'neata Serbane!!!

discutii pe care nu stii unde sa le incepi, haz de orice caz; ca intre prieteni

Moderator: anjin-san

'neata Serbane!!!

Mesajde mihaib » Mie Aug 08, 2001 5:24 pm

Hai noroc!

Nu prea pot trimite mail, asa ca ma folosesc de forum. Sper ca asta sa mearga.

Ce mai e nou pe la tine? Ce mai zic Robbie si Bruno? lol

Eu inca mai am oferta de angajare de la RDS dar sunt mai rai ca Roberto. Hai ca poate in curand pot si eu sa trimit mail si mai vorbim.

Mai zi si tu ceva (trimite mail).

Mihai Barbulescu
mihaib
 

Hello Vali, Manelesux, Eve, etc

Mesajde KickAss » Mie Aug 08, 2001 6:59 pm

Am incercat sa mai iau legatura cu voi, dar cum Posta Romana este in greva ma voi folosi (nu va spun unde) de forum (doar asa ca sa-l umplem cu toate tampeniile). Ce se mai intampla pe la voi? Sa va spun faza!!! Stiti voi, dupa ce am reusit sa hacuiesc Pentagonu, si le-am trimis un mail cu codurile de la Norad, da Bush un telefon prin care ma ruga insistent sa vin, sa dau o tura pe la ei si daca imi place, cica pot sa raman. Se batea cu pumnu' in piept ca-mi da un catralion de dolarei pe an. Acum nu prea stiu ce sa fac, deoarece am primit o oferta de la un Internet Cafe, sa le fiu administrator de sala. Cica imi dau salariul minim pe economie. Mare dilema pe capul meu.
Dati-mi un raspuns, nu de alta, da se ocupa postul de la Cafe (Bush a zis ca pot sa ma duc la ei cand vrea muschiu mei ca ei tot ma primesc). Astept raspunsurile voastre la ora 24:00, la geam. Nu uitati limbajul nostru secret deviat mestereste din codul Morse. Ah, si folositi bai fratilor niste lanterne bune, ca data trecuta am citit printre cuvinte.
Avatar utilizator
KickAss
Junior Member
 
Mesaje: 473
Membru din: Joi Iul 26, 2001 11:00 pm

Re: 'neata Serbane!!!

Mesajde Dj50 » Mie Aug 08, 2001 10:12 pm

Initial trimis de mihaib
Hai noroc!

Nu prea pot trimite mail, asa ca ma folosesc de forum. Sper ca asta sa mearga.

Ce mai e nou pe la tine? Ce mai zic Robbie si Bruno? lol

Eu inca mai am oferta de angajare de la RDS dar sunt mai rai ca Roberto. Hai ca poate in curand pot si eu sa trimit mail si mai vorbim.

Mai zi si tu ceva (trimite mail).

Mihai Barbulescu


Nu prea inteleg care e faza cu internetu'... De ce poti sa foloseti forumu' si nu si emailu'? Poti sa folosesti contul de la home.ro cu interfata web sau sa-ti faci un cont la email.ro daca nu te lasa sa instalezi un OutLook.

Sau daca ti-e lene ... da mesaje private pe forum. Sa nu ma intrebi cum se face asta ...
Dj50
Junior Member
 
Mesaje: 44
Membru din: Joi Aug 02, 2001 12:30 am
Localitate: Bucuresti


Înapoi la Mai in gluma mai in serios. mai mult in gluma

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori