memento mori (avertismente)

parca urmand sirul de slove, ce-a tale ganduri samanara...

Re: Re: nenea bhuttu...

Mesajde Game Over » Mar Iun 25, 2002 1:10 pm

bhuttu, shut the fuck up, cuz you are a fucking stupid moron, kissing asses whenever, whatever...!

P.s.: Daca eshti prost stai mah in banca ta! Crezi ca mai potzi drege ceva ?!
zbing zboing zobing
Avatar utilizator
Game Over
Junior Member
 
Mesaje: 976
Membru din: Lun Mar 04, 2002 12:00 am

Re: Re: Re: nenea bhuttu...

Mesajde bhuttu » Mar Iun 25, 2002 1:28 pm

Initial trimis de DarKKiller
bhuttu, shut the fuck up, cuz you are a fucking stupid moron, kissing asses whenever, whatever...!

P.s.: Daca eshti prost stai mah in banca ta! Crezi ca mai potzi drege ceva ?!


Vrei sa spui ca your point is...?:confused:

PS: De ce? Incerc!
If there's a war, we'll all fight!
Avatar utilizator
bhuttu
 
Mesaje: 2510
Membru din: Dum Apr 21, 2002 11:00 pm

Re: Re: Re: nenea bhuttu...

Mesajde onk » Mar Iun 25, 2002 1:42 pm

Initial trimis de DarKKiller
bhuttu, shut the fuck up, cuz you are a fucking stupid moron, kissing asses whenever, whatever...!

P.s.: Daca eshti prost stai mah in banca ta! Crezi ca mai potzi drege ceva ?!



darkkiller, las-o frate cu pleznelile astea, vezi ca a aparut forumu de scandal in care poti sa dai pana te doare mana...dak citesti primu post de aci, ai sa vezi ca acolo scrie

memento mori (avertismente)
iata threadul in care rufele murdare vor fi spalate pe indelete in familie.... altfel spus, pentru ca sa nu se mai strice alte threaduri si ca sa nu mai param pe la-nalte porti, eu zic sa ne spunem ofurile aici, cam asa:
"ia uite ce mi-a zis cutare, nu-i dam una-n cap?"
si un fel de pupat piata independentii...

mai vedem...


deci? .... intelegi ce vreau sa spun?

bhuttule, cum reusesti nene sa ti-o iei de la toti?
Avatar utilizator
onk
 
Mesaje: 1841
Membru din: Joi Dec 13, 2001 12:00 am

Re: Re: Re: Re: nenea bhuttu...

Mesajde bhuttu » Mar Iun 25, 2002 2:24 pm

Initial trimis de onk

bhuttule, cum reusesti nene sa ti-o iei de la toti?


Mi-o iau de la toti? :confused:

*EDIT: Hai ca sa nu mai primesc reclamtii ca iar e postu' scurt, ca sunt obsedat sa fac posturi multe, ca sunt offtopic si vrajeli d-astea, zic asa: ce ma onk, daca vine un idiot sa ma injure ca nu's ce nu i-a placut lui la mine inseamna ca mi-a dat-o? Sau daca Dana se comporta ca o scolarita nervoasa ca mi-au reusit cateva mistouri la adresa ei inseamna ca mi-a dat-o? Pai atunci avem perceptii diferite ale notiunii.
If there's a war, we'll all fight!
Avatar utilizator
bhuttu
 
Mesaje: 2510
Membru din: Dum Apr 21, 2002 11:00 pm

Mesajde onk » Mar Iun 25, 2002 2:35 pm

nu ma , n-ai inteles... exceptand faptul ca n-am inteles ce cauta postul lui dark acilea, a ti-o lua nu inseamna neaparat a ti-o trage toti, poa sa insemne o alta forma de exprimare, mult mai plastica pentru ceea ce se intampla aici, de exemplu eu ma miram sincer de ce se iau de tine si anume nu aia cu care te certi, ci aia care stau la marginea drumului si se baga in seama...si asta pe mai multe forumuri
si ho, ce sarishi asha, am intrebat, n-am dat cu parul...
Avatar utilizator
onk
 
Mesaje: 1841
Membru din: Joi Dec 13, 2001 12:00 am

Mesajde bhuttu » Mar Iun 25, 2002 3:45 pm

ok,onk (este ca suna bine? :D). Acu' am inteles. Scuza-ma ca m-am aprins asa, da' in ultimele vreo 2 zile m-am cam lovit de idioti pe forumu' asta si uitasem ca mai sunt si oameni normali. Inca o data scuza-ma!

*EDIT: fir-ar a dracu' de treaba, iar uitai. Voiam sa-ti spun ca se zice "am dat cu vorba, n-am dat cu parul" ;)
If there's a war, we'll all fight!
Avatar utilizator
bhuttu
 
Mesaje: 2510
Membru din: Dum Apr 21, 2002 11:00 pm

Anterior

Înapoi la Carte

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator