Recomandari "Filme"

sub lumina lanternei magice

Recomandari "Filme"

Mesajde AnDrEi » Sâm Iun 29, 2002 7:33 pm

Heya all , acum 2 saptamani am vazut un film super fain .. de actiune .. unde l`am vazut? la Mall in Bucuresti .. cum se numea? "Nevasta la pachet" super fain .. merita sa`l vedeti!
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Pentru ieseni

Mesajde Raven » Sâm Iun 29, 2002 11:17 pm

Pentru ieseni recomand mereu, ca sa fie la curent cu ce se mai difuzeaza in oras: http://www.dntis.ro/index.php?location=modules/divertisment/cinema.php, cuplat cu http://www.cinemagia.ro/index.php?page=pc&town_ID=8 si cu http://us.imdb.com/
Welcome... to the desert... of the real
Raven
Junior Member
 
Mesaje: 378
Membru din: Joi Apr 11, 2002 5:28 pm
Localitate: Work @ Bucureşti

Mesajde Oribilul Mosh » Dum Iun 30, 2002 3:37 am

Iar eu va recomand filmul din seara asta de pe HBO. De la ora 22. Filmul se intituleaza Shaolin Cowboy si ii are in rolurile principale pe Jackie Chan si Owen Wilson.
Pelicula se constituie intr-o parodie a celebrelor westernuri din anii 60.
Titlul original al filmului este Shanghai Noon iar pe imdb.com este cotat cu 6.9 stele.
Un film destul de interesant zic eu ...de urmarit dupa terminarea campionatului mondial.


nota pentru moderator : cand revenitzi din concediu unitzi acest subiect cu subiectul deja existent despre recomandari
Multumesc pentru intelegere. Nu de alta..dar sa nu fie nevoie sa preiau si sefia acestui forum
Inca o data multumesc si scuze pentru deranj
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Raven » Mar Iul 02, 2002 3:18 pm

Initial trimis de Oribilul Mosh
Iar eu va recomand filmul din seara asta de pe HBO. De la ora 22. Filmul se intituleaza Shaolin Cowboy si ii are in rolurile principale pe Jackie Chan si Owen Wilson.
Pelicula se constituie intr-o parodie a celebrelor westernuri din anii 60.
Titlul original al filmului este Shanghai Noon iar pe imdb.com este cotat cu 6.9 stele.
Un film destul de interesant zic eu ...de urmarit dupa terminarea campionatului mondial.


nota pentru moderator : cand revenitzi din concediu unitzi acest subiect cu subiectul deja existent despre recomandari
Multumesc pentru intelegere. Nu de alta..dar sa nu fie nevoie sa preiau si sefia acestui forum
Inca o data multumesc si scuze pentru deranj


No offence, dar filmul asta e vechi de mai bine de un an... Chiar nu l-ati vazut pana acum? Bine, e fain de vazut, intr-adevar... ;):D:a
Welcome... to the desert... of the real
Raven
Junior Member
 
Mesaje: 378
Membru din: Joi Apr 11, 2002 5:28 pm
Localitate: Work @ Bucureşti

Mesajde Oribilul Mosh » Mar Iul 02, 2002 4:44 pm

Pai,bai Raven ! Eu nu ma duc la cinema sa vad filme cu Jackie Chan. Nu dau 50 000 sa il vad pe el cum ii bate pe totzi !
Asemenea filme..sunt tocmai bune pentru HBO...mai ales intr-o seara plictisitoare de vara.
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Hip, Hip, Huray

Mesajde Burakuku » Lun Iun 27, 2005 2:07 pm

"The Machinist". Psihologic... Interesant. Nu iesit din comun dar interesant... Este totusi un film bun, cu Christian Bale.
Burakuku
Junior Member
 
Mesaje: 11
Membru din: Lun Iun 27, 2005 11:26 am
Localitate: Constanta


Înapoi la Film

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori

cron