ce NU se recomanda

parca urmand sirul de slove, ce-a tale ganduri samanara...

Mesajde bhuttu » Lun Mai 27, 2002 1:23 pm

Profit de faptul ca p-aici e lume anti SF-ista, sa fac si eu o nerecomandare: Ciclul Dune, scris intr-un stil cidat, greoi, imbarligat artificial. Plus ca nici ideea nu mi se pare cine stie ce. O chestie nu inteleg: De ce o fi fost asa apreciat?
If there's a war, we'll all fight!
Avatar utilizator
bhuttu
 
Mesaje: 2510
Membru din: Dum Apr 21, 2002 11:00 pm

Mesajde manelesux » Mar Mai 28, 2002 11:09 am

Initial trimis de bhuttu
Profit de faptul ca p-aici e lume anti SF-ista, sa fac si eu o nerecomandare: Ciclul Dune, scris intr-un stil cidat, greoi, imbarligat artificial. Plus ca nici ideea nu mi se pare cine stie ce. O chestie nu inteleg: De ce o fi fost asa apreciat?


Pai daca mintea nu te-ajuta, normal ca e ciudat shi imbarligat...vorbesc serios, nu fac jigniri gratuite....
manelesux since 1918
manelesux
Junior Member
 
Mesaje: 466
Membru din: Mie Aug 01, 2001 10:02 am
Localitate: Ubiquitous

Mesajde bhuttu » Mie Mai 29, 2002 6:36 pm

Initial trimis de manelesux


Pai daca mintea nu te-ajuta, normal ca e ciudat shi imbarligat...vorbesc serios, nu fac jigniri gratuite....


ok, ok! Pot sa-nteleg ca sunt prost, dar explica si mie de ce ti-a placut! Sa speram c-o sa pot sa inteleg si asta pentru ca, asa cum s-a mai spus, sunt prost! :D
If there's a war, we'll all fight!
Avatar utilizator
bhuttu
 
Mesaje: 2510
Membru din: Dum Apr 21, 2002 11:00 pm

Mesajde costasilviu » Joi Mai 30, 2002 7:56 pm

Initial trimis de bhuttu
Ciclul Dune, scris intr-un stil cidat, greoi, imbarligat artificial. Plus ca nici ideea nu mi se pare cine stie ce. O chestie nu inteleg: De ce o fi fost asa apreciat?

Eu l-am apreciat pentru ca(mai ales dupa prima) imi era mereu o sete terbila! Carevasazica m-a marcat, nu?
costasilviu
 

Anterior

Înapoi la Carte

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori

cron