cea mai sexy cantareata .....

Incantarea cantarilor

Moderator: Shaki

cea mai sexy cantareata .....

Mesajde lilo » Vin Aug 24, 2001 9:17 pm

In opinia voastra care vi se pare cea mai sexy cantareata din lume ,si de ce ati ales-o ?

Pt mine Britney Spears si poate Mariah Carey sunt cele din varful listei.....
lilo
 

jennifer

Mesajde Vizitator » Dum Aug 26, 2001 6:33 pm

eu sunt pentru jennifer lopez
shi loredana e draguta, delia de la N/D
Vizitator
 

Mesajde Guppy » Mar Aug 28, 2001 1:00 am

Britney Spears . Pen'ca:
- arata demential
- canta excelent
- arata perfect
- are bani garla
- arata beton
- e americanka
- arata super
- e cumintzica
- arata cool de tot

Ne-am potrivi ... Ar vrea ea sa ma aiba ... vedem ce putem face :D
Cand ma gandesc ca in curand va lansa noul ei album ajung la momentul ala .. u know :D
Avatar utilizator
Guppy
 
Mesaje: 414
Membru din: Dum Iun 24, 2001 11:00 pm

Mesajde WOLF » Mar Aug 28, 2001 6:41 pm

Dintre alea Romanesti imi place Delia de al N&D pentru ca e blonda si .. imi place.. si e blonda.. si e buna ..
dar imi place si de tip pentru ca are multe cerceie in nas si in urechi...

Not kidding...
Mess with the best
Die like the rest
WOLF
Junior Member
 
Mesaje: 48
Membru din: Joi Iul 19, 2001 5:15 pm
Localitate: in padure

salutare

Mesajde lovaretzu » Sâm Sep 01, 2001 5:11 am

daca ar fi did Rom. as zice Delia.
daca ar fi din alta tara as zice ca e Jenifer Lopez.
lovaretzu
 

Re: cea mai sexy cantareata .....

Mesajde KickAss » Dum Sep 02, 2001 9:15 pm

Bah, sincer si fara katerinka: mie imi place Cher. Mi se pare foarte atragatoare. Habar n-am de ce. E ca vai de mama ei, da-s mort dupa ea.
Anunt pe bune:

Dau si eu exact acelasi pisoi pe care il da onk.
Avatar utilizator
KickAss
Junior Member
 
Mesaje: 473
Membru din: Joi Iul 26, 2001 11:00 pm

Cantarete sexxy...

Mesajde [GAINA]PENALA » Sâm Sep 08, 2001 6:27 pm

Nu prea stiu...De la noi poate Delia de la N/D,de afara ...Madonna sau J.Lo
[GAINA]PENALA
Junior Member
 
Mesaje: 67
Membru din: Sâm Sep 08, 2001 12:51 pm
Localitate: the darkside

cele mai tari cantarete!!!

Mesajde Vizitator » Sâm Sep 08, 2001 7:09 pm

Initial trimis de Ray_J
Pai dintre cele romanesti cea mai tare e delia de la N&D .
Dar cele straine J LO e cea mai CoooooL!.Are tot ce vrei dar mai ales corpul si dupa mine cel mai bine se potrivea cu PUFFY D.

Not kidding...
Vizitator
 

Mesajde blueeyes » Lun Sep 10, 2001 10:03 pm

ba cea mai tare de afara e PINK si are si o voce super, nu prea are talie, da deh e sportiva
aci nu exista asa ceva, nici voce nici super
blueeyes
 

pink da

Mesajde Vizitator » Lun Sep 10, 2001 10:43 pm

pink chiar are voce frumoasa

imi plac shi tipele de la destiny's child
acapella suna betonnn
Vizitator
 

:)

Mesajde Vizitator » Mie Sep 12, 2001 7:25 pm

Cea mai sexy cantareata de la noi in opinia mea e nimeni alta decat Andreea Antonescu.
Vizitator
 

dupa mine

Mesajde gabi » Vin Sep 14, 2001 6:21 am

mancavasi sunt multe famei bune!!!

De afara: 1. Jenneifer Lopez (fara disctutii)
2. Beyonce (Destiny's Child)
3. Cristina Aguilera

Din tara: 1. Delia de la N&D
2. Adreea aia blonda de la Andre
3. Adreea aia bruneta de la Andre

Fara suparare or fii Andrelele "din plastic" or canta ca vai de morti lor, dar cand le vad in videoclip se skimba situaita! O viata avem!

pace la toti "masculii" .......
gabi
Junior Member
 
Mesaje: 25
Membru din: Vin Aug 17, 2001 11:29 pm
Localitate: Chicago, U.S.A.

cea mai sexi cantareata.......

Mesajde gaja756 » Lun Sep 24, 2001 10:07 pm

Cea mai sexi cantareata de la noi din tara este Julia de la candi.I
ar ce mai nasola cantareata este cea de la sexi nu stui cum o chama ai-a roscata.
gaja756
 

Mesajde Oribilul Mosh » Sâm Oct 13, 2001 6:21 pm

Nu stiu care o fi cea mai sexy cantareata dar mie cel mai mult imi place de NATALIE IMBRUGLIA.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Tutu » Sâm Oct 13, 2001 11:50 pm

Cea mai sexy cantareata este din Romania delia de la N&D si Jojo care sunt si cele mai bune si din lume sunt multe:JENIFER LOPEZ,CRISTINA AQUERILA(sau cum se scrie),BRITENY SPEARS si multe,multe altele!
DUPA MINE!
Tutu
 

Re: cea mai sexy cantareata .....

Mesajde tarzy » Mar Oct 16, 2001 9:45 am

Initial trimis de lilo
In opinia voastra care vi se pare cea mai sexy cantareata din lume ,si de ce ati ales-o ?

Pt mine Britney Spears si poate Mariah Carey sunt cele din varful listei.....



Britney Spears este super Cool
tarzy
 

Re: :)

Mesajde andreim » Mar Oct 30, 2001 5:21 pm

Initial trimis de Anonim
Cea mai sexy cantareata de la noi in opinia mea e nimeni alta decat Andreea Antonescu.

Shi poate apare in Playboy sa ne dam seama mai bine... shi ku colega
andreim
 

Mesajde Oribilul Mosh » Lun Noi 12, 2001 6:45 pm

Am vazut-o pe Andrea (nu stiu sigur daca Antonescu..sau cealalta..ca l eincurc) aia blonda in Mall. Avea 1.80 si cred ca 35 de kile. Nu mi-a placut deloc...si pe deasupra e si urata la fatza !
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Lun Noi 12, 2001 6:46 pm

Eu zic..ca cea mai sexy cantareatza....si una dintre cele mai frumoase femei all-time este KYLIE MINOGUE.
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Re: salutare

Mesajde Vizitator » Sâm Ian 26, 2002 4:51 am

dupa parerea mea Dana de la hi-q este cea m-ai sexi ptr ca e cea mai naturala vedeta pe care o stiu eu
daca e sa stam asa oricine arata bine cu un kg de machiaj asa ca apreciati naturaletea
Vizitator
 

Re: Re: salutare

Mesajde Kryszti » Sâm Ian 26, 2002 5:51 am

Initial trimis de emel memis
dupa parerea mea Dana de la hi-q este cea m-ai sexi ptr ca e cea mai naturala vedeta pe care o stiu eu
daca e sa stam asa oricine arata bine cu un kg de machiaj asa ca apreciati naturaletea


Ce e, Hi-Q, ai uitat sa te loghezi?!
"Si nu stiu sa tac..."
cand e vorba de
"Un popor detergent incuiat in televizor"
Kryszti
Junior Member
 
Mesaje: 785
Membru din: Sâm Ian 19, 2002 12:00 pm
Localitate: Buftea

Mesajde LMG » Dum Ian 27, 2002 7:46 am

ALIN de la TALISMAN:gay:M
pe bune ca pare ;f ;f :
LMG
Junior Member
 
Mesaje: 97
Membru din: Mar Dec 25, 2001 2:27 pm
Localitate: nu....stiu

Mesajde jennifer » Dum Ian 27, 2002 7:07 pm

Din punctul meu de vedere J.Lo e cea mai sexy(a nu se confunda cu notiunea de frumusete!) urmata de Britney Spears.De la noi o prefer pe Andreea de la Blondy.In schimb pe Christina Aguilera nu as plasa-o nici pe ultimul loc!!!!!!!!!E oribila!E super slaba si fffff cracanata...Nu?
jennifer
 

Mesajde Aliosha » Lun Ian 28, 2002 1:34 am

Intrebare: Cine a vazut cum arata Shakira??
"Against modern football."
Avatar utilizator
Aliosha
 
Mesaje: 5042
Membru din: Sâm Oct 20, 2001 11:00 pm

Mesajde gaga » Lun Ian 28, 2002 2:42 pm

Aliosha, asta e o provocare mah, io am vazut clipul shi vreau sa zic ca Shakira arata BETON!!!! Ce stii de ea? Nationalitate & Stuff...
semnatura fara culori si nestridenta
gaga
 
Mesaje: 18663
Membru din: Sâm Aug 04, 2001 11:00 am
Localitate: La Matze Fripte

Mesajde Aliosha » Lun Ian 28, 2002 2:57 pm

Hai ca am facut repede putina documentatie:
Shakira Isabel Mebarak Ripoll nascuta in Columbia in '77
A fost model. De cand canta are 4 albume.
M-am uitat la niste poze cu ea si am gasit toate variantele: bruneta ,roscata blonda. Am atasat-o pe asta.
Nu aveţi permisiunea de a vizualiza fişierele ataşate acestui mesaj.
"Against modern football."
Avatar utilizator
Aliosha
 
Mesaje: 5042
Membru din: Sâm Oct 20, 2001 11:00 pm

Mesajde gaga » Lun Ian 28, 2002 3:08 pm

thx aliosha, vreau sa zic ca si clipul e bine realizat si gagica se misca bine. se vede ca nu e ponei ca aguillera si britney, alea trec pe sub masa in picioare si daca se straduiesc si cu mainile ridicate.:o
semnatura fara culori si nestridenta
gaga
 
Mesaje: 18663
Membru din: Sâm Aug 04, 2001 11:00 am
Localitate: La Matze Fripte

Mesajde Vizitator » Sâm Feb 02, 2002 1:42 pm

straine: -britney spears
-jlo
-kilye minogue
-beyonce(destiny's child)
-christina aguilera (e ffff slaba, da imi place cand se dezbraca...looool)
din tara : cea mai sexy e antoneasca,cu tatele alea mari...de ti se ridica p***, am vazut-o in costum de baie... era cam transparent...si se vedea mai tot...
Vizitator
 

cat prost gust !

Mesajde the radical » Sâm Feb 02, 2002 5:52 pm

nu-mi vine sa cred ca din tot ce-am citit aici , cap de serie sunt ori b spears ori j lo , ori andrele ; nu-i de mirare cum ajung sa fie atat de cotate in topuri muzicale!!!!! Clar bazat pe looks , mai rau pe cat de dezgolite apar in clipuri.
Oricum , sa zicem ca nu te poti .. asa in gustul omului ; insa in afara de natalie imbruglia , kyle minogue si shakira -ca le-am vazut numele pe aici si care zic eu fac exceptie de la "prost gust", voi ppl sunteti chiar atat de orbi ? ca e clar cat sunteti de ingusti.Tot ce aveti nevoie sunt sanii dezgoliti si datul din fund???
Sexy nu-i numai despre sani/silicoane si fund si alte implants si cat de dezbracate apar in clipuri; e la fel de bine despre o anume atitudine ; un exemplu clar ar fi angelina jolie ; cata lume a considerat-o sexy in hackers?! Doar eu probabil ; insa mai sunt cei cativa care au avut marea shansa sa-o vada destul de dezbracata in gia ca sa urle lumea apoi , ca e cea mai sexy and so on.
Personal cred ca Anouk e sexy , frumoasa si nu cred ca am vazut-o cu sanii pe afara sau in cine stie ce video clip ,"its all about her"- clichee.
La fel de bine sexy mi se pare PJ Harvey , fara insa a o numi frumoasa ; e vorba doar de atitudine asa cum vis a vis de ea o gasesc foarte sexy pe actrita Neve Campbell ; n-au sani , un corp pt playboy ; dar au ceva al lor de ne imitat , care le diferetiaza de restul de wannabe-s.
Cerdeti ca daca de ex Daniela Gyorfy pozeaza peste tot cu acea privire "eat me pussycat" , e neaparat si sexy?! E ridicola cel mult.

Artistele de la noi ar trebui mai intai sa scape de cantitatea de artificial folosita zilnic ( machiaj , suvitze , vopsea de par si sclipici si etc) sau macar sa invete sa le foloseasca in avantajul lor si nu pt a arata drept pomul de craciun.La capitolul personalitate au probabil nevoie de some grammar school lessons mai intai ,sa le invete ce inseamna sa fi femeie .

Cat depre cele din afara , j lo si b spears , sunt "facaturile" pe baza sondajelor de opinie ale cetateanului mediu de acolo; "power to the ppl /give the ppl what they want". Un ex elocvent e j.lo , care inainte de a-si asigura fundul pt 1 miliard (asa am auzit) a fost nevoita sa stea o obscura actrita timp de 9 ani , dupa care sa-si dea seama ca it aint working being a plain big ass portorican actress (parca de acolo e- nu-s sure), chiar daca era posesoarea aceluiasi fund si pe vremea aia si ca daca vrea sa fie mare trebuie sa sa adapteze cerintei pietei ; smart move pana la urma ; si uite asa apare o j.lo , total schimbata , par lins , din ce in ce mai blond , fata slaba ca face eforturi pt asta , o voce mai mult prelucrata ,tot arsenalul de oameni care lucreaza la imaginea ei etc si cu toata publicitatea pe baza fundului , fata e complexata si cere ca in clipuri sa fie filmata doar din anumite unghiuri care o avantajaza.
In fine ...un sfat , mai bine uitati-va la simpla fata care trece pe langa voi pe strada si invatati sa apreciati ce-i cu adevarat sexy ; fara lumina si machiajul necesar , cele mai multe dintre sexy goddesses nu fac mai mult decat oricine altcineva de pe strada.
BTW am vazut-o pe b spears intr-un ziar , ne pozand pt media , some holiday snaps , undeva pe o plaja cu prietenii ci ce credeti?! f normal loking fata , nu machiaj , nu par cu extensii , nu uleiuri pe ea , muschii abdomenului relaxati cat sa numeri cele 3 siruri de burtica , celulita esentiala de pe fund si ea prezenta , si normal al ei boyfriend , some skinny silly looking guy , preocupat mai mult de al lui game boy toy.

u need a reality check test .
The direction of the eye, so misleading
The defection of the soul, nauseously quick
I don't question, our existence
I just question, our modern needs......
Avatar utilizator
the radical
Junior Member
 
Mesaje: 240
Membru din: Joi Iul 26, 2001 11:00 pm

....

Mesajde SnAp » Dum Feb 03, 2002 3:55 am

un singur nume " Madona"
SnAp
 

Următorul

Înapoi la Muzica

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 11 vizitatori