cacofonia salveaza romania?

parca urmand sirul de slove, ce-a tale ganduri samanara...

Mesajde eyewitness » Mie Aug 02, 2006 5:11 pm

plm a-lex, te-a mancat in chiur si pe literaturi, acu ti l-ai pus in crejtet si pe carturaru.
plm, iejti inconjient bre, pe haleli ai loat-o, pe literaturi ai loat-o, stai dracu in plm pe israel ca acolo o iei simultan de la mai multi.

acu pe bune, tu in afara de primele 3 rezultate pe care ti le ofera gugalu la o cautare despre un subiect, mai citejti si altceva ?
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde A-Lex » Vin Aug 04, 2006 12:43 pm

[quote="Shaki"]CACOFONí
Too bad that all the people who really know how to run the country are busy driving taxis and cutting hair (Steve Allen)
Avatar utilizator
A-Lex
Junior Member
 
Mesaje: 17
Membru din: Sâm Iul 22, 2006 11:00 pm

Mesajde kant emir » Vin Aug 04, 2006 1:05 pm

A-Lex, cand vrei sa te arati destept fa cumva si selecteaza-ti auditoriul, altfel iese pe dos
Nu cred are importanta daca revin maine sau peste 2 ani

parerea mea este ca nu are importanta daca revii sau nu
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde eyewitness » Vin Aug 04, 2006 3:30 pm

La rebus se pricepe maica-mea, vrei sa va fac lipeala?


mie imi plac alea cu fantezii si surprize, lu maica-ta cum ii place?
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde aphextwinz » Vin Aug 04, 2006 4:18 pm

"este vre-un forumist", "diformezi neologismele"
nush' la ce literaturi te-oi pricepe tu, dar in mod clar influentza asupra limbii este una nefasta :n:

Sunt un neorenascentist. Adica un postmodernist in fundul sufletului ca sa zic asa
neorenascentismul este un curent in arhitectura europeana

Ba chiar si la istoria artelor
evident, nu

Omul se naste cu personalitatea in codul genetic.
mai citeshte shi tu literatura de profil inainte de a ciomagi balta in halu' asta ~p
aphextwinz
Junior Member
 
Mesaje: 2126
Membru din: Lun Iul 30, 2001 11:00 am
Localitate: La Matze Fripte

Mesajde eyewitness » Vin Aug 04, 2006 5:59 pm

in fundul sufletului


linba romana iti ofera variante multiple pentru a evita acest odios "fund", de exenplu, "curu" sufletului. ziceai ceva de citit literaturi adevarate? hmmmm

reciteste si revizuieste o leaca


olecutza bre, merje mai...legat de ou :D

Reusesc sa ma mentin fiindca de obicei calatoresc mai departe de Paris sau...Budapesta


nu jtiu care ie legatura cu neorenascentijtii si fundu sufletului tau, dar din contecst reiese clar ca faci un jogging adevarat adica mentinerea ta, banuiesc fizica, se datoreaza alergarilor pe distante lunji, dincolo de paris sau budapesta. io unu am plecat odata spre milano, in treling, in alergare usuara, dar am avut ghineon, m-am inpiedicat de-o crajma chiar cand am dat coltu de la aleea de la bloc. paradoxal da crajma se numejte verona :D

Unde mai pui ca ma hranesc cu iaurt Danone si nu numai


si io ma hranesc cu pui de crevedia si nu numai. asa si?
din cate am vazut te hranejti si cu mancare asiatica, gen mcdonald cu 5 mirosuri sau eventual 6 cu cel de cacat ce-ti emana din gura

Decat ca la mine nu se pune pe solduri si pe buci si nici nu-mi face celulita, asa ca ma mentin foarte suplu, ceea ce ii cam inverzeste pe unii dintre vecinii mei, nu stiu de ce.


bre, oi fi io hetero da daca esti asa bunaciune, plm, ma risc si poate-ti proptesc fro carje...nebunaticule ....

La literatura ma pricep, dar nu la cea care se discuta pe forumul asta in general, ci la cea de calitate mai putin indoielnica.


ai citit tu tot forumu nostru de literatura cunva ca sa vezi ce se discuta sau pleznesti din poanie ca sa pari interesant? iti dau 3 treduri de-acolo si pun pariu ca vei cere traducator si dictionare ca sa le-ntelegi


Nici eu nu te-am atact la persoana ci la personalitate


bre, scuza-ma ca-ti spun direct, dar esti conplet idiot

Mi-a placut sa stau la taclale cu voi, cum ziceam


daca tu prin stau taclale cu voi inteleji stau cu curu inspre voi, ie ok. sa fie primit

un clasic de pe fanclub ti-a spus:

A-Lex, cand vrei sa te arati destept fa cumva si selecteaza-ti auditoriul


cu alte cuvinte ai grije pe fanclub cum postezi ca aici nu suntem pe forumu demigrantilor din australia, canada sau insulele virjine unde gugalu ie la rang de leje
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Anterior

Înapoi la Carte

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 7 vizitatori

cron