tnt - ani de liceu

discutii pe care nu stii unde sa le incepi, haz de orice caz; ca intre prieteni

Moderator: anjin-san

Ce parere aveti despre tnt - ani de liceu?

videoclip bun - piesa buna
115
47%
videoclip bun - piesa nu prea reusita
18
7%
videoclip nu prea reusit - piesa buna
28
11%
videoclip nu prea reusit - piesa nu prea reusita
85
35%
 
Voturi totale : 246

Re: Bah

Mesajde Unregistered » Joi Dec 26, 2002 10:56 pm

Initial trimis de ballooba
Nu va injurati, bah, ca suntem in plin Craciun!
Fiecaruia ii place ceva, si gusturile nu se discuta! Mi-e imi place de roscata, Dee cred:-) Craciun fericit... Aaaa si am vazut si eu http://www.tntonline.ro , mda


Sunt curios de ce-ti place roscata. Poti sa dezvolti putin?
Unregistered
 

Re: Re: Bah

Mesajde ballooba » Joi Dec 26, 2002 11:48 pm

Initial trimis de Unregistered


Sunt curios de ce-ti place roscata. Poti sa dezvolti putin?





De ce?
Pt ca: Le-am vazut in concert si mi sa parut cea mai realista, si dansa super mishto.Candy sunt nishte prefacute, ASIA au reclama pt nishte bagaboante, andreelele lasam vorba ca oricum sunt degeaba, blondy nishte grase cae fac play-back....
Am vazt pe Atomic un interviu in care Dea m-a inspirat profund a zis sa nu stam de Craciun acasa ca parinti ca e plictisitor, ma socat pur si simplu ideea mi-a placut la nebunie si mai ales curajul sa-l spui pe post ceva.....
Avatar utilizator
ballooba
Junior Member
 
Mesaje: 194
Membru din: Sâm Dec 22, 2001 12:00 am

funny

Mesajde the Zephyr » Vin Dec 27, 2002 3:03 am

e chiar asa curajos lucru sa spui pe post oamenilor sa nu-si petreaca sarbatorile cu parintii? hmmm....mie nu mi se pare, dar daca pentru tine a fost ceva ce te-a inspirat profund, atunci "traiasca dea revelatoarea!" ;)
legandu-ma de topicul initial....singurul care imi place parca e finalul piesei, mai in forta....desi cand a aparut am fost si eu mai entuziasmata. cred ca se ridica macar putin peste nivelul obisnuit al pieselor si clipurilor de la noi.
Avatar utilizator
the Zephyr
Junior Member
 
Mesaje: 132
Membru din: Vin Dec 27, 2002 12:00 am

Re: Re: Re: Bah

Mesajde crazzyfan » Sâm Dec 28, 2002 12:56 am

Initial trimis de ballooba





De ce?
Pt ca: Le-am vazut in concert si mi sa parut cea mai realista, si dansa super mishto.Candy sunt nishte prefacute, ASIA au reclama pt nishte bagaboante, andreelele lasam vorba ca oricum sunt degeaba, blondy nishte grase cae fac play-back....
Am vazt pe Atomic un interviu in care Dea m-a inspirat profund a zis sa nu stam de Craciun acasa ca parinti ca e plictisitor, ma socat pur si simplu ideea mi-a placut la nebunie si mai ales curajul sa-l spui pe post ceva.....


Unde le-ai vazut in concert? Au avut deja concerte?
Nici mie nu mi se pare mare scofala sa spui ca nu vrei sa-ti petreci Craciunul cu familia
crazzyfan
Junior Member
 
Mesaje: 47
Membru din: Sâm Dec 28, 2002 12:36 am
Localitate: Bucuresti

cool

Mesajde swettybaby » Sâm Dec 28, 2002 2:09 am

Mi se par super tipele,si in plus canta si bine."Ani de liceu " a devenit in scurt timp un hit foarte "la moda".Mi se par cool tipele,sunt dragute ,simpatice,dar oricum pe primul loc raman Animal x
swettybaby
Junior Member
 
Mesaje: 18
Membru din: Vin Dec 27, 2002 11:14 pm

Roscata e mai marfa!

Mesajde swettybaby » Sâm Dec 28, 2002 2:16 am

Si mie imi place roscata.Mi se pare super,imi place mai ales parul ei.De fapt toate sunt simpatice si dragute ,numai ca ea e mai.........mai nu stiu cum.Intelegeti voi.
swettybaby
Junior Member
 
Mesaje: 18
Membru din: Vin Dec 27, 2002 11:14 pm

Eu nu sunt o superfana!

Mesajde swettybaby » Sâm Dec 28, 2002 2:24 am

Nu sunt superfana a celor trei tipe, dar imi dau si eu cu parerea,nici fana cu adevarat nu ma consider.Pur si simplu imi plac,doar atat si nimic mai mult.Eu sunt fana,superfana,sunt moarta dupa Animal x.
swettybaby
Junior Member
 
Mesaje: 18
Membru din: Vin Dec 27, 2002 11:14 pm

Re: Roscata e mai marfa!

Mesajde the Zephyr » Sâm Dec 28, 2002 2:37 am

Da da, intelegem noi.....roscata e cea mai tare. Doar are cercelu din buric si tatuaju. Si sa nu uitam de cel din spranceana si de cel din limba ;)
Sanest choice in the insane world...
Avatar utilizator
the Zephyr
Junior Member
 
Mesaje: 132
Membru din: Vin Dec 27, 2002 12:00 am

Mesajde packardb » Sâm Dec 28, 2002 10:31 am

Initial trimis de irina



Daca va intereseaza TnT au scos deja un album.E mishto.


Si daca nu ne intereseaza?
Stefan, a simple Debian user.
Linux registered user: #272012
[Linux is Friendly. It's just selective about who his friends are.]
packardb
Junior Member
 
Mesaje: 34
Membru din: Dum Dec 08, 2002 2:36 pm
Localitate: Bucuresti/Romania

Mesajde crazzyfan » Sâm Dec 28, 2002 7:11 pm

Initial trimis de packardb


Si daca nu ne intereseaza?


Daca nu te intereseaza nu inteleg ce cauti aici!!!
crazzyfan
Junior Member
 
Mesaje: 47
Membru din: Sâm Dec 28, 2002 12:36 am
Localitate: Bucuresti

Re: Re: Re: Re: Bah

Mesajde sly » Sâm Dec 28, 2002 7:16 pm

Initial trimis de crazzyfan


Unde le-ai vazut in concert? Au avut deja concerte?
Nici mie nu mi se pare mare scofala sa spui ca nu vrei sa-ti petreci Craciunul cu familia

din cate stiu au fetele au inceput sa aiba concerte prin bucuresti!
The wind of change blows straight into the face of time
Like a storm wind that will ring the freedom bell
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Re: Re: Re: Bah

Mesajde PreferatA » Sâm Dec 28, 2002 7:26 pm

Initial trimis de ballooba





De ce?
Pt ca: Le-am vazut in concert si mi sa parut cea mai realista, si dansa super mishto.Candy sunt nishte prefacute, ASIA au reclama pt nishte bagaboante, andreelele lasam vorba ca oricum sunt degeaba, blondy nishte grase cae fac play-back....
Am vazt pe Atomic un interviu in care Dea m-a inspirat profund a zis sa nu stam de Craciun acasa ca parinti ca e plictisitor, ma socat pur si simplu ideea mi-a placut la nebunie si mai ales curajul sa-l spui pe post ceva.....


vai vai vai .. pai daca o fi asha kum spui tu .. ma mir cum de au rezistat atata .. atata blondy . cat si ASIA sau Candy .. doamne doamne .. ce sa mai .. a aparut formatzia perfecta :TNT .. loooooooooooll bleah ..
While money can't buy love, It can buy a damn good imitation...
Avatar utilizator
PreferatA
Junior Member
 
Mesaje: 408
Membru din: Dum Ian 27, 2002 12:00 am

Mesajde Crazy Babe » Sâm Dec 28, 2002 10:54 pm

mie nu-mi plac deloc nici cum canta si nici cum arata.. mai ales tisha. :bleah:
Some people are like Slinkies...not really good for anything, but you still can't help but smile when you see one tumble down the stairs.
Avatar utilizator
Crazy Babe
 
Mesaje: 722
Membru din: Vin Dec 13, 2002 12:00 am

Mesajde crazzyfan » Sâm Dec 28, 2002 11:44 pm

Initial trimis de Crazy Babe
mie nu-mi plac deloc nici cum canta si nici cum arata.. mai ales tisha. :bleah:


da ce-ai frate cu Tisha? Nu pot sa fiu de acord cu tine fiindca mie imi plac brunetele.
crazzyfan
Junior Member
 
Mesaje: 47
Membru din: Sâm Dec 28, 2002 12:36 am
Localitate: Bucuresti

Re: .......????

Mesajde Unregistered » Dum Dec 29, 2002 6:10 pm

Initial trimis de shmack
E nereusit videoclipul , iar melodia ne este deloc interesanta sau originala ( au stricat o melodie buna pentru un remix penibil ) . Revenind la videoclip : este extrem de prost ( poate story-ul este ceva mai normal,dar la montaj a iesit oribil.........;P ) iar faza cu lumina verde , astia nu au auzit de efecte ( pana si cu o camera de amator poti sa faci un videclip mai bun ) .;B



NU pot sa fiu de acord cu tine ... Videoclipul si melodya sunt Cool , daca stii ce inseamna .... Nu poti sa diferi muzica buna intre muzica rea asa ca ... Tine-ti pliscul.. YOU MOTHERFUCKER !
Unregistered
 

Mesajde Unregistered » Dum Dec 29, 2002 6:17 pm

Eu zic ca TNT RUELES ! Sunt cele mai TARI !With love , your Dea-bitch ! Love u, pepole !
Unregistered
 

Mesajde crazzyfan » Lun Dec 30, 2002 11:01 pm

TNT canta la Revelionul majoratului, care se transmite pe B1 Tv.
crazzyfan
Junior Member
 
Mesaje: 47
Membru din: Sâm Dec 28, 2002 12:36 am
Localitate: Bucuresti

Mesajde radu » Vin Ian 03, 2003 7:56 pm

Mie-mi place de roscata.
radu
 

Mesajde panamea » Lun Ian 06, 2003 2:12 pm

mi-e imi plac toate trei
panamea
 

Mesajde TIM » Lun Ian 06, 2003 3:42 pm

Initial trimis de Unregistered


Cand ai ascultat ultima data melodia originala, daca nu te superi?
Care e farmecul ala de cazi pe spate?
Eu zic ca trebuie sa ai un usor handicap mental sau sa stai cau prost cu psihicul, dak-ti pare mai mishto in 2002 varianta de acum 17 ani .



Iar tu cred ca ai sub 18 ani si n-ai avut niciodata rabdare sa asculti cu adevarat muzica acelor ani...Nu vorbesc neaparat de melodia asta, si nu neaparat de muzica romaneasca, dar daca tot ai adus vorba, intr-un mod neacademic, de altfel, despre muzica de acum 17 ani, raspunde-mi:
-te pricepi cat de cat la MUZICA daca ai curaj sa spui ca ceea ce se asculta in anii '80 este perimat , iar fanii acelor timpuri muzicale sufera de handicapuri mentale???
Am senzatia ca tu suferi de "curentul prostului gust muzical din zilele noastre"...Si mai cred ca ai jignit o buna bucata de omenire careia ii place muzica acelor ani. As vrea sa cred ca ti s-a intamplat involuntar, fara sa gandesti prea mult la cele spuse despre deficientele mentale...Altfel, nu ma indoiesc ca esti un superficial neinregistrat care face pe muzicianul nejustificat...Mare grija, ca viteji din astia am mai vazut noi...
Si, la urma urmei am tot dreptul sa-mi strig nemultumirea referitoare la calitatea muzicii acestui grup. ok?
suflet, nu creier!
...rai sau iad, totuna-mi e...daca te afli langa mine...
TIM
Junior Member
 
Mesaje: 44
Membru din: Mie Dec 11, 2002 11:36 am
Localitate: capatul lumii: iadul sau raiul...

Ai si nu ai dreptate

Mesajde ballooba » Lun Ian 06, 2003 11:14 pm

Initial trimis de TIM



Iar tu cred ca ai sub 18 ani si n-ai avut niciodata rabdare sa asculti cu adevarat muzica acelor ani...Nu vorbesc neaparat de melodia asta, si nu neaparat de muzica romaneasca, dar daca tot ai adus vorba, intr-un mod neacademic, de altfel, despre muzica de acum 17 ani, raspunde-mi:
-te pricepi cat de cat la MUZICA daca ai curaj sa spui ca ceea ce se asculta in anii '80 este perimat , iar fanii acelor timpuri muzicale sufera de handicapuri mentale???
Am senzatia ca tu suferi de "curentul prostului gust muzical din zilele noastre"...Si mai cred ca ai jignit o buna bucata de omenire careia ii place muzica acelor ani. As vrea sa cred ca ti s-a intamplat involuntar, fara sa gandesti prea mult la cele spuse despre deficientele mentale...Altfel, nu ma indoiesc ca esti un superficial neinregistrat care face pe muzicianul nejustificat...Mare grija, ca viteji din astia am mai vazut noi...
Si, la urma urmei am tot dreptul sa-mi strig nemultumirea referitoare la calitatea muzicii acestui grup. ok?


Nici mie nu mi-a placut tonul acelei persoane... dar gusturile nu se discuta! cred ca a vrut sa vorbeasca de calitatea piesei din anii 80, si calitatea coverului din 2002. Aici are dreptate...si nici macar nu e copiata cuvant cu cuvant, si nota cu nota, piesa asta TNT a preluat cateva note de la refren...
da,oricine are dreptul sa-si spuna nemultumirea, dar nu sa strige:-)
butzi butzi!!
Avatar utilizator
ballooba
Junior Member
 
Mesaje: 194
Membru din: Sâm Dec 22, 2001 12:00 am

Mesajde crazzyfan » Lun Ian 06, 2003 11:23 pm

Initial trimis de TIM



Iar tu cred ca ai sub 18 ani si n-ai avut niciodata rabdare sa asculti cu adevarat muzica acelor ani...Nu vorbesc neaparat de melodia asta, si nu neaparat de muzica romaneasca, dar daca tot ai adus vorba, intr-un mod neacademic, de altfel, despre muzica de acum 17 ani...
Si, la urma urmei am tot dreptul sa-mi strig nemultumirea referitoare la calitatea muzicii acestui grup. ok?



Mie nu mi se pare ca a vrut sa jigneasca muzica anilor 80' si pe cei ce o asculta. Facea o comparatie intre varianta de atunci si cea de acum a acestei melodiei. Mie, care sunt la liceu acum, imi place varianta 2002. Iar fetele sunt super dragute.
crazzyfan
Junior Member
 
Mesaje: 47
Membru din: Sâm Dec 28, 2002 12:36 am
Localitate: Bucuresti

Mesajde TIM » Mar Ian 07, 2003 9:50 am

OK, fratilor, dar tot nu-mi place TNT! E in regula?
Iar vorbele lui au sunat in genul: tre' sa fii handicapat mental sa-ti placa o melodie de acum 17 ani! Corect? Sunteti de acord? Mie nu mi se pare normal! Cat despre "strigatul" nemultumirii...era o metafora! Are cineva impresia ca urlu pe aici? Si cum va dati seama??? :D
suflet, nu creier!
...rai sau iad, totuna-mi e...daca te afli langa mine...
TIM
Junior Member
 
Mesaje: 44
Membru din: Mie Dec 11, 2002 11:36 am
Localitate: capatul lumii: iadul sau raiul...

Mesajde panamea » Mie Ian 08, 2003 3:55 pm

ai daca nu-ti place, macar te intereseaza de tot intri aici si scrii
panamea
Junior Member
 
Mesaje: 18
Membru din: Lun Dec 02, 2002 11:42 pm
Localitate: -Nowa-

Mesajde Unregistered » Mie Ian 08, 2003 4:08 pm

Initial trimis de Unregistered
Fete dragute, melodia actualizata super. Bravo Moga, bravo pustoaicelor!


iti dai seama ca din cauza ta si a oamenilor ca tine e tara asta asa cum e,nu?
Unregistered
 

Mesajde marian jan » Mie Ian 08, 2003 4:12 pm

asta de mai sus eram eu.
bravo baixule!
Avatar utilizator
marian jan
 
Mesaje: 2100
Membru din: Dum Mar 10, 2002 12:00 am

Mesajde crazzyfan » Mie Ian 08, 2003 4:31 pm

Initial trimis de Unregistered


iti dai seama ca din cauza ta si a oamenilor ca tine e tara asta asa cum e,nu?


Cum e?
crazzyfan
 

Mesajde KoRn_bitch » Mie Ian 08, 2003 9:34 pm

Initial trimis de TIM



Iar tu cred ca ai sub 18 ani si n-ai avut niciodata rabdare sa asculti cu adevarat muzica acelor ani...Nu vorbesc neaparat de melodia asta, si nu neaparat de muzica romaneasca, dar daca tot ai adus vorba, intr-un mod neacademic, de altfel, despre muzica de acum 17 ani, raspunde-mi:
-te pricepi cat de cat la MUZICA daca ai curaj sa spui ca ceea ce se asculta in anii '80 este perimat , iar fanii acelor timpuri muzicale sufera de handicapuri mentale???
Am senzatia ca tu suferi de "curentul prostului gust muzical din zilele noastre"...Si mai cred ca ai jignit o buna bucata de omenire careia ii place muzica acelor ani. As vrea sa cred ca ti s-a intamplat involuntar, fara sa gandesti prea mult la cele spuse despre deficientele mentale...Altfel, nu ma indoiesc ca esti un superficial neinregistrat care face pe muzicianul nejustificat...Mare grija, ca viteji din astia am mai vazut noi...
Si, la urma urmei am tot dreptul sa-mi strig nemultumirea referitoare la calitatea muzicii acestui grup. ok?


Adevarat ai grait ... umm ... sorry .. *scris* =D
O bila alba de la mine ... RESPECT
A-Ur Attractive B-Ur Beautiful C- Ur Charming D-Ur Delicious E-Ur Exciting F-Ur Funny G-Ur Gorgeous H-Ur Heavenly I-Im J-Just K-Kidding L-Loser!!!! :fuck:
Avatar utilizator
KoRn_bitch
Junior Member
 
Mesaje: 231
Membru din: Lun Dec 02, 2002 12:00 am

Mesajde TIM » Joi Ian 09, 2003 9:56 am

Initial trimis de panamea
ai daca nu-ti place, macar te intereseaza de tot intri aici si scrii

...Mai sa fie!!!:con: ...de parca ar fi interzis!!! Hmmm!...Nu ma intereseaza TNT, sub nici o forma! Nu dau 2 bani nici pe felul in care canta, nici pe aspectul lor, nici pe melodia in sine:bleah:....
Sa fim realisti!!! Are ce sa ma intereseze? Am intrat aici, din curiozitate( vroiam sa vad ce pareri exprima omenirea de nationalitate romana referitor la...asa ceva :bleah:), si am continuat sa postez in virtutea faptului ca m-am ingrozit vazand cati fani poate avea INCA O FORMATIE DIN CATEGORIA "AL DREAQ DE COMERCIAL SI DE PROST", si pe ce ton si cu ce vorbe mi s-a rapuns la opinie!!!:mad: :mad: :mad:
Any problem?:confused:
....THANKS LARA0275 !:)
suflet, nu creier!
...rai sau iad, totuna-mi e...daca te afli langa mine...
TIM
Junior Member
 
Mesaje: 44
Membru din: Mie Dec 11, 2002 11:36 am
Localitate: capatul lumii: iadul sau raiul...

Mesajde panamea » Joi Ian 09, 2003 5:18 pm

Initial trimis de Alin
asta de mai sus eram eu.



Probabil din punctul tau de vedere ar fi ideal ca toti sa fie high, cu trei joint-uri in buzunar si ascultand AfroMan
panamea
Junior Member
 
Mesaje: 18
Membru din: Lun Dec 02, 2002 11:42 pm
Localitate: -Nowa-

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Mai in gluma mai in serios. mai mult in gluma

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Google [Bot] şi 1 vizitator

cron