De veghe in lanul de secara

parca urmand sirul de slove, ce-a tale ganduri samanara...

Mesajde Invincible » Vin Dec 05, 2008 12:05 pm

cum satz mai demonstrez ca desgropatu mortzilor nui o slujba buna? mai ales ca - desi pot admite ca nu te-ai facut de rusine apsolut penibil! - nici nu sontanplat sa stralucejt asa de tare si de fara dubii, incat sa uimesti inca patrujde generatii de forumijt si blogari. intelegi?
pai cand iesti Toma necredinciosu, purcedem la cimitir, dezgropam mortu si-ti arat loviturile de spada. barem ala a crezut numai cand a vazut, da mata nici atat.

ma lasi?

Hahaha.. Mierloi, Mierloi, cum se imbuca toate... ezact cantr-un puzzle. Deci n-a fost capcana? Ia vez breh postarile lui challenger. Ia uite-mi blana de profesor. Nada a fost aruncata si cum "m-a prins" in lanul cu secara, pac, cu alice dupa mine. Crede-ma, cand iau pe cineva la ochi, ii stiu toate tabieturile.

Ca vorbeam de capcane, chiar mata ai picat intr-una.
Iti mai aduci aminte cand ma intrebai mai an ceam de tot navalesc peste merluci si mocofani daca ei nu ma vor? Ti-am spus ca ma amuza sa-i vad cum "fac" ochii mari atunci cand afla cine-i adevaratul interlocutor? Ai dato-n balarii, ca de obicei, cu "ma tu nu intelegi, bla-bla" si am vrut sa experimentezi pe viu amuzamentul ala...

Iti mai aduci aminte ca, din vb in vb, pe YM, ti-am spus ca am facut cybersex lesbian cu una? si ca nu mai am dialogul cu pricina (dialog pe care as fi vrut sa-l postez) dar ca... mai am poza fetei. ti-am si trimis-o.
Iti mai amintesti cum, cateva zile mai tarziu mi-am facut clona (nick de fata) si am postat la "cum nu arata userii.." exact aceeasi poza? iti mai amintesti cum te-ai amuzat pe seama lui Uidu care voia sa stie cate toate despre "mine"? :D:

Bre Mierloi, cand e vorba de intins capcane, nima nu-i mai subtil, mai diabolic!
Cireasa pe tort fu clona "mr. Blue". :D: ii stii povestea? :D

pana una alta sau ceva, il punem pe gaga inapoi, in sicriu, eventual ii infigem un tarush in inima, lom un pahar cu gaz, ii dam foc si, la urma acoperim cu pamant ce mai ramane. iar noi merem pe "say" sa ne gica-contram mai departe, sa nu stricam treadu asta telectualicesc cu prostii.
Imagine Imagine Imagine
Avatar utilizator
Invincible
 
Mesaje: 2145
Membru din: Lun Iun 19, 2006 11:00 pm

Mesajde kant emir » Vin Dec 05, 2008 12:22 pm

exact aceeasi poza? iti mai amintesti cum te-ai amuzat pe seama lui Uidu care voia sa stie cate toate despre "mine"?

uidu face la fel cu toata lumea, chiar si fara poza
cand e vorba de intins capcane, nima nu-i mai subtil, mai diabolic!

brafa, aplauze cu flori si felicitari si diploma cu jnur
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde Invincible » Mie Dec 10, 2008 11:42 am

Eu: cantr-un
ca-ntr-un .
....si poate or mai fi...


LE: mai sunt. e din cauza ca vorbeam cu Mierloi.
Imagine Imagine Imagine
Avatar utilizator
Invincible
 
Mesaje: 2145
Membru din: Lun Iun 19, 2006 11:00 pm

Anterior

Înapoi la Carte

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori

cron