Someday(I will understand)

Stronger than yesterday

Someday(I will understand)

Mesajde Titina » Joi Iun 30, 2005 11:27 pm

noul single Britney va fi Someday(I will understand),care va putea fi ascultat cik in premiera in ultimul episod Chaotic....eh,pan'atunci,il puteti downloada de-aici : http://www.britneynow.com/home/ + videoclip-ul.. + making-of-ul

Eu am ascultat melodia shi mi se pare in genul Everytime..adik e mai lenta.Dar spre mirarea mea,e f reushita fatza de multe altele de pana acum...

In plus,mai puteti dwl shi "Chaotic clip",care cred ca e o melodie din serialul Chaotic... shi mi se pare cea mai nereushita melodie a ei...

So...what do u think?
Titina
Junior Member
 
Mesaje: 3613
Membru din: Dum Dec 22, 2002 12:00 am

Mesajde britney_love » Dum Iul 03, 2005 10:07 am

am ascultat someday si mi-a placut la nebunie.....e super!!!!ssi are o voce de nota 11!
britney_love
Junior Member
 
Mesaje: 3
Membru din: Sâm Apr 23, 2005 9:14 am
Localitate: craiova

Mesajde Titina » Dum Iul 03, 2005 10:38 am

lol...voce nu prea are...
am vzt shi clipul..nu e foarte interesant...dar imi plac mult trecerile de la imaginea lui brit la imaginea peisajului,ingerilor,copacului shi ce mai era p'acolo.
Titina
Junior Member
 
Mesaje: 3613
Membru din: Dum Dec 22, 2002 12:00 am

Mesajde Weet-weet » Mie Iul 27, 2005 4:22 pm

Ce n-ar face unii pentru bani!
Mi se pare josnic sa apari intr-un videoclip, in négligé, care de altfel e destul de stramt, ca sa se vada burta mai bine si isi atinge burta de multe ori.. mi se pare nedemn de o viitoare mama. Dar deh, cariera trece inainte. Doar de-asta o sa si fie inregistrata cand o sa nasca, nu?
cat despre voce, mai proasta decat de obicei, parca o strange careva de gat. Nu o prea inghiteam inainte, dar acum, mi-e scarba de ea. ( nu ca i-ar pasa cuiva)
Anti pro-ana
Avatar utilizator
Weet-weet
 
Mesaje: 2682
Membru din: Joi Iun 19, 2003 11:00 pm

Mesajde Antighin » Mar Aug 02, 2005 9:30 pm

melodia este superba!si videoclipul....iar britney arata de milioane...adik super misto....ma bucur foarte mult pt ea k este insarcinata... si cred k orice om(vedeta sau nu)are dreptul la intimitate....familie....esecuri si succese......adevaratilor fani ai lui Britney Spears le doresc muuuuuulta sanatate si sa asculte in continuare britney va pupacesc
Antighin
Junior Member
 
Mesaje: 5
Membru din: Vin Iul 29, 2005 8:24 pm
Localitate: iasi


Înapoi la Britney Spears

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori

cron