Comentarii la topuri / voturi.

Mesajde tzache » Sâm Dec 31, 2005 6:56 pm

vorba cerbului: Felicitario! :D
tzache
 
Mesaje: 652
Membru din: Vin Iul 15, 2005 11:00 am
Localitate: bă,cureşti!

Mesajde kant emir » Sâm Dec 31, 2005 7:08 pm

incoherent scrie:.. adica la matale e tot timpu o cafea,o prajiturica...

ba pardon, cuca fiaua ai dreptate, da vesca sin pateca ie aia care unbla numa cu prajiturican siropata mereu
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde Alienor » Mie Ian 04, 2006 1:10 pm

Lamulteani forumisti, nominalizati, duamne, alegatori, public !
Multam pentru rochitza de debutanta, sunt - pe bune - surprinsa si magulita, o sa-ncerc sa n-o sifonez, da o mai scurtez pe ici pe colo, altfel iar vine sinela si ma face serioasa :D
Alienor
Junior Member
 
Mesaje: 798
Membru din: Vin Feb 25, 2005 12:43 pm
Localitate: .

Mesajde Titina » Joi Ian 05, 2006 1:03 pm

aku am vzt shi io cine a cashtigat,cin pe cine a votat and stuff shi vreau sa multzumesc 'fanilor' kre m-au votat la cea mai simpatik lutza shi la cel mai important user feminin sub 18 ani :D
Titina
Junior Member
 
Mesaje: 3613
Membru din: Dum Dec 22, 2002 12:00 am

Mesajde Catzelusha » Joi Ian 05, 2006 3:30 pm

....dar tu chiar ejti simpatica....cand vrei :)
Catzelusha
 
Mesaje: 767
Membru din: Joi Ian 01, 2004 12:00 am

Mesajde Titina » Joi Ian 05, 2006 9:04 pm

auzi baixule,da katzy era cashtigatoarea la cel mai important user fem sub 18 ani...u n-ai pus-o delok printre cei 3 cashtigatori,pe subiectul asta,knd ai scris...dc?
Titina
Junior Member
 
Mesaje: 3613
Membru din: Dum Dec 22, 2002 12:00 am

Mesajde baixinho© » Vin Ian 06, 2006 12:03 am

Titino, ce ai lecturat tu acolo nu erau primii trei caştigători, ci opţiunile mele.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde Titina » Vin Ian 06, 2006 12:15 pm

aaaaa....da...sorry :D :) abia aku m-am uitat mai bine :D
Titina
Junior Member
 
Mesaje: 3613
Membru din: Dum Dec 22, 2002 12:00 am

Mesajde sin ella » Mar Ian 10, 2006 4:19 pm

Ţin şi eu să le mulţumesc celor trei care au speriat forumul :zambet: (paiacec, kant emir şi baixinho in ordinea apariţiei pe ecran) pentru că m-au votat la luţa anului 2005 şi să ii asigur că voturile pe 2006 nu-s aşa departe cum par :hades:. luţă neluţă, da' locul şase? Luţă mediocră? Răilor :yuk:

edit că uite ce-am descoperit:
kant emir, cine altul? scrie: sin pateca ie aia care unbla numa cu prajiturican siropata mereu

poftim. ş]pe mine!?!?!?[/B], care de bine de rău una alta, de apropoaie porcoase. :zambet:

mi-e teamă să citesc tot thread-ul
............................
sin ella
 
Mesaje: 2033
Membru din: Vin Noi 26, 2004 12:00 pm
Localitate: pe alt forum

Mesajde Nullificator » Lun Ian 16, 2006 7:14 pm

Ca proaspat primitor de mentiune, la topicul “Cel mai antipatic iuzar” tin sa multumesc votantilor mei si sa fac umatoarele comentarii la adresa celor care au facut comentarii rautacioase:

@Eyewitness: nestimabile, punandu-ma pe primul loc in topul celor antipatici n-ai facut decat sa te recunososti invins. Mi-ai dat BAN-uri peste BAN-uri fiindca tu si gasca ta (gasca lui Pitigoi, dai in unu’, tipa doi) nu ati reusit sa ma scoatetzi de “ionuzz”. Dar nu ti-a mers. Atzi cautat ionuzzu si l-ati gasit pe dracu’, este? Singurul BAN pe care consider ca l-am meritat a fost cand s-a referit Danone la nick-ul meu, imediat dupa ce am postat pe undeva ca unchiul meu lucreaza la centrala nucleara de la Cernavoda, spunand ca asa am devenit invincibil, adica prin incest. Mai exact, i-am zis lui Danone: “Si cum in familia lui -credeam ca ii baiat- se practica zoofilia si fetistitsmul, uite-l pe Danone”-aluzie la nick si avatar. Asta, dupa “regulamentul” tau, s-a chemat ca e atac la persoana, si m-ai banat doar pe mine, ca Danoana, ehei… Danoana nici usturoi nu mancase,… n-asa? Exemple de genul asta mai sunt, asta o stiu toti, cel banat fiind doar eu pt ca ailaltii erau de-ai casei, multi dintre ei cu nick-uri albastre dupa cum urmeaza: Danone, devenita Gaga prin maritish, Nocturna, Neatza, Baixou, Weed, Piskesh, Gabuba, Migu si care o mai fi fost.
Daca te enerveaza faptul ca eu imi fac clone, poti sa spui de ce mi-ai dat BAN PERMANENT atunci cand am dat numele reale ale alora la care facea referire Cubu in scrisoarea lui de “demisie” de pe CM? Poti sa spui? Nu poti, fiindca te-ai face de c*c*t; Nu stiu ce crezi tu despre aia, dar a vazut toata lumea ca ai fost marlan si ai abuzat de putere, iar eu fiind in postura de nedreptatit, normal ca mi-am facut clona, deci, tu esti vinovat de clonele mele, asa ca nu mai face pe bosumflatul. Atunci, l-am contactat pe Zoso pe YM, care, dragul de el, a scapat porumbelul pe gura : “Aici nu e democratie!” Bagami-as pla in forumul tau Aiule! Guru in programare de eram, umblai acum cu forumul in mapa, stii, forum din ala, cum au pustioaicele din liceu, un caiet in care lumea raspunde la intrebari de genul “cati ani ai?”, “cu ce parfum te dai?”….bla-bla.
Am vaz ca pe perioada verii m-ai lasat din nou pe forum, probabil ca duceai lipsa de useri… postam atunci cu ShortcutToHell... pana in toamna…. Sa te intreb acum de ce a luat BAN PERMANENT, Shortcut? nu te face ca nu stii sau ca nu pricepi, ca, desi stai mereu pe invizibil stii tot ce misca pe forum; I-auzi ce zice Zoso la “Avertismente si Banari”: “ShortcutToHell, Ban pe IP- enorm de multa prostie” referindu-se la katerinca facuta de mine pe “Simati tovarasi…” unde postarile mele sunt mici copii in comparatie cu ale alora.
Concluzie: Eyewitness, vinovat de cloneleInvincibilului.
“Masochist” si “de unde-si primeste regulat muile”-parca. Hai, nu ma-nnebuni! De unde le scosesi taica pe astea? Imi inchipui ca ai macar atata minte incat sa stii ce inseamna “masochism”.
Na, cum sa-ti spui eu… cuvantul cheie este “umilire”. Cine-I ala care a permis sa fiu insultat in toate felurile? TU. Puteai foarte bine sa-l fi tras pe aia de maneca si sa le dai macar un avertisment dar n-ai facut-o. Asta ti-a spus-o si theOffender dar tu te-ai facut ca ploua.
Si daca crezi ca eu sunt masochist, atunci cum iti explici faptul ca I-am sarit lui Neatza la gat pentru simplul fapt ca m-a facut labagiu pe “Andreea Dura”, de nu mai stia saracu’ pe unde sa scoata camasa? -ghinionist rau baiatul asta, la capitolul ionuzzi - theOffender, si, cu voia ta, Invincible, astia spun totul. Probabil ca sti doar o parte din intelesul cuvantului “mascochism”. Ia DEX-ul in brate, cauta-l, si daca ai un pic de suficientza mintala iti vei da seama ca masochistul nu reactioneaza agresiv la batjocoriri. Si daca nu stii, lucru de care ma indoiesc, eu m-am c*c*t in felul meu pe toti cei care au indraznit sa ma insulte, tu, prin postarea asta, fiind supus chiar acum acestui proces. Si daca eu m-am c*c*t pe toti dusmanii mei de unde o scosesi pe asta cu “de unde-si primeste regulat muile”. Care-I ala care s-a luat de mine si a scapat nesifonat? Te faci ca nu stii cate postari de genul acesteia mi-ai sters tu cu Danoana, ca sa “pice” gasca voastra in picioare, ai? Nu ti-e rusine, ma? Nu ti-e rusine ? Prevad ca o sa-l stergi si pe asta, fiindca asa faci tu cand esti aratat la pielea goala sau cand nu-ti iese pasientza. Te sfatuiesc sa nu te mai obosesti cu stersul fiindca daca il voi vedea sters, il voi trimite post la toti userii cu titlul: “Post sters de Eyewitness”, ceea ce va avea un impact mai mare decat in cazul in care l-ai lasa. Si in cazul in care nu ai de gand sa stergi postul, nu te mai obosi sa ma banezi fiindca nu mai am de gand sa ma clonez; m-am clonat si am lasat intotdeauna sa se inteleaga ca sunt eu fiindca n-am vrut sa fac parte dintre cei dati afara pe usa din dos fiindca s-au dovedit a fi o nuca prea tare pt voi. Am vrut sa va arat asa cum sunteti si asta e suficient ca sa nu ma mai clonez.

@ Weed: stimabile, faza cum ca eu am impresia ca sunt singurul care a citit “The Art of War” nu-si are locul fiindca eu n-am citit cartea. Am cartea, pe CD dar n-am citit-o. Stii de ce crezi tu ca am citit cartea? Pentru ca am mintit ca am citit-o si pentru ca am intretinut minciuna punandu-mi odata la semnatura singurul citat pe care-l stiam(gasit pe Net) din Sun Tzu, facandu-mi o clona numita „Sun Tzu” si, probabil, aplicand pe forum tactici descrise acolo, dar mai ales, cred eu, ai asociat cuvantul „invincibil” cu „The Art of War”. Daca nu stiu nimic din ce scrie in carte, pot sa-ti spun ca stiu cate ceva despre Sun Tzu. Ce stiu eu despre Sun Tzu? Mai nimic… unii spun ca a fost un mare general, altii spun ca nici n-a existat, ca „The Art of War” ar fi scrisa de fapt de niste filosofi, cartea fiind mai mult decat un simplu manual de razboi. In incheiere, iata un frumos citat din Michel Zevaco (Cavalerii Pardaillan) pe care eu il aplic aplic des, si, din cate vad, la tine a prins :”O arma pretioasa pentru atac si aparare: minciuna. Daca minti cu frica, lumea va fi scarbita sau se va preface ca e scarbita de dumneata. Daca minti cu convingere, daca spui minciuna cu toata energia necesara, daca o repeti mereu, din ce in ce mai des, lumea va crede ca spui un adevar... Nu exista nici o minciuna de necrezut, exista doar energia sau timiditatea celui care minte.”

@Piskes: nestimabile, ce sa-ti spun eu… ai catat-o, ai luat-o (tavaleala) si aici, si pe Locomania, mai ales pe Locomania, ca Mosu nu-I Aiu sa-mi stearga postarile ca sa te favorizeze fiindca-i esti prieten. El este moderator adevarat. Esti singurul pe care l-am injurat, ce-I drept mai cu fereala, ca mie nu-mi place sa injur fiindca consider injuratura ca fiind oglinda slabiciunii; am facut exceptie la tine fiindca am vazut ca suferi de sindromul Tourette si mi-am zis ca pricepi doar limbajul asta. M-am inselat, fiindca de prost ce esti nici sa te injur nu pot; adica pot, dar doar pentru o scurta perioada cand te dai la fund, apoi, dupa ce uiti, te repezi din nou la mine spre a fi trimis din nou la podea. Esti unul dintre cei mai slabi cu care am avut de-aface pe-aici. Ca uitam…, ai invatzat pana la urma pentru ce este comanda CTRL+H in documentele Office? Dar sa intrii pe FC doar cu un 2-click?

@Basu: Basule, care esti, ca nu te cunosc? Cumva, intr-o viatza anterioara, ai fost Bassplayer? Ca pe ala il cunosc… e unul care alaturi de Migu si Piskesu depune saruturi pioase in dosul Nocturnei; Nocti, daca sunt mai multi, sa ma ierti, dar doar pe astia ii stiu eu. Deci tu crezi ca is idiot? Macar stii ce inseamna? Lasa ca aia e pt oameni mari, nu pentru copii ca tine. Asa… ce-mi mai aduc eu aminte despre tine? Imi aduc aminte ca ai facut pe tine de ras cand mi-a dat Nocti replica ”poza mea nu o sa te faca mai frumos” la cerere mea de a posta o poza de-a ei, in scop sa vad ce frumusete troneaza in spatele avatarului aluia de isi permite sa-ti spuna in fatza ca esti urat, ca eu is mai sensibil, si pe mine, faptul ca Nocti imi zice ca sunt urat ma deranjeaza si ma doare foarte tare, ma doare la 2m in fatza p*lii.
Imi mai aduc aminte ca ai postat treaba cu pisarea pe tine tocmai pe “Katerinca katerincilor” stricand bunatate de topic. Ca sa iti arat ca nu pun la suflet, uite, iti dau un pont gratuit, cu conditia sa-mi promiti ca o sa stai cu pampersu’ pe tine cand vei citi acolo unde-ti voi indica eu. Bine? Ok!…cauta pe-acilea topicul “Intrebari tampite, raspunsuri pe masura” da’ vezi sa nu te apuci sa le muti pe “Katerinca katerincilor” ca ti se strica mausu’ si asta nu-i tot…e p-acilea un nene cu un singur ochi, care, cand ti-o vedea „opera”, te pune sa-i belesti p*la. Hai, PAc!
Nullificator
 

Mesajde Nullificator » Lun Ian 16, 2006 7:15 pm

Si acum topurile mele :

Cei mai “cool” useri in fata carora imi scot coiful:

Neko- colega de aberatii pe foaia cu masline, imi plac rimele ei, si mi-a luat partea cand Pubilus a initiat campania de semnaturi “V.A.L.E.A”
O.M.- cand e “high” are postari faine; este unul dintre cei care m-au facut prin postarile sale sa ma inscriu pe FC. Prima postare pe care I-am citit-o a fost despre faraoni.
TheOffender - mi-a luat partea cand Pubilus a initiat campania de semnaturi “V.A.L.E.A atentionandu-l pe Aiu ca alora care m-au insultat nici macar avertisment nu le-a dat.
Nanuka - “baiatul cu ochi albastri” J mi-a confirmat ceea ce intuiam deja -“haita” de pe CM, Tot atunci am aflat ca Danone e femeie si ca e TBC-ista. J si ca Neatza are cel putin dublul anilor pe care ii afiseaza sub avatar.
Cecu- coleg de aberatii pe foaia cu masline, al mai tare dintre aberatorii in rime. As abera in draci cu el daca m-ar baga in seama
Cubu- nu sare niciodata calul; il consider cel mai katerincos fiindca face caterinca pe orice tema, spre deosebire de Aiu de la care auzi numai de “goliciuni”
NBM- ghiopardul care stie multe bancuri, cel mai linistit user dupa parerea mea. Nu stiu ce inseamna nick-ul lui.National Baschet Malaysia?
Aphexwin (sper ca l-am nimerit)- ii fuge mintea repede; am ramas ca la dentist cand am vazut cate cunostiinte are.
Mikutzu- le are cu rimele.
Crash- nu prea il cunosc fiindca nu prea posteaza; a promis ca daca imi da OM sau Hades Ban pe Loco, mi-l scoate el. J I-am multumit si i-am spus ca as fi vrut sa fie si Aiu la fel.
Dia- uneori are niste toane care o transforma intr-un fel de Nocti pe Loco; in ultimul timp le are tot mai des. imi face mare placere s-o bazai.
Mustang- nu prea il cunosc dar stiu ca ii de gasca.
Riverflow- face rime faine…
Flufu- colega pe foaia cu masline, face rime faine… Cand mi-am facut clona “Calusaru” si voiam sa il schimb in “Matei” pt ca nu gaseam avatar nimerit pentru nick, mi-a dat un p.m. si mi-a spus sa nu mai plang fiindca mi-a gasit ea unul, dar nu mi-a placut, ca-l gasisem si eu putin mai-nainte cu Gugalu. Imi placea mult avatarul ei cu sarpele „bou”… si nici acum nu stiu ce inseamna FAW. Fabulous Attractive Women? Stiu ca nu ma place… crede ca-s picat in cap. Flufule, daca nu ma placi, eu te plac, n-ai ce-I face!
Memetu- katerincos… idem Cubu
EagleRider- aliatul meu pe Loco: pe undem prindem Ieddu’ (Edd) pe-acolo il caftim.
Nicholas Alex- unul dintre cei care m-au facut prin postarile sale sa ma inscriu pe FC, katerincos si futacios- faine povestirile alea cu prostituatele!…
Hades, Decret- tari la RAP! M-as fi bagat la un battle cu ei dar nu-mi plac injuraturile; de aceea m-am limitat la foaia cu masline… am gasit-o insa prea tarziu
Monk: haios rau de tot.

Useri “cool”-1:

Weed- este unul dintre cei care m-au facut prin postarile sale sa ma inscriu pe FC-foloseste un jargon fain. M-a dezamagit cand s-a bagat pe “Andreea Dura” si a scris ce a scris pe acolo, fiindca intentionam sa aberez cu el. Mi-a facut cum s-a “infiltrat” in topicul “Eu si fetele” initiat de Nicholas Alex, dovedind ca ii merge mintea. Si acum, Uidule, iti amintesti ca te intrebam odata cine-I fata aia din poza pe care mi-ai trimis-o pe YM (Casina Melisa). Te inrebam :“esti mata, sora-ta, prietena ta?” si tu mi-ai zis ca daca m-am referit la mama ta, atunci nu este ea. N-am reusit sa-ti rasp fiindca am luat Ban… iti spun acum… m-am referit la tine fiindca pe “Eu cu fetele” scriai ca intentionezi sa devii travestit.
Shaki- ahitata dupa ionuzzi, cum imi vedea cate o clona, cum decreta ca e ionuzzu, insa cum auzea ca ar fi invincibil, stramba din nas. A zis ca nu-s bun nici de ionuzz, de parca ionuzzu era altceva decat “prostul satului”.
Neatza-idem Uid. Ghinionist la capitolul ionuzzi.
Baix- sau spiritul Baixian-.idem Uid. +e gramaticultor tare!

Useri “cool”-2:
Nocturna- sau Madame Bovary, enorm de multe bagari de strambe, insulte… nu stie sa piarda. M-a prins cu “vre-o”-ul in vine-chiar nu stiam ca se scrie “vreo” impreunat, motiv pentru care mi-am facut autocritica pe “Aberatia zilei”. Acum ma ignora… zice ca “noi am hotarat sa te ignoram”, adica ea si cu ea. Perleste rar perle, dar si cand perleste… cat roata carului de mari le face si asta numai datorita dorintei ei de a fi pe buzele userilor sub forma: “uite ce dracoasa este!”
Gaga- idem Nocti+stergere de posturi care ii pica greu, trunchieri de postari cand da citate, rastalmaciri, scoateri din context… multe magarii. Cred ca ea stie parola lu Aiu si posteaza cu nickul lui, de-aia si sunt amandoi pe invizibil. Nanuka mi-a spus ca Aiu e in bani. Mie mi se pare aiurea sa fii in bani si sa stai pe Net tot timpul.

Useri “cool”-3:
Gabuba- un biet sterpelitor de idei de prin cartile altora, las pana la Dumnezeu (m-a atacat numai impreuna cu Nocturna), care repeta papagaliceste: “vezi ce ti-am facut eu la ai 15/16 ani ai mei”. Cand „aud” asta, imi vine sa-mi bat prietenii din 2 in 2. am discutat cu el pe YM-credea ca sunt o fata topita dupa el- si cand a aflat cine sunt din „loaza, esti o loaza” nu m-a scos. Acum are 17ani… multi inainte, bai moaca!

Useri “cool”- 0215+0215*(arcsin0215+ln0215)-0215^0215+log0215+(0215)^0.5-(sin0215*0.215)-tg0215:
Jiji 0215- e “veritabil”. Cand am inceput sa-I citesc postarile mi-am zis ca e prea politicos, dar cand am vazut ca o ia cu “dragutel”, tenuri suave si poze “obraznice” si alte alea, mi-am dat palme. Nu l-am mai citit de la inceputul lui iunie… pe la mijlocul verii am vazut o postare de-a lui Aiu pe „avert si banari” acre suna cam asa: „Jiji, BAN! Eu stiu de ce”. No, eu nu stiu de ce, insa m-am gandit atunci ca s-o fi bagat Jiji in politica si cum subiectul cel mai fierbinte este integrarea in UE, l-o fi integrat pe Aiu in ma-sa.
Cretz: ionuzzu meu ”nano botic” si “mono silabic” le pe Loco; Ia priviti ce mandrete de topic a facut el cu manutzele lui pe Loco: “Plangeri si reclamatii”. Nepretuitule, sa stii ca ala-i pleonasm. Corec’ e “Plangeri si lacramatii”. Amu eu plec …Tu fi atent ce faci pe-acilea ca am vazut ca te-a luat ghiopardu la oichi si mult nu mai e pana sa puna Shaki gheara pe tine, ca o stiu pofticuasa, mai pofticuasa decat e ea voluptuoasa, si daca te ia ea, o sa se sloboada toti la tine, fiecare in felul lui, si nici Invincibilul nu mai este (depinde de Aiu) ca sa te scape, ca s-a dus, tai-tai.


--------------------------------------
modificat acu cateva clipe de Invincible
Nullificator
 

Anterior

Înapoi la Topurile anului 2005

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron