Ce seriale ati mai vazut?

sub lumina lanternei magice

Mesajde Cristy » Lun Noi 06, 2006 8:42 pm

Galactica are o directie cam ciudata, in doar 6 episoade deja si-a omorat o mare parte din personajele principale ale sezonului trecut. Dar a devenit mult mai intunecat si interesant!
Miercuri apare ultimul episod al acestui an din Lost, care se chinuie sa ne captiveze, dar pot sa zic ca din primul sezon n-am mai vazut un episod care sa ma tina lipit de scaun.
Cat despre Prison Break... este un sezon slabut in comparatie cu energeticul si fascinantul sau debut. Ultimul episod a fost mai ok, sa speram ca-si revine in curand.
Moved away.
Cristy
 
Mesaje: 888
Membru din: Joi Iul 08, 2004 11:00 pm

Mesajde eyewitness » Mar Noi 07, 2006 5:09 am

lost si bg inca nu am vazut nica din seriile 3. tehnic, un serial/episod are cca 350 mb si intra cam 12 episuade pe un dvd de 4.7 giga, deci ajtept sa faca si lost 6 sa pun inpreuna pe un dvd 6 losturi si 6 galactica :D

momental ma delectez cu columbo s-4 si 5, hustle s-3, life on mars s-1 si csi s-6, functie de mood

in coborare de pe net am :

- dr who (2005) seria 1 si 2
- spooks seriile 1-4
- dead zone s-5
- jericho
- heroes
- dexter
- thornwood
(ultimile 4 fiind 2006 incepute in tuamna asta)

pentru amatorii de subtitrari in engleza si franceza, esclusiv numa pentru seriale, in spetza mai noi, le recomand http://www.forom.com
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde Djinn » Mar Noi 07, 2006 12:27 pm

breh, deci io am o intrebare: aveam si io un serial la care apucam sa ma uit, ca e la o ora decenta pe axn, anume Sliders. Si ma trezesc ieri ca din personajele indragite pe care le stiam io, si pe care le vazusem saptamana trecuta, a ramas numa negroteiu, restu s-au schimbat total, inclusiv Quinn :( (stiu ca "profesorul" a disparut la un moment dat si aparuse fracsu lu quin).

ce plm s-a-ntamplat?! daca s-au hotarat sa continue serialul cu actori total noi: mare, mare greseala. mai bine-l lasau decedat si gata. deci huo. Il vreau pe quin inapoi. Mai ales ca asta (care cica ie mallory, si quin nu era tot mallory?!) n-are pic de sare si piper, e insipid ca un terci, n-are prezenta scenica, yuck.
sa-mi amintiti voi, ca io sigur uit
Avatar utilizator
Djinn
 
Mesaje: 4332
Membru din: Lun Noi 15, 2004 12:00 am

Mesajde old lord » Sâm Noi 11, 2006 10:12 am

Cristy scrie:Galactica are o directie cam ciudata, in doar 6 episoade deja si-a omorat o mare parte din personajele principale ale sezonului trecut. Dar a devenit mult mai intunecat si interesant!

au murit 2 sau trei personaje episodice ? da-mi niste nume

lost e serial SF ?
Cel mai dificil, când eşti înşelat, este să-ţi păstrezi demnitatea. Să te simţi de parcă n-ai merita oxigenul pe care îl tragi în tine. Te obişnuieşti cu asta. Începi să crezi. Chiar să-ţi placă. Ca o sticlă care nu se goleşte niciodată. Poţi să o duci la gură la nesfârşit.
Avatar utilizator
old lord
 
Mesaje: 1312
Membru din: Mie Mar 24, 2004 12:00 am

Mesajde eyewitness » Sâm Noi 11, 2006 12:42 pm

bre, vazui primele 5 bucati din sezonu 3 din galactica, slabute, fortate la tema si fara doza de sare si piper. bine ca s-au intors inapoi pe galactica si poate le vin idei noi scenaristilor alfel muare si asta ca prison break

ma pregatesc psihic pentru 6 losturi din seria 3

vazut fro cateva din heroes, nu jtiu inca ce se vrea, sefeu sau drama insa e putin cam alandala, prea multe necunoscute in duar doo episuade. e de urmarit...pana la un punt :D

vazut-a careva primele 8 buabe din jericho ?
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde Arthemis » Sâm Noi 11, 2006 1:11 pm

Djinn scrie:breh, deci io am o intrebare: aveam si io un serial la care apucam sa ma uit, ca e la o ora decenta pe axn, anume Sliders. Si ma trezesc ieri ca din personajele indragite pe care le stiam io, si pe care le vazusem saptamana trecuta, a ramas numa negroteiu, restu s-au schimbat total, inclusiv Quinn :( (stiu ca "profesorul" a disparut la un moment dat si aparuse fracsu lu quin).

ce plm s-a-ntamplat?! daca s-au hotarat sa continue serialul cu actori total noi: mare, mare greseala. mai bine-l lasau decedat si gata. deci huo. Il vreau pe quin inapoi. Mai ales ca asta (care cica ie mallory, si quin nu era tot mallory?!) n-are pic de sare si piper, e insipid ca un terci, n-are prezenta scenica, yuck.


djinn, profesorul a murit.
iar quinn, este mai complicat ce s0-a intmplat cu el. Prin nu stiu ce calcule matematice si aplicatii fizice, din cauza unui camp magnetic, bla bla bla... quinn a disparut, adica nu a disparut ci a fost absorbit de mallory, care este quinn intr-o lume paralela, au incercat sa-i separe pe cei doi dar nu au reusit asa ca au avut o singura sansa, aia de a-l stabiliza pe mallory, dar de a-l pierde pe quinn, daca se incerca salvarea lui quinn mureau amandoi.... god. chiar ca-i obositor
I've got PMS and a gun, don't push it!
Avatar utilizator
Arthemis
 
Mesaje: 689
Membru din: Mar Feb 01, 2005 12:00 am

Mesajde Cristy » Sâm Noi 11, 2006 3:06 pm

Jericho l-am vazut eu. Bun, bun, se ocupa cu aventurile post-nucleare ale unui oras micut de la marginea lui nicaieri. Are cateva momente cliseate si altele plictisitoare, dar merita vazut. Insa si el, ca si Lost (care deja a plecat), isi ia pauza luna asta pana in februarie.

Studio 60 on the Sunset Strip
este iarasi un nou serial excelent. El a fost unul din marii 3 favoriti pentru cel mai bun serial al noului an. Avand una din cele mai bune distributii posibile - Matthew Perry, Bradley Whitford si Timothy Busfield (pe care ii iubeam din The West Wing), Amanda Peet si Sarah Paulson (de ici-colo, care nu deranjeaza planului vizual) si Steven Weber (da, stiu, nu puteti punctul pe i de unde-l cunoasteti, mi-a luat si mie cateva minute, ma rog, pana cand a inceput sa tipe, ca atunci l-am recunoscut - Johnny din Stephen King’s The Shining) si poate cel mai bun scriitor de TV (si nu doar) vreodata - Aaron Sorkin. Imbina un umor de inalta calitate si drama din spatele unui serial prin cuvintele potrivite (prea mult Arghezi pentru mine) ale lui Sorkin. Ritmul alert al dialogului (asemeni unui alt serial preferat de mine) captiveaza prin viteza, complexitate si subtilitati, iar ironia are momente superbe de gratie. Mi-a produs palpitatii atunci cand producatorii s-au gandit serios sa-l anuleze dupa ratinguri proaste (americanii sunt cea mai cretina rasa de pe Pamant, prefera sa se uite la The Bachelor, Survivor si Ugly Betty decat la asta), dar, din fericire, a primit ok-ul pentru un sezon intreg dupa un episod absolut mirobolant (7, cel mai recent).

Heroes, The Nine si Shark m-au impresionat si ele, dar Heroes si Shark au inceput sa paleasca, The Nine inca tinandu-ma pe varfuri.

Friday Night Lights (filmul) a fost excelent si n-am simtit nevoia sa vad si serialul, in mare pentru ca filmele/serialele despre sport au devenit identice in ultimii 10 ani.

The Class parea amuzant initial, dar asta doar din cauza lui Kat, insa nu mai e interesant, e prea putin amuzant (dupa 7ep). 30 Rock l-am lasat dupa doua episoade, cred ca Tina era beata cand a scris scenariile, nu e nici amuzant, nici dramatic, iar Baldwin fiind o jigodie constanta e ok, dar nu poate mentine in viata un intreg serial.

Dexter este o alta revelatie - un investigator criminalist care aplica justitia strazii criminalilor care au scapat datorita sistemului de rahat. Un inadaptat social care incearca sa faca dreptate, in timp ce duce o lupta cu un criminal briliant care-i stie secretul. Umor negru, actiune, drama, si suficient de putine clisee. Foarte promitator, deja au iesit 6 episoade si l-au reinnoit si pentru al doilea sezon.

Cam atat cu astea noi, acum ca Smith, Six Degrees, Justice si Kidnapped au fost anulate :D
Moved away.
Cristy
 
Mesaje: 888
Membru din: Joi Iul 08, 2004 11:00 pm

Mesajde eyewitness » Sâm Noi 11, 2006 3:11 pm

cristy, sa-nteleg ca dexter e un fel de vigilante gen charles bronson in cele 5 filme death wish?
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde Cristy » Dum Noi 12, 2006 11:15 am

Nu stiu, nu-mi amintesc decat impuscaturile din filmele lui. Dar Dexter e un serial bun, cu o poveste complexa si bine structurata, care te tine intr-un constant suspans.
Moved away.
Cristy
 
Mesaje: 888
Membru din: Joi Iul 08, 2004 11:00 pm

Mesajde Djinn » Dum Noi 12, 2006 7:42 pm

Arthemis scrie:asa ca au avut o singura sansa, aia de a-l stabiliza pe mallory, dar de a-l pierde pe quinn

deci io pentru baiatu ala ma uitam, imi placea mult de el si de ochii lui albastri. Deci nu ma mai uit :( daca aflati ca se dau pe undeva primele 4 serii din Sliders, lemme know.
sa-mi amintiti voi, ca io sigur uit
Avatar utilizator
Djinn
 
Mesaje: 4332
Membru din: Lun Noi 15, 2004 12:00 am

Mesajde Cristy » Dum Noi 12, 2006 8:52 pm

Djinn, bre, te rog, aveam pretentii de la tine. Am injurat-o destul de Rebecca cand am vazut ca e logodita cu el, nu ma face sa-mi schimb parerea despre tine. Mai bine ramai cu fosta ta dragoste, Depp ala :D
Moved away.
Cristy
 
Mesaje: 888
Membru din: Joi Iul 08, 2004 11:00 pm

Mesajde old lord » Lun Noi 13, 2006 9:33 am

eyewitness scrie:bre, vazui primele 5 bucati din sezonu 3 din galactica, slabute, fortate la tema si fara doza de sare si piper. bine ca s-au intors inapoi pe galactica si poate le vin idei noi scenaristilor alfel muare si asta ca prison break

stai sa vezi episoul 7, oamenii au ocazia sa distruga societatea cylon si dau inapoi, cica nu e normal sa faca si ei un genocid
pai in tot serialul asta s-a vorbit de niste masini iar acum se vorbeste de fiinte umane ??
Cel mai dificil, când eşti înşelat, este să-ţi păstrezi demnitatea. Să te simţi de parcă n-ai merita oxigenul pe care îl tragi în tine. Te obişnuieşti cu asta. Începi să crezi. Chiar să-ţi placă. Ca o sticlă care nu se goleşte niciodată. Poţi să o duci la gură la nesfârşit.
Avatar utilizator
old lord
 
Mesaje: 1312
Membru din: Mie Mar 24, 2004 12:00 am

Mesajde M@rLanU^^ » Sâm Mai 19, 2007 2:26 am

prison break.... cel mai tare serial.... m-a tinut doua zile lipit de calc, pacat case termina sez II asa aiurea.. oricum astept cu nerabdare sez III cica apare in aug
A invidia inseamna a te recunoaste inferior
Avatar utilizator
M@rLanU^^
Junior Member
 
Mesaje: 82
Membru din: Joi Apr 05, 2007 11:00 pm

Mesajde Dee » Dum Aug 26, 2007 9:38 pm

LOST a vazut cineva? merita urmarit ;)
Dee
Junior Member
 
Mesaje: 55
Membru din: Dum Aug 26, 2007 4:23 pm
Localitate: la mama dracu

Mesajde cr3tz » Dum Aug 26, 2007 9:40 pm

la ce serie ai ajuns?de ce iti place?care este parerea ta despre actiune?cum crezi ca o sa se termine?
cr3tz
 
Mesaje: 3427
Membru din: Vin Dec 24, 2004 12:00 am

Mesajde piskeshu » Lun Aug 27, 2007 9:49 am

Lost e un serial penal, cum plm iti explici ca pizdele alea is mega bune, au farduri si nu le curge sanje menstrual pe picioare?
Prezumtia de prostie se aplica tuturor !!!
"This used to be a fun house, but now is full of evil clowns..."
Avatar utilizator
piskeshu
banned
 
Mesaje: 5692
Membru din: Vin Noi 14, 2003 12:00 am

Mesajde cr3tz » Lun Aug 27, 2007 1:34 pm

primeau tot felu de chestii gen mancare si altea alea din avion.lasate pt aia din buncar.astea veneau periodic.si poate le dadeau si lor un fard,o lama de ras :))
cr3tz
 
Mesaje: 3427
Membru din: Vin Dec 24, 2004 12:00 am

Mesajde piskeshu » Lun Aug 27, 2007 1:57 pm

Lost are toate ingredientele pentru a placea americanului de rand retardat. Asta e scopu lui, un film pentru inculti.
Prezumtia de prostie se aplica tuturor !!!
"This used to be a fun house, but now is full of evil clowns..."
Avatar utilizator
piskeshu
banned
 
Mesaje: 5692
Membru din: Vin Noi 14, 2003 12:00 am

Mesajde medA91 » Mie Mar 18, 2009 7:55 pm

ONE TREE HILL este de departe cel mai bun serial pe cale l'am vazut ever...si imi place nu numai povestea in sine insa si felul in care personajele iasa in evidentza,replicile lor si cum incearca sa'si croiasca drumul spre indeplinirea viselor..
Desi acum este la sesonul 6 povestea inca imi capteaza atentia
Am inceput sa vizionez si Gossip Girl in speranta de a gasi un lucru asemanator, insa nu se pot compara cele 2.One tree hill este mult mai bine realizat poate si pt faptul ca in serial nu este vorba doar de copii bogati,de bani gata si se pune accentul pe lucrurile cu adevarat importante in viata:iubire,prietenie,pasiuni....
Doamne deci serialul asta cu sigurantza mi'a imarcat adolescentza...
medA91
Junior Member
 
Mesaje: 2
Membru din: Dum Mar 15, 2009 10:13 pm
Localitate: cugir

Mesajde AndreyMT » Mie Iul 15, 2009 10:03 pm

Nu ma omor dupa seriale pentru ca nu prea am cand sa le urmaresc sau sa le vad pe toate, macar la film te uiti odata si are un final insa sunt cateva seriale care m-au facut sa renunt la filme pentru cateva luni:
- Prison Break, primul sezon bestial ,restul ceva mai slabute dar e no.1 pt mine
- Family Guy, creeaza dependenta, mai ales Stewie :)
- Heroes, foarte interesant si mi-a captat atentia de la inceput
- Twin Peaks care a facut senzatie la vremea lui si care acum dupa aproape 20 ani ramane un serial BUN.(are doar 30 episoade ,nici nu ai timp sa te plictisesti de el).
- Lost iar destul de bun,merita.
- South Park, prea tare.
"Say Hello To My Little Friend"
Avatar utilizator
AndreyMT
Junior Member
 
Mesaje: 2
Membru din: Lun Iul 13, 2009 11:00 pm

Mesajde dutchess » Mar Iul 21, 2009 6:02 pm

Grey's Anatomy
Two and a Half Men
Gossip Girl
Heroes (din nou)
CSI New York
(to be continued...)
[color=Indigo]"Somnul ratiunii naste monstri"[Francisco Goya][/color]
Avatar utilizator
dutchess
Junior Member
 
Mesaje: 387
Membru din: Lun Noi 06, 2006 12:00 am
Localitate: bucuresti

Mesajde Invincible » Mar Iul 21, 2009 6:03 pm

si notele unde-s? sa stiu daca sa ma uit sau ba la ele.
Imagine Imagine Imagine
Avatar utilizator
Invincible
 
Mesaje: 2145
Membru din: Lun Iun 19, 2006 11:00 pm

Mesajde dutchess » Mar Iul 21, 2009 6:26 pm

sorry, smile, reiau cu adaugiri :P

Grey's Anatomy - my favourite, are combinatia aceea de medicina (care pe mine ca si necunoscator ma fascineaza), real life (probleme de zi cu zi foarte pertinente), intre colegi / parteneri si un farmec dat de un umor fin, fin, pe care il prinzi doar daca apuci sa vezi mai multe episoade la rand; initial am vazut filmul pe "sarite" - nu mi s-a parut grozav, abia dupa ce am vazut seria am inceput sa il apreciez; plus ca are cateva scene dramatice de ti se rupe sufletul, nu alta (oricat de macho ai putea fi)

In aceeasi maniera, dar foarte diferit - Dr. House - doctorul detectiv, genial, sarcastic, antisocial, dar funny

Gossip Girl - serial despre adolescenti de bani gata, in Manhatan, cu problemele si intrigile lor; ideea e ca problemele nu te ocolesc indiferent de mediul in care cresti / traiesti; interesant este si personajul nevazut "Gossip Girl", omniprezent, care stie tot (astept sa apara si in mondenul nostru asa ceva cat de curand, ma mir ca nu a facut-o cineva pana acum)

CSI New York - imi plac in special efectele bazate pe tehnologie (simularile, etc); altfel, un serial politist usor iesit din tipare

Heroes (din nou) - mai SF asa, dar merge

Friends - oricand "revazubil" :)

Two and a Half Men - funny, funny, american stupid funny

hai ca ajung, pana te decizi si mai vezi din ele, mai completam :)
[color=Indigo]"Somnul ratiunii naste monstri"[Francisco Goya][/color]
Avatar utilizator
dutchess
Junior Member
 
Mesaje: 387
Membru din: Lun Noi 06, 2006 12:00 am
Localitate: bucuresti

Mesajde Shaki » Mie Iul 22, 2009 9:21 am

nu ma uit la seriale insa ieri am vazut intamplator un episod din supernatural pe pro cinema si mi-a placut :) poate o sa-i dau o incercare
aliatzi, right? :D

A little girl went out to play, lost in the marketplace as if half-born...
Avatar utilizator
Shaki
 
Mesaje: 7089
Membru din: Lun Mar 10, 2003 12:00 am

Mesajde lu' » Sâm Aug 29, 2009 3:35 pm

Grey's Anatomy si Dr House sunt 2 seriale foarte reusite,desi extrem de diferite.Grey's e mai siropos,cu multe relatii intre colegi pe cand Dr House se indreapta mai mult spre medicina.(Oricum actorul principal din House este de un sarcasm rar intalnit)
Avatar utilizator
lu'
Junior Member
 
Mesaje: 3
Membru din: Mie Aug 19, 2009 11:00 pm

Mesajde Shaki » Dum Aug 30, 2009 10:07 pm

trueblood m-a fascinat total. astept cu sufletul la gura noul episod, luni :D
dit: e cu vampiri :d
aliatzi, right? :D

A little girl went out to play, lost in the marketplace as if half-born...
Avatar utilizator
Shaki
 
Mesaje: 7089
Membru din: Lun Mar 10, 2003 12:00 am

Mesajde om_fericit » Mie Sep 02, 2009 7:15 pm

da, basi-ar Livu pula-n mata, ca data trecuta, dupa banare a devenit zeu. ai citit ce-am scris si te-ai destepat un pic kakamir cu ochi ce esti!

[SIZE="7"]debaneaza-da, basi-ar Livu pula-n mata, ca data trecuta, dupa banare a devenit zeu. ai citit ce-am scris si te-ai destepat un pic kakamir cu ochi ce esti!

[SIZE="7"]debaneaza-ma fututi mortii ma-tii de idiot congenital![/SIZE]ma fututi mortii ma-tii de idiot congenital![/SIZE]

da, basi-ar Livu pula-n mata, ca data trecuta, dupa banare a devenit zeu. ai citit ce-am scris si te-ai destepat un pic kakamir cu ochi ce esti!

[SIZE="7"]debaneaza-ma fututi mortii ma-tii de idiot congenital![/SIZE]
da, basi-ar Livu pula-n mata, ca data trecuta, dupa banare a devenit zeu. ai citit ce-am scris si te-ai destepat un pic kakamir cu ochi ce esti!

[SIZE="7"]debaneaza-da, basi-ar Livu pula-n mata, ca data trecuta, dupa banare a devenit zeu. ai citit ce-am scris si te-ai destepat un pic kakamir cu ochi ce esti!

[SIZE="7"]debaneaza-ma fututi mortii ma-tii de idiot congenital![/SIZE]ma fututi mortii ma-tii de idiot congenital![/SIZE]

da, basi-ar Livu pula-n mata, ca data trecuta, dupa banare a devenit zeu. ai citit ce-am scris si te-ai destepat un pic kakamir cu ochi ce esti!

[SIZE="7"]debaneaza-ma fututi mortii ma-tii de idiot congenital![/SIZE]


da, basi-ar Livu pula-n mata, ca data trecuta, dupa banare a devenit zeu. ai citit ce-am scris si te-ai destepat un pic kakamir cu ochi ce esti!

[SIZE="7"]debaneaza-ma fututi mortii ma-tii de idiot congenital![/SIZE]



da, basi-ar Livu pula-n mata, ca data trecuta, dupa banare a devenit zeu. ai citit ce-am scris si te-ai destepat un pic kakamir cu ochi ce esti!

[SIZE="7"]debaneaza-ma fututi mortii ma-tii de idiot congenital![/SIZE]
da, basi-ar Livu pula-n mata, ca data trecuta, dupa banare a devenit zeu. ai citit ce-am scris si te-ai destepat un pic kakamir cu ochi ce esti!

[SIZE="7"]debaneaza-da, basi-ar Livu pula-n mata, ca data trecuta, dupa banare a devenit zeu. ai citit ce-am scris si te-ai destepat un pic kakamir cu ochi ce esti!

[SIZE="7"]debaneaza-ma fututi mortii ma-tii de idiot congenital![/SIZE]ma fututi mortii ma-tii de idiot congenital![/SIZE]

da, basi-ar Livu pula-n mata, ca data trecuta, dupa banare a devenit zeu. ai citit ce-am scris si te-ai destepat un pic kakamir cu ochi ce esti!

[SIZE="7"]debaneaza-ma fututi mortii ma-tii de idiot congenital![/SIZE]


da, basi-ar Livu pula-n mata, ca data trecuta, dupa banare a devenit zeu. ai citit ce-am scris si te-ai destepat un pic kakamir cu ochi ce esti!

[SIZE="7"]debaneaza-ma fututi mortii ma-tii de idiot congenital![/SIZE]



da, basi-ar Livu pula-n mata, ca data trecuta, dupa banare a devenit zeu. ai citit ce-am scris si te-ai destepat un pic kakamir cu ochi ce esti!

[SIZE="7"]debaneaza-ma fututi mortii ma-tii de idiot congenital![/SIZE]


da, basi-ar Livu pula-n mata, ca data trecuta, dupa banare a devenit zeu. ai citit ce-am scris si te-ai destepat un pic kakamir cu ochi ce esti!

[SIZE="7"]debaneaza-ma fututi mortii ma-tii de idiot congenital![/SIZE]



da, basi-ar Livu pula-n mata, ca data trecuta, dupa banare a devenit zeu. ai citit ce-am scris si te-ai destepat un pic kakamir cu ochi ce esti!

[SIZE="7"]debaneaza-ma fututi mortii ma-tii de idiot congenital![/SIZE]
da ma tata am auzit si de virgula, punct si litera mare..da dau click mai greu pe ele pe intuneric.
Avatar utilizator
om_fericit
Junior Member
 
Mesaje: 143
Membru din: Dum Oct 09, 2005 11:00 pm

Mesajde Aeternitas » Mie Sep 16, 2009 5:35 pm

Sanctuary imi place tare mult, si am mai urmarit Stargate.
Avatar utilizator
Aeternitas
Junior Member
 
Mesaje: 4
Membru din: Mar Sep 15, 2009 11:00 pm

Mesajde dutchess » Joi Sep 17, 2009 12:21 pm

am inceput si eu sa ma uit la Sanctuary, nu ma omor dupa efectele usor horror pe care le are, dar ideea este interesanta...de urmarit
[color=Indigo]"Somnul ratiunii naste monstri"[Francisco Goya][/color]
Avatar utilizator
dutchess
Junior Member
 
Mesaje: 387
Membru din: Lun Noi 06, 2006 12:00 am
Localitate: bucuresti

Mesajde dutchess » Lun Noi 23, 2009 1:03 pm

am inceput sa vad Flash Forward;

credeti principiul "ce ti-e scris in frunte ti-e pus" sau credeti ca viitorul poate fi schimbat?
[color=Indigo]"Somnul ratiunii naste monstri"[Francisco Goya][/color]
Avatar utilizator
dutchess
Junior Member
 
Mesaje: 387
Membru din: Lun Noi 06, 2006 12:00 am
Localitate: bucuresti

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Film

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 5 vizitatori

cron