Sondaj:E sau nu "Toxic" cea mai buna melodie a ei de pana acum?

Stronger than yesterday

Sondaj:E sau nu "Toxic" cea mai buna melodie a ei de pana acum?

Mesajde justin00 » Sâm Mai 08, 2004 11:58 am

Au fost piese de ale ei mai tari ca "Toxic",dar am impresia ca melodia asta are ceva nou in ea si Britney la fel:adica e matura!Nu stiu...exprimati-va si voi opiniile... :sal:
Avatar utilizator
justin00
Junior Member
 
Mesaje: 32
Membru din: Mar Mai 04, 2004 11:00 pm

Mesajde k-rina » Sâm Mai 08, 2004 3:12 pm

Cea mai buna melodie a ei este shi va ramane "Baby (one more time)" din simplul motiv ca NU E A EI, este o piesa clasica rock superba, care nu va putea fi egalata niciodata de nimic din ce ar putea scoate ea....EVER.

PUNCT. X-(
Always outnumbered never outgunned
Avatar utilizator
k-rina
Junior Member
 
Mesaje: 38
Membru din: Mar Apr 13, 2004 11:00 pm

Mesajde I`m With You » Sâm Mai 08, 2004 3:27 pm

NU,"toxic" nu e cea mai buna piesa a ei...pentru ca nu mi se pare prea buna...mie`mi place "I`m Not a girl", "Don`t let ... " shi "I`m a slave" (or somthing like that)
I'm Slim Shady, yes I'm the real Shady
All you other Slim Shadys are just imitating
So won't the real Slim Shady please stand up,
please stand up, please stand up?
Avatar utilizator
I`m With You
Junior Member
 
Mesaje: 534
Membru din: Vin Sep 26, 2003 11:00 pm

Mesajde Crazy Babe » Sâm Mai 08, 2004 5:59 pm

nu nu mi se pare deloc cea mai buna piesa a ei...
cele mai faine sunt sometimes , overprotected, girl in my mirror si lucky..
Some people are like Slinkies...not really good for anything, but you still can't help but smile when you see one tumble down the stairs.
Avatar utilizator
Crazy Babe
 
Mesaje: 722
Membru din: Vin Dec 13, 2002 12:00 am

Mesajde Black Eyes » Dum Mai 09, 2004 1:14 am

NU! Nu e asta cea mai bune piesa. Acu` s-a prostit de tot. :D
Piesle cele mai misto au fost alea primele (overprotected, lucky,not a girl not yet a woman, born to make U happy si asa mai departe) , cand avea ea o fatza de copilitza nu de bitch!
Oricum, piesa care mi-a placut la nebunie a fost "Stronger".
[font=Times New Roman]No one knows what it's like to be the bad man , to be the sad man , behind black eyes[/font]
Avatar utilizator
Black Eyes
Junior Member
 
Mesaje: 136
Membru din: Sâm Apr 10, 2004 11:00 pm

Aveti dreptate!

Mesajde justin00 » Mar Mai 11, 2004 12:37 pm

Aveti dreptate, de aceea am intrebat si eu!"Toxic" are si ea o oarecare sclipire,insa tot mai cool sunt piesele din urma.De ex. imi place mult "I'm a slave"...

Bafta tuturor! :sal:
Avatar utilizator
justin00
Junior Member
 
Mesaje: 32
Membru din: Mar Mai 04, 2004 11:00 pm

Mesajde Black Eyes » Sâm Mai 15, 2004 5:16 pm

E misto si asta. Cel putin suna bine. Dar ea era mai dragutza cand era adolescenta aia inocenta!
[font=Times New Roman]No one knows what it's like to be the bad man , to be the sad man , behind black eyes[/font]
Avatar utilizator
Black Eyes
Junior Member
 
Mesaje: 136
Membru din: Sâm Apr 10, 2004 11:00 pm

Mesajde Crazy Babe » Vin Mai 21, 2004 1:47 am

de cand a vazut ca si x-tina are mai mult succes aratand mai bitchy s-a convertit si ea.... a decazut mult.. de exemplu ultimul ei album are vreo 3 piese ascultabile restul sunt sub orice critica...
Some people are like Slinkies...not really good for anything, but you still can't help but smile when you see one tumble down the stairs.
Avatar utilizator
Crazy Babe
 
Mesaje: 722
Membru din: Vin Dec 13, 2002 12:00 am

Mesajde candyman4u » Lun Mai 24, 2004 10:04 pm

Crazy Babe scrie:de cand a vazut ca si x-tina are mai mult succes aratand mai bitchy s-a convertit si ea.... a decazut mult.. de exemplu ultimul ei album are vreo 3 piese ascultabile restul sunt sub orice critica...


In primul rand Britney a fost sexy si inainte de Aguilera, in I'm A Salve 4 u cand toti s-au luat de faptul ca este prea sexy in videoclip.
In a 2-lea rand nu cred ca ai ascultat albumul sau daca ai ascultat albumul este doar parerea ta, astfel nu inteleg cum la posturile de radio din america se dau majoritatea piselor de pe album (lucru nemaintalnit)!!! Oare or fi neascultabile????

Toxic e una din cele mai bune piese ale ei!!! Dar una si mai buna e Everytime ce sa mai zic de Touch of My Hand WOW, WOW, WOW!!!!
Avatar utilizator
candyman4u
Junior Member
 
Mesaje: 172
Membru din: Dum Iul 07, 2002 11:00 pm

Mesajde Red_Mustang » Vin Iun 04, 2004 6:57 am

Toxic clar nu e cea mai buna piesa a ei (oricum mie brit nu imi place cum canta INCA) . De ce nu imi place Toxic ? Pentru ca a facut niste combinatii din care a furat cateva parti...De exemplu are o parte in melodie care e copiata (negativul) de la Daft Punk...
Moartea sta si bea un suc, in timp ce pe mine ma calca masinile ! - copyright Ulhvan
Avatar utilizator
Red_Mustang
 
Mesaje: 979
Membru din: Joi Mai 29, 2003 11:00 pm

Mesajde happy_angel » Mie Iun 09, 2004 5:31 pm

NU pot spune ca Toxic e cea mai buna melodie !Britney a evoluat pe parcursul intregii carieri si ea a ramas stiuta prin hiturile ei care au facut-o celebra!
Avatar utilizator
happy_angel
Junior Member
 
Mesaje: 91
Membru din: Dum Feb 16, 2003 12:00 am

Mesajde euL » Joi Iun 10, 2004 10:29 am

Nu e cea mai buna melodie a ei..Dar oricum mere pe drumul cel bun :D . Sa speram ca va scoate pe piatza melodii mai bune ca TOXIC !!!
Deep is smile
Avatar utilizator
euL
Junior Member
 
Mesaje: 81
Membru din: Mar Feb 03, 2004 12:00 am

Mesajde Titina » Vin Iul 09, 2004 8:41 am

nu e cea mai buna...cele mai bune mi se par: EVERYTIME shi "shadow"...
Titina
Junior Member
 
Mesaje: 3613
Membru din: Dum Dec 22, 2002 12:00 am

Mesajde brytnutza » Mie Aug 30, 2006 11:40 am

parerea mea este ca orice melodie care o scoate BABY BRIT E un HIT!.....FIECARE MELODIE A EI ARE CEVA FRUMOS...UN MESAJ....!!..PAREREA MEA E CA SOMETIMES...e cea mia faina melodie....stronger...boom boom:X:X....TOATE SUNT SUPERBE..DOAR SUNT CANTATE DE-O MEGA DIVA!
brytnutza
Junior Member
 
Mesaje: 3
Membru din: Mie Aug 30, 2006 10:55 am
Localitate: constanta


Înapoi la Britney Spears

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori

cron