pe cine ai vrea sa cunosti?

Incantarea cantarilor

Moderator: Shaki

pe cine ai vrea sa cunosti?

Mesajde Mirela » Mie Noi 21, 2001 10:44 pm

ce mishto ar fi daca am putea cunoaste personal vedeta noastra preferata!!!....daca ati putea face-o,pe cine ati alege si de ce?
ce ati intreba?
eu as fi super incantata daca as putea sa-i vad macar live(ce sa mai vorbesc de a-i cunoaste???)pe cei de la IRIS.
Avatar utilizator
Mirela
 
Mesaje: 2566
Membru din: Joi Noi 08, 2001 12:00 am

Mesajde Aliosha » Joi Noi 22, 2001 12:55 am

Nu e vedeta mea preferata, dar as vrea sa stau de vorba cu Johnny Rotten.
"Against modern football."
Avatar utilizator
Aliosha
 
Mesaje: 5042
Membru din: Sâm Oct 20, 2001 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Joi Noi 22, 2001 11:23 am

Eu din pacate..nu imi pot spune parerea la acest subiect...pentru ca Dana imi va sterge mesajul !
Dar oricum..banuitzi voi pe cine as dori sa cunosc !
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde gaga » Joi Noi 22, 2001 11:30 am

Ba la subiectul asta poti, nu te mai victimiza atata, ia batista mea si sterge-ti nasul. Copii, Blink ar vrea sa-i cunoasca pe baietzii de la Blink 182 (surprise!!!)
semnatura fara culori si nestridenta
gaga
 
Mesaje: 18663
Membru din: Sâm Aug 04, 2001 11:00 am
Localitate: La Matze Fripte

Mesajde Oribilul Mosh » Joi Noi 22, 2001 11:45 am

Uitatzi ca Dana s-a indurat de mine (Dana shows her mercy !) ...si mi-a permis sa-mi spun parerea fara a fi sters ! Multumesc mult Dana ! Esti mult prea buna si miloasa !

Deci.....as dori sa ii cunosc pe Tom,Mark & Travis...sa merg cu ei intr-un turneu prin USA....sa mergem la concerte,sa bem prin hoteluri,sa facem caterinci......etc.

Inca o data....multumesc mult Dana !
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Asterix^ » Joi Noi 22, 2001 2:43 pm

Eu as vrea sa-i cunosc pe baieti de la Holograf...in special pe Dan Bitman.
Zambeste, maine poate fi mai.....hotarati voi :)
Have a nice day !
Asterix^
Junior Member
 
Mesaje: 13
Membru din: Mie Noi 14, 2001 6:33 am
Localitate: Resita

Mesajde alina » Joi Noi 22, 2001 11:16 pm

Aerosmith mi-ar place sa merg la un concert de-a lor dar fuckin romania nu vor venii ei aici veci dar ma voi duce eu la ei this is a promiss
addio pirata!
Avatar utilizator
alina
Junior Member
 
Mesaje: 1248
Membru din: Sâm Aug 04, 2001 11:00 pm

Nu e muzica, da tot un fel de vedeta...

Mesajde Rolf » Vin Noi 23, 2001 11:31 am

Bai, nu e din muzica, dar as vrea sa-l cunosc pe Radu Anton Roman.
Rolf
Junior Member
 
Mesaje: 1517
Membru din: Vin Sep 28, 2001 12:00 pm
Localitate: Bucuresci (Tineretului)

Mesajde alina » Vin Noi 23, 2001 11:11 pm

Initial trimis de Asterix^
Eu as vrea sa-i cunosc pe baieti de la Holograf...in special pe Dan Bitman.


n-ai pierdut nimica ca nu l-ai cunoscut am un prieten care a lucrat cu el are niste fite ce sa mai vb despre edy petrosel la el numa cu saru'mana nenea edy merge
addio pirata!
Avatar utilizator
alina
Junior Member
 
Mesaje: 1248
Membru din: Sâm Aug 04, 2001 11:00 pm

Mesajde Asterix^ » Sâm Noi 24, 2001 2:13 am

Initial trimis de alina


n-ai pierdut nimica ca nu l-ai cunoscut am un prieten care a lucrat cu el are niste fite ce sa mai vb despre edy petrosel la el numa cu saru'mana nenea edy merge


...personal nu l-am cunoscut inca...dar, la fel a zis si o colega de a me a de servici :p ...in schimb l-am cunoscut zilele trecute pe actorul meu preferat...Mircea Diaconu :D
Zambeste, maine poate fi mai.....hotarati voi :)
Have a nice day !
Asterix^
Junior Member
 
Mesaje: 13
Membru din: Mie Noi 14, 2001 6:33 am
Localitate: Resita

Mesajde Mirela » Sâm Noi 24, 2001 4:50 pm

l-am cunoscut zilele trecute pe actorul meu preferat...Mircea Diaconu

mishto...si mie imi place Mircea Diaconu......si cum ti s-a parut??
Avatar utilizator
Mirela
 
Mesaje: 2566
Membru din: Joi Noi 08, 2001 12:00 am

eu vreau!

Mesajde Rockeru'Somer » Lun Noi 26, 2001 12:10 pm

eu vreau sa-L cunosc pe Dumnezeu!
trei arme am la indemana
vointa-mi creste zi de zi,
onoare,suflet si credinta
calauzit de ele orice-ar fi.
Rockeru'Somer
Junior Member
 
Mesaje: 1315
Membru din: Mar Aug 07, 2001 11:00 am
Localitate: dierna

Re: eu vreau!

Mesajde Mirela » Lun Noi 26, 2001 8:39 pm

eu vreau sa-L cunosc pe Dumnezeu!

iti pot da eu o idee!
arunca-te de pe Intercontinental si sun sigura ca pana jos ai sa vezi...."luminita"si....ce se ascunde in spatele ei.numai ca n-ai sa stai mult in compania Prea-inaltului--sinuciderea se pedepseste cu.......de fapt,mai bine pune pe cineva sa te termine,ca prin sinucudere nici n-ai sa ajungi la DOAMNE-DOAMNE--doar la Sf.Petru,daca ai noroc.....
Pink fluffy dynosaurs
Tremendously hardcore...
We are not born with the conviction that Pepsi is better than Coke and that heavy metal liberates the soul (Solomon, 2003). We try it out for ourselves...
Avatar utilizator
Mirela
 
Mesaje: 2566
Membru din: Joi Noi 08, 2001 12:00 am

Mesajde alina » Lun Noi 26, 2001 11:25 pm

Eu vreau sa-i cunosc pe Freddie Mercury si Bon Scott ,Heaven for Everyone sau Hell's Bells!
addio pirata!
Avatar utilizator
alina
Junior Member
 
Mesaje: 1248
Membru din: Sâm Aug 04, 2001 11:00 pm

ASTERIX!!!

Mesajde shinee » Mar Noi 27, 2001 4:37 pm

nu- s de acord cu parerea Alinei despre Bittman si in nici un caz despre Petrosel...
Bittman e PR in persoana si se poarta frumos cu fanii. Iar Petrosel e un om de zahar. Eu pe amandoi ii iubesc mult.

As muri sa-l cunosc pe Al Pacino. Si as da 25 de ani din viatza sa petrec mai mult timp alaturi de David Coverdale. Si, daca ar fi sa mi se implineasca cea mai scumpa dorinta, as fi dorit sa nu gresesc fata de Vali Sterian si sa-l mai am alaturi...
shinee
Junior Member
 
Mesaje: 482
Membru din: Joi Oct 11, 2001 10:09 pm
Localitate: bucuresti

Mesajde alina » Mar Noi 27, 2001 11:48 pm

eu nu l-am cunosc personal nici nu prea vreau sincer dar cine mi-a zis e poate singura persoana in care am deplina incredere a lucrat mult cu ei
cu fanii logic ca se poarta frumos doar nu sunt fraieri
addio pirata!
Avatar utilizator
alina
Junior Member
 
Mesaje: 1248
Membru din: Sâm Aug 04, 2001 11:00 pm

Re: ASTERIX!!!

Mesajde gaga » Mie Noi 28, 2001 11:37 am

Initial trimis de shinee
nu- s de acord cu parerea Alinei despre Bittman si in nici un caz despre Petrosel...
Bittman e PR in persoana si se poarta frumos cu fanii. Iar Petrosel e un om de zahar. Eu pe amandoi ii iubesc mult.


Stiu ca stii dar tre' sa spun... asta fiindca mi-ai dat apa la moara: IL URASC PE BITTMAN!!!!! Cand il vad pe post de moderator TV am reflexul de click pe telecomanda mai rapid decat la senora Tatu.
semnatura fara culori si nestridenta
gaga
 
Mesaje: 18663
Membru din: Sâm Aug 04, 2001 11:00 am
Localitate: La Matze Fripte

Re: Re: ASTERIX!!!

Mesajde shinee » Mie Noi 28, 2001 1:10 pm

Stiu ca stii dar tre' sa spun... asta fiindca mi-ai dat apa la moara: IL URASC PE BITTMAN!!!!! Cand il vad pe post de moderator TV am reflexul de click pe telecomanda mai rapid decat la senora Tatu.

Danutzo, reflexele tale au si argumentare? Ca, sincer, atunci cand iti place de cineva asa cum imi place mie de Bittman, nu prea stii ce anume iti place: zambetul, ochii, vocea, prezentza scenica, etc...Da cand nu ti place ai motive destul de clare...
La chestia cu moderatul TV cred ca ai dreptate. E prost folosit si proportia dintre prompter si libertatea de exprimare e nefasta unui zbanghiu ca Dan, care se trezeste spunand cele mai ciudate chestii...
shinee
Junior Member
 
Mesaje: 482
Membru din: Joi Oct 11, 2001 10:09 pm
Localitate: bucuresti

Uite argumentare

Mesajde gaga » Mie Noi 28, 2001 1:37 pm

(no offence shinee...)

Ma enerveaza exact ce-ti place tie: zambetul ala fals, inflexiunile vocii care-mi dau dureri de stomac, prezenta scenica subliniata de aerul de superioritate, ma enerveaza melodiile pe care le canta a caror substanta se limiteaza la inele in poala mea...

p.s. argumentatia mea a fost o enumeratie in stilul in care mi s-a cerut, io am oroare organica atunci cand il vad asa ca restul nu prea mai conteaza...
semnatura fara culori si nestridenta
gaga
 
Mesaje: 18663
Membru din: Sâm Aug 04, 2001 11:00 am
Localitate: La Matze Fripte

ei ei

Mesajde shinee » Mie Noi 28, 2001 5:12 pm

n-am zis ca aia am imi place la Dan. Am zis ca, atunci cand iti place ceva la un om, NU stii exact ce-ti place.
Sincer, mie nu-mi place zambetul lui fiindca nu are buze (sau le are prea subtiri, enfin), , dar in nici un caz nu-mi place zambetul profesional. Vocea nu mi se pare megaexceptionala, either, dar imi place ca e recognoscibila dintr-o mie... inflexiunile alea, lalaiturile nu-mi plac nici mie. In schimb aprob pozitiv vocea cu care vorbeste, iar prezenta scenica -in concert - mi se pare foarte foarte buna. Si mi se pare ca si are de ce sa arate superior: fiindca ESTE superior:) multora...

suntem cam offtopic, dar ce mai conteaza..oricum, nu prea am cum sa-i iau apararea lui Dan, fiindca nu-l cunoasteti toti asa cum il cunoastem noi... Ceea ce,in final, nu-i nici vina voastra, da' nici a noastra
shinee
Junior Member
 
Mesaje: 482
Membru din: Joi Oct 11, 2001 10:09 pm
Localitate: bucuresti

Re: Re: eu vreau!

Mesajde Rockeru'Somer » Mie Noi 28, 2001 10:34 pm

Initial trimis de mirela2001
eu vreau sa-L cunosc pe Dumnezeu!

iti pot da eu o idee!
arunca-te de pe Intercontinental

eu stau in provincie(dierna se numea acum 2000 de ani orsova)

si sun sigura ca pana jos ai sa vezi...."luminita"si....ce se ascunde in spatele ei.numai ca n-ai sa stai mult in compania Prea-inaltului--sinuciderea se pedepseste cu.......de fapt,mai bine pune pe cineva sa te termine,ca prin sinucudere nici n-ai sa ajungi la DOAMNE-DOAMNE--doar la Sf.Petru,daca ai noroc.....

sinuciderea ar fi ultimu lucru pe care l-as face...da' de ce zic ultimu,ca oricum nu l-as face....ma iubesc prea mult ca sa o fac....sinucigasii sunt niste lasi care nu au sange in vene...asa cum ma tarai eu in viata ar putea sa o faca si ei...si nu victimizez...nu sunt eu cel mai sarac cel mai marat cel mai bolnavf sunt mii de oameni care traiesc de pe o zi pe alta si nu-si dau cu cutitu'n gat....hai ca am deviat de la topic si ne bate dana!sau vali!
trei arme am la indemana
vointa-mi creste zi de zi,
onoare,suflet si credinta
calauzit de ele orice-ar fi.
Rockeru'Somer
Junior Member
 
Mesaje: 1315
Membru din: Mar Aug 07, 2001 11:00 am
Localitate: dierna

Mesajde gaga » Joi Noi 29, 2001 8:41 am

Shinee... NICI NU VREAU SA-L CUNOSC!!!! (punct)
Aline, vorbeshte mah frumos...
Io ash vrea sa-l cunosc pe...:rolleyes: MUERTE :D (ca sa nu fie total offtopic shi sa trebuiasca sa ma shterg singura)
semnatura fara culori si nestridenta
gaga
 
Mesaje: 18663
Membru din: Sâm Aug 04, 2001 11:00 am
Localitate: La Matze Fripte

Mesajde Mirela » Vin Noi 30, 2001 12:47 pm

nu e din muzica,dar as vrea sa-l cunosc pe Pedro Almodovar...
Pink fluffy dynosaurs
Tremendously hardcore...
We are not born with the conviction that Pepsi is better than Coke and that heavy metal liberates the soul (Solomon, 2003). We try it out for ourselves...
Avatar utilizator
Mirela
 
Mesaje: 2566
Membru din: Joi Noi 08, 2001 12:00 am

Adrian - A K C E N T

Mesajde Andra k » Mie Ian 02, 2002 12:51 am

Eu as vrea sa-i cunosc pe baietzii de la AKCENT.
Imi place la nebunie Adrian cel cu "Si ti-am prooooooooomiiiiiiiiiissssss dacaaaaaaaa ar fi sa pleeeec...!
Andra k
 

Mesajde onk » Joi Ian 03, 2002 8:51 pm

pe cine am fi onorati sa cunoastem?
sa zicem ca pe Iorga (ceva din scurt, nu cu discutii istorice, si doar pt mandrie)
si sa mai zicem ca mi-ar placea sa vorbesc cu baietii Rammstein, ce mishto am face, io nu stiu boaba deutsch, iar ei sigur n-ar pricepe engleza mea, dar oricum ar fi haios
si cu Bob Geldof mi-ar placea sa discut despre pereti in special
cam atat acu
Avatar utilizator
onk
 
Mesaje: 1841
Membru din: Joi Dec 13, 2001 12:00 am

jojo

Mesajde ckride » Joi Ian 03, 2002 11:55 pm

Io pe JOJO as vrea s-o "cunosc". Putin asa o cunosc si stiu ce-i poate pielea, da nu destul.
ckride
Junior Member
 
Mesaje: 566
Membru din: Lun Noi 12, 2001 12:00 pm
Localitate: Colentina Bucuresti Romania

Mesajde Andrada The Dev » Vin Ian 04, 2002 8:52 am

mi-ar placea shi mie sa cunosc pa cei de la Holograf, Vitza de Vie shi lista poate continua... :hehe: :rolleyes: shi shinee ai dreptate de DAN Bittman (este superior multora)
Foul is fair and fair is foul, ladies and gentelmen of the audience:)
"You swear to tell the truth and nothing but the truth, so help you God?"
Does anyone (or did anyone) answer no to this question? That... I want to find out.....
Andrada The Dev
Junior Member
 
Mesaje: 442
Membru din: Mar Noi 27, 2001 1:00 pm
Localitate: Currently completing a mission in Nevernever

Mesajde Mirela » Vin Ian 11, 2002 9:08 pm

vreau sa am o discutzie one-on-one cu Don "the Dragon" Wilson.....e pur si simplu eroul meu!!!
si vreau sa-l cunosc pe E.X....e un dansator super!
Pink fluffy dynosaurs
Tremendously hardcore...
We are not born with the conviction that Pepsi is better than Coke and that heavy metal liberates the soul (Solomon, 2003). We try it out for ourselves...
Avatar utilizator
Mirela
 
Mesaje: 2566
Membru din: Joi Noi 08, 2001 12:00 am

Re: pe cine ai vrea sa cunosti?

Mesajde Vizitator » Sâm Ian 26, 2002 4:45 am

pe cine asi vrea sa cunosc........??????????
hhhhhhhhmmmmmmmmmmmmmm
cu siguranta pe cei de la ANIMAL X
sunt cei mai tari din punctul meu de vedere si ne leaga multe lucruri
pa
Vizitator
 

Mesajde dEpEchEmIND » Sâm Sep 14, 2002 8:05 pm

Ash vrea sa ma intalnesc cu toate vedetele adevarate din lume.
Mai ales cu idolul meu, Dave Gahan.
De atatea ori am visat ca m-am intalnit cu el. Oare visul meu o sa devina vreodata realitate?:(
Subscriu.

Oribilul Mosh is on your ignore list.
Avatar utilizator
dEpEchEmIND
Junior Member
 
Mesaje: 2020
Membru din: Mie Aug 21, 2002 11:00 pm

Următorul

Înapoi la Muzica

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 7 vizitatori