unde,si mai ales cu ce agentii sa NU plecati in concediu

cu bilet la business class, ori cu cortul in spinare: am furnici pe toata talpa

unde,si mai ales cu ce agentii sa NU plecati in concediu

Mesajde gabriela_ » Lun Aug 08, 2005 11:42 pm

salut...ce tzeapa ne-am luat noi...sa nu-si mai ia nimeni..am plecat la mare cu autocarul fabricatie 2002-cica)..dar ne-au dus cu unul din 1996...care s-a stricat de 4 ori...s-a stricat si clima, intre timp...afara erau 32, in autocar erau vreo 40 grade...unde?Lido di Jesolo, Italia....hotel de 3 stele..cica..in realitate una...tv?1 euro/zi...aer conditionat? 2 Euro/zi...cheie?se potriveau intre ele, noi am gasit 2 la fel in grupul nostru de 10, va dati seama cam care era procentul...mancare nashpa,nu te baga nimeni in seama...baie?dus pe Wc,curgea apa in camera daca dadeam mai tare,dar nu-i nimic,ce se innecau gongile din camera cu ocazia asta......hotel AQUILEA...am plecat prin ULTRAMARIN, VARBITTOUR si BUSINESS JET ARAD...am sunat cand am ajuns acolo,dupa 26 de ore,sa nu mai trimita acelasi autocar...credeti ca le-a pasat?am venit inapoi tot cu acelasi...:(..ne-a mai spus si soferul ca opreste unde "vrea muschii lui"...va dati seama..transportul era de la alta firma beton,firma ADRIANA<tot din Arad, poate au prea multi clienti....au intrat hotii in camera la o tipa...bineinteles,nu era responsabilitatea hotelului,iar a agentiei nici atat......frumos concediu,nu?aveti grija cu cine plecati!
gabriela_
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Lun Aug 08, 2005 10:36 pm
Localitate: TIMISOARA

Mesajde strumph » Mar Ian 31, 2006 4:06 pm

de ce la intoarcere nu te-ai dus la OJPC? sigur i-ar fi amendat si te-ar fi despagubit!!!
strumph
Junior Member
 
Mesaje: 58
Membru din: Sâm Ian 28, 2006 10:26 pm
Localitate: brasov


Înapoi la Calatorie, turism, plimbare

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 7 vizitatori