Caut doctor veterinar

pestele din acvariu, muscata din fereastra, "salatile" din gradina ursului

Caut doctor veterinar

Mesajde Alimeca » Mar Iul 25, 2006 1:17 pm

Am nevoie urgent de un medic veterinar. Un medic ce ne se pricepe numai la pisici, catei si alte pet-uri ci si la alte animale mai mici sau mai mari de pe langa casa omului. Exista cineva? [-o

Multumesc anticipat
Alimeca
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Mar Iul 25, 2006 8:40 am
Localitate: Bucuresti

Mesajde cola_de_vanilie » Sâm Aug 12, 2006 10:08 pm

Vad ca este cam vechi anuntul tau, dar sper ca te mai pot ajuta.
Ti-l recomand din suflet pe dl. dr. Cristian Negoita de la cabinetul Comivet, situat la subsolul complexului de sanatate Miramar, zona Socului (fost sediu Orange), langa Piata Delfinului. Este un mare meserias si este un om foarte bland.
(a propos... Bucuresti!)
cola_de_vanilie
Junior Member
 
Mesaje: 14
Membru din: Sâm Aug 12, 2006 9:31 pm
Localitate: Bucuresti

veterinar

Mesajde Alizuca » Joi Ian 25, 2007 12:25 am

Daca va iubiti animalutul evitati sa-l duceti la cabinetul Divet din dorobanti sau tei pentru probleme mai deosebite de un vaccin. Altfel va veti trezi ca face complicatii, veti platii o gramada bani pe tratament si spitalizare si veti constata ca este lasat murdar si chiar sa moara de foame daca refuza sa mai manance. Sunt atatea cabinete, va rog nu mergeti la Divet.
Alizuca
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Joi Ian 25, 2007 12:16 am
Localitate: bucuresti

Mesajde andreiiasi » Lun Ian 29, 2007 1:03 pm

Credeti ca animalutele se pot trata cu ...instabilitate psihica ?
Credeti ca un animal bolnav se trateaza cumparand repejor un alt animalut care sa-l inlocuiasca, asa cum a-ti facut dumneavoastra ? ??
Daca tot aruncati cu noroi, faceti-o povestind tot cazul doamna ( Lizuca )********, consiliera la ************** !
Povestiti ca a-ti venit cu un pisoi aproape mort, paralizat, (cumparat dintr-un mall prin Baneasa, pe post de bibelou de plus), ca a-ti fost dusa si la facultate de catre cei de la divet , cu masina lor, pe timpul lor, pentru un diagnostic mai precis. Povestiti ca nu a-ti respectat indicatiile medicilor in momentul in care a-ti luat-o acasa. Povestiti TOT. Nu trunchiati realitatea scotind din context faptele, ca un ziarist prost sau rau intentionat.
andreiiasi
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Dum Ian 28, 2007 4:15 pm
Localitate: bucuresti


Înapoi la Animalele si plantele cu care convietuim

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron