aberatia sonora a zilei

Incantarea cantarilor

Moderator: Shaki

Mesajde stefan » Sâm Iun 17, 2006 12:24 pm

Inverşunarea lui fluf imi aduce aminte de un T-shirt şi de un poster vechi rusesc:

http://www.rus-sell.com/item3014-ussr+1954+poster+anti-alcohol+propaganda+23+x+16.html

Numa că-n Estonia "niet" era trilingv: "ei, niet, no" :D
subpolar homesick fane

"This here post might offend you some
If it doesn't it's because you're dumb"
stefan
Junior Member
 
Mesaje: 2282
Membru din: Dum Feb 24, 2002 1:00 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde catharsis » Sâm Iun 17, 2006 1:18 pm

scuze ca ma bag in discutia voastra cu cine e mai varza, ala palid de la him sau grasul cu pene de la rasmus, dar trebuie sa ma plang si eu cu ce melodii ma tortureaza colegul de camera, toate aberatii sonore in opinia mea:
pussycat dolls - beep
black eyed peas - my humps
grasu xxl si altii - maria ioana
shaggy - guilty sau ceva de genul asta
si cireasa de pe tort, sorinel pustiu cu inca un tigan - sunt desteptul, dar asta nu se pune ca e manea si e prin definitie aberatie
there is no catharsis

cathartic media
Avatar utilizator
catharsis
 
Mesaje: 1721
Membru din: Dum Mar 03, 2002 12:00 am

Mesajde Crazy Babe » Dum Iun 18, 2006 2:39 am

rihanna -S.O.S ma enerveaza la culme dintre astea pe care le tot dau la toate posturile de radio si tv. si dintre romanesti deja simt ca mor cand ii aud pe romanii de aici cu Tornero-ul lor sau cu proasta aialalta care canta.. ma rog.. rage.. Ajutor! 911. Anda Adam parca o cheama. :bleah:
Some people are like Slinkies...not really good for anything, but you still can't help but smile when you see one tumble down the stairs.
Avatar utilizator
Crazy Babe
 
Mesaje: 722
Membru din: Vin Dec 13, 2002 12:00 am

Mesajde catharsis » Dum Iun 18, 2006 12:17 pm

am uitat o melodie enervanta de pe lista colegului meu: shakira - hips don't lie
there is no catharsis

cathartic media
Avatar utilizator
catharsis
 
Mesaje: 1721
Membru din: Dum Mar 03, 2002 12:00 am

Mesajde Devi » Dum Iun 18, 2006 12:36 pm

Da,da!Sa auzi tu tampenia aia de melodie(?!) de la Activ.....luati-i un bilet de tren sa vada tara fartilor!!!!!!!A B E R A T I I .......
Searching...
Avatar utilizator
Devi
Junior Member
 
Mesaje: 16
Membru din: Vin Iun 09, 2006 11:00 pm

Mesajde Crazy Babe » Lun Iun 19, 2006 12:49 am

astazi am avut neplacerea sa aud Beyonce-Deja vu si e cumplita melodia aia. ma dor urechile si acum.:(
Some people are like Slinkies...not really good for anything, but you still can't help but smile when you see one tumble down the stairs.
Avatar utilizator
Crazy Babe
 
Mesaje: 722
Membru din: Vin Dec 13, 2002 12:00 am

Mesajde cerise » Sâm Aug 05, 2006 5:47 pm

am si eu una...mandinga-goochi sau cum s-o scrie...e oribila :bash:...si de videoclip ce sa mai zic..o idiotenie...
Avatar utilizator
cerise
Junior Member
 
Mesaje: 15
Membru din: Mie Iun 21, 2006 11:00 pm

Mesajde myrELLA_05 » Sâm Aug 12, 2006 7:46 pm

hi-q...penibili oameni,penibila formatie...iar mel 'ce bine e'..m-a lasat mask..e o catastrofa..si clipu..tot...nush ce vor oamenii astia de la viata..dar pe mn ma ingrozesc cu prostia lor!!!
If you think my eyes are beautiful, it's because they are looking at you
Avatar utilizator
myrELLA_05
Junior Member
 
Mesaje: 3
Membru din: Vin Aug 11, 2006 11:00 pm

Re: aberatia sonora a zilei

Mesajde Daimon » Mie Mar 31, 2010 9:39 am

in ziua de azi cred ca ar fi util un treD cu melodii decente aparute in ultima vreme. aberatiile fiind la ordinea zilei din pacate.
Ultima oară modificat de Daimon pe Mie Mar 31, 2010 10:34 am, modificat 1 dată în total.
Motiv: pentru ca din neatentie am scris aberatia zilei :P
Avatar utilizator
Daimon
 
Mesaje: 5074
Membru din: Mie Noi 26, 2003 12:00 am
Localitate: timisoara

Anterior

Înapoi la Muzica

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 8 vizitatori