The L Word

sub lumina lanternei magice

Mesajde shaneless » Mar Feb 20, 2007 9:06 am

Inainte de toate iti zic cu intarziere de o zi: LA MULTI ANI !!!!Sa ai parte de multa fericire! , de pe forumul tau stiu ca ieri a fost ziua ta :) .Am vazut ca ai facut ceva chestii interesante pe-acolo, felicitari.
Si eu am vazut pana acum toate episoadele, si normal ca mi-au placut. Bette, da, pe moment e super happy dar stiu ca nu va dura mult, Shane si Paige, le pot vedea numai ca prietene, nu mi se pare ca se potrivesc, Alice i-a cam rupt inima lui Phyllis, si ma gandeam ca s-a folosit, oarecum,de ea doar ca sa isi "expand her experience" sau ceva de genu`. Jenny episodul trecut a fost cam :nop: ...da, nu prea e ea a team player, dar si asa imi place de ea, sper as isi revina.Da, si normal ca am si eu un fix,ma uitam la ceva scene mai vechi si ma gandeam ca n-ar fii rau sa se reintoarca Carmen, dar stiu.....slabe sanse. In rest nu stiu, cred ca mai sunt ceva chestii dar chiar acum m-am trezit si inca nu prea imi functioneaza rotitzele :blush: . Imi pare bine ca ai revenit! :wave:
shaneless
Junior Member
 
Mesaje: 24
Membru din: Lun Ian 22, 2007 10:04 pm
Localitate: Cluj-Napoca, RO

Mesajde PiticStyle » Mie Feb 21, 2007 12:30 am

Va vand eu toate sezoanele, episoadele pana la ultimul ce a aparut de vrea cineva. Nu imi sariti in cap, spun doar pentru cine e mai lejer. Eu l-am luat pentru o prietena ce e lesbi :) ce ma rugat sa o ajut cu gasirea lui. Trebuie sa il urmaresc si eu. Ca baiat sigur imi va placea!
PiticStyle
Junior Member
 
Mesaje: 6
Membru din: Vin Noi 17, 2006 12:00 pm
Localitate: Timisoara

si eu...bine v-am gasit

Mesajde Andreea_m » Mie Feb 21, 2007 11:02 pm

[quote="shaneless"]Inainte de toate iti zic cu intarziere de o zi: LA MULTI ANI !!!!Sa ai parte de multa fericire! , de pe forumul tau stiu ca ieri a fost ziua ta :) .Am vazut ca ai facut ceva chestii interesante pe-acolo, felicitari.
Si eu am vazut pana acum toate episoadele, si normal ca mi-au placut. Bette, da, pe moment e super happy dar stiu ca nu va dura mult, Shane si Paige, le pot vedea numai ca prietene, nu mi se pare ca se potrivesc, Alice i-a cam rupt inima lui Phyllis, si ma gandeam ca s-a folosit, oarecum,de ea doar ca sa isi "expand her experience" sau ceva de genu`. Jenny episodul trecut a fost cam :nop: ...da, nu prea e ea a team player, dar si asa imi place de ea, sper as isi revina.Da, si normal ca am si eu un fix,ma uitam la ceva scene mai vechi si ma gandeam ca n-ar fii rau sa se reintoarca Carmen, dar stiu.....slabe sanse. In rest nu stiu, cred ca mai sunt ceva chestii dar chiar acum m-am trezit si inca nu prea imi functioneaza rotitzele :blush: . Imi pare bine ca ai revenit! :wave:
[/QUO
Incep prin a ma prezenta...sunt Andreea si ma bucur mult ca gasesc un forum despre "the l word" in Romania, ca si voi urmarind toate seriile..sunt un fan al acestui serial..care la noi inca nu e cunoscut.Sper sa ma primiti printre voi si sa pot participa la discutii impreuna cu voi..mi-ar face mare placere. Multumesc anticipat!
Andreea_m
Junior Member
 
Mesaje: 5
Membru din: Mie Feb 21, 2007 10:48 pm
Localitate: Romania

Mesajde shaneless » Joi Feb 22, 2007 8:50 pm

Ciao Andreea, normal ca esti binevenita, din cate vezi suntem chiar putini cei care urmaresc serialul , eu si Sharmen discutam doar. Stii de serial? Miracol :) . Unde l-ai vazut prima data? Eu spuneam ca l-am vazut vara trecuta in Italia. Ce personaje iti plac? Ai vazut ultimele episoade? Eu le urmaresc pe YouTube.
shaneless
Junior Member
 
Mesaje: 24
Membru din: Lun Ian 22, 2007 10:04 pm
Localitate: Cluj-Napoca, RO

Mesajde shaneless » Joi Feb 22, 2007 9:53 pm

PiticStyle scrie:Va vand eu toate sezoanele, episoadele pana la ultimul ce a aparut de vrea cineva. Nu imi sariti in cap, spun doar pentru cine e mai lejer. Eu l-am luat pentru o prietena ce e lesbi :) ce ma rugat sa o ajut cu gasirea lui. Trebuie sa il urmaresc si eu. Ca baiat sigur imi va placea!


Mersi de oferta, mie cel putin nu imi trebuie. PS.: nu fii neaparat sigur ca iti va place "ca baiat":hmm:. Defapt, te-ai uitat ?sincer, ce parere ai?
shaneless
Junior Member
 
Mesaje: 24
Membru din: Lun Ian 22, 2007 10:04 pm
Localitate: Cluj-Napoca, RO

Mesajde Andreea_m » Sâm Mar 17, 2007 1:25 am

Buna! Uite tocmai am vazut si eu ep 10 din seria 4, ca am avut o problema cu calculatorul. Ma intrebai cine imi place, dar sunt 2 categorii cum le-am putea incadra: ca femei si ca actrite bune. Ca femei mi-a placut foarte tare Marina si imi pare rau ca nu mai este si Helena care a aparut tot mai putin , iar ca actrite care chiar joaca bine imi place foarte tare Bette! Cred ca in momentul de fata imi place cel mai mult, asa toate imi plac si ma atrage subiectul si astept sa vad cum se termina, daca se termina.Am vazut prima data un videoclip cu ele...si mi-a placut mult...si am intrebat daca e film sau serial..am inceput sa privesc prima parte si nu m-am putut opri doar acolo si am continuat sa ma uit...si asteptam cu sufletul la gura urmatoarea serie pt ca 1 2 si 3 le-am vazut unul dupa altul, apoi am inceput sa citesc despre ele pe internet si am aflat si de seria 4 si mai ales ca va mai aparea Marina. Imi place mult cum joaca fetele si subiectul este foarte interesant. Cred ca de ceva vreme nu am mai asteptat ceva asa de mult cum astept sa apara serialele. Va pup si ne auzim!!Si da am vazut chiar toate serialele si le si am toate cele 4 serii!! Am si melodii si videoclipuri si poze..
Andreea_m
Junior Member
 
Mesaje: 5
Membru din: Mie Feb 21, 2007 10:48 pm
Localitate: Romania

Mesajde shaneless » Sâm Mar 24, 2007 9:25 pm

salut. duminica aceaste e ultimul episod din seria aceasta, de-abia astept sa vad ce se va intampla. S-a anuntat ca se mai finanteaza inca o serie , deci it`s not over yet, poate mai am noroc si o mai vad pe Sarah Shahi A-) . Sper sa se intoarca in L word.
Mie imi placea de Dana, si de Carmen...dar fix ele au disparut, asa ca m-am reorientat, Shane si Jenny(tocmai pt ca e asa "twisted", imi place).Alice parca e un alt personaj sezonul asta, era mai fun inainte.Dupa parerea mea sunt actrite foarte bune.Helena, da , e dragutza, frumoasa as zice, m-a distrat la inceputul sezonului acesta, cum incerca sa se obisnuiasca cu un stil modest de viata, era haioasa. Imi pare bine ca ai scris, ai vazut ca "nu prea" sunt fani L word in Romania, si nici nu cred ca vor fii incurand, desi mi se pare un serial bun, cu un casting pe masura.
shaneless
Junior Member
 
Mesaje: 24
Membru din: Lun Ian 22, 2007 10:04 pm
Localitate: Cluj-Napoca, RO

Mesajde Andreea_m » Dum Mar 25, 2007 10:34 pm

Da mi-a placut si mie foate tare Carmen, chiar era cea mai urmarita relatie, de mine, a ei cu shane.am foarte multe videoclipuri cu ele doua..erau cele mai fierbinti scene de dragoste..daca vrei sa-ti trimit imi zici.Alice iubeste deaia s-a schimbat dar tot nebunica e...cu toate ca bette este veterana serialului si mereu in centru...imi pare rau ca nu este urmarit mai mult si in romania si ca din pacate romanii privesc foarte ciudat o relatie de genul asta...asta e..nu putem schimba nimic...inca!ai grija de tinee
Andreea_m
Junior Member
 
Mesaje: 5
Membru din: Mie Feb 21, 2007 10:48 pm
Localitate: Romania

Mesajde shaneless » Mar Mar 27, 2007 12:33 pm

Ai vazut ultimul episod? S-a terminat :(..adica mai e mult pana la urmaoarea serie. Mi s-a parut ok episodul, dar nu a fost nu stiu ce, nu as fii vrut Bette sa se impace cu Jodie, vroiam sa fie iar cu Tina, desi mie nu-mi place de ea, mi se pare ca ele se potrivesc.Shane si Paige, daca reapare Carmen normal ca se despart, daca nu si isi renegociaza contractul vor avea iar ceva in sezonul urmator, dar mie nu imi place ca si cuplu. Alice in sfarsit a fost fun, pacat ca a durat putin.
Imi pare rau ca s-a terminat. :hmm: . Nu stii alt serial care sa fie cam lafel de interesant?
shaneless
Junior Member
 
Mesaje: 24
Membru din: Lun Ian 22, 2007 10:04 pm
Localitate: Cluj-Napoca, RO

Mesajde Andreea_m » Joi Mar 29, 2007 9:02 pm

A mai aparut ceva...tot in genu dar e foarte slab daca te uiti acum la el..vei vedea diferenta..da am vazut ultimul serial ce sa zic...eu am plans...poate pare aiurea..dar mi-a parut rau...ca nu voi mai avea ceva la care sa ma gandesc ...asta e...da si eu as fi vrut sa ramana cu tina bette...dar de...o sa se impace pt ca asta cere publicul.sper sa reapara si carmen dar si marina..si alice da super nebunica asa cum o stiam.abia astept anul 2008 si noaua serie odata cu el. te poooop si ai grija de tine...
Andreea_m
Junior Member
 
Mesaje: 5
Membru din: Mie Feb 21, 2007 10:48 pm
Localitate: Romania

Mesajde shaneless » Vin Mar 30, 2007 6:33 am

Si eu mai plang pe la filme dar la asta nu am plans; am plans cand am vazut finalul sezonului trecut...Carmen era trista, me 2 trista :doh:.
Si mie imi va lipsi serialul dar poate poate fac un film intre timp.Ciao ciao Andreea
shaneless
Junior Member
 
Mesaje: 24
Membru din: Lun Ian 22, 2007 10:04 pm
Localitate: Cluj-Napoca, RO

Mesajde Sway » Mar Apr 03, 2007 6:33 pm

Nu-mi vine sa cred ca mai se uita cineva la The L word !!! stiu serialul din prima zi de emisie in ianuarie 2004, eram prin state ma plictiseam in casa si la miile de canale pe care le au ei am dat peste serial si am ramas masca, deci nu sunt gay, sunt straight 100% dar acest serial mi-a captat atentia atat de mult incat nu am pierdut nici un episod de cand emite, si in octombrie anul trecut am nimerit si in Londra la conventia L word si am avut prilejul de a sta la 10m de cateva din fetele din serial. oricum, super serial, super clasa, sa speram ca o sa se mai uite mai multa lume la el si cine stie peste 10 ani si pe la noi?! :)). v-am pupat si pt toti fanii THE L WORD va astept la sway_4you. Keep it up!
Sway
Junior Member
 
Mesaje: 2
Membru din: Mar Apr 03, 2007 6:20 pm
Localitate: Bucharest

Mesajde shaneless » Sâm Apr 07, 2007 12:35 am

Chiar asta ziceam si eu : ca poate peste vreo 10 ani vor fii dispusi sa il aduca si in Romania, dar si atunci cred ca va fii difuzat pe la 2noaptea :). Chiar imi pare bine ca mai e inca un L Word fan. Eu sunt din Cluj, serialul l-am vazut prima data in Italia. Ai cost la o conventie? Cum a fost? Cum de ai ajuns acolo? Chiar ma gandeam oare cum e sa participi la asa ceva, cred ca e chiar fain. Dar chiar imi pare rau ca s-a terminat sezonul, asa de scurt mi s-a parut
shaneless
Junior Member
 
Mesaje: 24
Membru din: Lun Ian 22, 2007 10:04 pm
Localitate: Cluj-Napoca, RO

Mesajde Andreea_m » Lun Apr 09, 2007 11:05 pm

Eu zic ca mai devreme de 10 ani...suntem totusi pe drumul cel bun..ce sa zic inainte de toate abia astept sezonul urmator..si stiti bine ca tot ce e frumos se termina...sper sa ne mai auzim aici pe forum poate mai gasim ceva de discutat! va poooop! aveti grija de voi
Andreea_m
Junior Member
 
Mesaje: 5
Membru din: Mie Feb 21, 2007 10:48 pm
Localitate: Romania

In sfarsit v-am gasit!

Mesajde a_Simple_woman » Mar Apr 24, 2007 12:46 am

Eu ce sa mai zic fetelor....imi pare atat de bine ca exista si aici un forum pentru acest minunat serial. Eu sunt lesbi....Recunosc! Nu imi este rusine de ceea ce sunt si nici nu mi-a fost vreodata! Am sa va mai spun ca eu ca sa vad acest serial, ramaneam pana noaptea tarziu pe la 1 2 ca sa ma uit tocmai pe nemti....Germana,nu o borbesc dabai sa o inteleg insa si asa simplul fapt ca vedeam povestea de dragoste intre Marina si Jenny era deajuns. Vedeam intregul episod apoi intram pe youtube ca sa ascult replicile in engleza si asa reuseam sa leg si conversatia lor.Aiurea dar asta denota faptul ca mi-a placut la nebunie.Va pup. Este un film despre viata unor femei care nu se tem sa-si arate adevarata infatisare. A fi lesbi nu este o boala ci este un simplu mod de viata!
a_Simple_woman
Junior Member
 
Mesaje: 3
Membru din: Vin Oct 07, 2005 1:36 am
Localitate: ploiesti

Mesajde SisterOfMercy » Sâm Mai 05, 2007 7:02 pm

Hehe...Eu am gasit The L word pe youtube si de cand mi-am varsat ulei in flacari pe maini ,nu merg la scoala,deci stau acasa si caut ca disperata ep din serial care sa fie cat de cat in ordine!!desi am descoperit serialul mai demult,nu am avut timp sa-l caut.Trebuie sa recunosc ca mi-a placut din start fiindca si eu sunt gay!Cel putin acum,fiindca am vazut cum orientarea sexuala a unei persoane se poate schimba in cursul vietii.eu vreau sa dau la psiho la faculta,dar de ceva vreme ma intereseaza in special psihologia orientarii sexuale si alte subiecte asemanatoare,fiindca vreau sa-mi stabilesc odata identitatea,cel putin in privinta asta!:)...Revenind la serial,SHANE e preferata mea si as da (aproape) orice ca sa fac rost de toate sezoanele pe CD sau DVD,anyone care to help me?:(...
Despair is for those who know, beyond any doubt, what the future is gonna be. No one is in that position, so despair is not only a kind of sin, theologically, but it's also a simple mistake, because no one actually knows.. in that sense there always is hope.
Avatar utilizator
SisterOfMercy
Junior Member
 
Mesaje: 2
Membru din: Mie Mai 02, 2007 11:00 pm

Mesajde Sharmen » Vin Mai 18, 2007 9:17 pm

SisterOfMercy scrie:Revenind la serial,SHANE e preferata mea si as da (aproape) orice ca sa fac rost de toate sezoanele pe CD sau DVD,anyone care to help me?:(...

I can help u!...Am toate sezoanele pe DVD!
Avatar utilizator
Sharmen
Junior Member
 
Mesaje: 25
Membru din: Sâm Ian 20, 2007 12:00 am

yuhuu

Mesajde andruska10 » Sâm Iun 16, 2007 1:08 pm

si mie imi place L Word !!!
am toate sezoanele!! 1,2,3,4
andruska10
Junior Member
 
Mesaje: 3
Membru din: Sâm Iun 16, 2007 10:52 am
Localitate: Iasi,Ro

Mesajde andruska10 » Dum Iun 17, 2007 7:35 pm

Nici mie nu-mi vine sa cred ca mai sunt persoane care urmaresc acest serial ! In Romania nu o sa apara prea curand,dar eu tot am facut rost de el.
Este un serial superb !
O zi buna in continuare fani L Word!! :-: :-: :-: :-:
andruska10
Junior Member
 
Mesaje: 3
Membru din: Sâm Iun 16, 2007 10:52 am
Localitate: Iasi,Ro

Mesajde shaneless » Mar Iul 03, 2007 10:30 am

hello lume. ma plictisesc.am incept vacanta si nu stiu ce sa fac cu ea.astept sa inceapa serialul. am inteles ca se filmeaza, au incept filmarile.in octombrie va incepe sau septembrie?oricum , sa inceapa odata :). da, mai sunt in Ro pers care urmaresc l word. welcome 4 the ones.ne auzim. p.s.: Sarah Shahi nici in acest sezon nu va fii?nu stie nimeni nimic?
shaneless
Junior Member
 
Mesaje: 24
Membru din: Lun Ian 22, 2007 10:04 pm
Localitate: Cluj-Napoca, RO

Mesajde bloody_anarchy » Vin Iul 06, 2007 4:44 pm

Wow...mai exista si lume care sa aprecieze un serial bun...bravo voua!! Am aflat acum o luna de el...ceva de genul si chiar mi-a parut rau ca nu se difuzeaza si in Romania. Am cautat informatii legate de sezonul 5 si am dat peste forumul asta...si am ramas uimita ca sunt mai mult de 2 fani interesati de acest subiect tabu. Fenomenul "gay" a inceput sa ia amploare, eu personal sunt total de acord cu asta, cei mai destepti, frumosti, curati etc oameni sunt GAY!!!! E de apreciat faptul ca ai curajul sa spui cine esti, intr-o lume putin conservatoare. In fine...mi-a facut placere sa-mi exprim parerea...poate mai vorbim. Va pup pe toti
bloody_anarchy
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Vin Iul 06, 2007 4:32 pm
Localitate: bucuresti

Conventie

Mesajde Sway » Sâm Oct 06, 2007 11:55 am

shaneless scrie:Chiar asta ziceam si eu : ca poate peste vreo 10 ani vor fii dispusi sa il aduca si in Romania, dar si atunci cred ca va fii difuzat pe la 2noaptea :). Chiar imi pare bine ca mai e inca un L Word fan. Eu sunt din Cluj, serialul l-am vazut prima data in Italia. Ai cost la o conventie? Cum a fost? Cum de ai ajuns acolo? Chiar ma gandeam oare cum e sa participi la asa ceva, cred ca e chiar fain. Dar chiar imi pare rau ca s-a terminat sezonul, asa de scurt mi s-a parut



Sorry ca nu am mai avut timp sa intru pe forum, de conventii aflu de pe site-ul lor http://www.thelwordonline.com/main.html, moderatoarea site-ului Oz va tine la curent cu tot ce se intampla cu spoilere cu preview-uri etc, daca intrii o sa vezi ca o sa mai fie o conventie in martie 2008 in Germania, pana acum doar Laurel ( Tina ) a confirmat ca vine....dar cine stie pana atunci poate vin mai multe....oricum zic ca se merita sa mergeti - daca v-a impresionat serialul asta cum m-a impresionat pe mine MERITA ! nici daca o vedeam pe Angelina in carne si oase nu cred ca avea impactul cum a fost cand le-am vazut pe ele.....asa ca cine stie...poate ne vedem in martie ! Cheers fetelor ! Mai vb !
PS: Spread the word sa culturalizam Romania !
Sway
Junior Member
 
Mesaje: 2
Membru din: Mar Apr 03, 2007 6:20 pm
Localitate: Bucharest

The L word

Mesajde electra » Vin Oct 26, 2007 2:52 pm

Hello everybody...Nu pot sa zic pentru inceput decat k ma bucur foarte mult sa aflu k nu sunt singura persoana care vizioneaza intr-adevar un serial cel putin interesant...Sper sa fiu binevenita printre voi toti...
electra
Junior Member
 
Mesaje: 8
Membru din: Vin Oct 26, 2007 2:14 pm
Localitate: Romania

Mesajde Drikar » Dum Oct 28, 2007 1:14 pm

a_Simple_woman scrie:A fi lesbi nu este o boala ci este un simplu mod de viata!


kiar asa?wow cate lucruri noi aflu azi, eu credeam ca e un virus:))
Lasand gluma la o parte m-ati facut curios cu serialu asta,as vrea sa-l vad si eu,oricum ma mir ca nu l-am vazut prin magazine...si apropo,n-am nika cu lesbienele sau cu alte minoritati sexuale:)
Drikar
Junior Member
 
Mesaje: 10
Membru din: Lun Oct 15, 2007 8:48 pm
Localitate: hell,cazanu 33

:)

Mesajde shaneless » Mie Noi 28, 2007 10:14 am

electra scrie:Hello everybody...Nu pot sa zic pentru inceput decat k ma bucur foarte mult sa aflu k nu sunt singura persoana care vizioneaza intr-adevar un serial cel putin interesant...Sper sa fiu binevenita printre voi toti...



Ola ! Normal ca esti bine venită. De mult timp nu am mai intrat pe acest site si imi pare bine sa vad ca fanii LWord se inmultesc si la noi. Inseamnă că "dezbaterile" pe seama episoadelor vor fii interesante ;).
Acum aflat ca premiera sezonului 5 va fii cam intr-o luna. Am vazut ultimele 2 "teasers" pt acest sezon si chiar m-au facut curioasă. Presimt ca acest sezon va fii si mai bun decat cel anterior . A-)
shaneless
Junior Member
 
Mesaje: 24
Membru din: Lun Ian 22, 2007 10:04 pm
Localitate: Cluj-Napoca, RO

Mesajde Sharmen » Joi Dec 27, 2007 11:59 pm

The L Word - Season 5 trailer...Ok, pe 6 Ianurie incepe...Si ce "hot" va fi acest sezon!...Prea mult sex, sau mi se pare mie?...Vor oare sa compenseze lipsa acestuia din ultimul sezon?
Avatar utilizator
Sharmen
Junior Member
 
Mesaje: 25
Membru din: Sâm Ian 20, 2007 12:00 am

Season 5

Mesajde electra » Mie Ian 02, 2008 9:09 pm

Season 5 of The L Word...is coming....mor de curiozitate...banuiesc k o sa fie cel putin la fel de spectaculos k si celelalte...dar....cum fac sa-l vizionez mai repede?Astept sugestii....Thx
electra
Junior Member
 
Mesaje: 8
Membru din: Vin Oct 26, 2007 2:14 pm
Localitate: Romania

Mesajde Sharmen » Joi Ian 03, 2008 8:04 pm

electra scrie:Season 5 of The L Word...is coming....mor de curiozitate...banuiesc k o sa fie cel putin la fel de spectaculos k si celelalte...dar....cum fac sa-l vizionez mai repede?Astept sugestii....Thx

Ai auzit de torrente?...Iei episodul a doua zi dupa ce se difuzeaza in US pe Showtime!
Avatar utilizator
Sharmen
Junior Member
 
Mesaje: 25
Membru din: Sâm Ian 20, 2007 12:00 am

Mesajde electra » Vin Ian 04, 2008 11:22 pm

Iti multumesc mult!
electra
Junior Member
 
Mesaje: 8
Membru din: Vin Oct 26, 2007 2:14 pm
Localitate: Romania

Mesajde kant emir » Sâm Ian 05, 2008 12:17 am

SisterOfMercy scrie:...nu merg la scoala,... si eu sunt gay!...,fiindca am vazut cum orientarea sexuala a unei persoane se poate schimba ... vreau sa-mi stabilesc odata identitatea,cel putin in privinta asta!...

scolarito, tu esti virgina, este?
... Fenomenul "gay" a inceput sa ia amploare, eu personal sunt total de acord cu asta, cei mai destepti, frumosti, curati etc oameni sunt GAY!!!! .... In fine...mi-a facut placere sa-mi exprim parerea... Va pup pe toti

pe mine nu ma pupi, si nu toti desteptii si frumosii si (vai de mine) curatii is gay

dimpotriva, si chiar mai rau - unii nici nu stiu sa scrie:
"dezbaterile" pe seama episoadelor vor fii interesante .
Acum aflat ca premiera sezonului 5 va fii cam intr-o luna. Am vazut ultimele 2 "teasers" pt acest sezon si chiar m-au facut curioasă]ii[/B]....

da' macar is gay, si creca ie cul sa fii gay
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Film

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori

cron