Natty Oreiro

sub lumina lanternei magice

Mesajde Dee-Dee71 » Mie Mar 23, 2005 7:14 pm

imi pare rau ca te porti asa, doar ca sa aperi ceva ce exista doar in capul tau. chiar exista muuuulte poze cu NATTY a ta goala si NU sunt trucate, dar nu imi umplu eu hardul cu asemenea tampenii. stiu ca exista poze cu Thalia goala, dar muzica ei e de calitate si de-aia se vinde, nu e comerciala, un latino de balta. iar rolul din marimar nu era al unei fete neingrijite. nu stii ce inseamna arta. si daca nu stii ceva, macar ai demnitatea sa nu te bagi. altii nu sunt asa de toleranti ca mine.
...mult zgomot pentru nimic...
i love you, you pay my rent
Avatar utilizator
Dee-Dee71
 
Mesaje: 388
Membru din: Joi Iun 20, 2002 11:00 pm

Mesajde kahlan » Mie Mar 23, 2005 8:59 pm

gata, potolitzi'va amandoo pana nu va luatzi mai mult decat un avert.
kahlan
Junior Member
 
Mesaje: 5044
Membru din: Sâm Ian 11, 2003 12:00 pm

Mesajde alinacika » Mie Mar 23, 2005 11:35 pm

Mie imi pare si mai rau ca nu iti dai seama ce scrii... Cum adica apar doar ceea ce exista in capul meu? Cum, vrei sa spui ca Naty exista doar in capul meu? Ti-ai dat seama ce ai spus? llolllllllllllllllll:)))))))))
Ai vrut sa spui ca exista muuuuuuuuuuuulte poze cu NATY a mea in sutieni si bichini, sau topless, si acolo asa intoarsa ca sa nu se vada sinii... asta ai vrut sa spui... caci maximum goala ea asa a pozat... niciodata nu a pozat complet goala ca THALIA ta...
celelalte sint trucate, eu am vazut toate pozele cu Naty si daca as fi vazut macar una unde ea apare goala as fi tacut acum...
Si, apropo, tu nu intelegi ca singura pe tine te contrazici? spui ca Thalia nu are nevoie sa se dezbrace, acum spui ca stii ca Thalia a pozat goala :))))))))))))))))))))))))
Muzica Thaliei de calitate hahahaahahahahahhahah
A Nataliei e de mai mare calitate, de vreme ce se vinde peste tot, in toata lumea... Sint foarte multe tari unde THALIA ta nu este cunoscuta delok...
Rolul din Marimar, vrei sa spui ca nu era ciufulita? in fata camerelor sa iesi asa... HAI sa comparam rolul din MARIMAR, SARMANA MARIA, si INGER SALBATIC... cel putin NAty nu umbla prin gunoaie... fie si pentru filme...
VAd ca tu nu stii ce inseamna arta, daca nu poti intelege un rol principal acordat unei actrite... tu vad ca nu ai demnitate... asa ca nu te mai baga in discutii straine... asa nu se face...
Ok, si inca ceva... DAca muzica Thaliei tale este asa de buna, de ce nu se vinde si pe aici pe la noi? de ce nimeni nu a auzit de ea? nu sint poze pe piata? de ce sun doar de ale lui NAty? si inca sute .. . si nu numai aici?
Sincer, inainte de a scrie ceva gindeste asupra acestui lucru de 10 ori daca trebie de scris sau nu!!!

P.S. Cel putin Naty niciodata nu a pozat intr-adevar goala!!! Ceea ce ai vazut tu fara nici o haina au fost trucate... Dar acelea cu topless, scuze, stiu ca foarte multe romance merg asa la mare... asa ca nu ai ce spune!!!
Dar chiar si poze trucate nu sint chiar atit de multe cum spui tu!!!'
Daca ma contrazici, atunci vreau sa-mi arati macar o singura poza in care NAty apare goala si sa nu fie trucata... atunci mai vedem


Si, in genere, daca nu-ti place de Naty, de ce ai intrat aic pe forum?


by k@tzy: eo te'am rugat frumos. Se pare ca intzelegi mai greu
alinacika
Junior Member
 
Mesaje: 13
Membru din: Mie Mar 02, 2005 3:31 am
Localitate: Chisinau

Mesajde Dee-Dee71 » Joi Mar 24, 2005 8:23 am

eu m-am potolit. m-am hotarat sa nu imi mai pun mintea cu toti. :D
nici nu mai citesc eseul tau, ca tot degeaba l-ai scris :D sorry... eu nu am nik impotriva ca iti place de ea, dar nu incerca sa ma convingi, ca nu ai argumente.
eu am intrat aici, ca sa imi spun parerea. daca vrei neaparat sa mi-o schimbi, iti vand un pont: te obosesti DEGEABA! pa si pusi! :D
i love you, you pay my rent
Avatar utilizator
Dee-Dee71
 
Mesaje: 388
Membru din: Joi Iun 20, 2002 11:00 pm

Mesajde alinacika » Joi Mar 24, 2005 11:23 pm

Thalia ta este neingrijita... ar trebui mai bine sa te uiti la ea!!!
alinacika
Junior Member
 
Mesaje: 13
Membru din: Mie Mar 02, 2005 3:31 am
Localitate: Chisinau

Mesajde alinacika » Mar Apr 26, 2005 1:27 pm

Dee-Dee71 scrie:mie sincer nu mi-a placut niciodata. nici inainte sa cante. mi se pare neingrijita din multe puncte de vedere si vulgara. stiu eu de ce. in rest eu detest majoritatea artistilor care canta muzica latino. imi place mai mult thalia, nu doar fizic, dar in muzica mai are influente dance, techno, jazz, etc.



Inca niciodata nu am vazuto pe Naty neingrijita, dar pe Thalia de multe ori... prea se nebuneste ea pe scena... sare de parca ar fi un copil de 5 ani...
Si daca nu iti place de Naty, de ce mai intri pe forumu ei? Dute la Thalia ta si uite la dinsa... Poate ii mai dai si niste sfaturi in legatura cu fizicul si cu cintatul pe scena...
alinacika
Junior Member
 
Mesaje: 13
Membru din: Mie Mar 02, 2005 3:31 am
Localitate: Chisinau

Mesajde Tatiana » Joi Ian 04, 2007 12:10 am

alinacika scrie:Inca niciodata nu am vazuto pe Naty neingrijita, dar pe Thalia de multe ori... prea se nebuneste ea pe scena... sare de parca ar fi un copil de 5 ani...
Si daca nu iti place de Naty, de ce mai intri pe forumu ei? Dute la Thalia ta si uite la dinsa... Poate ii mai dai si niste sfaturi in legatura cu fizicul si cu cintatul pe scena...


auzi ia mai poteleste-te cam multa agresivitate nu crezi??? si nu t mai oftica atat k tot Thalia e mai frumoasa, talentata si are mai mult succes la public!!!
Avatar utilizator
Tatiana
Junior Member
 
Mesaje: 45
Membru din: Lun Iul 24, 2006 11:00 pm

Re: Natty Oreiro

Mesajde mrnmarius » Sâm Ian 22, 2011 6:59 pm

Natalia Oreiro a fost si este cea mai buna actrita de telenovele dupa parerea mea..ca sa nu mai zic cum canta.....are niste melodii fantastice
www.as-face-reclama.com
Avatar utilizator
mrnmarius
Junior Member
 
Mesaje: 12
Membru din: Joi Ian 20, 2011 4:23 pm
Localitate: timisoara

Anterior

Înapoi la Film

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori

cron