Fancluburi Britney Spears

Stronger than yesterday

Fancluburi Britney Spears

Mesajde Bubbels » Mie Oct 08, 2003 9:50 pm

Britt Friends 4 EVER
Cel mai mare fanclub Britney Spears din Romania va asteapta sa va inscrieti! Daca sunteti membru al acestui fanclub atunci veti putea primi gratuit lunar cate un numar din revista dedicata printesei pop si anume revista Britney Land + veti putea primi adresele altor fani din tara cu care sa corespondati!.
Ca sa va inscrieti tot ce trebuie sa faceti e sa scrieti o scrisoare la adresa: Loc Aghires-Fabrici nr 222 sc 1 et 1 ap 6 Jud Cluj cod 407010. In maxim o saptamana veti primi un raspuns!

MERITA VA SPUN EU!
Bubbels
Junior Member
 
Mesaje: 79
Membru din: Sâm Oct 26, 2002 6:50 pm
Localitate: Turda

Mesajde Kyliebaby » Joi Oct 09, 2003 10:25 am

Buna, sunt Alina si sunt o mare fana BRITNEY SPEARS. Ofer articole si postere cu Madona, TNT, Pops, Jenifer Lopez, GpF, Andreea Antonescu, Andreea Balan, Andra, Shakira, Coma, si multi altii.
Cei interesati ma pot contacta la _alyna-@hotmail.ro


===========================================
Buna, ma numesc Livia si fac schimb de postere: ofer poze si postere cu J-Lo, Thalia, Natalia Oreiro, si orice artist din tara sau din strainatate (sau formatie), in shimbul posterelor cu Pink si Britney Spears. Adresa mea: Iasi , str Salciilor nr 17, bl 818, et 2 ap 8,sc B. Va astept scrisorile.


===========================================
Sunteti o revista cool si multumesc pt posterul cu Britney din numarul din iunie. Dupa cum v-ati dat seama sunt un fan Britney si ofer in schimb orice tip de materiale cu formatii romanesti si straine bineinteles in schimbul celor cu Britney. Adresa mea de e-mail este zafiu_sil@yahoo.ca [ /b] . As dori si o adresa a printesei pop daca aveti!


===========================================
Numele meu este [b]Madalina
si sunt o mare fana a voastra. De asemena sunt o mare fana Britney Spears, am peste 100 de postere cu ea si sunt intr-o continua cautare. As vrea sa va multumesc pentru toate articolele cu ea si pentru revista super cool pe care o scoateti in fiecare luna.
Pentru cei care sunt interesati sa faca schimb de postere, ofer EMINEM, SHAKIRA, CHRISTINA AGUILERA, si altii in schimbul posterelor cu Britt. Scrieti-mi la adresa Tudor Vladimirescu, 101, sc C, etj 1, apt 6, IASI, 6600. Va multumesc.


===========================================
Kyliebaby
Junior Member
 
Mesaje: 64
Membru din: Sâm Oct 26, 2002 7:04 pm
Localitate: I don't know


Înapoi la Britney Spears

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator