Jocuri amicale

Mesajde baixinho© » Dum Feb 13, 2005 10:30 am

aiu - baixinho © 2-1
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde v1n3ri » Dum Feb 13, 2005 5:21 pm

Un meci mare disputat in ograda bunicilor. Aci, Za bla' cat vs. Za blu' pisic s-or duelat pe viatza si pe moarte. Scoru' nu-l stie nime', dar se banuie ca s-a ajuns la un 13-13 :). Era sa uit... Az e 13 :).
Doar doua lucruri sunt infinite: universul si prostia umana. In legatura cu universul nu sunt sigur.
E o onoare sa fiu ignorat de gabuba.
Avatar utilizator
v1n3ri
Junior Member
 
Mesaje: 541
Membru din: Lun Noi 29, 2004 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Joi Feb 24, 2005 8:54 am

Un meci amical de pregatire a avut loc in aceasta dimineatza intr-un mic satuc din Nepal....opunand pe Oribilul Mosh Imagine ...reprezentantului gazdelor...eyewitness Imagine .
Meciul s-a incheiat cu o surpriza de proportie...eyewitness invingand cu 3-0. Doamnelor si domnilor...toata lumea astepta o victorie categorica a jucatorului ce reprezinta Mexicul....dar se pare ca biliardul este un sport imprevizibil.

*p
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Joi Mar 03, 2005 6:02 pm

Oribilul Mosh - sora lu' v1n3ri 1-3

Intr-un meci de antrenament pentru o eventuala semifinala cu fratele lu' sora lu' v1n3ri....sora lu' v1n3ri m-a invins fara drept de apel. totusi crez ca este zeitza Fortuna insasi. n-am vazut in viatza mea asemenea noroc !
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde RooT » Joi Mar 03, 2005 6:09 pm

moshule .. nu te lasa ... show some attitude :) ...
I'm not a slave to a god that doesn't exist
And I'm not a slave to a world that doesn't give a shit
Avatar utilizator
RooT
 
Mesaje: 1029
Membru din: Joi Iun 21, 2001 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Joi Mar 03, 2005 6:12 pm

lasa...ca pe frati'su il bat...si ajung in finala ! :D
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Razorel » Joi Mar 03, 2005 7:47 pm

Am jucat si eu cu sora lu` v1n3ri si scoru a fost ceva gen 4-1 sau 5-1, pt ea, normal
:D
In astfel de conditii, moshule, sigur te intalnesti cu el in semifinala :p
...unu-o ia de-a dreptul, altul zboara sui, unul zboara peste cuibul cucului.
Avatar utilizator
Razorel
Junior Member
 
Mesaje: 308
Membru din: Mar Noi 16, 2004 12:00 am

Mesajde Daimon » Joi Mar 03, 2005 9:03 pm

eu zic ca de-acum sa joace sora lu' v1n3ri pt el:))
Avatar utilizator
Daimon
 
Mesaje: 5074
Membru din: Mie Noi 26, 2003 12:00 am
Localitate: timisoara

Mesajde eyewitness » Vin Mar 04, 2005 7:47 am

miraculosule, io zic sa ne spui si de partidele jucate cu bunicu dinspre tata a lu v1ner1. ar fi fuarte interesant. uite, chiar ai putea baga cronica pe portal. multi s-ar bucura :D
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde baixinho© » Vin Mar 04, 2005 7:51 am

chiar, ca nu am mai sters de ceva vreme posturi de pe Stiri, ci doar de pe Poze.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde AxinTe » Lun Mar 07, 2005 3:20 pm

acsinte vs daimon 2-3 :D un meci fara comentarii
Imi doresc ce-mi doresti tu mie si sa ti se intample tie !
Avatar utilizator
AxinTe
Junior Member
 
Mesaje: 329
Membru din: Vin Ian 07, 2005 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Lun Mar 07, 2005 4:47 pm

In meci amical oficial de pregatire pentru turneul Gara Titan Sud ....
Publius - Oribilul Mosh 3-2

Rivalitatea dintre cei doi este atat de mare incat poate fi asemuita cu Steaua - Ciuc la hockey pe gheatza. Nu de putine ori miza jocurilor dintre Publius si OM s-a ridicat la 10 beri ! Astazi Publius a inceput bine...dar OM a egalat situatia. 1-1 dupa cateva minute. Apoi Moshului i s-a oprit internetul..dar Publius a fost fair-play si nu a dorit sa profite de acest avantaj, meciul reluandu-se de la 1-1. 2-1 pentru Mosh intr-un meci superb...in care Publius a bagat toate bilele (in afara de neagra) fara ca Moshu sa loveasca vreodata. Apoi Moshu si-a bagat toate bilele + neagra si a castigat.
Publius egaleaza la 2....si revine pe final si il invinge pe Mosh.
Frumos meci !
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Daimon » Joi Mar 10, 2005 10:16 pm

pe un frig strasnic, in drum spre gara din Titan, centrul Universului, in meci amical Mylord-Daimon 1-3 intr-un mecio influentat de nerabdarea cauzata de apropierea debutului fabulosului meci steaua-VILLAREAL, care nu a mai avut loc.
Avatar utilizator
Daimon
 
Mesaje: 5074
Membru din: Mie Noi 26, 2003 12:00 am
Localitate: timisoara

Mesajde Oribilul Mosh » Dum Mar 13, 2005 11:31 pm

Astazi mi-a dat blu_pisic mooie la biliard. Multa mooie mi-a dat ...bagami-as poola in el de joc ! 3-1 pt. ea !
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Mtz » Lun Mar 14, 2005 12:56 pm

io vs Cr3tz 2-0 apoi s-a stricat site-ul ;a
*"Oamenii cer libertatea de exprimare ca o compensatie pentru libertatea gandirii pe care o folosesc rar"-Soren Kierkegaard
*"In order to understand something, you mustn't try to understand everything."-Weinberg - Lump Law


oPsedatii stiu de ce
Avatar utilizator
Mtz
 
Mesaje: 522
Membru din: Mie Iun 16, 2004 11:00 pm

Mesajde v1n3ri » Lun Mar 14, 2005 9:47 pm

Baicsu' vs. v1n3ri: Sa fi tot fost vo 6-2. Si nu pt mine. Joaca tot mai bine. Imediat ii facem felu' :)
Doar doua lucruri sunt infinite: universul si prostia umana. In legatura cu universul nu sunt sigur.
E o onoare sa fiu ignorat de gabuba.
Avatar utilizator
v1n3ri
Junior Member
 
Mesaje: 541
Membru din: Lun Noi 29, 2004 12:00 am

Mesajde baixinho© » Lun Mar 14, 2005 10:01 pm

am avut oaresce noroc in seara asta, chestie pe care v1n3ri a uitat sa o mentioneze.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde baixinho© » Mar Mar 15, 2005 12:47 am

tocmai s-a terminat meciul baixinho © - RooT 6-7. scorul a evoluat in felul urmator: 0-1, 1-1, 1-2, 2-2, 2-3, 3-3, 3-4, 3-5, 4-5, 5-5, 5-6, 5-7, 6-7. ultima partida a fost ceva ce rar se poate vedea: am spart eu, dupa care a venit randul lui RooT. a bagat sase bile la aceeasi mana, iar la a saptea a ratat. mi-a venit mie randul, le-am bagat pe toate sapte, dupa care am bagat si neagra, reducand din handicap. a fost un excelent antrenament pentru ceea ce va urma.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Sâm Mar 19, 2005 3:49 am

Ieri a avut loc un meci de protest la adresa CDO. k@tzy - Oribilul Mosh 4-2.
Meciul a fost incredibil deoarece k@tzy nu a introdus niciodata neagra in cele 6 partide.
In schimb, OM a introdus de doua ori neagra cand nu trebuia...si de alte doua ori neagra impreuna cu alba.
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Mar Mar 22, 2005 6:19 pm

In primul sau meci de la revenire, Oribilul Mosh a aratat o forma deosebita semn ca timpul in care a stat departe de tac si bile i-a priit. Campionul mexican a dispus cu un categoric 3-0 de campionul venezuelean acsinte.
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Lun Mar 28, 2005 12:50 am

Intr-un meci amical oficial, la Tirana, SOD - Oribilul Mosh 4-2. Meciul s-a desfasurat sub semnul echilibrului, cei doi jucatori de valori aproximativ egale etaland o gama variata de lovituri. In cele din urma diferentza a fost facuta de zeitza Fortuna care a fost mai darnica cu maestrul emerit al sportului albanez. In partida a 6 a, SOD a uitat sa selecteze coltzul pentru neagra....dar fiind un meci amical s-a trecut cu vederea.
La final publicul a rasplatit cu ropote de aplauze evolutia celor doi sportivi.
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde baixinho© » Mar Apr 05, 2005 11:12 pm

in acest moment se desfasoara a doua semifinala a turneului Ciorogarla, intre SOD si baixinho ©. in momentul transmiterii acestei cronici, scorul este 2-1 pentru baixinho ©. acum zece zile, cei doi adversari de azi (dar foarte buni prieteni in viata de zi cu zi) s-au intalnit intr-un amical, care s-a terminat cu vicstoria lui SOD cu 3-1.
Locul disputarii amicalului: Citywest Hotel Dublin. Spectatori: 25.001 (jucatorii multumesc pe aceasta cale Mirelei, care a tinut pumnii - in ochi - celor doi combatanti). Evolutia scorului: 1-0, 1-1, 2-1, 3-1.
Meciul a inceput in nota de dominare a lui SOD, care, cu lovituri precise, l-a facut pe adversar sa se retraga in aparare. Tragerile de timp nu i-au folosit lui baixinho ©, care a bagat doar trei bile, in timp ce SOD a facut curatenie pe masa. A doua parte a intalnirii a fost mult mai echilibrata decat prima. Ambii jucatori si-au creat ocazii periculoase, pana intr-un moment in care SOD a incercat sa dea o pasa la portar, dar a marcat in propria poarta: 1-1 si meciul era relansat. Cel putin asta a crezut baixinho ©, care s-a napustit asupra adversarului cu toate bilele, neglijand-o pe cea neagra, pe care a bagat-o in gaurica intr-un moment in care nu era cazul. La 2-1 si cu avantajul moral de partea lui, SOD a dat o adevarata lectie de snooker, incheind conturile mai repede decat si-ar fi imaginat chiar si cei 12.500 de fani ai lui din tribunele lui Citywest Hotel Dublin. Reamintim ca singurul suporter impartial din sala a fost Mirela.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Vin Apr 08, 2005 7:05 am

saptamana trecuta : Oribilul Mosh - eyewitness 0-7
ieri : Oribilul Mosh - eyewitness 0-6

Cu toate acestea, jucatorul mexican isi pastreaza optimismul si spera ca va trece de perioada mai putin fasta in care se afla, perioada care a inceput prin faptul ca a fost furat de catre federatia de specialitate la cel mai puternic turneu al anului *p
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Ciuma » Dum Apr 17, 2005 1:26 pm

daca aveti timp si chef eu sunt cam toata ziua pe messenger...si ma plictisesc de moarte...accept orice fel de provocare :)
All i've got is insane
Avatar utilizator
Ciuma
Junior Member
 
Mesaje: 223
Membru din: Mar Mar 30, 2004 11:00 pm

Mesajde Djinn » Joi Iun 09, 2005 2:26 pm

astazi, intr-un fulminant meci presarat cu hohote de ras si de plans de ambele partzi, Za C Division Cheshire Cat (aka. subsemnata) a reusit sa-l cotonogeasca pe Za B Division Mighty Sorcerer (aka. Daimon) cu un 5-4. Meciul s-ar fi jucat pana protagonistii cadeau latzi, da' vrajitoru' s-o carat la bembleoteca locala sa bea un pa'arel de cultura vinicola, asa ca returu' pe alta data, asteptam provincia :D
sa-mi amintiti voi, ca io sigur uit
Avatar utilizator
Djinn
 
Mesaje: 4332
Membru din: Lun Noi 15, 2004 12:00 am

Mesajde Daimon » Vin Iun 10, 2005 4:43 pm

dupa un meci maraton, cu numeroase rasturnari de scor si de alte situatii Zi AllMighty Sorcerer (je) si Za Cheshire Cat (fluffy) s-au oprit la scorul de 11-10 pt Sorcerer, din motive culturale (ca si ieri). programul Salbaticiunii fiind conditionat de o cura de culturalizare snobo-aristocratica.

CC a avut o revenire spectaculoasa, de la 9-5 sau 11-8, putem spune ca nici unul dintre combatanti nu s-a facut de ras.. si in ciuda evidentei diferente de valoare, se remarca progresele lui CC.

urmeaza o a treia sesiune, pentru a stabili cu exactitate care dintre cele doua parti este mai puternica, Vrajitorul sau Salbaticiunea:D
Avatar utilizator
Daimon
 
Mesaje: 5074
Membru din: Mie Noi 26, 2003 12:00 am
Localitate: timisoara

Mesajde Ciuma » Sâm Noi 12, 2005 5:19 am

meci amical disputat la mare distanta , ruta Arad-Bucuresti , intre userul pL4gu3_ si userul cr3tz. Ora de disputare : tarzie. Oameni prezenti : nici unul . Stare de spirit : voie buna si chef de chef. Dupa inceput fulminant marca eu , cr3tz revine incredibil , stabilind scorul final al intalnirii 2-1 pentru mine.the end.
All i've got is insane
Avatar utilizator
Ciuma
Junior Member
 
Mesaje: 223
Membru din: Mar Mar 30, 2004 11:00 pm

Mesajde cr3tz » Dum Noi 13, 2005 6:51 pm

revansa meciului de sus si cel din ultima etapa a avut loc mai devreme,carstigator fiind je cu 4-1 :D ciuma noapte buna :D
ma scot cu: pe forumu de caterinca nu exista offtopice.
cr3tz
 
Mesaje: 3427
Membru din: Vin Dec 24, 2004 12:00 am

Mesajde PSA » Mie Dec 07, 2005 3:20 pm

SALUT! Unde se desfasoara aceste partide ca vreau si eu sa ma bag. M-am saturat sa joc de unu singur in IDM intre 9-13 cand e super ieftin.
PSA
Junior Member
 
Mesaje: 8
Membru din: Lun Aug 08, 2005 1:28 pm
Localitate: la un prieten

Mesajde Daimon » Mie Dec 07, 2005 4:38 pm

pe ym messenger. uita-te si tu care sunt userii care mai joaca si contacteaza-i ;)
Avatar utilizator
Daimon
 
Mesaje: 5074
Membru din: Mie Noi 26, 2003 12:00 am
Localitate: timisoara

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Campionatul forumistic de biliard

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori

cron