Biliard 2005- Retrageri si Inscrieri

Biliard 2005- Retrageri si Inscrieri

Mesajde baixinho© » Dum Iun 26, 2005 1:38 pm

RooT, monk, y0ung_h0va, Reatrd, gigiell, Razorel, ValiEnte, eyewitness, JaJaBeens, Catalanu, v1n3ri, whatever, baixinho ©, catharsis, Daimon, Oribilul Mosh, k@tzy, SOD, Publius, pL4gu3_ (ex-cHanni), acsinte, Cristy, ssonja, bogy, adonys, Dany_S, fluffy*, MiG29, aspyrin si Amaterashu au participat si la turneul din luna iunie. k@tzy a spus ca se retrage, dar nu a mentionat daca acest lucru este valabil pentru doar luna iunie sau pentru o perioada mai lunga de timp, motiv pentru care CDO o roaga sa mentioneze clar acest lucru.

acest thread este deschis DOAR pentru userii care doresc sa mentioneze daca vor sa se retraga din campionat in luna iulie. orice alt post va fi sters, iar userul care l-a scris va fi propus pentru avertisment. daca userii din lista de mai sus nu fac din o mentiune se subintelege ca vor juca si in luna iulie.

Comitetul de Organizare (CDO)
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde Cristy » Dum Iun 26, 2005 2:50 pm

eo cel putin o sa va stresez si in iulie ..
Moved away.
Cristy
 
Mesaje: 888
Membru din: Joi Iul 08, 2004 11:00 pm

Mesajde eyewitness » Dum Iun 26, 2005 2:51 pm

cristy, tredu este duar pentru cei care NU POT JUCA in iulie care tresa anunte aici pentru a nu mai fi trecuti in grupe. ok?
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde baixinho© » Dum Iun 26, 2005 3:09 pm

am editat primul post, pentru a nu mai exista confuzii.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde aspyrin » Mar Iun 28, 2005 11:07 am

sincer, cred ca ar trebui sa postezi anuntul asta sau macar un link la el, in paginile fiecarei grupe
Tough ain't enough!
Avatar utilizator
aspyrin
Junior Member
 
Mesaje: 929
Membru din: Dum Ian 12, 2003 12:00 am

Mesajde aspyrin » Mar Iun 28, 2005 3:55 pm

deci pana la urma se pare ca s-a retras ValiEnte pana prin septembrie, adonys zicea ceva de genul "nu ma mai joc" si k@tzy n-a precizat prea bine perioada de disparitie din viata publica. So? Care este in moment situatia retrogradari/promovari. Adica cati retrogradeaza din A si B si cati promoveaza din B si C?
Tough ain't enough!
Avatar utilizator
aspyrin
Junior Member
 
Mesaje: 929
Membru din: Dum Ian 12, 2003 12:00 am

Mesajde baixinho© » Mar Iun 28, 2005 4:15 pm

acum se discuta. in principiu, diviziile a si b vor avea cate 10 concurenti, iar divizia c va avea opt participanti. CDO se gandeste la o varianta referitoare la clasamentele finale in conditiile in care nu se vor juca toate meciurile. este clar ca se va intampla asa ceva, deoarece gigiell intra doar dimineata, eu nu reusesc sa dau de Publius sa joc returul, Oribilul Mosh nu a mai jucat de cand lupii albi si tot asa.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde kahlan » Mar Iun 28, 2005 6:59 pm

Retragerea mea este pe o perioada mai multa de timp, nu particip nici de aceasta data.
kahlan
Junior Member
 
Mesaje: 5044
Membru din: Sâm Ian 11, 2003 12:00 pm

Mesajde jeorj » Mar Iun 28, 2005 7:34 pm

tre sa precizez ca de o vreme pot intra si seara dar nu stau prea mult daca nu e ceva sigur.
Anuntati-ma si incerc sa fiu prezent. Ca se intampla sa cada netu, nu-i o scuza da se-ntampla:D
Ps. pentru azi i-am promis lu reatrd ca voi fi prezent intre 12 si 16, dar n-am putut ca o murat servarul de la serviciu. nu stiu daca mo cautat sau nu dar asta este. Mai este doo zile si ceva nopti. Daca cei care mai pot si vor sa juoace cu mine nu ma gasesc on lain sa lase ceva mesaj pe ym ca o sa raspund cu da, nu sau cand.....

Edit. Am postat asta si la comentarii divizia A si si aici(pentru ca am fost pomenit) Daca e in plus va rog sa stergeti
mare e gradina domnului da multi o sarit parleazul
Avatar utilizator
jeorj
Junior Member
 
Mesaje: 1138
Membru din: Joi Ian 20, 2005 12:00 am

Mesajde baixinho© » Mar Iun 28, 2005 10:12 pm

CDO s-a reunit azi, prin intermediul pm-urilor, si la fimele sedintei a redactat urmatorul comunicat de presa:

Comitetul de Organizare a Campionatului de biliard 2005 a analizat cele intamplate in ultimele zile in toate diviziile si a decis urmatoarele:
1. din cauza absenteismului destul de ridicat, cu exceptia Diviziei C, in lunile iulie si august (fiind cele in care lumea pleaca in concediu) se va organiza un singur turneu.
2. divizia A si divizia B vor avea 10 useri, iar divizia C numai opt.
3. meciurile ramase de disputat maine noapte la ora 00.00 vor fi anulate, iar clasamentele valabile vor fi cele intocmite la acel moment.
4. userul monk a fost retrogradat direct in Divizia C din cauza faptului ca nu a jucat nici macar jumatate din numarul de meciuri.
5. userii ValiEnte si k@tzy au anuntzat ca se retrag din campionat, deci nu vor participa la turneul din lunile iulie si august.
6. va retrograda din divizia A in divizia B un singur user, monk va fi trimis in divizia C, iar ValiEnte s-a retras
6'. vor promova din divizia B trei useri si vor retrograda doi, in timp ce k@tzy s-a retras.
6''. vor promova din divizia C in divizia B trei useri.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde Djinn » Mie Iun 29, 2005 11:28 am

nda, deci ma retrag si pe acest thread :D

din campeonat, din lipsa de timp.
sa-mi amintiti voi, ca io sigur uit
Avatar utilizator
Djinn
 
Mesaje: 4332
Membru din: Lun Noi 15, 2004 12:00 am

Mesajde aspyrin » Mie Iun 29, 2005 12:02 pm

acum ca s-au retras 3, sper ca nu va vine idea sa faceti 3 grupe de cate 9 echipe.

Si sa ne zica si adonys daca mai joaca sau nu, sa stiu si eu daca ma mai chinui sa-l caut pe danyS si sa-l si bat (daca imi iese) ca sa trec pe 3 sau pot promova si de pe locul 4.
Tough ain't enough!
Avatar utilizator
aspyrin
Junior Member
 
Mesaje: 929
Membru din: Dum Ian 12, 2003 12:00 am

Mesajde baixinho© » Mie Iun 29, 2005 12:58 pm

aspyrin scrie:sper ca nu va vine idea sa faceti 3 grupe de cate 9 echipe.

vrei sa vezi? ~p
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde aspyrin » Joi Iun 30, 2005 8:11 pm

baixinho © scrie:Comitetul de Organizare a Campionatului de biliard 2005 a analizat cele intamplate in ultimele zile in toate diviziile si a decis urmatoarele:

6. va retrograda din divizia A in divizia B un singur user, monk va fi trimis in divizia C, iar ValiEnte s-a retras
6'. vor promova din divizia B trei useri si vor retrograda doi, in timp ce k@tzy s-a retras.
6''. vor promova din divizia C in divizia B trei useri.


anunt CDO ca, in acest fel, divizia B va avea doar 8 useri si nu 10 cum s-a anuntat initial

pt ca 10 (existenti acum) - 1 (retras) = 9
9 + 1 (retrogradat din A) = 10
10 - 3 (promovati in A) = 7
7 - 2 (retrogradati in C) = 5
5 + 3 (rpomovati din C) = 8

ce ne facem?
Tough ain't enough!
Avatar utilizator
aspyrin
Junior Member
 
Mesaje: 929
Membru din: Dum Ian 12, 2003 12:00 am

Mesajde baixinho© » Vin Iul 01, 2005 7:16 am

anuntul ala a fost facut inainte sa anunte fluffy* ca se retrage. acum, toate grupele vor avea cate noua concurenti. de altfel, ti-am si spus asta, cand ai spus tu "sper sa nu va vina ideea sa bagati cate noua useri in fiecare divizie".

nu va mai grabiti atata, ca poate mai au si membrii CDO treaba.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde aspyrin » Vin Iul 01, 2005 7:29 am

bai, chiar si asa, tot nu va iesise calculu' :D
Tough ain't enough!
Avatar utilizator
aspyrin
Junior Member
 
Mesaje: 929
Membru din: Dum Ian 12, 2003 12:00 am

Mesajde cubu » Vin Iul 01, 2005 8:08 am

baixinho © scrie:acest thread este deschis DOAR pentru userii care doresc sa mentioneze daca vor sa se retraga din campionat in luna iulie. orice alt post va fi sters, iar userul care l-a scris va fi propus pentru avertisment.

Da, da' io vreau sa ma inscriu si nu vad nici un alt thread.
indescifrabil
Avatar utilizator
cubu
 
Mesaje: 6237
Membru din: Mar Mar 18, 2003 12:00 am

Mesajde eyewitness » Vin Iul 01, 2005 8:12 am

pt inscrieri ie bine si aici sau daca nu aici:
http://www.fanclub.ro/showthread.php?t=14453&page=2&pp=20
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde baixinho© » Vin Iul 01, 2005 9:33 am

au ramas in cursa 27 de concurenti, dupa retragerile lui ValiEnte (Divizia A), k@tzy (Divizia B) si fluffy* (Divizia C), iar acum suntem 28, cu inscrierea lui cubu (care va fi repartizat in Divizia C). ca urmare, Divizia A va avea 10 concuenti, iar Diviziile B si C - cate 9. in scurt timp vor fi afisate componentele grupelor.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde baixinho© » Vin Iul 01, 2005 11:39 am

azi fiind prima zi a lunii iulie, incepe partea a doua a campionatului. in urma rezultatelor meciurilor din cele trei divizii in luna iunie, clasamentele finale arata astfel:
Divizia A: RooT, eyewitness, y0ung_hova, Reatrd, gigiell, Catalanu, JaJaBeens, Razorel, monk, ValiEnte.
Divizia B: v1n3ri, baixinho ©, cHanni, whatever, catharsis, Daimon, Publius, Oribilul Mosh, SOD, k@tzy
Divizia C: bogy, Cristy, aspyrin, adonys, ssonja, acsinte, fluffy*, Amaterasu, Dany_S, MiG29.
ValiEnte, k@tzy si fluffy* s-au retras, iar monk a fost retrogradat direct in Divizia C deoarece nu a jucat nici macar jumatate din meciuri. ca urmare, pentru competitia rezervata lunilor iulie si august, cele trei divizii ar trebui sa arate astfel:
Divizia A: RooT, eyewitness, y0ung_hova, Reatrd, gigiell, Catalanu, JaJaBeens, v1n3ri, baixinho ©, cHanni - 10 concurenti.
Divizia B: Razorel, whatever, catharsis, Daimon, Publius, bogy, Cristy, aspyrin - 8 concurenti.
Divizia C: monk, Oribilul Mosh, SOD, adonys, ssonja, acsinte, Amaterasu, Dany_S, MiG29, cubu (care s-a inscris luna aceasta) - 10 concurenti.
pentru ca diferenta de meciuri jucate de un concurent din Divizia A (sau C) si unul din Divizia B sa nu fie atat de mare (patru), din Divizia C promoveaza in Divizia B si ocupantul locului 4 in clasamentul final, mai precis adonys.
ca urmare, componenta grupelor pentru etapa a II-a a campionatului (lunile iulie si august) va fi urmatoarea:
Divizia A: RooT, eyewitness, y0ung_hova, Reatrd, gigiell, Catalanu, JaJaBeens, v1n3ri, baixinho ©, cHanni - 10 concurenti.
Divizia B: Razorel, whatever, catharsis, Daimon, Publius, bogy, Cristy, aspyrin, adonys - 9 concurenti.
Divizia C: monk, Oribilul Mosh, SOD, ssonja, acsinte, Amaterasu, Dany_S, MiG29, cubu - 9 concurenti.

rezultatele meciurilor vor fi trecute pe aceelasi threaduri din luna iunie, cu mentiunea ca titlurile acestora au fost modificate.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde aspyrin » Mie Aug 31, 2005 11:53 am

Nu mai stiu exact care e situatia la retrageri prin alte grupe, dar la B bogy si publius n-au dat aproape nici un semn [bogy macar a jucat 1 (un) meci]. Crec ca divizia C se va subtia masiv
Tough ain't enough!
Avatar utilizator
aspyrin
Junior Member
 
Mesaje: 929
Membru din: Dum Ian 12, 2003 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Joi Sep 01, 2005 1:06 pm

Eu ma retrag atat din concursuri..cat si din CDO.
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde ValiEnte » Joi Sep 01, 2005 1:51 pm

vreau sa revin si eu daca se poate
Istoria incepe sa se razbune...
Avatar utilizator
ValiEnte
 
Mesaje: 796
Membru din: Joi Sep 16, 2004 11:00 pm

Mesajde baixinho© » Joi Sep 01, 2005 2:43 pm

in divizia c.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde Arthemis » Mar Sep 13, 2005 7:49 pm

as vrea si eu sa ma inscriu, poate imi spunetzi si mie mai multe!
I've got PMS and a gun, don't push it!
Avatar utilizator
Arthemis
 
Mesaje: 689
Membru din: Mar Feb 01, 2005 12:00 am

Mesajde baixinho© » Mar Sep 13, 2005 10:42 pm

păi intai citeşte regulamentul şi vezi care sunt condiţiile de participare.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde old lord » Mie Sep 14, 2005 8:55 am

in luna octombrie as vrea sa ma inscriu in campionat
in octombrie se vor organiza divizii s-au se vor contiua cele din septembrie?
Cel mai dificil, când eşti înşelat, este să-ţi păstrezi demnitatea. Să te simţi de parcă n-ai merita oxigenul pe care îl tragi în tine. Te obişnuieşti cu asta. Începi să crezi. Chiar să-ţi placă. Ca o sticlă care nu se goleşte niciodată. Poţi să o duci la gură la nesfârşit.
Avatar utilizator
old lord
 
Mesaje: 1312
Membru din: Mie Mar 24, 2004 12:00 am

Mesajde baixinho© » Mie Sep 14, 2005 9:48 am

in perioada 15 septembrie - 31 octombrie va avea loc etapa a III-a.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde old lord » Mie Sep 14, 2005 11:00 am

ma mai pot inscrie si io?

mentionez ca pot juca incepand cu 1 octombrie
Cel mai dificil, când eşti înşelat, este să-ţi păstrezi demnitatea. Să te simţi de parcă n-ai merita oxigenul pe care îl tragi în tine. Te obişnuieşti cu asta. Începi să crezi. Chiar să-ţi placă. Ca o sticlă care nu se goleşte niciodată. Poţi să o duci la gură la nesfârşit.
Avatar utilizator
old lord
 
Mesaje: 1312
Membru din: Mie Mar 24, 2004 12:00 am

Mesajde Arthemis » Mie Sep 14, 2005 11:03 am

deci mai am de asteptat 5 luni si 46 de posturi! ufff.... ata ete!
I've got PMS and a gun, don't push it!
Avatar utilizator
Arthemis
 
Mesaje: 689
Membru din: Mar Feb 01, 2005 12:00 am

Următorul

Înapoi la Campionatul forumistic de biliard

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator