Literatura romana

parca urmand sirul de slove, ce-a tale ganduri samanara...

Mesajde curly » Lun Apr 22, 2002 3:29 pm

. Curly, stiu ca te-ai ofticat ca nu te-am bagat in seama de vreo doua saptamani, da' asa-s io, simt valoarea, uite, vezi cat imi bat capu cu KA, pentru ca el are ceva ce tie iti lipseste, nu ma intreba ce, ca nu stiu, ceva indefinit, na! Coafezele de prin parc nu inteleg de ce le dispretuiesti, sunt niste femei triste, triste si foarte singure, sa sti, iar unele chiar foarte frumoase, (sau dispretul e indreptat impotriva femeilor in general si atunci iti inteleg curtea asiduua ce mi-o faceai pe PM, dar scuze, nu-s genul, intelegi?), iar cu milionul las-o mai moale pentru ca ai nevoie de el mai mult decat mine, pariem?!
Da ce legatura au toate astea cu literatura? [/B][/QUOTE]

---de bagat in seama e discutabil care pe care!daca mai minti pun pe public ce mi-ai rasp....asta e o amenintare cam adolescentin-feminina,dar n-ai fiori!, sunt mascul cu inclinatii heterosexuale precise, totusi ia-o in seama!
---romanta ta cu kickass e in afara sferei mele de inters
---coafezele in mod sigue se intristeaza daca le reciti n.stanescu,iar daca treaba asta o faci tu,efectul e garantat!.......sunt baiat bun,asa ca uite un truc mai de tractorist,dar mai igienic d.p.d.v. intelectual:da-le pe gat o sticla de vin si o sa ai mai mare chef de cearta cu KA
---e probabil ca ai dreptate cu milionul.iti pot oferi prcis,insa,o suta de mii
rau de gura!
curly
Junior Member
 
Mesaje: 605
Membru din: Lun Aug 27, 2001 10:35 pm
Localitate: in Sud

Mesajde costasilviu » Lun Apr 22, 2002 5:17 pm

Asa, ca pentru ultima zi, bai KA: ai dreptate, e singurul BARBAT din toata literatura scrisa, cat toti Hercule si Romeo si Hamlet la un loc!
Si tot pentru ultima zi, Cretule, sa mori tu, da pe public, s-o stie toata lumea ca am facut gresala sa-ti raspund o data si intelepciunea sa "nu", de doua ori! Iar daca heterosexualitatea a devenit pentru tine o "inclinatie", tot e bine vere, da sa sti ca oricum nu te dispretuiam, pentru ca fiecare, iata, da pe gura si baga pe apartea ailalta ce vrea el. Parerea mea!
Si inca ceva, Nichita nu-i un poet trist, e plin de viata, asta au inteles-o si coafezele mele, boule!
Adio!
costasilviu
 

Mesajde curly » Mie Apr 24, 2002 1:12 pm

mesajele tale sunt psihanalizabile,fiindca ai inceput sa recurgi la invective in lipsa argumentelor!!
ca lamuriere,pt.ceilalti,ca inteleg ca tu nu mai stai prin zona:inclinatiile catre heterosexualitate aveau o oarecare ironie fina(parca tu pretindeai ca intelegi asta),ca si turnul din Pisa(tot esti mata in Italia):deci si "turnul" meu inclina spre femei in mod decisiv
acum,la plecare,ced ca Freud nu s-ar plictisi cu tine--n-ai avut jucarii cand ai fost mic(si aici era ironie,mister!)--,eu insa m-am plictisit de fumurile tale....
Drum bun!,by Andrei Gherghe......inac o ironie,de data asta suficienr de groasa ca sa o pricepi
rau de gura!
curly
Junior Member
 
Mesaje: 605
Membru din: Lun Aug 27, 2001 10:35 pm
Localitate: in Sud

Mesajde onk » Vin Mai 17, 2002 3:08 pm

;P ;P ;P vreau si eu sa postez pe threadu asta.. ;P
da......despre ce e vorba........in afara, ofcors de injurarea KickAss-Costas-Curly...
so, dak nu se defineste clar un ceva reason acolo, bye-bye thread...
nu, pe bune, sau ai sa ghicim noi cam despre ce ar putea fi.......literatura romana......autori romani tipariti in romania, autori romani tipariti in strainezia, autori straini tipariti in romania, sau curente literare, critica....? :con: :con: :con:
Avatar utilizator
onk
 
Mesaje: 1841
Membru din: Joi Dec 13, 2001 12:00 am

Anterior

Înapoi la Carte

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 8 vizitatori