Nastase la prima TV

politicianul vrea puterea, poporul se multumeste cu o minciuna acceptabila

Nastase la prima TV

Mesajde Montauk » Joi Dec 02, 2004 7:34 pm

Pe 4 decembrie la ora 23:00, pe postul Prima TV, vor fi aratate casetele in care Adrian Nastase (candidatul la postul de presedinte) a fost filmat in activitate sexuala pasiva cu alt barbat. Trimite acest mesaj la toate cunostintele tale! Mai bine sa se convinga o data pentru totdeauna ca Adrian Nastase este homosexual pasiv decat sa fie prea tarziu pentru viitorul Romaniei :monkey:
"In God We Trust...All Other We Monitor"
Montauk
Junior Member
 
Mesaje: 12
Membru din: Mar Noi 23, 2004 9:39 pm
Localitate: aici

Mesajde nico_moni » Joi Dec 02, 2004 8:36 pm

mah, da' tu de unde shti chestia asta?
nico_moni
Junior Member
 
Mesaje: 8
Membru din: Dum Noi 21, 2004 9:25 pm
Localitate: bucuresti

Mesajde UNBREAKABLE » Joi Dec 02, 2004 9:01 pm

Inca o incercare de dezinformare si de denigrare a lui Nastase din partea Aliantei... In momentul asta Basescu este un om disperat ca pierde, lipsit de fair-play, ce incearca orice truc murdar pt. a ajunge presedinte... Pentru Basescu nu conteaza ca face rau tarii si ca, prin comportamentul sau iresponsabil, pierde Romania...

Ma intreb cumde o tara intreaga poate fi manipulata intr-o asemenea masura de un om redus, tupeist si nepregatit cum e Basescu, care in loc de campania negativa la adresa PSD-ului si incitarea populatiei pt. a da un vot negativ, ar fi trebuit sa ne prezinte un program de guvernare serios si eficace, o alternativa reala, ceea ce, din pacate, nu este in stare sa faca.

Asta e nivelul lui Basescu si a Aliantei... Nu mai este nimic de spus... Romania isi merita soarta...

Inchei prin a spune ca nu sunt un sustinator al PSD-ului, ci doar un om scarbit de ce sunt in stare sa faca unii politicieni pt. a pune mana pe putere...

Nu conteaza cine castiga alegerile. Singurul castigator ar trebui sa fie Romania...
[ KNOWLEDGE IS POWER... ]
Avatar utilizator
UNBREAKABLE
Junior Member
 
Mesaje: 58
Membru din: Dum Noi 14, 2004 12:00 am

Mesajde Titina » Joi Dec 02, 2004 9:26 pm

doamneee,da` peste tot vad chestia asta...nici n-am deschis bine YM-ul shi nush cate msg cu acest txt mi-au aparut...nu am nimik nici cu Nastase shi nici cu Basescu,dar consider k mai bine cashtiga Nastase decat Basescu...
Titina
Junior Member
 
Mesaje: 3613
Membru din: Dum Dec 22, 2002 12:00 am

Mesajde monk » Joi Dec 02, 2004 10:01 pm

UNBREAKABLE scrie:Inca o incercare de dezinformare si de denigrare a lui Nastase din partea Aliantei... In momentul asta Basescu este un om disperat ca pierde, lipsit de fair-play, ce incearca orice truc murdar pt. a ajunge presedinte... Pentru Basescu nu conteaza ca face rau tarii si ca, prin comportamentul sau iresponsabil, pierde Romania...

Ma intreb cumde o tara intreaga poate fi manipulata intr-o asemenea masura de un om redus, tupeist si nepregatit cum e Basescu, care in loc de campania negativa la adresa PSD-ului si incitarea populatiei pt. a da un vot negativ, ar fi trebuit sa ne prezinte un program de guvernare serios si eficace, o alternativa reala, ceea ce, din pacate, nu este in stare sa faca.

Asta e nivelul lui Basescu si a Aliantei... Nu mai este nimic de spus... Romania isi merita soarta...

Inchei prin a spune ca nu sunt un sustinator al PSD-ului, ci doar un om scarbit de ce sunt in stare sa faca unii politicieni pt. a pune mana pe putere...

Nu conteaza cine castiga alegerile. Singurul castigator ar trebui sa fie Romania...





vrei sa vezi manipulare si cenzura ? citeste atahsmanetu .. si apoi sa vedem cu cine votezi .. :M sau si tu esti vreun om de-al lor ... eh afla ca lumea vede, citeste si nu uita cum se incearca mushamaliza istoria. asa ca pritene, citeste ... gadeste si apoi ia-ti o tigara si te linisteste cu declaratiile la adresa lu basescu ...


iar tu titino intreaba-l pe tactu ce om e nastase si ce era sa se intample cu firma lui ....
Nu aveţi permisiunea de a vizualiza fişierele ataşate acestui mesaj.
Tre sa ma apuc de karate sa nu ma bata Dumnezeu

The Wake Up Show™
Avatar utilizator
monk
 
Mesaje: 2747
Membru din: Sâm Mar 15, 2003 12:00 am

Mesajde MiG29 » Joi Dec 02, 2004 10:03 pm

in primu sin primu rande ca prima teve ie a lu mitrea deci no sa dea niciodata ceva denigrator la adresa lu popone....a pardon nastase,shi apoi mi-se rupe sincer daca ie fetiza sau nu.pe mine ma duar ca ie hotz si iecscroc.sipentru asta tre sa plateasca.

rocicica nu iecsplici si noo de la nivelu lu cei 15 ani ai tai de ce il preferi pe adisor?

anbreicabal...impujca-te!
The Earth is full.GO HOME!
Avatar utilizator
MiG29
 
Mesaje: 7104
Membru din: Dum Apr 14, 2002 11:00 pm

Mesajde Titina » Joi Dec 02, 2004 10:09 pm

mey,decat basescu,mai bine nastase...n-am zis k ash fi votat cu nastase,dar...
Titina
Junior Member
 
Mesaje: 3613
Membru din: Dum Dec 22, 2002 12:00 am

Mesajde nocturna » Joi Dec 02, 2004 10:12 pm

vez? daia nai matale drept de vot. shi bine face.
"Sunt un om. Mi se pare ca e de ajuns"

A.K.M. powered by another.ro
Avatar utilizator
nocturna
 
Mesaje: 8725
Membru din: Mie Dec 04, 2002 12:00 am

Mesajde monk » Joi Dec 02, 2004 10:20 pm

bai deci sa fie clar .. mie imi place albul ... dar nu zic ca nu imi place si negrul ... mi se cere sa esplic ... zic ca asa cred eu ...


titino tu ai pune shtampila intre cele doo partide ca sa nu se supere nici unul, nu ?
Tre sa ma apuc de karate sa nu ma bata Dumnezeu

The Wake Up Show™
Avatar utilizator
monk
 
Mesaje: 2747
Membru din: Sâm Mar 15, 2003 12:00 am

Mesajde Nanuka » Joi Dec 02, 2004 10:24 pm

Montauk scrie:Pe 4 decembrie la ora 23:00, pe postul Prima TV, vor fi aratate casetele in care Adrian Nastase (candidatul la postul de presedinte) a fost filmat in activitate sexuala pasiva cu alt barbat. :monkey:

Da si-ai uitat sa spui ca face si abuz de cocaina. Caseta a fost facuta la Hotelul Lido printre altele.
That's my ShiT
Avatar utilizator
Nanuka
 
Mesaje: 1510
Membru din: Lun Iun 02, 2003 11:00 pm

Mesajde cubu » Joi Dec 02, 2004 11:03 pm

Unbeakable, nu te mai lasa purtat de avant pionieresc si adanca abnegatie pentru partidu mata favorit si informeaza-te inainte, ineptiile astea le-a lansat Vadim la o adunare cu colegii lui din salonu de agitati de la Ploiesti. Multi poate nu stiu, dar, pe langa multele exemplare din Academia Catavencu, baietii aia veseli au cumparat si un snop de Romania Mare in care erau scrise aberatiile de mai sus.
indescifrabil
Avatar utilizator
cubu
 
Mesaje: 6237
Membru din: Mar Mar 18, 2003 12:00 am

Mesajde UNBREAKABLE » Vin Dec 03, 2004 12:32 am

Asta e documentul "incriminator"... asul din maneca al Aliantei... Patetic..
In plus, chiar daca ar putea demonstra inclinatiile adversarului sau politic, acest lucru nu are dupa parerea mea nici o relevanta; poate doar sa arate ca discriminarea si nerespectarea drepturilor omului sunt niste lucruri firesti pentru Basescu...
Nu aveţi permisiunea de a vizualiza fişierele ataşate acestui mesaj.
[ KNOWLEDGE IS POWER... ]
Avatar utilizator
UNBREAKABLE
Junior Member
 
Mesaje: 58
Membru din: Dum Noi 14, 2004 12:00 am

Mesajde shinee » Vin Dec 03, 2004 12:44 am

subscriu la ultimul unbreakable.
in rest, greturi usoare si dureri de cap. eu cu cine votez?
e dimineata in alta viata?
shinee
Junior Member
 
Mesaje: 482
Membru din: Joi Oct 11, 2001 10:09 pm
Localitate: bucuresti

nastase e francmason

Mesajde heartandmind » Vin Dec 03, 2004 6:37 am

shi probabil ca fratzii sai vor sa-l dea jos.......in masonerie,actele sexuale-homo sunt necesare pt a trece pe <trepte superioare>......pt unii,masoneria este pura fictziune,dar ea este cea care vrea sa conduca destinele umanitatzii...... :no: ,faza buna este ca nu va reushi........chiar daca vor fi incercari mari pt tzara noastra ,shi pt intreaga omenire,libertatea va invinge........ :a ........
heartandmind
Junior Member
 
Mesaje: 43
Membru din: Lun Noi 29, 2004 4:54 pm
Localitate: bucuresti

Mesajde theOffender » Vin Dec 03, 2004 7:04 am

daca iese bombonel, sper sa nu mai fie indivizi care sa se planga de faptul ca gays-shii nu au drepturi in romania!

de-acum inainte au chiar preshedinte!
what is freedom of expression? without the freedom to offend, it ceases to exist - salman rushdie
Avatar utilizator
theOffender
 
Mesaje: 2094
Membru din: Lun Iul 19, 2004 11:00 pm

Mesajde Aliosha » Vin Dec 03, 2004 7:13 am

heartandmind scrie:.......in masonerie,actele sexuale-homo sunt necesare pt a trece pe <trepte superioare>......



l2f, deaia te invitase ala acasa la el pe threadu cu masoneria. Voia sa te avanseze o treapta doua.
"Against modern football."
Avatar utilizator
Aliosha
 
Mesaje: 5042
Membru din: Sâm Oct 20, 2001 11:00 pm

Mesajde UNBREAKABLE » Vin Dec 03, 2004 8:39 am

Deci sa recapitulam: Nastase e comunist, securist, francmason si homosexual... Este pacat ca un viitor candidat la presidentie si partidul sau se coboara la cel mai jos nivel facand astfel de acuzatii...
Nu e nimic de zis, vreau doar sa cititi parerea lui Crisitan Tudor Popescu despre criza prin care trece Romania:
Cristian Tudor Popescu (Adevarul) scrie:Nu intamplator l-am intrebat pe dl. Basescu, duminica seara, la Realitatea TV, dupa ce d-sa a prezentat diverse scenarii posibile de fraudare a alegerilor de catre PSD, daca vede o analogie intre Romania si Ucraina. Dl. Basescu a raspuns (exista caseta) "categoric nu", ca "nu doreste sa destabilizeze tara", ca Alianta isi va prezenta legal contestatiile la BEC si ca el insusi "nu va cere refacerea alegerilor". Marturisesc ca l-am crezut. De aceea, cand l-am vazut pe acelasi dl. Basescu la televizor, declarand ieri, cu un aer dramatic, de stare de urgenta, ca Alianta cere anularea alegerilor si arestarea nu stiu cui, m-a luat ameteala. Dl. Basescu si Alianta au dreptul sa conteste ce cred de cuviinta in legatura cu alegerile. Asa este legal si democratic. Exista aceasta contestatie a Aliantei in legatura cu o neconcordanta de cifre in documentele emise de BEC cu privire la voturile declarate nule. Ea are o interpretare din partea d-lui Basescu asupra careia, la ora la care scriu, Biroul Electoral Central nu s-a pronuntat printr-un raspuns la contestatia depusa. Numai dupa ce BEC, institutie alcatuita din reprezentanti ai tuturor partidelor angajate in alegeri, va fi raspuns, noi, ziaristii, si, in general, opinia publica puteam sa avem o parere si sa receptionam in cunostinta de cauza un eventual pas urmator al Aliantei spre cererea de anulare a alegerilor. Dl. Basescu si Alianta mai aveau la dispozitie si alte etape intermediare, de pilda sa ceara inghetarea numararii voturilor si renumararea celor procesate pana acum - acest lucru s-a facut si in America. Spre durerea mea, au ales din start, fara sa clipeasca, solutia maximala, legala, dar distrugatoare pentru imaginea Romaniei in ochii tarilor avansate democratic. Pe toate agentiile de stiri ale lumii s-a scurs acum stirea ca in Romania opozitia cere refacerea alegerilor. Ca si in Ucraina, va fi adaugirea care deja se forteaza de vreo saptamana incoace si acum ea va fi pusa apasat. Ca o stampila pe o Romanie care pe 17 decembrie asteapta sa primeasca lumina verde de intrare in UE. Dintr-un foc, tras de capitanul Basescu, toata agoniseala noastra, muncita atatia ani, in materie de imagine a civilizatiei politice din Romania, s-a dus dracului. Primesc in acest moment primele reactii ale mediilor internationale. "Opozitia, care a iesit pe locul doi, dupa fostii comunisti, sustine ca partidul de guvernamant a falsificat alegerile" - France Presse. "Reprezentanti ai opozitiei afirma ca neregulile ar putea spori scepticismul din cadrul UE fata de capacitatea Romaniei de a adera in 2007", informeaza Reuters. The Guardian il citeaza pe Basescu, care cere ajutor international pentru repetarea scrutinului... Nu pot sa citesc mai departe. Traian Basescu declara ca Alianta nu va cere sustinatorilor sai sa iasa in strada si ca, daca BEC respinge cererea de anulare, el se va prezenta totusi in turul al doilea. Ce sa zic?... Multumesc din toata inima, domnule Basescu, sunteti generos cu un imbecil ca mine, stresat de soarta Romaniei, va pup talpile ca nu scoateti oamenii in strada. Sau poate ca ar trebui sa spun: scoateti-i, dom' capitan, sa iasa si ailalti cu ai lor si sa va luati la ciomege, macar sa se aleaga praful de tara asta care n-are loc pe harta Europei. Si, de fapt, ce tot vorbesc, de unde stiu ca Basescu nu se va razgandi maine, cum s-a razgandit si cu anularea alegerilor, si chiar va scoate oamenii pe strazi? Chiar in clipa in care ma gandesc cu groaza cum e posibil sa pui Romania in balanta, oricat de mare ar fi miza politica pe care o urmaresti, dl. Calin Popescu-Tariceanu presara ultimul pumn de tarana peste coliva imaginii Romaniei: "Toate alegerile, incepand din 1990, au fost fraudate"... Si cele din '96, cand a castigat dl. Tariceanu, mai apuca sa-mi treaca prin capul care sta sa plesneasca... Oricum, nu mai are importanta... Traian Basescu zice ca se va prezenta in turul al doilea. Care tur al doilea? Candidatul Romania la Uniunea Europeana a fost infrant in turul intai al alegerilor din toamna lui 2004...
[ KNOWLEDGE IS POWER... ]
Avatar utilizator
UNBREAKABLE
Junior Member
 
Mesaje: 58
Membru din: Dum Noi 14, 2004 12:00 am

Mesajde theOffender » Vin Dec 03, 2004 8:52 am

Nastase e comunist, securist, francmason si homosexual... Este pacat ca un viitor candidat la presidentie si partidul sau se coboara la cel mai jos nivel facand astfel de acuzatii...

Nastase e comunist: e un ex-comunist, e impropriu zis ca mai e comunist la ora actuala, insa a avut tangentze cu vechea clica comunista, a facut parte din nomenclatura;

Nastase e securist: ???

Nastase e francmson: cu certitudine

Nastase e homosexual: i se zice bombonel de cam multishoara vreme; shi ma-ndoiesc ca iese fum fara sa fi fost un foc pe undeva;

asha ca nu opozitzia ii distruge imaginea, opozitzia are grija doar sa-i evidentzieze partzile negative;

shi n-ar fi problema cu bombonel ca-i mason, ca-i homosexual, bisexual, securist, manelist shi francmason pe deasupra ci pentru faptul ca e un hotz shi mincinos. ah, shi ca sa nu uit, e complet lipsit de caracter.
what is freedom of expression? without the freedom to offend, it ceases to exist - salman rushdie
Avatar utilizator
theOffender
 
Mesaje: 2094
Membru din: Lun Iul 19, 2004 11:00 pm

Mesajde monk » Vin Dec 03, 2004 9:30 am

unbreakable daca tot esti asa informat .. afla si tu ca adevarul e ziarul PSD ... daca tot esti asa increzator in nastase ... ce parere ai de articolul ala atashat mai sus ?
Tre sa ma apuc de karate sa nu ma bata Dumnezeu

The Wake Up Show™
Avatar utilizator
monk
 
Mesaje: 2747
Membru din: Sâm Mar 15, 2003 12:00 am

Mesajde UNBREAKABLE » Vin Dec 03, 2004 9:49 am

Este regretabil ca orice critica pertinenta la adresa lui Basescu este catalogata ca fiind concertata de PSD...

Gabriel G. Stanescu (Gardianul) scrie:Nu pot insa sa nu observ isteria si fanatismul lautarilor Aliantei, de la cele doua televiziuni obediente si patru-cinci ziare de casa, care nu au nici un motiv deontologic sa se considere superiori cu ceva tambalagiilor actualei Puteri. Am asistat la un atac mizerabil la adresa lui Cristian Tudor Popescu, despre care niste fatalai frustrati au scris ca este agent al PSD. Doar o simpla trecere in revista a editorialelor scrise de el in ultima perioada ii poate face pe oamenii de buna-credinta sa observe ca asistam la o calomnie pusa la cale de niste indivizi abjecti.


Adrian Halpert (Libertatea) scrie:Cu cine "s-a dat" Libertatea
"Dom'le, v-ati dat cu Nastase!", zic unii. "Sunteti cu nebunu' de Basescu!", zic altii. Ba sa avem pardon! Nu "ne-am dat" nici cu Nastase, nici cu Basescu. Avem insa o alta problema: ca un ziar care incearca sa tina un echilibru intre cele doua parti, ne lovim de atitudini emotionale gen 1990, care nu credeam sa se mai repete intr-o Romanie in care electoratul trebuie sa evolueze catre ratiune si gandire, nu sa se intoarca la isterie. Daca scriem de "pomenile" cu care Nastase momeste electoratul, gata! Suntem cu Opozitia! Daca, in schimb, scriem despre gafele lui Basescu - orb sa fii si sa nu le vezi! - iar gata! Suntem platiti de Putere! intamplator, personajul principal al presei in aceste zile e Basescu, nu Nastase. El a reusit sa-si creeze o vizibilitate mai mare decat cea a adversarului sau. Daca starneste o atitudine pozitiva sau negativa, asta vom vedea la turul doi. Ca si Nastase, Basescu nu e nici pe departe un sfant. Are calitati si defecte. Unul dintre defectele sale este impulsivitatea. ii e caracteristic sa arunce public o bomba, ca dupa aceea sa inceapa s-o inmoaie. Nu tot ce face Basescu trebuie laudat. Ba are o gramada de iesiri care trebuie criticate. O presa care nu face altceva decat sa te ridice in slavi in numele "cauzei" nu te ajuta cu nimic. Din contra. Te face sa crezi ca esti al mai destept si frumos candidat, salvatorul natiei. Noi nu suntem un ziar care sa sprijine o "cauza". Nu ne intereseaza asa ceva. Unicul nostru scop este acela de a va informa cat mai bine. Ce faceti dumneavoastra, cititorii, cu informatia, va priveste! "Cauzele", fie ele cat de nobile, vin si trec. La fel si politicienii. Azi sunt in varf, maine nu mai aude nimeni de ei. Ziarele insa raman... Doar cele bune. Cele a caror singura "cauza" este cititorul. P.S: Poate ca nu este lipsita de interes mentionarea uneia din concluziile unui studiu de monitorizare a presei in campania electorala, despre care puteti citi in paginile pe care le aveti in fata. Libertatea este, pe "masurate", unul din cele mai echilibrate ziare fata de actorii politici ai acestei perioade. Felicitari pentru alegerea dumneavoastra!
[ KNOWLEDGE IS POWER... ]
Avatar utilizator
UNBREAKABLE
Junior Member
 
Mesaje: 58
Membru din: Dum Noi 14, 2004 12:00 am

Mesajde K-gula » Vin Dec 03, 2004 1:41 pm

UNBREAKABLE scrie:Inca o incercare de dezinformare si de denigrare a lui Nastase din partea Aliantei... In momentul asta Basescu este un om disperat ca pierde, lipsit de fair-play, ce incearca orice truc murdar pt. a ajunge presedinte... Pentru Basescu nu conteaza ca face rau tarii si ca, prin comportamentul sau iresponsabil, pierde Romania...

Asta e nivelul lui Basescu si a Aliantei... Nu mai este nimic de spus... Romania isi merita soarta...

Inchei prin a spune ca nu sunt un sustinator al PSD-ului, ci doar un om scarbit de ce sunt in stare sa faca unii politicieni pt. a pune mana pe putere...

Nu conteaza cine castiga alegerile. Singurul castigator ar trebui sa fie Romania...


sunt oameni ce stiu foarte multe despre acest special domn nastase pe care il pupi in dos cu atata ardoare. daca o sa iasa presedinte romania va fi o a doua columbie. te duce capul sa intelegi de ce? stii cine faciliteaza si detine monopolul heroinei pe piata romaneasca? mai taceti fratilor din gat atata timp cat nu cunoasteti multe adevaruri. singura castigatoare intradevar ar trebui sa fie romania, dar nu romania oamenilor orbi, ci a celor ce gandesc si nu se ascund si merg la vot si nu se f** in cur si nu o dau cotita cand au in fata niste caini gata sa ii faca praf si a celor ce gasesc solutii inainte ca problemele sa apara s.a.m.d.

http://www.expres.ro/topstory/?news_id=173200&PHPSESSID=5f7fa3833840ce0448b7421f39c0102d

asta spune de la sine si mai multe. so.... shut the fuck up all ya

i`m out.
Dreapta In Univers Centru In Intuneric
Avatar utilizator
K-gula
 
Mesaje: 951
Membru din: Dum Mar 31, 2002 11:00 pm

Mesajde SOD » Vin Dec 03, 2004 2:01 pm

bre caciulitza, da mare dreptate ai. ca su mai vorbim de anabolizantzi, steroizi , aspirina tamponata si vitamina c , care si astea e controlate de nastase. si-am mai auzit ca mitrea ar cam avea la degetu mic si toata retzeaua de trafic cu focoase nucleare ciordite din ucraina si casetofoanele de la matizuri care sunt furate si revandute la taximetristi.
Rape me tender 'cos I'm verry sensitive
FOUR OF A KIND
Avatar utilizator
SOD
 
Mesaje: 6035
Membru din: Mar Apr 23, 2002 11:00 pm

Mesajde cutuma© » Vin Dec 03, 2004 2:13 pm

Unbreakable tata, tu stii cu ce controleaza masonii lumea? CU PRESA! Nu te mai lua dupa tot ce e in ziare ca mai mult ca sigur itzi vei umple capul de minciuni shi tampenii....

"ce crezi de fapt, de fapt nu e, ce-auzi de fapt, de fapt nu e!"
Prohíbanos que odiamos cuervos

Decret despre Steaua - Sevilla : http://decret.blogspot.com
Avatar utilizator
cutuma©
 
Mesaje: 3047
Membru din: Vin Mar 01, 2002 12:00 am

Mesajde SOD » Vin Dec 03, 2004 2:18 pm

asa decret tata, chiar era timpu ca masonu sa intervina in discutzia asta. mama lor de pesedisti. maine o sa scrietzi ca nastase s-a nascut de fapt in sicilia si ca lumea il striga cand era el mic scarface.
Rape me tender 'cos I'm verry sensitive
FOUR OF A KIND
Avatar utilizator
SOD
 
Mesaje: 6035
Membru din: Mar Apr 23, 2002 11:00 pm

Mesajde cutuma© » Vin Dec 03, 2004 2:22 pm

shi ca s-a infuriat pe barmanul care i-a servit cola in loc de pepsi....

Nu-mi permit glume proaste cu dumneavoastra pt k avetzi o varsta...ca altfel aveam o intrebare pe care vroiam sa v-o adresez. Dar zic pas.
Prohíbanos que odiamos cuervos

Decret despre Steaua - Sevilla : http://decret.blogspot.com
Avatar utilizator
cutuma©
 
Mesaje: 3047
Membru din: Vin Mar 01, 2002 12:00 am

Mesajde SOD » Vin Dec 03, 2004 2:24 pm

pai de-aia nu progresam, ca nu intrebam. + de asta, nu fi copchil tembel, ca-mi schimb buna impresie pe care o posed despre matale.
Rape me tender 'cos I'm verry sensitive
FOUR OF A KIND
Avatar utilizator
SOD
 
Mesaje: 6035
Membru din: Mar Apr 23, 2002 11:00 pm

Mesajde cutuma© » Vin Dec 03, 2004 2:28 pm

Eram doar curios sa stiu motivul pt kre il aparati pe domnu Nastase? Sau, cu tot respectul, aveti bucurii la el?
Prohíbanos que odiamos cuervos

Decret despre Steaua - Sevilla : http://decret.blogspot.com
Avatar utilizator
cutuma©
 
Mesaje: 3047
Membru din: Vin Mar 01, 2002 12:00 am

Mesajde RooT » Vin Dec 03, 2004 2:30 pm

Chiar credeti ca e mare diferenta intre nastase si basescu ... din punctu meu de vedere fiecare isi urmeaza interesele personale ... (poate becali nu .. care insa e naiv omu ...) doar ca unu inca nu a avut aceleashi oportunitatzi. Partea proasta insa e scandalu asta cu furturile in alegeri care ne cam da inapoi cu cativa ani ... da sa speram ca nu ... io vreau in UE :) ... e singuru lucru bun care poate iesi in viitorul apropiat pentru tzara (pentru mine :D).
I'm not a slave to a god that doesn't exist
And I'm not a slave to a world that doesn't give a shit
Avatar utilizator
RooT
 
Mesaje: 1029
Membru din: Joi Iun 21, 2001 11:00 pm

Mesajde SOD » Vin Dec 03, 2004 2:40 pm

decret tata, mai mihaitza, nu am aparat si nu o sa apar idiotzi niciodata in viatza mea. spre linistea ta, votul meu s-a dus in alta parte. dor ca este MAI MULT DECAT STUPID sa faci o analogie/legatura intre un partid politic si traficul de droguri de mare risc. Daca eram prin america centrala, exista o mica sansa sa pun botul la prostia asta.

si-acu, la drept vorbind, TU CHIAR CREZI ca maine se da la tv vreo imagine cu bombonel in ipostaze poponariene?


hgfsdhjgfjhg : xkrane, sa vezi cum o sa vina peste tine UE in 2007 sa-tzi ceara bani pentru drepturile de autor atunci cand s-o scrie ceva de cineva protejat prin legea copyright.
Rape me tender 'cos I'm verry sensitive
FOUR OF A KIND
Avatar utilizator
SOD
 
Mesaje: 6035
Membru din: Mar Apr 23, 2002 11:00 pm

Mesajde cutuma© » Vin Dec 03, 2004 2:46 pm

eu CHIAR CRED k threadul asta trebuia sa fie pe k-terink. Shi atat de idiot ma crezi sa stau maine lipit cu pupila pe televizor s-astept sa-l vad pe Bombo stand capra?! Shi votul meu s-a dus in alta parte, l-am votat pe Ciuhandu, da' acum o sa-l votez pe cheliutza ala bleaga ca dak iar vad sasaiala ursuletzului pe sticla imi iau campii.

Cat despre traficul de droguri de mare risc, de ce te-ar mira? Stii mai mult ca sigur toate teoriile despre droguri shi cine le controleaza nu numai in America Centrala,Sudica shi Nordica, ci shi in Marea Britanie shi-asha mai departe, cate din ele or fi adevarat nu stiu, dar mi-e greu sa cred k se face ceva fara aprobarea partidului conducator.
Prohíbanos que odiamos cuervos

Decret despre Steaua - Sevilla : http://decret.blogspot.com
Avatar utilizator
cutuma©
 
Mesaje: 3047
Membru din: Vin Mar 01, 2002 12:00 am

Următorul

Înapoi la Politica

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator