The Lord Of The Rings : The Return Of The King

sub lumina lanternei magice

Mesajde old lord » Lun Apr 25, 2005 6:10 pm

mai io te pot ajuta dar dupa sarbatori , le am pe cd si o sa fac o copie
Cel mai dificil, când eşti înşelat, este să-ţi păstrezi demnitatea. Să te simţi de parcă n-ai merita oxigenul pe care îl tragi în tine. Te obişnuieşti cu asta. Începi să crezi. Chiar să-ţi placă. Ca o sticlă care nu se goleşte niciodată. Poţi să o duci la gură la nesfârşit.
Avatar utilizator
old lord
 
Mesaje: 1312
Membru din: Mie Mar 24, 2004 12:00 am

Mesajde beren » Mar Apr 26, 2005 7:04 am

old lord scrie:mai io te pot ajuta dar dupa sarbatori , le am pe cd si o sa fac o copie


thanx a lot!abia astept.in sfarsit.ok mai vorbim.namarie!
beren
Junior Member
 
Mesaje: 4
Membru din: Joi Apr 21, 2005 2:34 pm
Localitate: minas tirith,3rd level

Mesajde Gadgetman » Mar Mai 03, 2005 9:14 pm

In curand figurine Aragorn si Legolas de 45 centimetri cu sunet pe http://www.actionfigures.ro
Avatar utilizator
Gadgetman
Junior Member
 
Mesaje: 7
Membru din: Sâm Mar 05, 2005 12:00 am

Mesajde beren » Vin Mai 06, 2005 12:12 pm

old lord scrie:mai io te pot ajuta dar dupa sarbatori , le am pe cd si o sa fac o copie



nu vreau sa te grabesc dar au trecut sarbatorile.oricum cand o sa poti atunci sa mi-l dai.
beren
Junior Member
 
Mesaje: 4
Membru din: Joi Apr 21, 2005 2:34 pm
Localitate: minas tirith,3rd level

Mesajde old lord » Vin Mai 13, 2005 2:12 pm

aaaaaaaaaaa
am uitat de tine
pai de ce nu ma cauti pe yahoo messeger, se rezolva pana acu, io am id-ul in profil
oricum id-ul meu este isildur2481
Cel mai dificil, când eşti înşelat, este să-ţi păstrezi demnitatea. Să te simţi de parcă n-ai merita oxigenul pe care îl tragi în tine. Te obişnuieşti cu asta. Începi să crezi. Chiar să-ţi placă. Ca o sticlă care nu se goleşte niciodată. Poţi să o duci la gură la nesfârşit.
Avatar utilizator
old lord
 
Mesaje: 1312
Membru din: Mie Mar 24, 2004 12:00 am

Mesajde beren » Dum Mai 15, 2005 5:56 pm

old lord scrie:aaaaaaaaaaa
am uitat de tine
pai de ce nu ma cauti pe yahoo messeger, se rezolva pana acu, io am id-ul in profil
oricum id-ul meu este isildur2481


nu comunicam prin asta?eu nu intru pe yahoo.chiar vreau fotr extended.namarie!
beren
Junior Member
 
Mesaje: 4
Membru din: Joi Apr 21, 2005 2:34 pm
Localitate: minas tirith,3rd level

Mesajde old lord » Mar Iun 21, 2005 10:11 pm

salutare
a aprut un Trailer publicitar la filmul Lord of the Rings - The Hobbit Trailer.mpeg
cica apare pe 16 decembrie 2006
Cel mai dificil, când eşti înşelat, este să-ţi păstrezi demnitatea. Să te simţi de parcă n-ai merita oxigenul pe care îl tragi în tine. Te obişnuieşti cu asta. Începi să crezi. Chiar să-ţi placă. Ca o sticlă care nu se goleşte niciodată. Poţi să o duci la gură la nesfârşit.
Avatar utilizator
old lord
 
Mesaje: 1312
Membru din: Mie Mar 24, 2004 12:00 am

Mesajde kyt_pussy » Lun Dec 18, 2006 7:11 pm

de curand am revazut intreaga trilogie la tv....care e de-a dreptul superba.Cu siguranta e cel mai tare film pe care l-am vazut vreodata.
Am citit pe aici pe forum ca multi dintre voi ati gasit cartile.Eu nu le-am citit pana acum si mi-as dori foarte mult.Aveti idee daca se mai gasesc in magazine si cam pe unde si la ce pret?vreau si eu sa mi le cumpar.Plss daca stiti spuneti-mi si mie.
N-am avut curaj sa spun ce simt,
Ai putea sa crezi ca mint,
Totul e-n sufletul meu
Esti departe si mi-e greu.
Frunzele sunt lacrima...
Avatar utilizator
kyt_pussy
Junior Member
 
Mesaje: 63
Membru din: Mar Apr 19, 2005 11:00 pm

Mesajde Shaki » Lun Dec 18, 2006 8:18 pm

se gasesc, stai linishtita. s-au shi reeditat. costa cam in jur de 600 de mii, cred (toata seria) :)
aliatzi, right? :D

A little girl went out to play, lost in the marketplace as if half-born...
Avatar utilizator
Shaki
 
Mesaje: 7089
Membru din: Lun Mar 10, 2003 12:00 am

Mesajde old lord » Mar Dec 19, 2006 1:12 pm

Cartile se gasesc in orice chiosc in care se vinde carte. Se pare ca la sh nu se mai gasesc. Daca vrei formate electronice se poate rezolva, PM.
Cel mai dificil, când eşti înşelat, este să-ţi păstrezi demnitatea. Să te simţi de parcă n-ai merita oxigenul pe care îl tragi în tine. Te obişnuieşti cu asta. Începi să crezi. Chiar să-ţi placă. Ca o sticlă care nu se goleşte niciodată. Poţi să o duci la gură la nesfârşit.
Avatar utilizator
old lord
 
Mesaje: 1312
Membru din: Mie Mar 24, 2004 12:00 am

Anterior

Înapoi la Film

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori

cron