Baieti Buni

sub lumina lanternei magice

Mesajde bhuttu » Lun Iun 06, 2005 8:09 pm

Si mie mi s-a parut foarte misto ep.7, si nu mai zic nimic de luna din padure aflata la doar 15 m de pamant, ca iar zice lumea ca-s carcotas(ar mai fi cateva gherle).

Igor n-o sa moaraaaa.
If there's a war, we'll all fight!
Avatar utilizator
bhuttu
 
Mesaje: 2510
Membru din: Dum Apr 21, 2002 11:00 pm

Mesajde vali » Lun Iun 13, 2005 9:47 am

s-a terminat oarecum dramatic, dinu tradeaza pe toata lumea, guvida tipa disperata (in episodul asta chiar a aratat ca nu stie sa joace), politistii rad...

sa speram ca e un inceput bun si va continua mai bine
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Mesajde bhuttu » Lun Iun 13, 2005 10:16 am

ba vali, nu stiu unde ai vazut tu dramatism, ca de furat nu si-o fura decat unul din baietii rai. Nu moare nimeni din aia buni, majoritatea sunt arestati, oricine e recuperabil pentru seria a II-a. Tocmai, mie mi s-a parut ca e prea calm.

dinu nu-l tradeaza pe tac-su, si tocmai asta cred ca-l salta un pic. Personajul dinu mie imi e foarte antipatic. Mereu a facut joc dublu, asa ca nu prea te prinzi cand tradeaza si cand nu.

De Cosmina ia te rog frumos sa nu te mai iei. :D

Si cu partea a doua sunt si eu de acord. Sper sa continue mai bine.
If there's a war, we'll all fight!
Avatar utilizator
bhuttu
 
Mesaje: 2510
Membru din: Dum Apr 21, 2002 11:00 pm

Mesajde vali » Lun Iun 13, 2005 12:04 pm

eu speram ca banica sa traiasca. in felul asta, aveai deja asigurat un personaj rau. as fi preferat sa moara ivan si bila. (faza cu violu lu ranga e jenant)

pai tocmai, dinu e un idiot.

cosmina e o frumoasa, a ajuns deoparte de la o bruneta spalacita de la vara ispitelor la actrita si model in playboy.
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Anterior

Înapoi la Film

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori

cron