Despre expozitiile chinologice

pestele din acvariu, muscata din fereastra, "salatile" din gradina ursului

Despre expozitiile chinologice

Mesajde heaven » Dum Mai 23, 2004 2:03 pm

Ce parere aveti despre cum sunt organizate expozitiile chinologice si despre cum se arbitreaza in cadrul lor?
Avatar utilizator
heaven
Junior Member
 
Mesaje: 9
Membru din: Sâm Mai 22, 2004 11:00 pm

Mesajde Caramel » Dum Mai 23, 2004 4:48 pm

Chiar vrei sa stii? ;B
Caramel
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Vin Mai 07, 2004 5:45 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde heaven » Mie Mai 26, 2004 6:25 am

Poate ca eu stiu cum sunt,dar as vrea sa stiu si parerea voastra(bineinteles argumentata).Cred ca ar trebui discutata si problema asta,pe un forum unde vad ca lumea are aproape in totalitate caini de rasa.
Avatar utilizator
heaven
Junior Member
 
Mesaje: 9
Membru din: Sâm Mai 22, 2004 11:00 pm

Mesajde heaven » Mie Mai 26, 2004 6:33 am

Ma refer la persoanele care vad intr-adevar scopul si utilitatea expozitiilor chinologice si nu la acelea care au impresia ca a avea un caine cu pedegree si a participa la astfel de concursuri inseamna ca ai fitze,sau mai stiu eu ce.
As dori sa discut cu persoane,care ,chiar daca nu participa activ la aceste evenimente,macar au habar despre ceea ce inseamna si cum se desfasoara acestea.
Avatar utilizator
heaven
Junior Member
 
Mesaje: 9
Membru din: Sâm Mai 22, 2004 11:00 pm

Mesajde eyewitness » Mie Mai 26, 2004 7:29 am

raiule, matale de fapt ce vrei? adica stii despre expozitiile chinologice si vrei sa ne testezi au nu stii si duar zici ca stii ca sa pari interesant. fii olecutza mai clar
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde heaven » Joi Mai 27, 2004 6:59 am

Nici pe departe.Nu vreau sa testez pe nimeni.Vreau sa stiu daca isi mai dau seama si altii de coruptia care exista printre anumite persoane din ACHR si daca s-au confruntat si altii sau au auzit de alte nereguli comise in expozitii si nu numai.
Avatar utilizator
heaven
Junior Member
 
Mesaje: 9
Membru din: Sâm Mai 22, 2004 11:00 pm

Mesajde gaga » Lun Iun 14, 2004 11:11 am

gasesti articole ample despre asta in revista "Cainele meu" pe parcursul celor 4 sau 5 ani de cand apare. nimic nou
semnatura fara culori si nestridenta
gaga
 
Mesaje: 18663
Membru din: Sâm Aug 04, 2001 11:00 am
Localitate: La Matze Fripte


Înapoi la Animalele si plantele cu care convietuim

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori

cron