Va place cum se imbraca Britney?

Stronger than yesterday

Va place cum se imbraca Britney?

Mesajde Titina » Joi Apr 24, 2003 5:37 pm

Peste tot vad ca se zice ca Britney e pe lista celor mai prost imbracate celebritati.....mie imi place foarte mult cum se imbraca...vreau sa vad shi parerile voastre.
Titina
Junior Member
 
Mesaje: 3613
Membru din: Dum Dec 22, 2002 12:00 am

Mesajde Andreea Pisoi » Dum Mai 04, 2003 2:53 pm

Dap, se imbrak destu` de reusit.. : )) Si mie imi place, dar, probabil k nu se imbrak adecvat pentru lumea din kre face parte... : )))
"Si nu uita, povestea nu e noua... Eu voi ramane vesnic al tau chin... Nu ma iubi, sunt numai o PARERE!"
Avatar utilizator
Andreea Pisoi
Junior Member
 
Mesaje: 481
Membru din: Vin Apr 19, 2002 11:00 pm

Mesajde Bubbels » Dum Mai 04, 2003 7:11 pm

mie imi place cum se imbraca si in conecrte sau videoclipuri si pe strada. Nu inteleg cum criticii de moda spun ca se imbraca rau cand sunt atatea cantareate care se imbraca mult mai oribil
Bubbels
Junior Member
 
Mesaje: 79
Membru din: Sâm Oct 26, 2002 6:50 pm
Localitate: Turda

Mesajde Zotycos » Mar Mai 06, 2003 9:57 pm

Imi place cum se imbraca. Eu cred ca are un stil propriu de a se imbraca. Cred ca atatea genuri da haine cate Britney a purtat nu a purtat nimeni!!!! TOATE FIIND SUPER
Zotycos
Junior Member
 
Mesaje: 30
Membru din: Mie Dec 25, 2002 10:38 pm
Localitate: Cluj

Mesajde Crazy Babe » Mie Iun 04, 2003 6:51 pm

si mie imi palce f mult cum se imbraca numai ca criticii de mod zic ca ea este prea vulgara in comparatie cu alte staruri... dar sa stiti ca aici in sua se leaga de toata lumea... nu exista celebritate de care sa nu zica ceva de rau.
Some people are like Slinkies...not really good for anything, but you still can't help but smile when you see one tumble down the stairs.
Avatar utilizator
Crazy Babe
 
Mesaje: 722
Membru din: Vin Dec 13, 2002 12:00 am

Mesajde Titina » Mie Iun 04, 2003 7:04 pm

Initial trimis de Crazy Babe
ca criticii de mod zic ca ea este prea vulgara in comparatie cu alte staruri...


Da ,chiar shi avril lavigne a zis: "nu vreau sa seman cu britney ,ptr ca nu-mi place cum se imbraca....nu are haine adecvate ptr. strada"
Cam asha a zis....
Titina
Junior Member
 
Mesaje: 3613
Membru din: Dum Dec 22, 2002 12:00 am

Mesajde AMDme » Joi Iun 05, 2003 11:00 pm

Initial trimis de X-Tina Aguilera
Cam asha a zis....


Sa-i fie rusine...
AMDme
Junior Member
 
Mesaje: 57
Membru din: Joi Ian 02, 2003 9:31 pm
Localitate: Munchen

Mesajde candyman4u » Vin Iun 06, 2003 6:13 am

Eu unul prefer cum se imbraca Britney, fata de cum se imbraca Avril (tot acelas gen de haine in fiecare zi)

Apropo am vazut un top la TV nu mai stiu pe ce post cred ca pe ACASA unde Britney era pe 5 la cele mai bine imbracate sataruri si in acelas timp pe 2 la cele mai prost imbracate dupa Madonna (topul era alcatuit de ceva designer)
Avatar utilizator
candyman4u
Junior Member
 
Mesaje: 172
Membru din: Dum Iul 07, 2002 11:00 pm

Mesajde Cumintica » Mie Mar 10, 2004 8:22 pm

britney se poate lua de mana cu madonna la cele mai pros imbracate celebritati.Cred ca in exesul ei de zel de a parea cat mai naturala si cat mai unica in felul ei de a se imbraca adopta de fapt un stil scandalos si de mahala.La capitolul imbracaminte cred ca ar trebui sa mai ia niste lectii......parerea mea.
Cumintica
Junior Member
 
Mesaje: 9
Membru din: Mie Mar 10, 2004 5:11 pm
Localitate: somewere in town

Mesajde gabuba » Mie Mar 10, 2004 9:19 pm

parerea ta nu e argumentata, deci e inutila. ce spuneti voi se numeste gust, si mai abtineti-va de la chestii de genu "sa mai ia lectii", pentru ca in spatele unor celebritati precum Madonna sta o intreaga strategie din care fac parte designeri ce au ceva "minte" si evident talent/studii.
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Mesajde Cumintica » Joi Mar 11, 2004 10:36 pm

cred ca briney asta sufera de dubla personalitate.... la inceput posteaza cu chipul ei angelic ca fiind idealul cast al femeii din america ,adopta si o tinuta decenta de copil cuminte...ca apoi sa se razgandeasca si sa adopte o tinuta de mahala .Acest lucru se vede si in videoclipurule sale si in comportamentul ei care lasa mult de dorit.....(lucru dovedit in ultimul ei videoclip unde apare mai mult dezbracata decat imbracata)atitudinea ei fiind criticata de mai multe celebritati ex. Kylie Minogue.Da si la capitolul imbracaminte se vede ca nu are un stil propriu , fapt dovedit de statistici avand in colimatorul lor stilul lui britney de a se imbraca.....a.....si la capitolul voce si aici s-a cam prostit tanti asta ,cred ca ar trebui sa mai lase tigarile,desi ea are parerea eronata ca tigarile i-ar da o anumita tonalitate vocii.
Cumintica
Junior Member
 
Mesaje: 9
Membru din: Mie Mar 10, 2004 5:11 pm
Localitate: somewere in town

Mesajde gabuba » Joi Mar 11, 2004 10:41 pm

cumintico, zau asa, ma intreb cum de...auleu! nu stiu pentru cine vorbesc da in fine. auzi, din cauza tigarilor are o alta tonalitate... ma oameni buni, e greu de inteles ca acolo unde nu va pricepeti e bine sa nu va bagati?!?!?
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Mesajde Cumintica » Joi Mar 11, 2004 10:42 pm

nota moderatorului: draga cuminitca, nu e nevoie sa scrii acelasi post de doua ori, ne prindem din prima.
Cumintica
Junior Member
 
Mesaje: 9
Membru din: Mie Mar 10, 2004 5:11 pm
Localitate: somewere in town

Mesajde Cumintica » Vin Mar 12, 2004 9:55 pm

draga gabitzzu..mai citeste si tu chestii ce sa spun despre britney asa a ta.......si banuesc ca in ultima perioada nu prea ai mai urmarit ce face .......de tot ii iei apararea si persisti in ,incapatanarea asta a ta de a ma contrazice.Dar in fine fiecare cu parerea lui.
Cumintica
Junior Member
 
Mesaje: 9
Membru din: Mie Mar 10, 2004 5:11 pm
Localitate: somewere in town

Mesajde candyman4u » Vin Mar 19, 2004 7:37 am

Cumintica scrie:britney se poate lua de mana cu madonna la cele mai pros imbracate celebritati.Cred ca in exesul ei de zel de a parea cat mai naturala si cat mai unica in felul ei de a se imbraca adopta de fapt un stil scandalos si de mahala.La capitolul imbracaminte cred ca ar trebui sa mai ia niste lectii......parerea mea.


Da pe scena nu se imbraca adegvat pentru strada! Dar in toate pozele cand nu este pe scena ci se plimba prin oras sau face cumparaturi are o imbracaminte foarte normala !

Parerea mea aste ca poate cei care le numesc pe Britney si pe Madonna cele mai prost imbracate sun niste creatori de moda gelosi ca tinerii de astazi cumpara mai des hainele cu care apare Britney sau alte celebritati ca X-tina imbracate si astfel spun in tot felul de reviste cum ca Britney ar fi cea mai prost imbracata. Si asta numai petnru a-si recastiga cumparatorii!!! Parerea mea!

Poza cu Britney pe srada :
http://www.mmr247.com/mmrweb/AllAccess/Charts.asp?format=h1R&showtopn=10
Avatar utilizator
candyman4u
Junior Member
 
Mesaje: 172
Membru din: Dum Iul 07, 2002 11:00 pm

Mesajde Shaki » Vin Mar 19, 2004 3:44 pm

Am auzit ca Britney ar avea un designer vestimentar care face haine doar pentru ea, si nu stiu sigur daca e asa sau nu, dar din pozele pe care le-am mai vazut prin reviste mie mi se pare ca se imbraca ingrozitor... parerea celor care o voteaza ca una dintre cele mai prost imbracate artiste mi se pare intemeiata. Tin minte ca am vazut-o odata intr-o poza intr-o pereche de cizme roz-bombon+o rochie... nu se potriveau una cu alta deloc, cizmele ii veneau oribil...ce pot sa zic? Fiecare cu parerea lui, nu :-) ?
aliatzi, right? :D

A little girl went out to play, lost in the marketplace as if half-born...
Avatar utilizator
Shaki
 
Mesaje: 7089
Membru din: Lun Mar 10, 2003 12:00 am

Mesajde piskeshu » Vin Mar 19, 2004 3:51 pm

Imi place, mai ales in ultimu videoclip!
Prezumtia de prostie se aplica tuturor !!!
"This used to be a fun house, but now is full of evil clowns..."
Avatar utilizator
piskeshu
banned
 
Mesaje: 5692
Membru din: Vin Noi 14, 2003 12:00 am

Mesajde candyman4u » Sâm Mar 20, 2004 7:01 am

Shaki Devil scrie:Am auzit ca Britney ar avea un designer vestimentar care face haine doar pentru ea, si nu stiu sigur daca e asa sau nu, dar din pozele pe care le-am mai vazut prin reviste mie mi se pare ca se imbraca ingrozitor... parerea celor care o voteaza ca una dintre cele mai prost imbracate artiste mi se pare intemeiata. Tin minte ca am vazut-o odata intr-o poza intr-o pereche de cizme roz-bombon+o rochie... nu se potriveau una cu alta deloc, cizmele ii veneau oribil...ce pot sa zic? Fiecare cu parerea lui, nu :-) ?



Nu are nici un designer personal! Ea singura se imbraca cu putin ajutor de la prietena ei cea mai buna (care este si ea din aorasul natal)! Sunt sigur de asta deoarece am vazut un "documentar" la TV despre cum se imbraca Britney.

Nu stiu despre ce reviste vorbesti?? Daca sun poze promotionale sau de studiou, nu Britney is alege hainele ci designerii revistei, Britney doar decide daca le va purta sau nu! Dar tin sa de anunut ca sunt arstisti care se imbrca mult mai oribil si dupa mine Britney chiar se imbraca frumos desi are unele scapari doar e om! Si in plus care-i faza e Britney Spears se poate imbraca cum vrea ea!!!!!
Avatar utilizator
candyman4u
Junior Member
 
Mesaje: 172
Membru din: Dum Iul 07, 2002 11:00 pm

Mesajde Catzelusha » Sâm Mar 20, 2004 10:25 am

In urma cu catva timp,Britney a aparut la rubrica ''Celor mai prost imbracate staruri'' alaturi de Bjork,Christina Aguillera etc,etc.
Cred ca putin ii pasa de ce zic ceilalti :hehe: ,nu de alta dar contiuna sa fie aleasa ca fiind unul din starurile prost imbracate...
Si referitor la ce a zis un alt user :imaginea angelica pe care a avut-o Britney a fost acum 5 ani,cand de abia se apucase de cantat.In timp si-a schimbat look-ul dupa cum bine vezi.
Catzelusha
 
Mesaje: 767
Membru din: Joi Ian 01, 2004 12:00 am

Mesajde Catzelusha » Sâm Mar 20, 2004 10:26 am

In urma cu catva timp,Britney a aparut la rubrica ''Celor mai prost imbracate staruri'' alaturi de Bjork,Christina Aguillera etc,etc.
Cred ca putin ii pasa de ce zic ceilalti :hehe: ,nu de alta dar contiuna sa fie aleasa ca fiind unul din starurile prost imbracate...Oricum,mie imi place felul cum se imbraca,indiferent de ce spun altii.
Si referitor la ce a zis un alt user :imaginea angelica pe care a avut-o Britney a fost acum 5 ani,cand de abia se apucase de cantat.In timp si-a schimbat look-ul dupa cum bine vezi.
Catzelusha
 
Mesaje: 767
Membru din: Joi Ian 01, 2004 12:00 am

Mesajde I`m With You » Mar Apr 13, 2004 5:26 pm

Mie-mi place cum se imbraca Britney.In ultimul clip imi place cum ii sta in postura de "Curva",asta nu inseamna ca o numesc asha.E adevarat,uneori nu-mi place deloc,dar shi cand e,e.Are ceva aparte care o face scumpica :P
I'm Slim Shady, yes I'm the real Shady
All you other Slim Shadys are just imitating
So won't the real Slim Shady please stand up,
please stand up, please stand up?
Avatar utilizator
I`m With You
Junior Member
 
Mesaje: 534
Membru din: Vin Sep 26, 2003 11:00 pm

Mesajde PopWorld » Vin Iul 02, 2004 9:31 pm

Dupa mine Britney se imbraca beton!!!
Shi sincer nici eu nu inteleg de ce toti nu sunt de acord cu stilul ei vestimentar...
PopWorld
Junior Member
 
Mesaje: 17
Membru din: Vin Iul 02, 2004 5:56 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde ROXANA » Vin Iul 02, 2004 11:06 pm

normal ca-mi place!
cine nu si-ar dori sa aiba hainele lui Britney????.....ca eu una mi-as dori din inima...
asa ca intrebarea este ptr rivalele lui Britney :) si ptr topurile din reviste
! everything that has a begining has an end !
Avatar utilizator
ROXANA
 
Mesaje: 349
Membru din: Mie Iul 25, 2001 11:00 pm

Mesajde agripina » Mar Apr 19, 2005 4:30 pm

Britney cea cumintica era lansata de suedezi, in timp ce noua imagine e pur americana. Si cum americanii sunt mai preocupati de castig decat de creatie, apeleaza la una din cele doua metode clasice si indelung experimentate in istoria lor de a face bani: sex sau violenta. Pt Britney au ales varianta Madonna, adica socarea/mentinerea atentiei publicului prin imagini sexuale. De aici de altfel si toate zvonurile adevarate sau nu despre lesbianismul lui Britney. Pt asta ar mai fi alte doua scenarii. Fie organizatiile de lesbiene vroiau sa-si faca publicitate prin Britney, fie parasirea lui Justin Timberlake trebuia sa se lase fara scaderi la vanzari pt acesta.
agripina
Junior Member
 
Mesaje: 14
Membru din: Mar Apr 19, 2005 3:33 pm
Localitate: Romania

Mesajde Antighin » Mar Aug 02, 2005 9:33 pm

hai mai oamenilor sa fim seriosi(macar o data in viata).omul nu sta 24 ore din zi....in fiecare zi a anului cu stilistul dupa fundul lui nu?daca mai greseste si ea.....culorile....sau nush ce....asta nu inseamna k se imbraca f urat.in plus....foarte putine fotografii este imbracata urat.in plus.....ziceti si voi daca nu e adevarat...dar sunt multe staruri carora li s-a intamplat asa ceva/......in final.....britney arata super bine si se imbraca f frumos,,,,,brit rullz
Antighin
Junior Member
 
Mesaje: 5
Membru din: Vin Iul 29, 2005 8:24 pm
Localitate: iasi


Înapoi la Britney Spears

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator