Comentarii la Divizia A

Mesajde baixinho© » Lun Iun 27, 2005 10:05 pm

off topic:

in mod sigur o sa te iubeasca si cand o sa joci revansa la tabinet.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde eyewitness » Mar Iun 28, 2005 12:12 pm

jijica
vezi retur : catalanu - eye = 4 - 2
disputat ieri
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde eyewitness » Mar Iun 28, 2005 12:23 pm

iote ca am gasit un pimeu din 24 iunie de la valiente :

salut

--------------------------------------------------------------------------------

scuze

- eu ma retrag din turneul de biliard, am jucat doar 2 meciuri si nu mai am timp pt celelalte, am fost ocupat si acu nu imi mai merge bine ym.
te anunt pe tine ca esti mod acolo si cu mine in grupa, scuze pt complicati

eu o sa revin la turneul din septembrie

--------------

deci jijica, meciurile lui valiente se anuleaza iar valiente cand va reveni va trece in divizia C
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde jeorj » Mar Iun 28, 2005 7:37 pm

tre sa precizez ca de o vreme pot intra si seara dar nu stau prea mult daca nu e ceva sigur.
Anuntati-ma si incerc sa fiu prezent. Ca se intampla sa cada netu, nu-i o scuza da se-ntampla:D
Ps. pentru azi i-am promis lu reatrd ca voi fi prezent intre 12 si 16, dar n-am putut ca o murat servarul de la serviciu. nu stiu daca mo cautat sau nu dar asta este. Mai este doo zile si ceva nopti. Daca cei care mai pot si vor sa juoace cu mine nu ma gasesc on lain sa lase ceva mesaj pe ym ca o sa raspund cu da, nu sau cand.....
mare e gradina domnului da multi o sarit parleazul
Avatar utilizator
jeorj
Junior Member
 
Mesaje: 1138
Membru din: Joi Ian 20, 2005 12:00 am

Mesajde Razorel » Joi Iun 30, 2005 7:33 am

Deci meciurile se pot juca pana pe data de 30, inclusiv? Din cauza sesiunii am jucat cam putine meciuri dar sper sa gasesc si pe cineva maine sa mai joc un meci doo.
edit: Deci azi e maine, dupa cum am aflat :D Azi e 30... nu stiam. Deci joc azi cat pot.
...unu-o ia de-a dreptul, altul zboara sui, unul zboara peste cuibul cucului.
Avatar utilizator
Razorel
Junior Member
 
Mesaje: 308
Membru din: Mar Noi 16, 2004 12:00 am

Mesajde jeorj » Mie Iul 06, 2005 12:31 pm

Din lipsa de ocupatie m-am apucat sa pictez si eu in excel un tablou cu scorurile si unu cu clasamentu. Dupa ce introduceti scorurile(si le validati cu enter) , cu combinatia de taste Ctrl-k se calculeaza automat clasamentul. Incercati-l si spuneti daca va functioneaza. Trebuie sa acceptati macro-comenzile ca sa functioneze.

Incearca aici
mare e gradina domnului da multi o sarit parleazul
Avatar utilizator
jeorj
Junior Member
 
Mesaje: 1138
Membru din: Joi Ian 20, 2005 12:00 am

Mesajde h0va » Mie Iul 06, 2005 11:14 pm

gigele ai reinventat ruata?! :D

ia ceteshte mneata posturili mele de pe la inceputu' lunii iunie http://www.fanclub.ro/showpost.php?p=408344&postcount=1456 :) cu un astfel de tabel realizez eo clasamentu..duar ca la mine shortcut'key-ul pt macro ie ctrl-s

ba al meu ie shi mai shmecher..ca enumera shi meciurile ramase de disputat :D

?!
Avatar utilizator
h0va
 
Mesaje: 2049
Membru din: Mar Oct 21, 2003 11:00 pm

Mesajde jeorj » Joi Iul 07, 2005 10:02 am

y0ung_h0va scrie:gigele ai reinventat ruata?! :Dia ceteshte mneata posturili mele de pe la inceputu' lunii iunie
Stai linistit ca nu intentionam sa-ti fur coronita de premiant la Excel:). am vrut doar sa ajut daca se poate, mai ales ca nimeni in afara de tine nu a afisat tabelul facut de tine, si ceilalti inca mai folosesc tabele editate si calculate de mana
y0ung_h0va scrie: cu un astfel de tabel realizez eo clasamentu..duar ca la mine shortcut'key-ul pt macro ie ctrl-s
Daca cu un simplu ctrl-s rezolvi un "tabel" ca ala din link esti de invidiat~p
Eu cred ca iera ora cam matinala pentru tine cand ai pus linku, ca cu mine te certai da ierai cu gandu la fata din poze [-o :hump:

y0ung_h0va scrie:ba al meu ie shi mai shmecher..ca enumera shi meciurile ramase de disputat :D
eu am incercat sa fac tabelele mai organizate, mai compacte, mai usor de utilizat. Plus ca meciurile ce s-au jucat si cele care nu s-au jucat se vad foarte bine in tabelul cu scoruri:D. De asemenea useru nu mai trebuie sa isi bata capul cu ce mai e pe langa tabel

pe seu : era doar o propunere de design nu o tentativa de iesire in evidenta
mare e gradina domnului da multi o sarit parleazul
Avatar utilizator
jeorj
Junior Member
 
Mesaje: 1138
Membru din: Joi Ian 20, 2005 12:00 am

Mesajde h0va » Joi Iul 07, 2005 10:45 am

bre jijele ceai bre?!

oileo..am dat link la pozele felinei ~p ~p ~p

bre eo nu mam luat de tine breee..credeam ca ne avem ca fratzii..

1/ am afishat tabelu la inceputu lunii iunie shi le'am oferit consultantza celorlaltz clasamentari..da' iei nau frut casa adopte metoda propusa de mine

2/ lista cu meciurile disputate propusa de tine arata ca tabela cu distantzele dintre orashe prezenta pe tuate hartzile rutiere ~p ~p ~p

3/ useru oricum nu tre sa'sh bata capu cu ce'i pe langa tabel decat daca pun eo poze cu feeemei destzolite

4/ ~p ~p ~p

peseu: daca tot iesht mese in icscel realizeaza formula de conditionare pt situatia in care doi useri au acelashi nr de puncte, acelashi golaveraj shi trebe casa se faceze departajarea dupe meciu direct :D gluck

?!
Avatar utilizator
h0va
 
Mesaje: 2049
Membru din: Mar Oct 21, 2003 11:00 pm

Mesajde baixinho© » Joi Iul 07, 2005 11:12 am

sunte-ti cu capul toti doi. posta-ti rezultatele acolo, un user le strange si le pune in tabel, dupa care face clasamentul si cam gata. drept pentru care "formula de conditionare pt situatia in care doi useri au acelashi nr de puncte, acelashi golaveraj, iar departajarea se face dupe meciu direct" va fi subiect de meditatie in momentele in care suntem pe wc.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde baixinho© » Joi Iul 07, 2005 10:00 pm

cinste aluia care a inventat snooker-ele.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde Ciuma » Mar Aug 16, 2005 12:24 am

o precizare la clasament : rezultatul turului meciului dintre eu si baixu a fost 4-2 in favoarea mea...
All i've got is insane
Avatar utilizator
Ciuma
Junior Member
 
Mesaje: 223
Membru din: Mar Mar 30, 2004 11:00 pm

Mesajde eyewitness » Mie Aug 17, 2005 4:10 pm

azi D-zeu a tzinut cu root :(
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde dorinn » Mie Aug 17, 2005 4:14 pm

omg! a batut root pe cineva! cred ca a dat numa' la ochi :D
gg llama, asa te vreau \o/
i know what i want,
i'll say what i want
and no one can take it away!!!
Avatar utilizator
dorinn
Junior Member
 
Mesaje: 363
Membru din: Sâm Mar 16, 2002 12:00 am

Mesajde eyewitness » Mie Aug 17, 2005 4:19 pm

partea pruasta ie ca m-am batut singur :D
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde jeorj » Vin Aug 26, 2005 1:30 pm

La meciu dintre gigiel si aiu acesta din urma a fost din nou dezavantajat de publicul spectator care a aruncat cu muraturi pe teren(in ciuda spiritului desavarsit de fair play dovedit de aiu):D
mare e gradina domnului da multi o sarit parleazul
Avatar utilizator
jeorj
Junior Member
 
Mesaje: 1138
Membru din: Joi Ian 20, 2005 12:00 am

Mesajde baixinho© » Mie Aug 31, 2005 10:46 pm

nu stiu cum s-a intamplat minunea, dar nu am retrogradat.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde baixinho© » Joi Sep 01, 2005 1:20 pm

la turneul din lunile iulie-august au participat 28 de concurenti (10 in Divizia A, 9 in B si 9 in C). JaJaBeens (din Divizia A) s-a retras, astfel ca au ramas 27. au retrogradat din Divizia A trei concurenti, au promovat si au retrogradat in si din Divizia B cate trei concurenti si au promovat din Divizia C trei concurenti.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde aspyrin » Joi Sep 01, 2005 3:52 pm

ce id are pL4gu3_?
Tough ain't enough!
Avatar utilizator
aspyrin
Junior Member
 
Mesaje: 929
Membru din: Dum Ian 12, 2003 12:00 am

Mesajde baixinho© » Joi Sep 01, 2005 5:22 pm

vezi in linkul din semnatura mea: vegeta_the_brave_super_saiyan.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde baixinho© » Vin Sep 02, 2005 9:43 am

pentru că incă este vacanţă, s-a luat decizia ca această a treia fază a campionatului să debuteze pe 15 septembrie şi să se incheie pe 31 octombrie. asta nu inseamnă că nu se pot desfăşura meciuri şi pană pe 14 septembrie, ora 24.00, dar ele vor fi amicale.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde baixinho© » Joi Oct 13, 2005 9:52 am

daca mai am parte de vreo 2-3 meciuri in care adversaru sa castige 3 meciuri din 4 cu bulan, las altuia locul meu in divizia a. n-are nici un sens sa ma imbolnavesc de inima.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde Ciuma » Joi Oct 13, 2005 10:28 am

si norocul face parte din joc si nu vad de ce te-ai enervat...e doar un joc...mi-am si cerut scuze :| oricum sper sa te razgandesti si sa ceri rejucarea returului...plus ca nu e vina mea ca am asa un noroc...
All i've got is insane
Avatar utilizator
Ciuma
Junior Member
 
Mesaje: 223
Membru din: Mar Mar 30, 2004 11:00 pm

Mesajde baixinho© » Joi Oct 13, 2005 11:40 am

tu n-ai nici o vină, iar asta se poate deduce şi din postul meu precedent.

returul l-am jucat şi am pierdut cu 6-0.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde eyewitness » Joi Oct 13, 2005 5:39 pm

bre, fabtu ca voinicu hova a retrogradat din div A a reprezentat un moment de tristete pentru mine insa fabtu ca acu nu mai are cine sa faca clasamentu in div A este chiar un dezastru :D
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde Ciuma » Joi Oct 13, 2005 9:24 pm

bine omule , nu mai fac presiuni asupra ta...e decizia ta , faci cum vrei...daca eventual te razgandesti iti stau la dispozitie....si sincer imi pare rau :(
All i've got is insane
Avatar utilizator
Ciuma
Junior Member
 
Mesaje: 223
Membru din: Mar Mar 30, 2004 11:00 pm

Mesajde Daimon » Joi Oct 13, 2005 11:22 pm

dej io ca veshnic membru al diviziei B ma bucur enorm ca ie unu care se ocupa de clasamente:D oricum voinicu nu face purici prin divizia B. crek tre sa ma pun la punct cu iexcelu:D

scuzatz offtopicu:D
Avatar utilizator
Daimon
 
Mesaje: 5074
Membru din: Mie Noi 26, 2003 12:00 am
Localitate: timisoara

Mesajde eyewitness » Vin Oct 14, 2005 5:25 am

multumesc voinice hova, vei ramane atat pentru mine cat si pentru tzara acelasi stalp de nadejde cu care ne putem mandri. viitoru diviziei A cat si al tzarii ie pe maini bune :D
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde baixinho© » Vin Oct 14, 2005 7:06 am

Daïmon scrie:voinicu nu face purici prin divizia B

retrogradeaza? ~p~p~p
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde h0va » Vin Oct 14, 2005 12:38 pm

nene baicsule, in novembrie ne vedem iear la masa de joc :D

?!
Avatar utilizator
h0va
 
Mesaje: 2049
Membru din: Mar Oct 21, 2003 11:00 pm

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Campionatul forumistic de biliard

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori

cron