Britney Spears Si Cu Noua Sa Piesa -> TOXIC!

Stronger than yesterday

Britney Spears Si Cu Noua Sa Piesa -> TOXIC!

Mesajde I`m With You » Dum Mar 07, 2004 4:51 pm

Vreau sa vad si parerile voastre despre aceasta piesa sau clipul piesei.Mie-mi plac ambele,desi se zvoneshte ca(virgula)cariera tipei este pe sfarsite ...
Chiar e mijto piesa dupa parerea mea,nu shtiu d c nu a prins la public.Si acum va rog sa nu incepeti sa ma injurati ca-mi place aceasta piesa."Gusturile nu se discuta" :no:
I'm Slim Shady, yes I'm the real Shady
All you other Slim Shadys are just imitating
So won't the real Slim Shady please stand up,
please stand up, please stand up?
Avatar utilizator
I`m With You
Junior Member
 
Mesaje: 534
Membru din: Vin Sep 26, 2003 11:00 pm

Mesajde candyman4u » Vin Mar 19, 2004 7:23 am

Ha Ha Ha !!! Cum adica (virgula) cariera ei este pe sfarsite???!!! Cand singelul ei TOXIC a ajun pe #1 in UK, Grmania, Canda, Belgia, Franta, Italia si este cea mai data melodia la radio in USA link aici :
http://www.mmr247.com/mmrweb/AllAccess/Charts.asp?format=h1R&showtopn=10

Si pe langa astea albumul ei s-a vandut in peste 6 milioane de copii in doar 5 luni de la lansare si cu doar 2 singeluri lansate!!!


Mie imi place foarte mult melodia si cred ca este preferata mea de pe album, dar totusi si Touch of my hand sau Boom Boom sunt super, ce sa mai vorbim de Me Aganist The Music!!!

(Ce bine ii sta bruneta de 100 de ori mai bine ca X-tinei)
Avatar utilizator
candyman4u
Junior Member
 
Mesaje: 172
Membru din: Dum Iul 07, 2002 11:00 pm

Mesajde Crazy Babe » Vin Mar 19, 2004 6:36 pm

IMi place la nebunie piesa si clipul e pe masura... are chiar foarte mare success. si ultimul album al ei are cel mai amre success fata de tpate cd-urile ai anterioare... In top 40 in SUA a ramass piesa nr 1 de 8 saptamani... dar in curand o sa o depaseasca Outkast-Roses....

Piesa mea preferata de pe album e The Hook Up...
Some people are like Slinkies...not really good for anything, but you still can't help but smile when you see one tumble down the stairs.
Avatar utilizator
Crazy Babe
 
Mesaje: 722
Membru din: Vin Dec 13, 2002 12:00 am

Mesajde I`m With You » Mar Apr 20, 2004 7:21 pm

oai...acum am recitit si postul meu shi-mi dau seama cat de penibila am putut fi...Chiar imi place piesa acum.Am urmarit pe MTV cum a fos` realizat clipul shi cat de treaba e Brit...oricum imi place de ea,nu shtiu cum am putut spune asemenea porcarie...Ma rog,se mai intampla shi la kse mai mari :P Poate eram Beata :)) Loolza
I'm Slim Shady, yes I'm the real Shady
All you other Slim Shadys are just imitating
So won't the real Slim Shady please stand up,
please stand up, please stand up?
Avatar utilizator
I`m With You
Junior Member
 
Mesaje: 534
Membru din: Vin Sep 26, 2003 11:00 pm

Mesajde Neinregistratu » Vin Iun 25, 2004 2:29 pm

s-au vandut 6 milioane de exemplare..dar numai la americani si la tinerii imberbi din europa si asia...Canta la fel de prost ca Andeea Balan
Neinregistratu
Junior Member
 
Mesaje: 32
Membru din: Sâm Iun 19, 2004 2:33 pm
Localitate: CRAIOVA

Mesajde M_Doll » Mar Iun 29, 2004 5:51 pm

nu canta prost...se vede ca shi-a mai lucrat vocea .... insa d c sa explic eu asta?? oricum cei care nu au ureche muzicala nu-shi vor da seama d diferentza dintre ultimul album lansat shi d Baby one more time..
You only see what your eyes want to see
Avatar utilizator
M_Doll
Junior Member
 
Mesaje: 105
Membru din: Mie Iun 09, 2004 11:00 pm

Mesajde Dany_S » Mar Iun 29, 2004 6:48 pm

Britney si cantatul....baba si mitraliera

M. Doll - ai auzito live in concert? A, da, pe langa faptul ca a facut playback, cand o dadea in bara se auzea si minunatia ei de voce. Nu e mare diferenta intre ea si Andrea Balan. (ma rog, britney arata ceva mai bine, dar la voce ma refeream) Penibil

la fel ca si "superba" ei noua melodie, Toxic.
Avatar utilizator
Dany_S
Junior Member
 
Mesaje: 1165
Membru din: Mar Apr 13, 2004 11:00 pm

Mesajde Titina » Vin Iul 09, 2004 8:35 am

da,e mishto shi piesa shi clipul,cu toate k nu-mi spun versurile nimik interesant... :D
Titina
Junior Member
 
Mesaje: 3613
Membru din: Dum Dec 22, 2002 12:00 am

Mesajde I`m With You » Joi Iul 15, 2004 12:55 pm

Bey,mie`mi place "Toxic"...adik mi`a placut...piesa mi se pare expirata...am ascultat`o de multe ori...in schimb nu e de aruncat...e buna.
I'm Slim Shady, yes I'm the real Shady
All you other Slim Shadys are just imitating
So won't the real Slim Shady please stand up,
please stand up, please stand up?
Avatar utilizator
I`m With You
Junior Member
 
Mesaje: 534
Membru din: Vin Sep 26, 2003 11:00 pm

Mesajde candyman4u » Joi Iul 15, 2004 8:53 pm

Dany_S scrie:Britney si cantatul....baba si mitraliera

M. Doll - ai auzito live in concert? A, da, pe langa faptul ca a facut playback, cand o dadea in bara se auzea si minunatia ei de voce. Nu e mare diferenta intre ea si Andrea Balan. (ma rog, britney arata ceva mai bine, dar la voce ma refeream) Penibil

la fel ca si "superba" ei noua melodie, Toxic.



Draga dar tu cand ai auzit-o in concert LIVE? Sa nu imi spui ca ai fost... :)
Eu am acasa concertul din Las Vegas (care a fost dat Live pe HBO USA) si nu face playback si sacapari are doar cateva (ceva normal la ce coregrafie grea are)
Avatar utilizator
candyman4u
Junior Member
 
Mesaje: 172
Membru din: Dum Iul 07, 2002 11:00 pm

Mesajde happy_angel » Lun Iul 26, 2004 8:56 am

mey piesa toxic a fost buna....dar acum nu mai e noua ei piesa....acum mie imi place piesa everytime....
In razele de soare,eu stau si te privesc, esti diamantul care ma face sa iubesc, iar in lumina calda, cu tine ma topesc, as vrea ca niciodata sa nu ma mai trezesc.
Avatar utilizator
happy_angel
Junior Member
 
Mesaje: 91
Membru din: Dum Feb 16, 2003 12:00 am

Mesajde kahlan » Mar Aug 31, 2004 10:37 am

nu prea'mi place piesa, negativul sa zicem ca suna mai altfel...in rest, nu prea...
everytime e cat de cat mai reusita
kahlan
Junior Member
 
Mesaje: 5044
Membru din: Sâm Ian 11, 2003 12:00 pm

Mesajde Dany_S » Mar Aug 31, 2004 10:56 am

candyman4u scrie:Eu am acasa concertul din Las Vegas (care a fost dat Live pe HBO USA) si nu face playback si sacapari are doar cateva (ceva normal la ce coregrafie grea are)


pai draga bombonel, a fost in concert la Molson Center aisea la noi in comuna la inceputul verii, si am avut de la pretena de la servici bilete gratuite asa ca am fost.....bine ca n-am dat bani pe ele, ca m-as fii enervat rau
Avatar utilizator
Dany_S
Junior Member
 
Mesaje: 1165
Membru din: Mar Apr 13, 2004 11:00 pm

Mesajde Samy » Mar Aug 31, 2004 2:56 pm

Mie imi place si piesa "Toxic" cu toate ca este ceva mai veche,dar si piesa "Everytime".Nu stiu de ce spunetzi ca(virgula)canta la fel de prost ca Andreea B,mie m-i se pare ca Britney chiar are o voce foarte frumoasa,dar de ce sa nu recunosc,mie imi plac si unele piese ale Andreei B.
[color=black]Scurta descriere: frumoasa,deshtepata,cu bani shi modesta ! [/color]lol
Avatar utilizator
Samy
Junior Member
 
Mesaje: 551
Membru din: Sâm Ian 24, 2004 12:00 am

Mesajde FIAM3TA » Mar Aug 31, 2004 4:00 pm

Mie una mi se pare melodia Everytime de o mie de ori mai mult decat Toxic .. ptr ca sunt adepta melodiilor dance slow.. shi toxic are ritmul ei shi trebuie sa`tzi placa mai intai ritmul shi apoi melodia .. iar everytime eshte o melodie lenta care vrea sa spuna ceva numai acelora care stiu sa`o`ntzeleaga ..
Avatar utilizator
FIAM3TA
Junior Member
 
Mesaje: 14
Membru din: Sâm Aug 28, 2004 11:00 pm


Înapoi la Britney Spears

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori

cron