Virginitatea lu' Britney=Istorie.

Stronger than yesterday

Mai e VIRGINA Britney?

Puteţi selecta 1 opţiune

 
 
Vezi rezultatele

Virginitatea lu' Britney=Istorie.

Mesajde Love2Fly » Lun Feb 03, 2003 2:30 am

Bai fetelor, sper sa nu va rusinati de acest subiect. Demult Britney spunea ca e o VIRGINA convinsa apoi zicea ca a pus-o cu Justin. Eu nu mai stiu sa cred desi eu o suspectez pe Britney ca fiind o fata cu o activitate sexuala inca de pe vremea cand nu era remarcata de nimeni!
Avatar utilizator
Love2Fly
Junior Member
 
Mesaje: 3608
Membru din: Joi Feb 14, 2002 12:00 am

Mesajde Titina » Lun Feb 03, 2003 12:56 pm

Shi care ar fi chestia daca nu mai e virgina...??Ca deja ma enerveaza...parca ar fi o creima sa nu mai fi virgina...God!
Titina
Junior Member
 
Mesaje: 3613
Membru din: Dum Dec 22, 2002 12:00 am

Mesajde Bubbels » Sâm Feb 08, 2003 10:32 pm

nu mai este virgina si ce-i cu asta....
Bubbels
Junior Member
 
Mesaje: 79
Membru din: Sâm Oct 26, 2002 6:50 pm
Localitate: Turda

Mesajde Aliks_2003 » Sâm Feb 08, 2003 10:37 pm

Bai da'ce va intereseaza pe voi de virginitatea lui Britney? 100% nu mai e virgina.............................................:p .................
Avatar utilizator
Aliks_2003
Junior Member
 
Mesaje: 56
Membru din: Mar Feb 04, 2003 12:00 am

Mesajde candyman4u » Mar Feb 11, 2003 7:32 am

virgina nu mai ii lol :) Bravo ei!!!
Avatar utilizator
candyman4u
Junior Member
 
Mesaje: 172
Membru din: Dum Iul 07, 2002 11:00 pm

Mesajde Nightmare » Vin Mar 21, 2003 9:53 pm

Eu cred ca nu mai este virgina.
The new rule is no rule...It's time to get outside and feel free again...Reinvent yourself...Be whoever you want to be...
Avatar utilizator
Nightmare
Junior Member
 
Mesaje: 952
Membru din: Lun Mar 03, 2003 12:00 am

Mesajde Andreea Pisoi » Dum Mai 04, 2003 3:23 pm

Pai, chiar Justin a spus k au facut-o... A zis k prima oara a fost timida, si prefera doar cu lumina stinsa, da` pe urma a scapat de orice "timiditate". LOOOOOL! Go, girl! : )))
"Si nu uita, povestea nu e noua... Eu voi ramane vesnic al tau chin... Nu ma iubi, sunt numai o PARERE!"
Avatar utilizator
Andreea Pisoi
Junior Member
 
Mesaje: 481
Membru din: Vin Apr 19, 2002 11:00 pm

Britney nu mai e VIRGINA!!!!

Mesajde candyman4u » Dum Iul 13, 2003 12:28 am

Britney a declarat revistei americane W ca nu mai e VIRGINA. Ea a spus ca a facut-o prima data cu Justin dupa 2 ani de relatie, si ca Justin e singurul barbat cu care a facut-o.

Aici aveti tot articolul in ENGLEZA
====================
Burning Spears
She's got competition these days. But with a new look, new album and no Justin Timberlake, pop's princess aims to reclaim her throne. By Robert Haskell.

Most of her contemporaries may have traded in their tube tops for corporate uniforms, but Britney Spears is still looking very much like Britney Spears—which, for a woman of 21, is a little alarming. Even with 50 million records sold, Spears should be quaking in her candy pink, jewel-encrusted Skechers right about now. With her ex-boyfriend Justin Timberlake riding the success of a hit solo album and touring this summer with Christina Aguilera, teen pop seems to be having a more sophisticated second coming—without her. After a somewhat narrow evolution across three albums—from corruptible schoolgirl to dazed, wholesome Southern stripper, and with a glimmer of something edgier and more expansive on her third effort, Britney—Spears has no choice but to push past the middle ground she sang about in her last hit single, the growing-pains ballad “Not a Girl, Not Yet a Woman.â€Â
Avatar utilizator
candyman4u
Junior Member
 
Mesaje: 172
Membru din: Dum Iul 07, 2002 11:00 pm

Mesajde candyman4u » Dum Iul 13, 2003 12:38 am

“The fun thing about my new album is there was a sneak peek of sexuality on Britney, but on this one I can kind of go there a little more, push the envelope a little bit,â€Â
Avatar utilizator
candyman4u
Junior Member
 
Mesaje: 172
Membru din: Dum Iul 07, 2002 11:00 pm

Asta da subiect!:)

Mesajde rockgirl._lp » Lun Iul 28, 2003 9:09 pm

Nush ce vedeti voi asa interesan aici dar mie mi se pare o aiureala!!!Cea mai mare!Voi chiar asa botanisti sunteti.Era clar ca s-a f**** cu Justin altfel de ce credeti ca a mai stat cu ea!Ca frumoasa nu-i!Si daca o iubea nu se despartea de ea pt. ca iubirea nu trece asa de la o zi la alta!!!
rockgirl._lp
Junior Member
 
Mesaje: 18
Membru din: Dum Iul 27, 2003 6:06 pm
Localitate: resita

Mesajde Red_Mustang » Lun Oct 27, 2003 9:02 am

Oho....Britney ... nu mai e de mult virgina...
Moartea sta si bea un suc, in timp ce pe mine ma calca masinile ! - copyright Ulhvan
Avatar utilizator
Red_Mustang
 
Mesaje: 979
Membru din: Joi Mai 29, 2003 11:00 pm

Mesajde I`m With You » Mar Apr 20, 2004 7:41 pm

Eeee,daca Britney ar mai fi virgina atunci m-ash duce shi eu pe luna :)
Lol,normal ca nu mai e virgina.Nu shtiu daca nu mai e virgina de mult,oricum...shtiu shi eu (park din revista "Bravo" )ca si-a tras-o cu Mr.Justin.
Pakt de ei,ca se potriveau,nuh ?
Dupa ce s-a fu***,a prins mai mult 2peu fata,ca se dezbraca pe scena,ca sa-si arate sfarcurile :) Just a joke
I'm Slim Shady, yes I'm the real Shady
All you other Slim Shadys are just imitating
So won't the real Slim Shady please stand up,
please stand up, please stand up?
Avatar utilizator
I`m With You
Junior Member
 
Mesaje: 534
Membru din: Vin Sep 26, 2003 11:00 pm

Mesajde miss_kitty » Vin Mar 18, 2005 2:44 pm

nuj c va pare asa de interesant dak o vedeta mai este virgina sau nu. e treaba lor. e viata lor personala. voua v-ar placea sa se vorbeask despre virginitatea vostra?
miss_kitty
Junior Member
 
Mesaje: 29
Membru din: Dum Feb 13, 2005 11:51 am
Localitate: Iasi

Mesajde Dee-Dee71 » Vin Mar 18, 2005 3:35 pm

eu nu cred ca a fost vreodata (adica de cand afirma ea) virgina. iar povestea cu justin a fost programata inainte sa se desparta. altfel ar fi asteptat ea pana in noaptea nuntii, cel putin in afirmatii. deci totul e controlat de impresari, inclusiv unele zvonuri.
i love you, you pay my rent
Avatar utilizator
Dee-Dee71
 
Mesaje: 388
Membru din: Joi Iun 20, 2002 11:00 pm

Mesajde anshakira » Joi Iul 06, 2006 3:18 pm

normal k nu mai e. ea zice k prima oara a fost cu justin! sincer i don't belive her.cred k a mai facut-o inainte
anshakira
Junior Member
 
Mesaje: 18
Membru din: Mar Iul 04, 2006 8:58 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde Shaki » Joi Iul 06, 2006 3:30 pm

anshachiro mama, e insarcinata, cam cum crezik mai puate fi virgina? crezik e feciuara maria or smth?
un sfat, mai incetishor cu postatu de balarii k iei pauza...
aliatzi, right? :D

A little girl went out to play, lost in the marketplace as if half-born...
Avatar utilizator
Shaki
 
Mesaje: 7089
Membru din: Lun Mar 10, 2003 12:00 am

Mesajde Sică » Joi Iul 06, 2006 4:53 pm

anashakiiiiiiira scrie:normal k nu mai e

Shaki nu o spun in nume de rau, dar de unde ai dedus tu din fraza de mai sus ca anamarlynmanson a spus ca Britney inca mai e virgina?
bani nu sunt un scop, sunt un mijloc.
Avatar utilizator
Sică
Junior Member
 
Mesaje: 1927
Membru din: Lun Iul 04, 2005 11:00 pm

Mesajde catharsis » Joi Iul 06, 2006 6:33 pm

eu cred ca mai e
there is no catharsis

cathartic media
Avatar utilizator
catharsis
 
Mesaje: 1721
Membru din: Dum Mar 03, 2002 12:00 am

Mesajde Shaki » Joi Iul 06, 2006 9:28 pm

sica mama.... duhhhhh... nu mi-o lua in nume de rau, da io voiam sa spun k dupa ce a facut fata, adik femeia, doi copchii, cam care mai ie pointu sa-tzi mai pui problema daca mai ie virgina sau nu?
aliatzi, right? :D

A little girl went out to play, lost in the marketplace as if half-born...
Avatar utilizator
Shaki
 
Mesaje: 7089
Membru din: Lun Mar 10, 2003 12:00 am

Mesajde cr3tz » Vin Iul 07, 2006 12:49 am

anashakira poate inca mai are sechele din 2003,de cand era la moda virginitatea don'soarei spears.
ma scot cu: pe forumu de caterinca nu exista offtopice.
cr3tz
 
Mesaje: 3427
Membru din: Vin Dec 24, 2004 12:00 am


Înapoi la Britney Spears

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori