concurs fulger numero 5 - peisaj

o imagine valoreaza cat 1000 de cuvinte

concurs fulger numero 5 - peisaj

Mesajde nbm » Mar Mar 07, 2006 12:44 am

Domle, bag seama ca pina acu fie temele au fost oarecum restrictive, fie subiectele nu au inspirat potentialii concurenti.
Ca urmare pentru al cincilea concurs, aleg o tema foarte la indemina, si anume: PEISAJ.
Regulile ramin aceleashi: un concurent - o poza, notarea prin sondaj pe un thread ce va fi creat, iar cistigatorul primeste de la useri stima eterna, iar de la mine un loc in lista de mailing cu bancuri :D
Termen de postare: lunea viitoare (sau marti, daca iar uita kant emiru sa inchida threadul peste noapte :D)
Spor la pozat!


PS: Am vrut sa propun o tema mai strinsa un pic - peisaj de iarna sau de primavara, dar cu vremea de afara e atit de greu sa zici in ce anotimp ne aflam, incit am lasat subiectul mai relaxat...
GOD must love STUPID PEOPLE. HE made SO MANY!!!
Avatar utilizator
nbm
 
Mesaje: 4958
Membru din: Dum Iul 25, 2004 11:00 pm

Mesajde kant emir » Dum Mar 12, 2006 4:53 am

bre ienbi, da' comentariile unde se pun bre? ca pozele vad ca dau p'afara de data asta


da' nare nica, ca-l sterg imediat - l-am pus sa-l vez numa tu (si cei ochi patrunzatori de administratori, ofcors ca da!)
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde rockera » Lun Mar 13, 2006 2:09 am

Pfff... sunt inscrisa pe forumul asta de cand era el mititel tare... Nu stiu cum am nimerit (din nou) p`aci da am vazut "concursul" asa ca va prezint... Sfarsitul :)
Nu aveţi permisiunea de a vizualiza fişierele ataşate acestui mesaj.
Cel ce nu aude muzica crede ca dansatorul e nebun...
Avatar utilizator
rockera
Junior Member
 
Mesaje: 23
Membru din: Joi Aug 16, 2001 11:00 pm

Mesajde kant emir » Lun Mar 13, 2006 7:58 pm

rockera - sa fii matale sanatuasa si sa te tzii de noi! avand in vedere ca ai fost singura concurenta, crecatz dai sama ca ejt si invingatuare (nu mae nevoie de sondaje, lobi pe la lume, aleaalea) - shanume felicitari, bun venit in mijlocu nostru si iar aleaalea! pune iute tema (deschizi tread in care detaliezi) pentru concursu urmator casa poasa poe lume poze (ai vast ce grabitz ie unii, da?) pana la sfarsitul acesteoi saptamani
ienbi: l-am tzinut deschis destul? or cresca mai pune careva? aaaaaaa, ie luni, zici? poi bun, tragem oblonu
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde nbm » Lun Mar 13, 2006 9:05 pm

kant emir scrie:ienbi: l-am tzinut deschis destul? or cresca mai pune careva? aaaaaaa, ie luni, zici? poi bun, tragem oblonu

ie bine, domle...
felicitari lu rockera si asteptam o tema mult mai atractiva pentru userii fanclub :)
GOD must love STUPID PEOPLE. HE made SO MANY!!!
Avatar utilizator
nbm
 
Mesaje: 4958
Membru din: Dum Iul 25, 2004 11:00 pm


Înapoi la Fotografie

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori

cron