!!!! Vreti s-o vedeti pe Britney LIVE in Budapesta !!! Aici puteti castiga un bilet!!

Stronger than yesterday

!!!! Vreti s-o vedeti pe Britney LIVE in Budapesta !!! Aici puteti castiga un bilet!!

Mesajde candyman4u » Joi Ian 22, 2004 7:22 am

Este de adevaratelea credeti-ma eu am daja un bilet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!






SALUTARE

Buna sunt Brighton un mare fan Britney, daca si tu esti un mare fan si vrei ca sa o vezi pe Britt cantand atunci trimite -mi o scrisoare pe adresa: Aghiresu-Fabrici 222 sc:1 et:1 ap:6 jud: cluj cod:407010 Totul va fi un concurs: trimite o creatie de a ta despre Britt, taxa de participare de:100000 de lei(csrisoare recomandata), si vei fi unul dintre castigatorii unui bilet la acest concert si biletul in ungaria, informatii: britt_friends_4ever@yahoo.com s-au brittfriends4ever2004@yahoo.com
Va astept cu nerabdare in Budapesta.


UN VIS INPLINIT
SPORTARENA este aproape cea mai mare arena din europa, construit recent avand peste 40000 de locuri pe scaune, in aceasta arena sub organizarea de catre :showtime Budapest KFT va canta si Britt doua ore , acest turneu este deja in desfasurare in state iar prin europa din aprilie, la Budapesta pe 23 mai ora 19. Biletele sunt deja in vanzare :9900-15000 in scaune si 12500 in picioare in fata scenei adica peste:50000 de fani la cel mai frumos show de doua ore.
Pentru mine este ceva de nedescris, ceva unic pentru mine Britt inseamna totul,cu aceasta ocazie mi se va indeplini un vis, sper ca vor fii si altii la fel de fericitii.
brittfriends4ever@yahoo.com adica Brighton Juicy Spyrs va astept cu drag ca sa o vedem pe regina muzici inpreuna, adica pe unica:BRITNEY JEAN SPEARS
With love yours friend 4ever:BRIGHTY



link unde puteti vedea toate destinatiile lui Britney in noul turneu mondial!!!
Si bineinteles si BUDAPESTA!!!
http://www.cceurotouring.com
Avatar utilizator
candyman4u
Junior Member
 
Mesaje: 172
Membru din: Dum Iul 07, 2002 11:00 pm

Mesajde Kyliebaby » Lun Ian 26, 2004 10:43 pm

cool!!!

Sper sa ma intalnesc cu multi fani din Romania :) ca si eu merg!!!

Deci ne vedem in Budapesta pe 23 mai :)!
Kyliebaby
Junior Member
 
Mesaje: 64
Membru din: Sâm Oct 26, 2002 7:04 pm
Localitate: I don't know


Înapoi la Britney Spears

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron