Ce filme ati mai vazut ?

sub lumina lanternei magice

Blinkie...

Mesajde Mirela » Vin Noi 30, 2001 12:45 pm

daca ti-a placut "babe",iti recomand "Shreck".e super haios!!!!(si,apropo de purcelusi,e o faza tare draguta cu "rockerii-purcei"--da'nu-ti mai spun nimic,sa nu-ti stric surpriza.
Pink fluffy dynosaurs
Tremendously hardcore...
We are not born with the conviction that Pepsi is better than Coke and that heavy metal liberates the soul (Solomon, 2003). We try it out for ourselves...
Avatar utilizator
Mirela
 
Mesaje: 2566
Membru din: Joi Noi 08, 2001 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Sâm Dec 01, 2001 11:00 am

Mirela...am vazut Shrek ! Si trei sferturi din timpul filmului am ras cu lacrimi. E cel mai bun film care l-am vazut la cinema,in acest an.
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Sâm Dec 01, 2001 11:00 am

Mirela...am vazut Shrek ! Si trei sferturi din timpul filmului am ras cu lacrimi. E cel mai bun film care l-am vazut la cinema,in acest an.
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Sâm Dec 01, 2001 11:01 am

Iar aseara am vazut Scent of a woman cu Al Pacino ! Impecabil !
Un film de 9 stele !
HULA !
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Sâm Dec 01, 2001 11:01 am

Iar aseara am vazut Scent of a woman cu Al Pacino ! Impecabil !
Un film de 9 stele !
HULA !
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Sâm Dec 01, 2001 11:06 am

Un film care mi s-a parut sub orice critica este Scream 2. Iar despre Scary Mouvie 1 si 2...fara sa le vad...zic ca sunt slabe,slabe.
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Sâm Dec 01, 2001 11:06 am

Un film care mi s-a parut sub orice critica este Scream 2. Iar despre Scary Mouvie 1 si 2...fara sa le vad...zic ca sunt slabe,slabe.
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Aliosha » Dum Dec 02, 2001 3:02 pm

Scary Movie 1 si 2!!!
...umor de tip retard ( sper ca n-am jignit pe nimeni)
"Against modern football."
Avatar utilizator
Aliosha
 
Mesaje: 5042
Membru din: Sâm Oct 20, 2001 11:00 pm

Mesajde Aliosha » Dum Dec 02, 2001 3:02 pm

Scary Movie 1 si 2!!!
...umor de tip retard ( sper ca n-am jignit pe nimeni)
"Against modern football."
Avatar utilizator
Aliosha
 
Mesaje: 5042
Membru din: Sâm Oct 20, 2001 11:00 pm

Mesajde Aliosha » Dum Dec 02, 2001 3:04 pm

Initial trimis de Blink 1 82
Iar aseara am vazut Scent of a woman cu Al Pacino ! Impecabil !
Un film de 9 stele !
HULA !


L-am revazut si eu
Film superb.
"Against modern football."
Avatar utilizator
Aliosha
 
Mesaje: 5042
Membru din: Sâm Oct 20, 2001 11:00 pm

Mesajde Aliosha » Dum Dec 02, 2001 3:04 pm

Initial trimis de Blink 1 82
Iar aseara am vazut Scent of a woman cu Al Pacino ! Impecabil !
Un film de 9 stele !
HULA !


L-am revazut si eu
Film superb.
"Against modern football."
Avatar utilizator
Aliosha
 
Mesaje: 5042
Membru din: Sâm Oct 20, 2001 11:00 pm

Mesajde Vizitator » Lun Dec 03, 2001 1:34 am

filme imbecile:

original sin
artificial inteligence
scary movie 2
american pie 2
Vizitator
 

Mesajde Vizitator » Lun Dec 03, 2001 1:34 am

filme imbecile:

original sin
artificial inteligence
scary movie 2
american pie 2
Vizitator
 

Mesajde manelesux » Mar Dec 04, 2001 8:41 pm

Initial trimis de vali
filme imbecile:

original sin
artificial inteligence
scary movie 2
american pie 2


ce-ai domle cu artificial intelligence? E un excelent film pentru copii shi nici nu se vrea mai mult.Spielberg a facut o groaza de filme de astea:Hook,ET,Indiana Jones...nu vad ce li se poate reprosha acestor filme.Regia lui Spielberg e geniala,actorii la fel,doar ca se adreseaza copiilor(in fine,ceva de genu 12-15 ani,care nu asculta hiphop sau limp bizkit,un pic tocilari shi pe care parintzii ii tzin un pic cam din scurt)...plus eventual unei categorii de cititori de SF care nu au auzit ca Asimov e la fel de mort ca Elvis...da aia oricum sunt putzini.E drept ca restu filmelor din lista ta sfideaza prostul gust shi umorul pueril, insa in AI nu e vorba nici de prost gust,nici de umor pueril...

In general cele mai penibile filme sunt

1.cele facute dupa jocuri:Tomb Raider,Mortal Kombat,Renegade,Street Fighter

2.cele facute dupa desene animate:Men in Black,Flintstones,Turtles Ninja,etc.

okei,unii ar zice ca shi astea se adreseaza copiilor...insa de regula filmele astea au un scenariu penibil,ori improvizat,din care nici macar copiii nu se aleg cu nimic...deci sa zicem ca se adreseaza copiilor mai nashpa decat aia care se duc la AI,unde macar scenariul se bazeaza pe o naratziune bine inchegata.

3.parodiile:a fost funny la inceput,cu primele filme ale lui Mel Brooks...cam pana cand au aparut Hot Shots, pe urma au devenit previzibile,ridicole,puerile,nashpa,gretzoase,fara sens,de prost gust,imputzite...vezi Scary Movie.

4.Filmele facute de,cu,despre shi pentru femei...nu sunt neaparat prost facute dar sunt cumplit de boring shi la sfarshit nu shtii cu nimic mai mult decat inainte sa te uitzi la el...aici intra o plaja larga,de la comedii feministe cu niggers(era unu oribil cu Whitney Houston,shi inca vreo patru negrese care au facut un ladies-pyjama-party shi radeau ca nishte capre tot filmu) pana la dejectziile sentimentale de genu Titanic,Pacientu englez...ar trebui sa se interzica acordarea Oscarului pentru filme de dragoste,Pe aripile vantului mi s-a parut suficient...shi oricum mult mai bun decat tot ce s-a facut dupa.

5.Filmele care tzin partea unei categorii sociale
-feministe(cu "femei cu caracter puternic care reushesc in viatza deshi porcii de barbatzi le tot pun betze in roate"...yuuckk)
-rasiale(cu negrii care se lupta sa ajunga primari sau senatori sau pur shi simplu cei mai tari in parcarea lor)
-sexuale(cu gay care au sida shi se plang ca vecinu nu ii lasa sa se joace cu copiii lui)
-profesionale(mi s-a urat de filme cu doctori shi avocatzi...cand o sa se faca unu cu profesori?...ba,mi-am amintit...am vazut shi vreo 3 din astea cu profu empatic care convinge o shleahta de negrotei manelishti sa se puna cu burta pe carte)

6.Remakeurile....intotdeauna o versiune noua e mai proasta decat aia veche...poate shi pentru ca scenariul se shtie de dinainte.

7.Prevad ca va apare un nou stil de filme...shi anume filmele cu hackeri shi crackeri(tipi deshteptzi care ishi cumpara pita shi hartia igienica spargand carduri shi se dau la gagici despre care shtiu totul pentru ca le-au spart conturile de mail).Cunosc personal catziva shi nu cred ca e cazul sa se faca filme despre ei.
La categoria asta am vazut recent shi simultan Antitrust shi Swordfish,unu mai prost decat celalalt....le prefer pe alea cu haiduci ca aia macar luau de la bogatzi shi dadeau la saraci.

8.Filmele despre sporturi:fie ca e cu karatishti,ori cu boxeri,ori cu fotbalishti,ori cu balerine care se lupta sa ajunga pe podium....nu,mersi...
manelesux since 1918
manelesux
Junior Member
 
Mesaje: 466
Membru din: Mie Aug 01, 2001 10:02 am
Localitate: Ubiquitous

Mesajde manelesux » Mar Dec 04, 2001 8:41 pm

Initial trimis de vali
filme imbecile:

original sin
artificial inteligence
scary movie 2
american pie 2


ce-ai domle cu artificial intelligence? E un excelent film pentru copii shi nici nu se vrea mai mult.Spielberg a facut o groaza de filme de astea:Hook,ET,Indiana Jones...nu vad ce li se poate reprosha acestor filme.Regia lui Spielberg e geniala,actorii la fel,doar ca se adreseaza copiilor(in fine,ceva de genu 12-15 ani,care nu asculta hiphop sau limp bizkit,un pic tocilari shi pe care parintzii ii tzin un pic cam din scurt)...plus eventual unei categorii de cititori de SF care nu au auzit ca Asimov e la fel de mort ca Elvis...da aia oricum sunt putzini.E drept ca restu filmelor din lista ta sfideaza prostul gust shi umorul pueril, insa in AI nu e vorba nici de prost gust,nici de umor pueril...

In general cele mai penibile filme sunt

1.cele facute dupa jocuri:Tomb Raider,Mortal Kombat,Renegade,Street Fighter

2.cele facute dupa desene animate:Men in Black,Flintstones,Turtles Ninja,etc.

okei,unii ar zice ca shi astea se adreseaza copiilor...insa de regula filmele astea au un scenariu penibil,ori improvizat,din care nici macar copiii nu se aleg cu nimic...deci sa zicem ca se adreseaza copiilor mai nashpa decat aia care se duc la AI,unde macar scenariul se bazeaza pe o naratziune bine inchegata.

3.parodiile:a fost funny la inceput,cu primele filme ale lui Mel Brooks...cam pana cand au aparut Hot Shots, pe urma au devenit previzibile,ridicole,puerile,nashpa,gretzoase,fara sens,de prost gust,imputzite...vezi Scary Movie.

4.Filmele facute de,cu,despre shi pentru femei...nu sunt neaparat prost facute dar sunt cumplit de boring shi la sfarshit nu shtii cu nimic mai mult decat inainte sa te uitzi la el...aici intra o plaja larga,de la comedii feministe cu niggers(era unu oribil cu Whitney Houston,shi inca vreo patru negrese care au facut un ladies-pyjama-party shi radeau ca nishte capre tot filmu) pana la dejectziile sentimentale de genu Titanic,Pacientu englez...ar trebui sa se interzica acordarea Oscarului pentru filme de dragoste,Pe aripile vantului mi s-a parut suficient...shi oricum mult mai bun decat tot ce s-a facut dupa.

5.Filmele care tzin partea unei categorii sociale
-feministe(cu "femei cu caracter puternic care reushesc in viatza deshi porcii de barbatzi le tot pun betze in roate"...yuuckk)
-rasiale(cu negrii care se lupta sa ajunga primari sau senatori sau pur shi simplu cei mai tari in parcarea lor)
-sexuale(cu gay care au sida shi se plang ca vecinu nu ii lasa sa se joace cu copiii lui)
-profesionale(mi s-a urat de filme cu doctori shi avocatzi...cand o sa se faca unu cu profesori?...ba,mi-am amintit...am vazut shi vreo 3 din astea cu profu empatic care convinge o shleahta de negrotei manelishti sa se puna cu burta pe carte)

6.Remakeurile....intotdeauna o versiune noua e mai proasta decat aia veche...poate shi pentru ca scenariul se shtie de dinainte.

7.Prevad ca va apare un nou stil de filme...shi anume filmele cu hackeri shi crackeri(tipi deshteptzi care ishi cumpara pita shi hartia igienica spargand carduri shi se dau la gagici despre care shtiu totul pentru ca le-au spart conturile de mail).Cunosc personal catziva shi nu cred ca e cazul sa se faca filme despre ei.
La categoria asta am vazut recent shi simultan Antitrust shi Swordfish,unu mai prost decat celalalt....le prefer pe alea cu haiduci ca aia macar luau de la bogatzi shi dadeau la saraci.

8.Filmele despre sporturi:fie ca e cu karatishti,ori cu boxeri,ori cu fotbalishti,ori cu balerine care se lupta sa ajunga pe podium....nu,mersi...
manelesux since 1918
manelesux
Junior Member
 
Mesaje: 466
Membru din: Mie Aug 01, 2001 10:02 am
Localitate: Ubiquitous

Mesajde Vizitator » Mie Dec 05, 2001 4:20 am

Initial trimis de manelesux

7.Prevad ca va apare un nou stil de filme...shi anume filmele cu hackeri shi crackeri(tipi deshteptzi care ishi cumpara pita shi hartia igienica spargand carduri shi se dau la gagici despre care shtiu totul pentru ca le-au spart conturile de mail).Cunosc personal catziva shi nu cred ca e cazul sa se faca filme despre ei.
La categoria asta am vazut recent shi simultan Antitrust shi Swordfish,unu mai prost decat celalalt....le prefer pe alea cu haiduci ca aia macar luau de la bogatzi shi dadeau la saraci.


uitasem de astea 2, bah, swordfish e dragutzel in primele 10 minute, apoi e o laba trista. antitrusta a vut un final atat de penibil si de imbecil, incat nici nicolaescu nu putea sa scoata ceva mai aiurea. o bula de aer.

ai uitat de hackers, hackers 2 si alte 10 filme cu noile genii informatice...m-am saturat. prevad o noua serie de filme care sa aiba ca scop erectia lu gates de dimineata...
Vizitator
 

Mesajde Vizitator » Mie Dec 05, 2001 4:20 am

Initial trimis de manelesux

7.Prevad ca va apare un nou stil de filme...shi anume filmele cu hackeri shi crackeri(tipi deshteptzi care ishi cumpara pita shi hartia igienica spargand carduri shi se dau la gagici despre care shtiu totul pentru ca le-au spart conturile de mail).Cunosc personal catziva shi nu cred ca e cazul sa se faca filme despre ei.
La categoria asta am vazut recent shi simultan Antitrust shi Swordfish,unu mai prost decat celalalt....le prefer pe alea cu haiduci ca aia macar luau de la bogatzi shi dadeau la saraci.


uitasem de astea 2, bah, swordfish e dragutzel in primele 10 minute, apoi e o laba trista. antitrusta a vut un final atat de penibil si de imbecil, incat nici nicolaescu nu putea sa scoata ceva mai aiurea. o bula de aer.

ai uitat de hackers, hackers 2 si alte 10 filme cu noile genii informatice...m-am saturat. prevad o noua serie de filme care sa aiba ca scop erectia lu gates de dimineata...
Vizitator
 

Mesajde Aliosha » Joi Dec 06, 2001 2:18 am

... sa continui

Original sin
3000 miles to Graceland
Meltdown
"Against modern football."
Avatar utilizator
Aliosha
 
Mesaje: 5042
Membru din: Sâm Oct 20, 2001 11:00 pm

Mesajde Aliosha » Joi Dec 06, 2001 2:18 am

... sa continui

Original sin
3000 miles to Graceland
Meltdown
"Against modern football."
Avatar utilizator
Aliosha
 
Mesaje: 5042
Membru din: Sâm Oct 20, 2001 11:00 pm

Mesajde Vizitator » Joi Dec 06, 2001 8:09 am

eu am revazut sleepers cu jason patric, de niro, brad pitt si kevin bacon...superb


shi aseara "my cousin vinnie" - funniest thing alive
Vizitator
 

Mesajde Vizitator » Joi Dec 06, 2001 8:09 am

eu am revazut sleepers cu jason patric, de niro, brad pitt si kevin bacon...superb


shi aseara "my cousin vinnie" - funniest thing alive
Vizitator
 

Mesajde Oribilul Mosh » Vin Dec 07, 2001 9:16 am

Vali...Sleepers mi s-a parut unul dintre cele mai bune filme all-time ! Mi-a placut in special de Father Bobby..interpretat magistral de Robert De Niro. Ce bun a fost cand l-au chemat in instantza...si le-a zis la aia ca fusesera cu totzii la meci la madison Square Garden la New York cu Boston...si pormo cand le-a aratat cotoarele de la bilete !
Tare..tare..filmu !
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Vin Dec 07, 2001 9:16 am

Vali...Sleepers mi s-a parut unul dintre cele mai bune filme all-time ! Mi-a placut in special de Father Bobby..interpretat magistral de Robert De Niro. Ce bun a fost cand l-au chemat in instantza...si le-a zis la aia ca fusesera cu totzii la meci la madison Square Garden la New York cu Boston...si pormo cand le-a aratat cotoarele de la bilete !
Tare..tare..filmu !
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Vin Dec 07, 2001 9:18 am

Am vazut aseara The Straight Story.....extraordinar. Cu un batran de 73 ani..care strabate 500 km pe o masina de tuns iarba !
Film foarte sensibil..si niste peisaje superbe !
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Vin Dec 07, 2001 9:18 am

Am vazut aseara The Straight Story.....extraordinar. Cu un batran de 73 ani..care strabate 500 km pe o masina de tuns iarba !
Film foarte sensibil..si niste peisaje superbe !
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Katal1n » Vin Dec 07, 2001 11:14 am

Initial trimis de Blink 1 82
Vali...Sleepers mi s-a parut unul dintre cele mai bune filme all-time ! Mi-a placut in special de Father Bobby..interpretat magistral de Robert De Niro. Ce bun a fost cand l-au chemat in instantza...si le-a zis la aia ca fusesera cu totzii la meci la madison Square Garden la New York cu Boston...si pormo cand le-a aratat cotoarele de la bilete !
Tare..tare..filmu !


Io nu intzeleg de ce va place Sleepers. Ce credeti, ca daca joaca De Niro, Pitt, Jason Patric si ailalti, e un film bun. Barry Levinson parca l-a regizat. Film de doi lei si trei lacrimi p-acolo. E din categoria filmelor in care toti au jucat ca n-au avut ce face (mai ales De Niro).
Daca v-a placut asta, uitati-va atunci si la Flawless. Aceeasi tampenie.
Maybe we should both do something else, pal.
I don't know how to do anything else.
Neither do I.
I don't much want to either.
Neither do I.
Katal1n
Junior Member
 
Mesaje: 27
Membru din: Joi Noi 29, 2001 3:00 pm
Localitate: Bucharest

Mesajde Katal1n » Vin Dec 07, 2001 11:14 am

Initial trimis de Blink 1 82
Vali...Sleepers mi s-a parut unul dintre cele mai bune filme all-time ! Mi-a placut in special de Father Bobby..interpretat magistral de Robert De Niro. Ce bun a fost cand l-au chemat in instantza...si le-a zis la aia ca fusesera cu totzii la meci la madison Square Garden la New York cu Boston...si pormo cand le-a aratat cotoarele de la bilete !
Tare..tare..filmu !


Io nu intzeleg de ce va place Sleepers. Ce credeti, ca daca joaca De Niro, Pitt, Jason Patric si ailalti, e un film bun. Barry Levinson parca l-a regizat. Film de doi lei si trei lacrimi p-acolo. E din categoria filmelor in care toti au jucat ca n-au avut ce face (mai ales De Niro).
Daca v-a placut asta, uitati-va atunci si la Flawless. Aceeasi tampenie.
Maybe we should both do something else, pal.
I don't know how to do anything else.
Neither do I.
I don't much want to either.
Neither do I.
Katal1n
Junior Member
 
Mesaje: 27
Membru din: Joi Noi 29, 2001 3:00 pm
Localitate: Bucharest

Mesajde Vizitator » Vin Dec 07, 2001 9:47 pm

hai ca te apropii

si rabdarea mea are o limita

eu zic ca e un film bun pentur ac asha zic eu. asta e PARERA MEA. daca nu iti place, spune-mi de ce si e oki. dar nu ma face prost (nu vorbescd oar de mine, de oricare membru al acestui forum)

happy tripping
Vizitator
 

Mesajde Vizitator » Vin Dec 07, 2001 9:47 pm

hai ca te apropii

si rabdarea mea are o limita

eu zic ca e un film bun pentur ac asha zic eu. asta e PARERA MEA. daca nu iti place, spune-mi de ce si e oki. dar nu ma face prost (nu vorbescd oar de mine, de oricare membru al acestui forum)

happy tripping
Vizitator
 

They shoot horses,don't they?

Mesajde Oribilul Mosh » Dum Dec 09, 2001 10:09 am

Mie aseara imi venea sa o impusc pe Andrea Marin...ca nu se mai termina odata penibila emisiune Surprize,surprize ! A inceput telecinemateca cu 45 minute intarziere...datorita kktului de emisiune ! Am vazut si eu vrand-nevrand..cum a chemat o femeie..careia ii murisera fratzii..si intreba Marin : "si d-voastra din cei 8 fratzi v-au murit cu totzii ! si suntetzi nefericita din cauza asta nu ? " sau "si nu mai avetzi pe nimeni drag in viatza..si suntetzi trista,nu? " . Doamne..ce penibil ! Dar,hai ca am deviat de la subiect..............

Vroiam sa va spun ca am urmarit un film destul de bun ,productie a anului 1969 cu Jane Fonda...si anume " Si caii se impusca,nu-i asa ?". Nu prea am mai intalnit o tema asemanatoare in vreun alt film. Iar finalul este cu totul si cu totul neasteptat ! Un film de 8 stele din 10 !
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Film

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori

cron