Ce animale preferati dintre iepurasi si hamsteri?

pestele din acvariu, muscata din fereastra, "salatile" din gradina ursului

Iepurasii sau hamsterii?

Chestionarul s-a închis pe data de Mie Iun 04, 2003 1:45 pm

Iepurasii
7
88%
Hamsterii
1
13%
nici unul
0
Niciun vot
 
Voturi totale : 8

Mesajde memetshot » Mar Feb 24, 2004 3:47 pm

sodule...ala era parsh nu hamster...
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

Mesajde paiacec » Mar Feb 24, 2004 4:42 pm

Ba erea partz!
ontopic - nu-mi plac nici iepurii nici hamsterii.
1- iepurii se aseamana cu pisicile,iar eu sunt in razboi cu pisicile;
2- hamsterii sunt un fel de shobolani.Atzi vazut careva shobolan frumos sau folositor?
In vino veritas!
In tzuica grades!
In bere ciucash!
Avatar utilizator
paiacec
 
Mesaje: 4901
Membru din: Dum Oct 12, 2003 11:00 pm

Mesajde Lea » Mar Iul 27, 2004 3:16 pm

Gandinu-ne la mizeria pe care o face fiecare sunt cam la acelashi nivel. Dar cand te gandeshti la "dulceatza" mutritzei lor nu mai stii pe cine sa alegi. Eu, il voi alege pe iepuras.
Nu aveţi permisiunea de a vizualiza fişierele ataşate acestui mesaj.
Avatar utilizator
Lea
Junior Member
 
Mesaje: 69
Membru din: Dum Iul 25, 2004 11:00 pm

Mesajde Aylin » Mie Iul 28, 2004 8:15 pm

eu zic ca daca te uiti atent la ei iepurii shi hamsterii seamana. totusi iepurii sunt mai dragalasi . in special cei de ciocolata, dar shi asa sunt gustosi ;y
hamsteri inca n-am mancat ;h
Nu aveţi permisiunea de a vizualiza fişierele ataşate acestui mesaj.
"Opreste trecerea.Stiu ca unde nu e moarte, nu e nici iubire si totusi te rog: opreste ,Domane, ceasornicul cu care ne masori destramarea."
Avatar utilizator
Aylin
Junior Member
 
Mesaje: 107
Membru din: Vin Iul 23, 2004 11:00 pm

Mesajde Lea » Mie Iul 28, 2004 10:02 pm

iepurasi de ciocolata ai de sarbatori! nu cred ca se consuma chiar zilnic! ;M
Dar oricum si mie si vad ca multora iepurasii ne plac mult mai mult. oare ne-au vrajit aceste animalutze mici si dragalase? :eek: ~a
Avatar utilizator
Lea
Junior Member
 
Mesaje: 69
Membru din: Dum Iul 25, 2004 11:00 pm

Mesajde HyperLaur » Lun Dec 20, 2004 10:53 pm

hehe delicat subiect :) , eu am avut si iepurasi si hamsteri , in numar mare. hamsteri am avut vreo 7-8 , tot pe rand , dar boala mea rea sa-i inmultesc si nu am reusit , ii cumparam pui si pana sa ajunga maturi ori mureau ( nu stiu ce boala aveau dar li se facea scoarta la botic :( ) , ori scapau prin casa si cum am lambriuri nu i-am mai gasit :(. iepurasi am avut 3 puiutzi , tot asa pe rand , i-am crescut in apartament si pot zice ca miroseau mai urat decat hamsterii , de aceea cand cresteau ii duceam la bunica. asa ca , numai experiente neplacute cu rozatoare :( , al meu e votul pt nici unul , dar nu-l mai pot manifesta :(
HyperLaur
Junior Member
 
Mesaje: 26
Membru din: Lun Dec 20, 2004 5:54 pm
Localitate: Bistrita

Mesajde Delphi » Vin Ian 07, 2005 4:57 pm

Mie imi plac hamsterii mai mult, sunt ca niste soricei mici si pufosi.Am avut 2 ,tare dragalasi, in fiecare seara ma jucam cu ei.Le dadeam drumul si se urcau pe mine, ma miroseau cu mustetile lor simpatice.Pacat ca mi-au ros canapeaua intr-una din escapadele lor...in plus, mai trebuie sa va spun ca miros oribil....pe mine nu ma deranjau doar ca mama s-a enervat o data si le-a dat drumul...cand am intrebat-o de ce a facut asta....mi-a spus ca nu e nici o problema le-a dat drumul sa se mai plimbe si ei caci in fond tot niste soarecei sunt....am plans mult dupa ei, dar intentionez sa imi iau altii...
Noaptea este salvarea sufletului!
Delphi
Junior Member
 
Mesaje: 38
Membru din: Dum Dec 29, 2002 12:50 pm
Localitate: Botosani

Anterior

Înapoi la Animalele si plantele cu care convietuim

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 5 vizitatori

cron