Lipsa activitatii sexuale

discutii pe care nu stii unde sa le incepi, haz de orice caz; ca intre prieteni

Moderator: anjin-san

Mesajde Nicholas_Alex » Mar Iun 08, 2004 1:16 pm

V-am mutat subectu´ pe katerinka, ca ii sta mai bine aici. Apropo de lipsa activitatii sexuale: stiu unu care suferea de asa ceva, cu toate ca era insurat. Deci mai bine zis, erau doi care sufereau..or something. Dar au gasit o solutie pina la urma: a pus-o pe nevasta-sa sa se imbrace intr-o rochie de-a lui maica-sa! Si uite asa si-au stimulat viata sexuala...
Avatar utilizator
Nicholas_Alex
Junior Member
 
Mesaje: 2507
Membru din: Lun Sep 02, 2002 11:00 pm

Mesajde eyewitness » Mar Iun 08, 2004 1:38 pm

alex , sa-ti muara pula c-a fost decizia ta sa-l muti
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde Nicholas_Alex » Mar Iun 08, 2004 1:54 pm

A mea si numai a mea!!! Nu de alta, dar nu pot sta tot timpul pe forum si parca vad ca va treziti cu vreun avertisment de la weet-weet.
Avatar utilizator
Nicholas_Alex
Junior Member
 
Mesaje: 2507
Membru din: Lun Sep 02, 2002 11:00 pm

Mesajde StarTrek » Mie Iun 09, 2004 12:28 am

Izabela scrie:Stiai ca daca iesi afara exista o sansa(destul de mica dar exista) sa te loveasca un mic meteorit in cap si sa mori.Mai bine stai in casa!
N-am citit tot subiectul,dar Startrek,esti virgin?


Ar fi bine sa cada meteoriti mari cat Terra sa distruga totul. Nu am ce pierde. Dar nu se intampla asa ceva.
De ce starea de virginitate este atat de importanta pentru un om ?
StarTrek
Junior Member
 
Mesaje: 54
Membru din: Mar Feb 25, 2003 12:00 am

Mesajde Weet-weet » Mie Iun 09, 2004 1:52 am

Nicholas_Alex scrie:A mea si numai a mea!!! Nu de alta, dar nu pot sta tot timpul pe forum si parca vad ca va treziti cu vreun avertisment de la weet-weet.

~p Stii tu ce stii *p

Izabela .. citeste semnatura lui Dark_soul :yD

Star , virginitatea e importanta doar pentru unii , nu pentru toti .. nu o baga in seama pe Izabela .. habar nu are ce zice ~p e fiica de producator de mobila si nu ii place sa rumege biblioteci ... si banii nu-s o problema pentru ea . Ahh , da! Si ea nu scrie jurnale ..
Anti pro-ana
Avatar utilizator
Weet-weet
 
Mesaje: 2682
Membru din: Joi Iun 19, 2003 11:00 pm

Mesajde gabuba » Mie Iun 09, 2004 10:39 am

intr-un fel mi-au lipsit topicurile de genul asta... ador sa o observ pe izabela in toata splendoarea ei, admirata fiind de ceilalti :hehe:
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

bine ca ai inteles!

Mesajde thesoulline » Joi Iun 10, 2004 4:21 am

Cred ca ai inteles ca unii deshteptzi rad de tine, dar in plictisul si superioritatea lor au uitat de grija fata de cei diferiti fata de ei..
Bine ca macar ai inteles un lucru: cariera nu-ti rezolva problemele personale! Acum ai sa poti privi mai obiectiv viata, asa ca ai facut un pas important, pe care majoritatea il amana . Despre anatomie, varsta si pasiune, cred ca iar e prea mult de discutat la gramada.
Cu violul, asa cum ti-a descris admirabil domnu' ala, e destul de simplu:
"Art.197.- Actul sexual, de orice natura, cu o persoana de sex diferit sau de acelasi sex, prin constrangerea acesteia sau profitand de imposibilitatea ei de a se apara ori de a-si exprima vointa, se pedepseste cu inchisoare de la 3 la 10 ani si interzicerea unor drepturi..." Art. 198 este referitor la actul sexual cu un minor (o persoana care nu a implinit varsta de 15 ani), sau si intre 15-18 ani, daca fapta este savarsita de tutore, curator, supraveghetor, medic, profesor sau educator, folosindu-se de calitatea sa ori autoritatea sa. Valabil si in cazul in care se plateste contravaloarea actului sexual, tot pana la varsta de 18 ani a partenerului platit.
Deci: trebuie sa aiba peste 18 ani, e cel mai bine, faci amor cu ea doar daca e si ea de acord. Nu esti obligat sa ramai cu ea daca nu vrei, dar sa nu devii tata, ca se complica treaba ( intretinerea copilului obligatorie). Asa cum ti-am explicat deja, daca mentii pesimismul, sansele tale sunt mult mai slabe.
Dar sa-ti raspund la nelamurirea cu luna si acuzatia falsa de viol. In acest caz, sper sa fie doar o discutie si pentru tine, pot fi complicatii, deoarece este o urmarire penala. Si tu poti fi violat, legea prevede ambele sexe.
Vad ca intuitiv ai sesizat necesitatea reciprocitatii intr-o relatie, adica sa primesti aceleasi sentimente de iubire de la fiinta pe care o iubesti. Daca ai sa tii cont de acest lucru, va fi aproape imposibil sa te inseli sau sa fii inselat. Gresesti cand afirmi ca sentimental=0, deoarece ai o viata afectiva foarte bogata, Parerea mea este ca ai fi foarte apreciat de femei exprimand aceasta bogatie sufleteasca, insa trebuie sa faci un efort cu tine. Iar pamantul hai sa-l lasam asa cum este, fiind el foarte frumos si generos cu toti copii lui, prosti sau frumosi, mari sau destepti...
Cazuri reale de meteoriti care au lovit planeta au fost, dar Doamne fereste de altele! Mult succes, Star !
Domnilor foarte distinsi, doamne si domnisoare, desi potentialitatea oamenilor este cunoscuta ca fiind egala in toate cazurile, v-as sugera sa ii ajutati pe aceia care au ratat dezvoltarea inzestrarilor naturale prin compasiunea fireasca unei asemenea situatii, bucurati-va de aceia care va sunt aproape, invatati de la aceia care ofera cunoasterea si evitati pe cat posibil sa deveniti mandri de ceea ce realizati! Un misto in gasca este un semn al unei ignorante impartite, iar legile favorizante sunt un semn al slabiciunii. Probabil, doar probabil, respectati religia crestina asa cum respectati orice alt lucru mentionat in fisa personala. Personal, va doresc, si dumneavoastra, mult, mult succes... ;w :cool:
thesoulline
Junior Member
 
Mesaje: 238
Membru din: Lun Apr 26, 2004 12:21 am
Localitate: home

Mesajde proXtu » Mie Iun 23, 2004 1:04 am

io am okelari... ce sa intzeleg de aici ? :D
eat like a predator, not like prey
Avatar utilizator
proXtu
Junior Member
 
Mesaje: 505
Membru din: Lun Oct 06, 2003 11:00 pm
Localitate: bucuresti

Mesajde tre » Mie Iun 23, 2004 1:38 am

?!

ba eu nu-nteleg nimic, adica jeanluc picardu asta nici macar nu stie semnificatia unor cuvinte? sau e la misto? in cazu a) recomand calduros un dex (linie lasa dracu codu pinal), in cazu b) recunosc, am pus botu.

jeanluc zi-ne si noo de curiozitate, ce job ai?

a, si de ce doar de 6 ani?
" it's the end of the world as we know it ''
Avatar utilizator
tre
Junior Member
 
Mesaje: 1598
Membru din: Mar Mai 14, 2002 11:00 pm

tre...

Mesajde thesoulline » Mie Iun 30, 2004 1:07 am

In ambele cazuri, pinalu' e bun de recitit pentru toata suflarea...
Iar situatia, artificala 'au ba, are baza psihologica. Pentru toata suflarea.
thesoulline
Junior Member
 
Mesaje: 238
Membru din: Lun Apr 26, 2004 12:21 am
Localitate: home

Mesajde balrogu' » Mie Iun 30, 2004 10:52 am

S-a mutat si asta pe katerinci...in curand pe secs n-o sa mai ramana decat subiecte gen : maicutza intreaba " lumanarile ie sigure ?" Rushine...
bau
Avatar utilizator
balrogu'
Junior Member
 
Mesaje: 439
Membru din: Dum Iun 06, 2004 11:00 pm

Mesajde gaga » Mie Iun 30, 2004 1:19 pm

balrog, pai cam toate threadurile pe care posteaza liniutza iau calea asta daca nu scoate din el decat kterinci si aberatzii ~p

io la mine pe tarla daca-l prind il shterg :)

noroc ca nu prea o are cu literatura si cultura culinara si rocku nu-i pt masoni :D
semnatura fara culori si nestridenta
gaga
 
Mesaje: 18663
Membru din: Sâm Aug 04, 2001 11:00 am
Localitate: La Matze Fripte

Mesajde Nicholas_Alex » Mie Iun 30, 2004 1:32 pm

Nu stiam ca lu´ aiu ii mai zice shi liniutza. :p
Skicklig charmör skickar choklad, chansar på skönt skjut

"Skilled seducer sends chocolate, hopes for a nice shag"
Avatar utilizator
Nicholas_Alex
Junior Member
 
Mesaje: 2507
Membru din: Lun Sep 02, 2002 11:00 pm

Mesajde piskeshu » Mie Iun 30, 2004 1:34 pm

Io cred ca daca ar posta aici alti omeni, care ne pot descrie experiente legate de numele threadului, shi care omeni se gasesc pa forum , l-am putea muta inapoi pa sex, fiind vorba de posturi cu adevarat on topic.
Prezumtia de prostie se aplica tuturor !!!
"This used to be a fun house, but now is full of evil clowns..."
Avatar utilizator
piskeshu
banned
 
Mesaje: 5692
Membru din: Vin Noi 14, 2003 12:00 am

Mesajde Nicholas_Alex » Mie Iun 30, 2004 1:36 pm

Da´, da fara posturi despre psihologia angro-dinamica, de ce toti barbati viseaza sa faca sex cu gaina din ograda lu´ vecinu´, etc.
Skicklig charmör skickar choklad, chansar på skönt skjut

"Skilled seducer sends chocolate, hopes for a nice shag"
Avatar utilizator
Nicholas_Alex
Junior Member
 
Mesaje: 2507
Membru din: Lun Sep 02, 2002 11:00 pm

Mesajde balrogu' » Mie Iun 30, 2004 1:55 pm

...totzi viseaza cu gaina? aoleooo ce mingi la fileu ridici...sa ma abtzin? sa nu?
dilema egzistentzialista....
bau
Avatar utilizator
balrogu'
Junior Member
 
Mesaje: 439
Membru din: Dum Iun 06, 2004 11:00 pm

Mesajde gaga » Mie Iun 30, 2004 2:41 pm

trilema se zice, abar n-ai, las ca vine thesoulline satz ecsplice ce zice masonu si echeru lui despre asta, vezi tu.

sincer alec, io ash lasa unele subicte la locul lor si ash face split cu aberatziile, cum iam facut io lu ala de manjura cu puii kfc
semnatura fara culori si nestridenta
gaga
 
Mesaje: 18663
Membru din: Sâm Aug 04, 2001 11:00 am
Localitate: La Matze Fripte

Mesajde eyewitness » Mie Iun 30, 2004 2:57 pm

alex, vaz ca te cam manca-n chiur de la o vreme :D
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde Izabela » Mie Iun 30, 2004 3:20 pm

danonino,ce ai mai f/b cu thesoulline asta?te deranjeaza oamenii inteligenti?Ca v-ati tot plans ca se baneaza pe inteligenta.
Avatar utilizator
Izabela
Junior Member
 
Mesaje: 342
Membru din: Vin Mai 21, 2004 11:00 pm

Mesajde dj_jaxxx » Mie Iun 30, 2004 3:23 pm

on topic: nu duc lipsa de activitate secsuala supravegheata

off topic: ecko, nici n-ai idee cat ma enerveaza fiecare litera postata de tine pe fanclub. ma duc sa ma plang la xkran...si poate iti da ban direct de 14 zile.
Concurs NBA 2004-2005

I'm not afraid of death, I just don't want to be there when it happens.
Avatar utilizator
dj_jaxxx
 
Mesaje: 1131
Membru din: Mar Oct 22, 2002 11:00 pm

Mesajde memetshot » Mie Iun 30, 2004 3:30 pm

eko, din punctu asta de vedere tu poti sa stai linistit, tu nu o sa fii niciodata banat.
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

Mesajde Izabela » Mie Iun 30, 2004 3:46 pm

Hahahaha,memetule.Tu chiar ai muscat chestia aia cand am zis ca-s baiat.A fost o strategie de a scapa de stigmatul de ionuzz,sa-mi pot lua si eu la randul meu un ionuzz.
It worked!
Dar sa revenim la subiect,si anume tipii inteligenti gen thesoulline.
Thesoulline,_stranger_ si love2fly mi-au iesit in evidenta inca de luna trecuta ca niste tipi inteligenti si documentati.Si acum apare un anume danone(nici pana azi nu stiu e fata sau baiat,unii ii zic dana) care face caterinca pe ei.
Avatar utilizator
Izabela
Junior Member
 
Mesaje: 342
Membru din: Vin Mai 21, 2004 11:00 pm

Mesajde Nicholas_Alex » Mie Iun 30, 2004 3:46 pm

eyewitness scrie:alex, vaz ca te cam manca-n chiur de la o vreme :D



De plictiseala, aiule, de plictiseala... :D
Skicklig charmör skickar choklad, chansar på skönt skjut

"Skilled seducer sends chocolate, hopes for a nice shag"
Avatar utilizator
Nicholas_Alex
Junior Member
 
Mesaje: 2507
Membru din: Lun Sep 02, 2002 11:00 pm

Mesajde Shaki » Mie Iun 30, 2004 3:50 pm

eko scrie:Si acum apare un anume danone(nici pana azi nu stiu e fata sau baiat,unii ii zic dana) care face caterinca pe ei.


Face caterinca pe ei???? Loool... lool tot postu... ce jalnik...
aliatzi, right? :D

A little girl went out to play, lost in the marketplace as if half-born...
Avatar utilizator
Shaki
 
Mesaje: 7089
Membru din: Lun Mar 10, 2003 12:00 am

Mesajde piskeshu » Mie Iun 30, 2004 3:54 pm

A fost o strategie de a scapa de stigmatul de ionuzz,sa-mi pot lua si eu la randul meu un ionuzz.
It worked!

Asha crezi tu? ~p
Shi ce ionuzzz ti-ai luat low2fly ?
Prezumtia de prostie se aplica tuturor !!!
"This used to be a fun house, but now is full of evil clowns..."
Avatar utilizator
piskeshu
banned
 
Mesaje: 5692
Membru din: Vin Noi 14, 2003 12:00 am

Mesajde Izabela » Mie Iun 30, 2004 4:00 pm

Pishkesiule,ar fi cam greu de prins unul ca love2fly ca ionuzz.Dar te-as putea lua pe tine daca te mai scormonesti mult in nas.
Avatar utilizator
Izabela
Junior Member
 
Mesaje: 342
Membru din: Vin Mai 21, 2004 11:00 pm

Mesajde eyewitness » Mie Iun 30, 2004 4:01 pm

lol, l-a prins nocturna deja mai demult
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde memetshot » Mie Iun 30, 2004 4:01 pm

eko scrie:Hahahaha,memetule.Tu chiar ai muscat chestia aia cand am zis ca-s baiat.A fost o strategie de a scapa de stigmatul de ionuzz,sa-mi pot lua si eu la randul meu un ionuzz.

mai cred ca nu m-am esprimat io bine in subectu despre ionuzzi. deci egzceptand anumite persoane, care momentam e 0 la numar, nu ai cum sa scapi de aceasta cheste.

It worked!

ma bucur nespus de mult.... as putea sa spun ca chiar palang pe mine de emotie..


Dar sa revenim la subiect,si anume tipii inteligenti gen thesoulline.
Thesoulline,_stranger_ si love2fly mi-au iesit in evidenta inca de luna trecuta ca niste tipi inteligenti si documentati
.
~p ~p ~p ~p ~p
bre, acilea sunt de acord cu tine. cand am citit postul extrem de destept cu uamenii cartita mi-am dat si io seama ca lumea ii desconsidera.

Si acum apare un anume danone(nici pana azi nu stiu e fata sau baiat,unii ii zic dana) care face caterinca pe ei.


bre, vezi tu de la multa bere mai face si lumea caterinca, mi se pare super normal ca se umple basica de atata caterinca....


aviz adminilor: daca si mie imi dati post pentru prea multa intelijenta sunteti absolut jeniali si sincer sa fiu chiar nu ma supar.
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

Mesajde piskeshu » Mie Iun 30, 2004 4:06 pm

Ai grija de unde vrei sa ma iei, ca s-ar putea sa accept!
Prezumtia de prostie se aplica tuturor !!!
"This used to be a fun house, but now is full of evil clowns..."
Avatar utilizator
piskeshu
banned
 
Mesaje: 5692
Membru din: Vin Noi 14, 2003 12:00 am

Mesajde dj_jaxxx » Mie Iun 30, 2004 4:09 pm

te ia de la gara...de unde altundeva
Concurs NBA 2004-2005

I'm not afraid of death, I just don't want to be there when it happens.
Avatar utilizator
dj_jaxxx
 
Mesaje: 1131
Membru din: Mar Oct 22, 2002 11:00 pm

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Mai in gluma mai in serios. mai mult in gluma

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 12 vizitatori

cron