Survivor FanClub 2005 - Editzia I

Mesajde eyewitness » Mie Apr 06, 2005 12:14 pm

daimon
......
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde shakti » Mie Apr 06, 2005 12:17 pm

vot ptr daimonu, ptr ca si a mentinut verticalitatea si a fost mereu corect in joc...felicitari
don t hate me....
Avatar utilizator
shakti
 
Mesaje: 560
Membru din: Dum Dec 14, 2003 12:00 am

Mesajde Publius » Mie Apr 06, 2005 12:20 pm

Я голосую за K@tzy

adica in favoarea ei.
And the girls say
Save a horse, ride a cowboy
Publius
Junior Member
 
Mesaje: 521
Membru din: Lun Noi 15, 2004 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Mie Apr 06, 2005 2:39 pm

Sa spun si eu cateva cuvinte. Dupa cum s-a observat eu am dat un mic test, pentru ca nu prea stiu cu cine sa votez. Pe parcursul jocului, cand am fost si eu concurent, am incercat sa fac aliantze cu fiecare dintre finalisti. Daimon mi-a spus ca el vrea sa fie de unu singur, iar k@tzy ca ea apeleaza la biletzele atunci cand este vorba despre eliminari. Asa ca nu tzin cu nici unul dintre ei.

Sa revenim la test. Am punctat asa : 1 p intrebarea 1, 1 p intrebarea 2, 5 puncte intrebarea 3, originalitate 3 p.

k@tzy ---> 0 p intrebarea 1 (eu am intrebat ca sa stiu...nu sa “vedem ce si cumâ€Â
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde whatever » Mie Apr 06, 2005 2:51 pm

votul meu merge pentru daimon
Avatar utilizator
whatever
 
Mesaje: 2848
Membru din: Dum Feb 15, 2004 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Mie Apr 06, 2005 2:52 pm

si la mine tot Daimon, dar deja nu mai conteaza :D
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Daimon » Mie Apr 06, 2005 2:59 pm

Multumesc celor care m-au votat. O felicit pe [email="k@tzy"]k@tzy[/email] ca a ajuns pana aici si ma bucur ca datorita concursului am ajuns sa ne cunoastem.

nu in ultimul rand felicitari si multumiri lui Offendi pt idee, si sper ca nu l-am enervat prea tare:D
Avatar utilizator
Daimon
 
Mesaje: 5074
Membru din: Mie Noi 26, 2003 12:00 am
Localitate: timisoara

Mesajde theOffender » Mie Apr 06, 2005 3:17 pm

Adevarul e ca nu se putea sa nu fie un clown in juriu ~p ~p
Bravo moshule, exactitatea abacului tau m-a bine dispus.

shi-acuma cade cortina, in urma unui vot categoric, Daïmon cashtiga prima editzie a acestui concurs.

Au fost 21 de concurentzi la inceput, oribilul mosh, piskeshu, dany_s, cristy, whatever, shakti, Daïmon, aurolacul, k@tzy, cr3tz, shaki, catharsis, betiandrei, _Razorel_, ValiEnte, J'adore, JaJa Beens, UnCopilutz, mylord, necko, depechemind. Rand pe rand s-au vazut eliminatzi pentru ca in cele din urma sa ramana doar doi concurentzi: k@tzy shi Daïmon. A fost o experientza interesanta pentru mine, pe-alocuri enervanta (inevitabilele acuzatzii de coruptzie shi incorectitudine) insa sper ca am mai destins putzin atmosfera.

Multzumiri tuturor, multzumiri juriului care a fost extraordinar (eyewitness, publius shi aphextwinz).

Premiul de 7 milioane jumatate intra in posesia lui Daïmon.

Mai am de zis cate ceva, jocuri de culise, intrigi shi alte cele, dar toate la randul lor ;m
what is freedom of expression? without the freedom to offend, it ceases to exist - salman rushdie
Avatar utilizator
theOffender
 
Mesaje: 2094
Membru din: Lun Iul 19, 2004 11:00 pm

Mesajde Dany_S » Mie Apr 06, 2005 3:29 pm

Felicitari lui Daimon!

Felicitari si celorlalti concurenti si mai ales juriului si organizatorilor pt idee, efortul si timpul depus pt acest concurs! Si sper ca aceasta editie sa fie prima dintr-o serie lunga de FC Survivor!
draivit laic iu stolit.
Avatar utilizator
Dany_S
Junior Member
 
Mesaje: 1165
Membru din: Mar Apr 13, 2004 11:00 pm

Anterior

Înapoi la Concursul

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator