Infected Mushroom

party all night

Ce ziceti de Infected Mushroom

Sunt tari de tari!
7
50%
Nu-mi place deloc...
2
14%
Who?!?
5
36%
 
Voturi totale : 14

Infected Mushroom

Mesajde Nymphenburg » Mar Mai 09, 2006 4:59 pm

Care este parerea voastra vizavi de pionerii goa trance-ului?
Nymphenburg
Junior Member
 
Mesaje: 85
Membru din: Mar Feb 21, 2006 6:44 pm
Localitate: Constanta

Mesajde whatever » Mie Mai 10, 2006 12:02 pm

mie unul imi plac mult de tot. chiar niciodata nu ma plictisesc atunci cand ii ascult. Outdoor Party vol. II fo' life
Avatar utilizator
whatever
 
Mesaje: 2848
Membru din: Dum Feb 15, 2004 12:00 am

Mesajde darkshines » Joi Mai 11, 2006 7:21 am

Converting Vegetarians e deja obsesie pentru mine. Prea misto IM. Prea misto!

To speak is to be silent
The concept is dead. There's nothing death should interrupt,
I went to bed last night with one sip left in the cup.
Avatar utilizator
darkshines
 
Mesaje: 2260
Membru din: Joi Aug 02, 2001 11:00 pm

Mesajde scartz » Lun Feb 12, 2007 12:37 pm

buna.. mai e cineva aici? :dir: am gasit si eu din greseala acest forum .. si vad ca a trecut ceva timp de cand a fost deschis acest subiect .. si de cand nu a mai postat nimeni .. cred ca am inviat mortii:)) btw .. Infected Mushroom sunt nr1 pt mine.. mi se par cei mai tari .. atata ca sunt cam .. comerciali .. converting vegetarians e o piesa reusita.. dar mai reusita mi se pare Pletzturra =)) e mortala .. zici ca fredoneaza un preot beat (scuzati expresia) :rofl: :rofl: :rofl: sper ca nu am deranjat sau stresat pe nimeni
Avatar utilizator
scartz
Junior Member
 
Mesaje: 28
Membru din: Lun Feb 12, 2007 12:00 am

Mesajde kadaffy » Mar Iun 12, 2007 2:28 pm

Nymphenburg scrie:Care este parerea voastra vizavi de pionerii goa trance-ului?


pey...
din intamplarea care este, am ajuns aici, si nu as fii postat daca nu ar fi existat postu asta.
In primul rand sa incercam sa facem un pic(doar un pic) deosebire intre goa si psy.
Infected Mushroom (vezi dc Kadaffy) nu fac goa.Fac psy-trance.La fel si yahel ( spre exemplu...putem remarca aici si putin club).
Orikum, a trecut ceva vreme de cand infected era ce era.Comercialul subtil de acum nu le face bine (estetic vb) , dar face bine promovarii stilului.

Cat despre goa, incercati shpongle, sunt pionieri ai stilului cu Simon Postfold deja divinizat.

Sper sa va placa surprizele pregatite de outertrip.com incepand cu semtembrie and so on...!
Light and Love ppl!
P.s. Cine vrea Mushroom, am tot, aici incluzand videos and stuff.Un pm si 2 dvd-uri :U
kadaffy
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Mar Iun 12, 2007 2:14 pm
Localitate: OuterTrip

Re: Infected Mushroom

Mesajde helenmyh » Vin Iun 03, 2011 1:48 pm

goa si psy trance,de cele mai multe ori sunt considerate,sinonime,insa exista cateva diferente intre ele...
nu poti incadra un artist la un singur gen muzical,dar de infected mushrooms chiar nu stiu sa fi abordat si goa trance...
Avatar utilizator
helenmyh
Junior Member
 
Mesaje: 2
Membru din: Vin Iun 03, 2011 1:19 pm


Înapoi la Rave / Techno / Goa trance / Hardcore

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator