Traductions

discutii pe care nu stii unde sa le incepi, haz de orice caz; ca intre prieteni

Moderator: anjin-san

recolectari, may I dragut placem?

Mesajde sol » Sâm Mai 07, 2005 9:33 pm

Am gasit afara acesta fir just amu, citit plin de grija si amintit ceva lucruri batrane, care puse sa se stranga ar fi ca asa:
Les notres comme les connifers, avec les mucosites sur la poitrine greu vreodata studiaza la Vadul Boului, dar daca fac, BLIND IDIOT! (=afara din ochi afara din creieri/ochii pe care nime nu vede se uita ei la tine/ uita unul de celalalt/ sa merem la nimereala, infl. slava)
Avatar utilizator
sol
Junior Member
 
Mesaje: 520
Membru din: Vin Apr 22, 2005 11:00 pm

toata singura in stafie oras, mai multe recolectari

Mesajde sol » Sâm Mai 14, 2005 5:23 am

De la un cu-liga:

Piplllllllllllllllll,pipllllllllllllllllllllll,
siiiista pipllllllllllllllll
ou mai maza, ou mai faza,
ou mai sista, ou mai braza,
piiiiiiiiiiiiiiipl, sista------ pipllll!

Avansez amendament, e oricine afara acolo? Uitati aici:

Sclipesti mica stea sclipesti!
Cum eu minune ce esti!
Sus peste lume-asa sus,
ca un diamant in cer pus.
Avatar utilizator
sol
Junior Member
 
Mesaje: 520
Membru din: Vin Apr 22, 2005 11:00 pm

Mesajde ghionoiul » Mie Mai 18, 2005 9:55 am

Do you give me will sa te corectez ? Eu as fi zis "sister world" in loc de "sister people". But I pray, e opinia mea et je ne l'introduis a personne sur la gorge.
Avatar utilizator
ghionoiul
 
Mesaje: 1359
Membru din: Vin Mar 12, 2004 12:00 am

Mesajde Lu_Lu » Mie Mai 18, 2005 11:30 am

я огорченн that I δεν καταλαβαίνω ceea ce il er wünscht mich tun.
Hai sa ne mutam la mare!
Avatar utilizator
Lu_Lu
Junior Member
 
Mesaje: 266
Membru din: Vin Mai 06, 2005 11:00 pm

Mesajde ghionoiul » Mie Mai 18, 2005 11:40 am

To beat me the One from Above daca am inteles ceva din textul lui Lulu ! Orice drum, apreciez inalt poliglotismul tau, draga Lulu, if this warms you up with something. Totusi, timpul urmator incearca sa scrii ceva haios, in spiritul firului, din care sa intelegem ceva si noi, profanii in ale cuneiformelor.
Avatar utilizator
ghionoiul
 
Mesaje: 1359
Membru din: Vin Mar 12, 2004 12:00 am

Mesajde Lu_Lu » Mie Mai 18, 2005 11:45 am

i'm sorry, my draga oti you dev intzelesashi ce wanted moi to sa-ti spun, anyway il n'y avait pas quelque chose interesant. le prometo ca tha γράφω ceva mai amuzant next time.
Hai sa ne mutam la mare!
Avatar utilizator
Lu_Lu
Junior Member
 
Mesaje: 266
Membru din: Vin Mai 06, 2005 11:00 pm

Mesajde ghionoiul » Mie Mai 18, 2005 11:53 am

Lu_Lu scrie:i'm sorry, my draga oti you dev intzelesashi ce wanted moi to sa-ti spun,


Dimpotriva, m-am uitat comme le chat dans le calandrier, sau like the cow's cub at gate nine. :confused:
Avatar utilizator
ghionoiul
 
Mesaje: 1359
Membru din: Vin Mar 12, 2004 12:00 am

Mesajde ghionoiul » Mar Mai 24, 2005 4:30 pm

Azi m-a rugat un prieten sa-i recomand ceva acomodare in Iasi. I sounded a friend care alearga o pensiune chiar la poalele dealului Chatelet, but from sins n-a putut sa ma ajute, pentru ca era cartzuit sus. Mi-a zis ca nici la alte pensiuni pe care le stie el nu stau vreo sansa, ca "you can give with the cannon and you don't find". Until the trace am aflat ca zilele astea ar fi ceva intrunire mare sau targ, diable le sait. Asa ca, daca v-ati propus sa mergeti in zilele urmatoare la Iasi, big attention ! Mai bine postponati pana saptamana viitoare.
Avatar utilizator
ghionoiul
 
Mesaje: 1359
Membru din: Vin Mar 12, 2004 12:00 am

Anterior

Înapoi la Mai in gluma mai in serios. mai mult in gluma

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 25 vizitatori