CONCURS FOTOGRAFIE EDITIA 2 - note, clasamente

o imagine valoreaza cat 1000 de cuvinte

Mesajde kant emir » Dum Feb 19, 2006 10:57 pm

Am socotit punctele, am tras linie si-a iesit asa:
Locul intai (coronitza, felicitari din belshug si parale de la sponsor) - memetShol - cinste lui (aplauze indelungate, urale si scandari "me met shol! me met shol!"), cu media generala de 9.0275
Locul al doilea (de asemenea coronitza, felicitari - bogat - si sincronizatorul de blitz de la je) - hxa si lui, tot cinste mare (ropote furtunuase de aplauze, urale si clipocit de blitzuri, bannere cu cele trei litere din nick) pentru media generala de 8.755
ambii finalisti (ca numa iei doi s-au straduit pana la proba finala) vor mai primi si un scan dupa o carticica de fotografie; va mai primi aceasta carte oricine o va solicita (un peme la je, care sa contina o adresa de mail)

ofcors ca multumim la lumia care a binevoit a se implica (concurentii, juratii, sponsoru), pentru ca stim ca a fost de muncit (si efortul de a prezenta poze frumoase, si efortul de a le judeca cinstit); ne pare rau ca n-au dus toti concurentii cursa pana la capat - aia ie!
Concursul urmator poate ca o sa iasa mai bine (mai atractiv, mai motivant, mai...)
Nu aveţi permisiunea de a vizualiza fişierele ataşate acestui mesaj.
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde eyewitness » Mie Feb 22, 2006 7:16 pm

anunt oficial din partea sponsorului

premiul de 100 usd, va fi inmanat personal cajtigatorului saptamana viituare, in cadru festiv, in aula bibliotecii centrale. data si ora ezata vor fi comunicate ymeistic.

multumiri pt atentie

continuati
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Anterior

Înapoi la Fotografie

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori

cron