Monsters Inc.

sub lumina lanternei magice

Monsters Inc.

Mesajde Mirela » Sâm Feb 09, 2002 2:41 pm

azi am de gand sa ma duc sa vad filmu'asta,care se zice ca e tare bun.....mie cal putin ideea imi pare meritorie...sa speram ca va merita!!!

l-a mai vazut cineva pe aici?
Pink fluffy dynosaurs
Tremendously hardcore...
We are not born with the conviction that Pepsi is better than Coke and that heavy metal liberates the soul (Solomon, 2003). We try it out for ourselves...
Avatar utilizator
Mirela
 
Mesaje: 2566
Membru din: Joi Noi 08, 2001 12:00 am

pt.moshu'

Mesajde Mirela » Lun Feb 11, 2002 8:20 pm

daca ti-a placut shrek,pariu ca o sa-ti placa si monster's inc.

eu zic ca merita vazut-o data.e excelent facut de adevarati maestri in ale computerului.detalii din cele mai fine.pana si fiecare fir de par de pe Sully se misca in bataia vantului,sau cand sforaie etc....iar cele 2 voci sunt superbe(Billy Crystal e genial ca de obicei,la fel si....cum ii zice...am impresia ca e acelasi tip care l-a jucat pe hagrid in harry potter...)
Pink fluffy dynosaurs
Tremendously hardcore...
We are not born with the conviction that Pepsi is better than Coke and that heavy metal liberates the soul (Solomon, 2003). We try it out for ourselves...
Avatar utilizator
Mirela
 
Mesaje: 2566
Membru din: Joi Noi 08, 2001 12:00 am

Mesajde Aliosha » Joi Mar 07, 2002 5:41 am

Am vazut si eu azi filmul asta. E destul de dragut.
Mi-a placut "bila" aia. Amuzant.
La fel de bun ca Shrek.
"Against modern football."
Avatar utilizator
Aliosha
 
Mesaje: 5042
Membru din: Sâm Oct 20, 2001 11:00 pm

Mesajde Mirela » Vin Mar 08, 2002 1:01 am

Mi-a placut "bila" aia. Amuzant.

bila aia e Mike.e inegalabilul Billy Crystal
Pink fluffy dynosaurs
Tremendously hardcore...
We are not born with the conviction that Pepsi is better than Coke and that heavy metal liberates the soul (Solomon, 2003). We try it out for ourselves...
Avatar utilizator
Mirela
 
Mesaje: 2566
Membru din: Joi Noi 08, 2001 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Vin Mar 08, 2002 4:12 am

Dar despre ce e vorba in acest film ? Am vazut si eu coperta filmului...si e cu o chestie mare si paroasa care seamana a urs..si cu o chestie mica cu un singur ochi.
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Re: pt.moshu'

Mesajde J'adore » Vin Mar 08, 2002 4:17 am

Initial trimis de mirela2001
daca ti-a placut shrek,pariu ca o sa-ti placa si monster's inc.

eu zic ca merita vazut-o data.e excelent facut de adevarati maestri in ale computerului.detalii din cele mai fine.pana si fiecare fir de par de pe Sully se misca in bataia vantului,sau cand sforaie etc....iar cele 2 voci sunt superbe(Billy Crystal e genial ca de obicei,la fel si....cum ii zice...am impresia ca e acelasi tip care l-a jucat pe hagrid in harry potter...)
...........

...nu e ala care la jucat pe hagrid in H.P.............. vocea lui Sully este............... celebru John Goodman!:D :p
l'eternite soulage mes peines
Avatar utilizator
J'adore
Junior Member
 
Mesaje: 1960
Membru din: Lun Dec 10, 2001 12:00 am

Mesajde Rolf » Vin Mar 08, 2002 10:50 am

Daca Hagrid e grasu ala, paznic sau ce era el, e vorba de Robbie Coltrane.
Rolf
Junior Member
 
Mesaje: 1517
Membru din: Vin Sep 28, 2001 12:00 pm
Localitate: Bucuresci (Tineretului)

Mesajde Mirela » Vin Mar 08, 2002 3:55 pm

da,intre timp mi-am dat si eu seama ca nu e acelasi actor....da mi-a fost lene sa mai postez...

filmu'e cu monstri,moshule(ti-e frica??:))....mai mult nu pot sa-ti spun ca nu mai are farmec dupa aia.du-te de-l vezi!!!
Pink fluffy dynosaurs
Tremendously hardcore...
We are not born with the conviction that Pepsi is better than Coke and that heavy metal liberates the soul (Solomon, 2003). We try it out for ourselves...
Avatar utilizator
Mirela
 
Mesaje: 2566
Membru din: Joi Noi 08, 2001 12:00 am

Mesajde Vizitator » Vin Mar 08, 2002 5:07 pm

mie nu prea mi-a placut

e un film acceptabil, da nu e cine stie ce.
Vizitator
 

Mesajde Oribilul Mosh » Vin Mar 08, 2002 6:30 pm

Cred ca o sa-l astept pe HBO ! Prin 2003-2004 ! :D
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Parerea mea!

Mesajde Piguz » Mar Aug 20, 2002 12:57 am

Mai filmu e marpha si cred ca o sa va placa shi voua (ajtia care nu-l jtiu inca) mie mi-a placut mult de tot.. ! Vedeti voi de ce cind o sa il vedeti.
Si nici macar n-am vorbit serios ... Restecp!!
Piguz
Junior Member
 
Mesaje: 40
Membru din: Lun Aug 19, 2002 1:20 am
Localitate: Nu jtu inca ... oare?!?


Înapoi la Film

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron