sa ma apuc de karate sa nu ma bata Dumnezeu

The Wake Up Show™
Avatar utilizator
monk
 
Mesaje: 2747
Membru din: Sâm Mar 15, 2003 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Joi Oct 30, 2003 10:27 pm

pai ce ? daca te vopsesti ...tzi se tripleaza penisul ? ce sa faca Dia cu 7 cm ai tai ?
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Dia » Joi Oct 30, 2003 10:28 pm

asta e parerea ta!! eu nu am facut decat sa-mi exprim parerea proprie si personala care mi-a fost ceruta! si ma refeream la muzica de acum....pe care tu oricum nu o consideri muzica! si dupa cum vorbesti...esti rasist! ar trebui sa ii consideri egali...! pt k toti suntem egali ! rasismul mi se pare o prostie si mi-as fi dorit mai mult decat orice sa ma nasc neagra...sa vad cum e...! nu m-ar fi interesat reactiile celorlalti cum de altfel nu ma intereseaza nici acum!
si oricum nu am spus k nu accept altfel de barbat decat un negru! am avut un singur prieten negru...a fost...! ceilalti au fost albi...EL este alb ...deci...! :) pe tine te-am refuzat din alte motive (a intervenit gabizzu intre noi....:p ) !
like a soul without a mind
in a body without a heart
i'm missing every part
Avatar utilizator
Dia
 
Mesaje: 1052
Membru din: Dum Mar 31, 2002 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Joi Oct 30, 2003 10:33 pm

Initial trimis de Dia The Koala Bear
EL este alb


te referi la Dumnezeu , nu ? d'aia l-ai scris cu majuscule ?

de ce ti-ai fi dorit sa te nascut neagra ..mai mult ca orice ? sa ai curu mare si sa portzi 6 la sutien ? :p

nu sunt rasisit ! :rolleyes:
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde monk » Joi Oct 30, 2003 10:34 pm

Initial trimis de Oribilul Mosh
ce sa faca Dia cu 7 cm ai tai ?



7 cm in plus pe langa cei 20 :p pai stai sa iti explichez moshule ... io ma vopsesc si vopseaua se intareste da ? .... eeee dau strat dupa strat pana nu o sa mai intre ... :D
Tre sa ma apuc de karate sa nu ma bata Dumnezeu

The Wake Up Show™
Avatar utilizator
monk
 
Mesaje: 2747
Membru din: Sâm Mar 15, 2003 12:00 am

Mesajde Weet-weet » Joi Oct 30, 2003 10:41 pm

AAAAAAAAAAAA se ia cineva de negri ?
Poi moshule , nu-s toti la fel , nu toti au buzele alea mari .. exista si exceptii ... Sotul meu nu e negru , e doar mulatru ... si e de nota 1000000000 pe langa alti albi pe care i-am cunoscut .. comportament .. si alte alea :p
Monk , tu m-ai mintit ! nu mi-ai zis de 20cm .. ziceai mai mult de atat ... hmm ce sa fac cu un asa amant ? :p
Anti pro-ana
Avatar utilizator
Weet-weet
 
Mesaje: 2682
Membru din: Joi Iun 19, 2003 11:00 pm

Mesajde dj_jaxxx » Joi Oct 30, 2003 10:46 pm

Initial trimis de Oribilul Mosh
Green Mile e unul din filmele mele preferate. Era detinutu' ala de scotea bolile din toti. Marfa de marfa.
Michael Clarke Duncan se numeste actorul. Apropos de Duncan...ia pune-i lu' Koala o poza cu Tim Duncan. Poate ii place mai mult !


Uite si poza cu Duncan...sa stii Dia ca nu e tot sa-ti placa negrii tre sa si gasesti unii pe gustul tau...

de 50 cent iti place?? are si un dinte de aur!!!
Fişiere ataşate
40221.jpeg
40221.jpeg (14.03 KiB) Vizualizat de 6376 ori
Concurs NBA 2004-2005

I'm not afraid of death, I just don't want to be there when it happens.
Avatar utilizator
dj_jaxxx
 
Mesaje: 1131
Membru din: Mar Oct 22, 2002 11:00 pm

Mesajde gabuba » Joi Oct 30, 2003 10:48 pm

moshule, moshule vad ca te tot feresti sa vb. despre elementul sexy care a intervenit intre tine si dia.
pana una alta monk in tentativele sale e ignorat total, moshu o da in strambe fara rezultat, iar mie dia imi face ochi dulci in permanentza.

ce sa faci , dom'le , tre sa fii facut pt asa ceva (si daca o sa zici monk ca pt luat la muie, o sa fii un mare bou *p - ti-am ghicit gandurile, sunt clarvazator). :D
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Mesajde Dia » Joi Oct 30, 2003 10:56 pm

EL este cel mai important baiat din viata mea in momentul asta (si nu e gabizzu...nici monk...nici tu OM...:p ) !! nu am putut sa ii spun numele da am scris cu litere mari k sa subliniez importanta lui! nu...nu e Dumnezeu.. ! :) as vrea sa fiu neagra pt k as vrea sa fiu neagra...! nici pt numarul de la sutien si nici pe fundul mare! :) Weet Weet are dreptate ;) Monk...pe tine te vreau cu tot cu cei 3 cm ai tai :p ! nu trebuie sa te vopsesti...mai alergi o data dupa tramvai ca data trecuta si sunt multumita :p !
gabizzu :p ! asta e tot ce comentez ;m
jaxxx.,..am gasit mai multi pe gustul meu! unul a fost al meu...ceilalti nu...k e greu sa ajung la DMX (prefer DMX...nu 50 cent..) ! Weet Weet....FELICITARI!!!!
like a soul without a mind
in a body without a heart
i'm missing every part
Avatar utilizator
Dia
 
Mesaje: 1052
Membru din: Dum Mar 31, 2002 11:00 pm

Mesajde gabuba » Joi Oct 30, 2003 11:05 pm

ce facusi bre dia, nu mai ramane cum am stabilit? ;D
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Mesajde Dia » Joi Oct 30, 2003 11:22 pm

din greseala...da l-am sters! :p
gabizzu...nu ramane cum am stabilit...ramane EXACT cum am stabilit ;)
like a soul without a mind
in a body without a heart
i'm missing every part
Avatar utilizator
Dia
 
Mesaje: 1052
Membru din: Dum Mar 31, 2002 11:00 pm

Mesajde Weet-weet » Joi Oct 30, 2003 11:25 pm

Merci Dia ;) Daca astepti ceva anishori , poate o sa avem un baietzel , si daca il vrei .. e al tau :yD
Anti pro-ana
Avatar utilizator
Weet-weet
 
Mesaje: 2682
Membru din: Joi Iun 19, 2003 11:00 pm

Mesajde J'adore » Vin Oct 31, 2003 12:26 am

hehe...vad ca sau scris multe pe aici:p Moama gabitzule macho man ce esti ;) se bat fetele pe tine ha :p Apropo...daca te`a pupat pe gura nu inseamna neaparat ca sunteti impreuna, daca a fost french..atunci sunt sanse mai mari sa fiti :cool:
Monk, ai grije cu moshu, ca doar sti ca e mai pervers de felul lui, sa nu iti fure gajica :p
Ce sa va zik...pai azi am fost la sc, am avut doua proiecte de prezenat..a mers bine, dar vorbeam cu 100 km p ora :rolleyes:
Am pus un prezervativ pe o banana, bey da ce de kkt cand nu vrea sa "slide down" al dracului prezervativ, e de kkt cu ele :eek:
l'eternite soulage mes peines
Avatar utilizator
J'adore
Junior Member
 
Mesaje: 1960
Membru din: Lun Dec 10, 2001 12:00 am

Mesajde Weet-weet » Vin Oct 31, 2003 1:25 am

Acu' , ca avui timp sa cetesc tot ce ati scris .. hai sa zic si eu , frumos , ca la scoala ...
Eu ... ca sa pot fi aici , trebe sa fiu un animal/gandac ... renuntz la ideea cu calugaritza ... as vrea sa fiu .. o chinchilla , ca cica e un animal fermecator ( bine .. uit de modestie tura asta :p ) si e mica si nu cantareste mult ( ca si mine .. nici eu nu cantaresc mult ... acu' sa nu punem la socoteala prezentul .. )
Si asa Moshule .. sunt ciori ? Si tu vroiai sa il iei pe barbatu-meu la bagaboante .. pai daca ai respect din-asta pentru el ... cum sa mai am incredere in tine ? Si cum sa te las sa dormi la noi ? De ce sa mai incerc sa il conving ? *p
Uffffffff ce ti-e si cu barbatii astia !:con:
Anti pro-ana
Avatar utilizator
Weet-weet
 
Mesaje: 2682
Membru din: Joi Iun 19, 2003 11:00 pm

Mesajde gabuba » Vin Oct 31, 2003 1:44 am

hheehehhee.. oricum urasc relatile la varste d-astea, ce pui mei de relatie poa' sa fie asta? vb. lu darky (imi dai un porc de craciun, pt citate) un mozol de placere si gata! bine, poate si un futai da nu acum. sa mai crestem un an si vedem dupa. :o

io am plecat la culacare.

hai noapte buna fratilor gandaci, ursi, mafii, oribili, monki, uitzi uitzi si altii! :sperm:
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Mesajde J'adore » Vin Oct 31, 2003 2:02 am

LOL gabitzule, e sa mai cresti si tu mare ha :)
iti e frica de fete :p
l'eternite soulage mes peines
Avatar utilizator
J'adore
Junior Member
 
Mesaje: 1960
Membru din: Lun Dec 10, 2001 12:00 am

Mesajde gabuba » Vin Oct 31, 2003 10:54 am

pai cum sa nu-mi fie bre frica de fete care au nickul 'jadore MAFIA'. d'un' sa stiu io cat sunt ele de periculoase??:cool:
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Mesajde monk » Vin Oct 31, 2003 3:39 pm

Initial trimis de Weet-weet
Monk , tu m-ai mintit ! nu mi-ai zis de 20cm .. ziceai mai mult de atat ... hmm ce sa fac cu un asa amant ? :p



draga nu era vb de erectie ... ca doar nu ma vopsesc cu P#$% sculata ... ce dracu !
Tre sa ma apuc de karate sa nu ma bata Dumnezeu

The Wake Up Show™
Avatar utilizator
monk
 
Mesaje: 2747
Membru din: Sâm Mar 15, 2003 12:00 am

Mesajde monk » Vin Oct 31, 2003 8:19 pm

azi am achizitionat ultima inovatie in domeniu de dozator ... stau si ma gandesc unde sa il pun .. la scoala sau acasa ...

Cine nu are asa ceva ... sa nu carecumva sa intre in asociatia alcoolicilor anonimi
Fişiere ataşate
heineken.jpg
heineken.jpg (12.9 KiB) Vizualizat de 6382 ori
Tre sa ma apuc de karate sa nu ma bata Dumnezeu

The Wake Up Show™
Avatar utilizator
monk
 
Mesaje: 2747
Membru din: Sâm Mar 15, 2003 12:00 am

Mesajde gabuba » Vin Oct 31, 2003 8:30 pm

monk, sometimes I hate you... :bleah:
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Mesajde monk » Vin Oct 31, 2003 8:38 pm

not now i think :D :con: :o
Tre sa ma apuc de karate sa nu ma bata Dumnezeu

The Wake Up Show™
Avatar utilizator
monk
 
Mesaje: 2747
Membru din: Sâm Mar 15, 2003 12:00 am

Mesajde J'adore » Sâm Noi 01, 2003 12:21 am

Gabitzu aqvand in vdere ca azi mi`am imfipt unghiuta in gatul unui tampit...sunt destul de periculoasa, cu anumite persoane :p
l'eternite soulage mes peines
Avatar utilizator
J'adore
Junior Member
 
Mesaje: 1960
Membru din: Lun Dec 10, 2001 12:00 am

Mesajde gabuba » Sâm Noi 01, 2003 12:43 am

asa, so what? :con:
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Mesajde J'adore » Sâm Noi 01, 2003 12:51 am

PAi u ai zis ca nu sti cat de periculoase suntem noi fetele, iti zik eu foarte periculoase:o
l'eternite soulage mes peines
Avatar utilizator
J'adore
Junior Member
 
Mesaje: 1960
Membru din: Lun Dec 10, 2001 12:00 am

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Locomotive

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori