brad pitt

sub lumina lanternei magice

brad pitt

Mesajde venusiana » Lun Iul 30, 2001 2:20 pm

fratilor ,surorilor.....ce facem cu piitbull(asta era porecla lui din liceu ca era necrutzator pe terenul de fotbal)???e casatorit cu scorpia de jeniffer aniston..c'est la vie....dar nu ne lasam batute...daca il idolarizati cu adevarat spuneti-mi si mie cate ceva dspre el...datalii despre viata lui personala....ca de' sunt mica si ...indragostita....de brda pitt!!!!!!!!!!!!!!!
ma contactati la venusiana@mailsurf.com....oki?
venusiana
Junior Member
 
Mesaje: 11
Membru din: Lun Iul 30, 2001 2:11 pm
Localitate: romania

Re: brad pitt

Mesajde Vizitator » Lun Iul 30, 2001 7:09 pm

Initial trimis de venusiana
fratilor ,surorilor.....ce facem cu piitbull(asta era porecla lui din liceu ca era necrutzator pe terenul de fotbal)???e casatorit cu scorpia de jeniffer aniston..c'est la vie....dar nu ne lasam batute...daca il idolarizati cu adevarat spuneti-mi si mie cate ceva dspre el...datalii despre viata lui personala....ca de' sunt mica si ...indragostita....de brda pitt!!!!!!!!!!!!!!!
ma contactati la venusiana@mailsurf.com....oki?
Vizitator
 

Mesajde Guppy » Mar Iul 31, 2001 9:24 pm

lasati-i fetelor ... ce atatia pitzi , dicapriori & stuff ? :p
Avatar utilizator
Guppy
 
Mesaje: 414
Membru din: Dum Iun 24, 2001 11:00 pm

Re: brad pitt

Mesajde dragos » Mie Aug 01, 2001 7:49 pm

Initial trimis de venusiana
fratilor ,surorilor.....ce facem cu piitbull(asta era porecla lui din liceu ca era necrutzator pe terenul de fotbal)???e casatorit cu scorpia de jeniffer aniston..c'est la vie....dar nu ne lasam batute...daca il idolarizati cu adevarat spuneti-mi si mie cate ceva dspre el...datalii despre viata lui personala....ca de' sunt mica si ...indragostita....de brda pitt!!!!!!!!!!!!!!!
ma contactati la venusiana@mailsurf.com....oki?

Draga mea , shi yo am aceeashi admiratzi pentru Brad Pitt. Sunt convins ca prietena mea cand face sex cu mine se gandeshte de fapt la el. Shi cred ca e barbatul pentru care ar merita sa ma fac bisexual. Da .... vezi tu , e cam departe pentru nasu nostru, asha ca pana nu ne trece varsta, yo am sa raman sexual normal shi consolat in ceea ce o priveshte pe prietena mea , iar tu ar fi bine sa cautzi un pittbull local , ca is destui shi ar fi pacat sa te iroshesti visand la .. baiatu-morgana . :p
Cine gandeshte mult, are shanse sa moara repede. Mie imi place viatza :)
dragos
Junior Member
 
Mesaje: 98
Membru din: Dum Iul 15, 2001 10:14 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde Administratori » Sâm Aug 04, 2001 1:01 am

Initial trimis de Guppy
lasati-i fetelor ... ce atatia pitzi , dicapriori & stuff ? :p


Zi-mi shi mie ... dicaprio asta e baiat sau fata ... ca io nu-mi dau seama .... poate ar trebui sa-i puna o tablitza in gat ... ca in titanic ... era mai slab ca tipa ... miera firca sa nu apara vreun peshtishor prin oceanu ala ... ca ziceau fanii pe urma ca-i film cu rechini ... ;) ;) ;)
Administratori
 
Mesaje: 117
Membru din: Joi Iun 21, 2001 11:00 pm

Mesajde Vizitator » Sâm Aug 04, 2001 1:11 am

Initial trimis de Administrator


Zi-mi shi mie ... dicaprio asta e baiat sau fata ... ca io nu-mi dau seama .... poate ar trebui sa-i puna o tablitza in gat ... ca in titanic ... era mai slab ca tipa ... miera firca sa nu apara vreun peshtishor prin oceanu ala ... ca ziceau fanii pe urma ca-i film cu rechini ... ;) ;) ;)

auoleu, mama ce grasutza era kate in titanic, dar oricum cu fata lui leo, ea ar fi ramas nesatisfacuta daca i-as fi prins pe amandoi dezbracati
:)

daca aparea un pestisor si sufla putin spre leo, il lua apa
Vizitator
 

Mesajde tzucu » Mie Aug 15, 2001 7:36 pm

Initial trimis de vali

auoleu, mama ce grasutza era kate in titanic, dar oricum cu fata lui leo, ea ar fi ramas nesatisfacuta daca i-as fi prins pe amandoi dezbracati
:)

daca aparea un pestisor si sufla putin spre leo, il lua apa


Pai bine, cum spui tu, chiar daca nu i-ai prins dezbracati crezi ca a fost satisfacuta cu fata lui Leo..Adica nu ca nu a fost satisfacuta de fata lui Leo, ci de Leo...Care Leo e tot aia cu Brad Pitt care e threadul..? Sa nu-mi spui ca lu Leo Acaprei i se spune pittbull in liceu, poate pudell

Si apoi de ce ii spuneti lu femeia lu Brad scorpie..Poate omul tine mult la ea si il supara asemnea afirmatii nefondate in marea lor majoritate
tzucu
Junior Member
 
Mesaje: 88
Membru din: Vin Iul 13, 2001 3:39 am
Localitate: Bucuresti

Mesajde FataVerde » Joi Aug 16, 2001 2:20 am

Initial trimis de tzucu
Si apoi de ce ii spuneti lu femeia lu Brad scorpie..Poate omul tine mult la ea si il supara asemnea afirmatii nefondate in marea lor majoritate


Aici ai dreptate, tzucule... Eu nu o cunosc personal pe Jennifer Aniston, dar poate e o tipa de treaba :) Si oricum ma indoiesc ca aveam eu sanse la Brad Pitt (daca stau sa ma gandesc bine, e cam batran... poate pentru maica-mea ar fi bun), asa ca nu mai conteaza daca e insurat sau nu. Oricum arata bine :)

Propun un sondaj de opinie: in care film v-a placut Brad Pitt cel mai mult? Ca eu nu pot sa ma hotarasc :)
FataVerde
Junior Member
 
Mesaje: 26
Membru din: Joi Aug 09, 2001 5:21 am
Localitate: azi in Timisoara, maine...

Mesajde Vizitator » Joi Aug 16, 2001 2:24 am

Initial trimis de FataVerde

Propun un sondaj de opinie: in care film v-a placut Brad Pitt cel mai mult? Ca eu nu pot sa ma hotarasc :)

in true love a fost bun, in seven demential
Vizitator
 

Mesajde tzucu » Joi Aug 16, 2001 3:47 pm

Initial trimis de FataVerde


Aici ai dreptate, tzucule... Eu nu o cunosc personal pe Jennifer Aniston, dar poate e o tipa de treaba :) Si oricum ma indoiesc ca aveam eu sanse la Brad Pitt (daca stau sa ma gandesc bine, e cam batran... poate pentru maica-mea ar fi bun), asa ca nu mai conteaza daca e insurat sau nu. Oricum arata bine :)

Propun un sondaj de opinie: in care film v-a placut Brad Pitt cel mai mult? Ca eu nu pot sa ma hotarasc :)



Arata bine, desi am auzit ca nu e frumos sa arati cu degetul sau
cu mai stiu eu ce, nici eu nu am sanse la el asa ca o sa ma multumesc cu Jenifer Aniston, de aia speram sa fie o femeie de treaba, buna gospodina cu bogate cunostinte de word excel vorba lu Craoiveanu...

De filme nu prea am vazut multe, mi-a placut in Fight Club, poate mai mult datorita filmului si rolul nebunului din
"Army of the 12 monkeys"
tzucu
Junior Member
 
Mesaje: 88
Membru din: Vin Iul 13, 2001 3:39 am
Localitate: Bucuresti

Mesajde Vizitator » Vin Aug 17, 2001 3:29 am

Initial trimis de tzucu

Pai bine, cum spui tu, chiar daca nu i-ai prins dezbracati crezi ca a fost satisfacuta cu fata lui Leo..Adica nu ca nu a fost satisfacuta de fata lui Leo, ci de Leo...Care Leo e tot aia cu Brad Pitt care e threadul..? Sa nu-mi spui ca lu Leo Acaprei i se spune pittbull in liceu, poate pudell
Si apoi de ce ii spuneti lu femeia lu Brad scorpie..Poate omul tine mult la ea si il supara asemnea afirmatii nefondate in marea lor majoritate

sau poate face in pat ceva foarte bine, cine stie???
noi putem doar sa presupunem.
in rest, ori tu nu ai inteles ce am vrut sa zic, ori eu nu am inteles ce ai aberat tu. cine stie?
Vizitator
 

Mesajde tzucu » Vin Aug 17, 2001 3:52 pm

Initial trimis de vali

sau poate face in pat ceva foarte bine, cine stie???
noi putem doar sa presupunem.
in rest, ori tu nu ai inteles ce am vrut sa zic, ori eu nu am inteles ce ai aberat tu. cine stie?


Da, face in pat ceva foarte bine, doarme, la ce fata ingenua si angelica, lipsita de griji are ( avea ) cred ca doarme cum este si arata, ca un prunc

Asta e drama noastra a barbatilor, nu ne intelegem unii pe altii cand aberam si nu intelegem deloc femeile.. :confused: :D
tzucu
Junior Member
 
Mesaje: 88
Membru din: Vin Iul 13, 2001 3:39 am
Localitate: Bucuresti

Mesajde venusiana » Vin Aug 17, 2001 4:23 pm

mie mi-a placut foarte mult brad pitt in

'' sapte ani in tibet''..pot sa spun ca avea acel par blond si acei oki verzi albastrui..arata ca fat frumos..iar in privintza lui jenifer aniston poate ca nu am dreptate..sper sa n-am...ata ete...ciao@
venusiana
Junior Member
 
Mesaje: 11
Membru din: Lun Iul 30, 2001 2:11 pm
Localitate: romania

Mesajde May » Vin Aug 24, 2001 12:03 am

mie omul asta mi se pare un efeminat, nu-mi place deloc ca barbat si nici calitatile lui actoricesti nu ma dau pe spate.......ce vedeti voi la el?
"Get away from me!
Take heed to thyself and see my face no more!
For in the day Thou see my face Thou shalt die!"
May
Junior Member
 
Mesaje: 28
Membru din: Joi Aug 23, 2001 4:21 am
Localitate: bistrita, bucuresti

Mesajde WOLF » Vin Aug 24, 2001 8:30 pm

Initial trimis de May
mie omul asta mi se pare un efeminat, nu-mi place deloc ca barbat si nici calitatile lui actoricesti nu ma dau pe spate.......ce vedeti voi la el?


Mi-a placut rolul de nebun pe care l-a facut in "The army of the twelve monkeys" .. filmul ala cu Bruce Willis.. Apropos.. ce parere aveti de nebunaticul astalalt de Bruce? Va place? Mi-e personal da.. e genul meu :)
Mess with the best
Die like the rest
WOLF
Junior Member
 
Mesaje: 48
Membru din: Joi Iul 19, 2001 5:15 pm
Localitate: in padure

viva brad pitt

Mesajde venusiana » Lun Sep 03, 2001 5:23 pm

sa va dau o veste....fierbinte ...sau nu prea....daca nu ati aflat inca...brad pitt e in 20 de ani(revista)si pot sa zic ca arta super....dar e si scorpia de jenifer aniston si strica poza...ca is rest ar fii fost perfecta...o da pe bijutiera lor i judecata pentru 50 mil dolari ca le-a duplikt modelul de verigheta facut kiar de brad...ce nenorocita...va las ca sa va duceti sa cumparati revista!!!pa.....!!!!!1
VIVA BRAD PITT...VIVA BRAD PITT...VIVA BRAD PITT!!!!!!!!!!!

A VOASTRA ...NEBUNA DE VENUSIANA!!!!!:)))))))))))
venusiana
Junior Member
 
Mesaje: 11
Membru din: Lun Iul 30, 2001 2:11 pm
Localitate: romania

Re: viva brad pitt

Mesajde x_man17 » Lun Sep 03, 2001 11:04 pm

[quote]Initial trimis de venusiana
sa va dau o veste....fierbinte ...sau nu prea....daca nu ati aflat inca...brad pitt e in 20 de ani(revista)si pot sa zic ca arta super....dar e si scorpia de jenifer aniston si strica poza...ca is rest ar fii fost perfecta...o da pe bijutiera lor i judecata pentru 50 mil dolari ca le-a duplikt modelul de verigheta facut kiar de brad...ce nenorocita...va las ca sa va duceti sa cumparati revista!!!pa.....!!!!!1
VIVA BRAD PITT...VIVA BRAD PITT...VIVA BRAD PITT!!!!!!!!!!!

A VOASTRA ...NEBUNA DE VENUSIANA!!!!!:)))))))))))
[/
QUOTE]

ai dreptate sa stii.trimite-mi un mesaj.(x_man17)sa mai vb.
x_man17
 

re

Mesajde venusiana » Mie Sep 05, 2001 7:26 pm

are cineva materiale .artikole..postere sau ceva de genul asta cu brad pitt?hai sa va zic la ce m-am gandit...sa facem un site cu brad pitt...ce ziceti?nu ar fii beton...sa gaim akolo ultimele noutati despre pittbull....imi trimiteti nishte mailuri daca e a mai vb a vedem cum facem...ok?ciao@
venusiana
Junior Member
 
Mesaje: 11
Membru din: Lun Iul 30, 2001 2:11 pm
Localitate: romania

cred ca sunt

Mesajde Vizitator » Joi Sep 06, 2001 7:41 pm

cred ca sunt sute de astfel de situri pe net. trebuie sa stii numai sa cauti. vesti cu pitt gasesti la http://www.imdb.com
Vizitator
 

Re: viva brad pitt

Mesajde Vizitator » Vin Sep 07, 2001 8:23 pm

Initial trimis de venusiana
sa va dau o veste....fierbinte ...sau nu prea....daca nu ati aflat inca...brad pitt e in 20 de ani(revista)si pot sa zic ca arta super....dar e si scorpia de jenifer aniston si strica poza...ca is rest ar fii fost perfecta...o da pe bijutiera lor i judecata pentru 50 mil dolari ca le-a duplikt modelul de verigheta facut kiar de brad...ce nenorocita...va las ca sa va duceti sa cumparati revista!!!pa.....!!!!!1
VIVA BRAD PITT...VIVA BRAD PITT...VIVA BRAD PITT!!!!!!!!!!!

A VOASTRA ...NEBUNA DE VENUSIANA!!!!!:)))))))))))


Scuza-ma dar Jennifer Aniston este foarte draguta, mi-e imi place mult de ea si nu este in nici un caz o scorpie cum zici tu si, in afara de asta, Brad Pitt nu este asa o chestie, sint baieti mult mai draguti decat el!
Vizitator
 

Mesajde chrissia » Mie Sep 26, 2001 12:35 am

Initial trimis de WOLF


Mi-a placut rolul de nebun pe care l-a facut in "The army of the twelve monkeys" .. filmul ala cu Bruce Willis.. Apropos.. ce parere aveti de nebunaticul astalalt de Bruce? Va place? Mi-e personal da.. e genul meu :)


cum adica, draga wolfisorule, bruce willis e genul tau???!!! si eu care pariam pe demi moore, sau mai degraba pe angelina JOLIE

by the way, ati auzit de ultimul film al angelinei jolie ? filmul in care joaca cu banderas/ THE ORIGINAL SIN.... se pare ca e super senzual...... cica banderas a patit-o cam ca michael douglas dupa BASIC INSTINCT... nu-si mai revine.... si se pare ca nici nevasta-sa
chrissia
 

e tare !

Mesajde Oribilul Mosh » Mie Oct 17, 2001 3:34 am

E tare Brad Pitt ! Ma gandesc numai cate roluri diverse a avut :
1) nebun in 12 monkeys
2) Alter Ego in Fight Club
3) prieten cu Dalai Lama in 7 Years in Tibet
4) un rol extraordinar in Legends of The Fall
5) agent IRA in The Devil's Own
6) moartea in Meet Joe Black
si multe alte roluri pe care nu mi le mai aduc aminte,la aceasta ora tarzie in noapte
Oricum..am vrut sa va spun ca si mie imi place de Brad Pitt !
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde dyane » Dum Oct 21, 2001 1:44 pm

Cele mai bune filme ale lui: Meet Joe Black si Sapte ani in Tibet.
dyane
Junior Member
 
Mesaje: 179
Membru din: Lun Sep 24, 2001 8:24 pm
Localitate: Bucuresti

Re: e tare !

Mesajde Aliosha » Sâm Ian 05, 2002 6:16 am

Initial trimis de Blink 1 82
E tare Brad Pitt ! Ma gandesc numai cate roluri diverse a avut :
1) nebun in 12 monkeys
2) Alter Ego in Fight Club
3) prieten cu Dalai Lama in 7 Years in Tibet
4) un rol extraordinar in Legends of The Fall
5) agent IRA in The Devil's Own
6) moartea in Meet Joe Black
si multe alte roluri pe care nu mi le mai aduc aminte,la aceasta ora tarzie in noapte
Oricum..am vrut sa va spun ca si mie imi place de Brad Pitt !


Buna observatie blink...
- In 7 ani in Tibet joaca cu accent nemtesc
- In Sntach face perfect pe tiganu- joaca super

In afara de toate aste enumerate si de tine joaca si in piese de teatru ceea ce e ceva mai rar printre vedetele de la Hollywood.

A... era sa uit. In Mexicanul el a jucat K dar filmul nu prea a fost cine stie ce.
"Against modern football."
Avatar utilizator
Aliosha
 
Mesaje: 5042
Membru din: Sâm Oct 20, 2001 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Dum Ian 06, 2002 4:16 am

Da..e mai rar ca in ziua de azi marile vedete de la Hollywood sa joace teatru.
Totusi...sa nu-i uitam pe Al Pacino & Robert De Niro....care au jucat pe Brodway.
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde FrozeN » Lun Ian 07, 2002 6:50 pm

Brad Pitt a fost unul dintre actorii mei preferati de cand ma stiu.
Trebuie apreciat la el nu doar faptul ca la un moment dat era considerat cel mai sexy barbat in viata, ci si faptul ca omul e un actor bun.
A se vedea in acest sens filmele Seven si Interviu cu un vampir.
Din pacate ciobanita venusiana din milo il apreciaza doar pentru look-ul sau ; deh, ce sa-i faci...:rolleyes:
FrozeN
Junior Member
 
Mesaje: 328
Membru din: Vin Aug 17, 2001 10:23 am
Localitate: -

Mesajde Katal1n » Lun Ian 07, 2002 8:39 pm

Initial trimis de Blink 1 82
Da..e mai rar ca in ziua de azi marile vedete de la Hollywood sa joace teatru.
Totusi...sa nu-i uitam pe Al Pacino & Robert De Niro....care au jucat pe Brodway.


De Niro n-a fost niciodata pe scena. Asta i se reproseaza cel mai mult.
Maybe we should both do something else, pal.
I don't know how to do anything else.
Neither do I.
I don't much want to either.
Neither do I.
Katal1n
Junior Member
 
Mesaje: 27
Membru din: Joi Noi 29, 2001 3:00 pm
Localitate: Bucharest

Mesajde SatyR » Sâm Dec 07, 2002 3:38 am

Super actor + ca mai arata si al naibii de bine asta orice schimbare de look si-ar face tot ii sta bine.

Interesant este dupa cum a mai spus cineva faptul ca joaca in rolori foarte diferite

criminal/pshihopat in Kalifornia
Politist in se7en
moartea in Meet Joe BLack
terorist IRA in Prieten si dusman

si tot asa......
Avatar utilizator
SatyR
Junior Member
 
Mesaje: 616
Membru din: Joi Dec 05, 2002 12:00 am

Re: brad pitt

Mesajde alinaty » Mar Iun 08, 2010 11:24 am

Brad Pitt este unul dintre actorii mei preferati inca de cand eram pustoaica.
Imi placea foarte mult cum arata si cum juca in filme :hatoff

_________________________________
Quality work at low cost - http://rapidworkers.com
alinaty
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Joi Ian 07, 2010 12:00 am

Re: brad pitt

Mesajde mrnmarius » Sâm Ian 22, 2011 7:02 pm

Brad pitt mi se pare cel mai bun actor, plus ca are n caracter de nota 10 si o sotie de nota 20! Majoritatea filmelor lui le-am vazut!
www.as-face-reclama.com
Avatar utilizator
mrnmarius
Junior Member
 
Mesaje: 12
Membru din: Joi Ian 20, 2011 4:23 pm
Localitate: timisoara

Următorul

Înapoi la Film

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori