Lipsa activitatii sexuale

discutii pe care nu stii unde sa le incepi, haz de orice caz; ca intre prieteni

Moderator: anjin-san

Lipsa activitatii sexuale

Mesajde StarTrek » Sâm Mai 29, 2004 11:05 am

Doamnelor si domnilor
Lipsa activitatii sexuale la varste cuprinse intre 18 si 24 ani poate avea efecte daunatoare asupra sanatatii si psihicului uman ? Am citit undeva ca are efecte negative asupra vederii.
StarTrek
Junior Member
 
Mesaje: 54
Membru din: Mar Feb 25, 2003 12:00 am

da

Mesajde thesoulline » Sâm Mai 29, 2004 12:20 pm

Da, efectele abtinerii erotice sunt nocive, nu doar intre 18-24 de ani. Una dintre cauzele semnificative ale prostatitei se coreleaza cu abstinenta, dezechilibrul hormonal este accentuat de dizarmonia vietii erotice, iar la nivel psihic se constata repercursiuni majore. A nu se confunda cu prezenta exceselor!
Se considera ca persoanele cu probleme de vedere sunt mai active si mai implicate in viata erotica decat ceilalti ( concluzia unui grup de cercetatori americani), ceea ce s-ar justifica avand in vedere echilibrul hormonal al omului, care poate fi afectat de excese ( sau carente, de ex hirsutismul).
recomandabil a nu se practica, totusi, sexul de dragul sexului,...
thesoulline
Junior Member
 
Mesaje: 238
Membru din: Lun Apr 26, 2004 12:21 am
Localitate: home

Mesajde StarTrek » Lun Mai 31, 2004 9:30 am

thesoulline scrie:...


Deci in concluzie daca faci sex ai probleme de vedere, daca nu faci sex ai probleme psihice. Ce trebuie sa aleg ?
StarTrek
Junior Member
 
Mesaje: 54
Membru din: Mar Feb 25, 2003 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Mar Iun 01, 2004 11:43 pm

sa batzi maimutza ! astfel vei fi perfect echilibrat din punct de vedere psihic si nu vei avea nici probleme cu ochii.
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

mai, excesele!

Mesajde thesoulline » Mar Iun 01, 2004 11:45 pm

Trebuie sa alegi o armonie strict personala, pentru care sa-ti asumi responsabilitatea, cam asta ar fi solutia. Vezi ca mai sunt cateva thread-uri care dezbat diferentele dintre sex-dragoste-iubire, asteapta-te la o cautare destul de ramuroasa, deoarece ai ales un subiect tare dificil! Succes, mult succes! ( oricum, am mentionat cateva elemente, dar daca vrei un raspuns strict la un subiect determinat, voi urmari sa-ti raspund).
thesoulline
Junior Member
 
Mesaje: 238
Membru din: Lun Apr 26, 2004 12:21 am
Localitate: home

Mesajde rasheedkpenny » Mie Iun 02, 2004 10:11 am

StarTrek scrie:Deci in concluzie daca faci sex ai probleme de vedere, daca nu faci sex ai probleme psihice. Ce trebuie sa aleg ?


Daca faci sex... cu ochii deschisi ai probleme cu vederea... :D Altfel nu e pericol! Desi e de preferat sa faci sex cu o fata/femeie! :P

Acum terminand cu gluma... nu cred ca sexul duce la pierderea vederii! Unde e legatura? Poate doar daca faci sex pana-ti ies ochii, doar asa! :P
In schimb abstinenta indelungata nu e buna... zic eu!
www.csu2.go.ro - site-ul echipei de baschet CSU2 Brasov
Avatar utilizator
rasheedkpenny
Junior Member
 
Mesaje: 11
Membru din: Lun Mai 31, 2004 11:00 pm

Mesajde eyewitness » Mie Iun 02, 2004 10:23 am

rasheedkpenny scrie:Daca faci sex... cu ochii deschisi ai probleme cu vederea..

corect, riscu ie sa-ti intre shpan in ochi drept pentru care propun a se folosi o masca de sudor si-o casca de protectie.
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde Nicholas_Alex » Mie Iun 02, 2004 10:45 am

rasheedkpenny scrie: Desi e de preferat sa faci sex cu o fata/femeie! :P


De ce fata/femeie? Lebedele, de exemplu, sint niste animale foarte frumoase! Stia Andersen ce stia...
Avatar utilizator
Nicholas_Alex
Junior Member
 
Mesaje: 2507
Membru din: Lun Sep 02, 2002 11:00 pm

Seniorilor...

Mesajde thesoulline » Joi Iun 03, 2004 3:54 am

SENIORILOR, aoleo, parca era despre activitatea seksuala, voi ati scapat la thread pe bune!!!
Una dintre cele mai puternice modalitati de influenta a echilibrului hormonal este chiar amorul, ceea ce poate fi aproximat pe un anumit nivel cu seksu'. In contextu' pregatirii misiunii de viata, corpul copilului sufera o suita de modificari semnificative, avand rezultat chiar adolescentul semnificativ sexuat, apoi adultul deja obsedat, asta ca sa nu mi se reproseze ca diminuez importanta hormonilor in viata noastra.
Asa ca, Star Trek, poti renuntza la masca de sudura si ce mai se recomanda in acolade, erau doar glume (chiar admir simtul umorului! dar cum e cu off-topicul???), de altfel normale avand in vedere nivelul cunoasterii despre tainele corpului uman.

Lipsa activitatii sexuale are la baza motive foarte diverse, de la orientari religioase exacerbate pana la dificultati de natura psihologica sau probleme fizice localizate la nivel sexual. Daca nu-ti cer prea mult, as putea sa-ti dau un raspuns adecvat daca imi explici cat de cat in ce consta problema ta, adica de ce nu ai o activitate normala ca barbat? Daca te intereseaza mai mult decat parerea ca o abstinenta impusa este daunatoare, as putea sa intru in amanunte, dar consider ca e mai important sa rezolvi chiar situatia care te framanta. Iti recomand sa eviti sexul ca scop in sine, din nou. Astept un raspuns, mult succes! :B
thesoulline
Junior Member
 
Mesaje: 238
Membru din: Lun Apr 26, 2004 12:21 am
Localitate: home

Mesajde Nicholas_Alex » Joi Iun 03, 2004 5:44 am

Apai domnu´ soul, creatorul acestui subiect a intrebat (mai pe ocolite), daca orbeste de la laba.
Ti-ai citit postul in prealabil? Pai l-ai innebunit pe saracul baiat cu de-al de "orientari religioase exacerbate" si alte cuvinte de nici lex-ul nu le are. Ai trebuie un raspuns direct:" Nu bah, nu orbesti de la laba! uite la mine! dupa atitia ani de satisfacere personala, tot mai sint capabil sa vad semnele de circulatie de la o distanta apreciabila"

:yD
Avatar utilizator
Nicholas_Alex
Junior Member
 
Mesaje: 2507
Membru din: Lun Sep 02, 2002 11:00 pm

Jesus !!!!!!!!!!!

Mesajde Anakin » Joi Iun 03, 2004 2:22 pm

Bai fratilor chestia cu orbitul e bagata de parinti pt copii mici prinsi cu.................."Manuela" voi chiar credeti in asa ceva?! Pai de EX ati vazut voi calugaritze sau calugari orbi ?! :-) hai poate unii dintre ei au ochelari(forgive me)
Sfatul meu este: daca va simtitit stresati\te, faceti una mica ca nu strica. ~p
A long time ago, in a galaxy far,
far away...
Avatar utilizator
Anakin
Junior Member
 
Mesaje: 37
Membru din: Mie Mai 05, 2004 11:00 pm

Mesajde StarTrek » Sâm Iun 05, 2004 4:52 pm

thesoulline scrie:SENIORILOR, aoleo, parca era despre activitatea seksuala, voi ati scapat la thread pe bune!!!
Una dintre cele mai puternice modalitati de influenta a echilibrului hormonal este chiar amorul, ceea ce poate fi aproximat pe un anumit nivel cu seksu'. In contextu' pregatirii misiunii de viata, corpul copilului sufera o suita de modificari semnificative, avand rezultat chiar adolescentul semnificativ sexuat, apoi adultul deja obsedat, asta ca sa nu mi se reproseze ca diminuez importanta hormonilor in viata noastra.
Asa ca, Star Trek, poti renuntza la masca de sudura si ce mai se recomanda in acolade, erau doar glume (chiar admir simtul umorului! dar cum e cu off-topicul???), de altfel normale avand in vedere nivelul cunoasterii despre tainele corpului uman.

Lipsa activitatii sexuale are la baza motive foarte diverse, de la orientari religioase exacerbate pana la dificultati de natura psihologica sau probleme fizice localizate la nivel sexual. Daca nu-ti cer prea mult, as putea sa-ti dau un raspuns adecvat daca imi explici cat de cat in ce consta problema ta, adica de ce nu ai o activitate normala ca barbat? Daca te intereseaza mai mult decat parerea ca o abstinenta impusa este daunatoare, as putea sa intru in amanunte, dar consider ca e mai important sa rezolvi chiar situatia care te framanta. Iti recomand sa eviti sexul ca scop in sine, din nou. Astept un raspuns, mult succes! :B

La mine problema e originala. Nu am nimic cu orientarile religioase (religia nu interzice sex-ul), nu am probleme fizice sau medicale legate de organele sexuale, si nu cred ca e o problema de natura psihologica ci mai degraba sentimentala, regionala, statistica, tehnologica, sociala, problema legata de civilizatie. Si sunt sigur ca nu ma poate ajuta nimeni. Toti ma ajuta cu vorbe, dar vorbele nu ajuta la nimic.
Ce sa evit sexul ca scop in sine, la prima ocazie care sa imi convie nu o sa evit. O sa fiu ca unul care nu a baut apa dupa 6 ani de umblat prin desert. Dar astept acest lucru de 6 ani. Nu imi poate ura nimeni success fiindca nu o sa am sucess as cum nu am avut in ultimii 6 ani. De ce as mai spera?
Sunt o multime de lucruri despre sex pe care nu le stiu.
In primul rand, sexul e legal, sau nu ? Ca am auzit o multime de cazuri la TV in care persoane implicate in relatii sexuale sunt arestate. De ce ?!? Nu inteleg nimic. Ce e legal si ce e ilegal in asta? De ce ar fi ilegala prostitutia?
Faptul ca lispa activitatii sexuale are efecte negative asupra psihicului e groaznic. Imi asum riscuri prea mari.
StarTrek
Junior Member
 
Mesaje: 54
Membru din: Mar Feb 25, 2003 12:00 am

Mesajde Nanuka » Sâm Iun 05, 2004 8:45 pm

StarTrek,

Eu te sfatuiesc sa consulti un psiholog. Acela te poate ajuta cel mai bine si eventual sa-ti prescrie unui tratatement adecvat:yD
That's my ShiT
Avatar utilizator
Nanuka
 
Mesaje: 1510
Membru din: Lun Iun 02, 2003 11:00 pm

starule

Mesajde thesoulline » Dum Iun 06, 2004 2:54 am

Star, ai tu mare dreptate! Multi sunt ca tine, dar nu poti pasa totul la raspunderi civile... Are societatea problemele ei, e drept, dar hai sa vedem ce e si cu partea ta, bine?
Sexul este ilegal in anumite conditii:
- cand se incalca limitele de varsta prevazute de lege,( respectiv implinirea varstei de 16 ani iti permite sa ai o activitate sexuala libera)
- cand se foloseste forta pentru "convingerea" partenerului (viol), amenintarea (santaj), inselatoria prin promisiuni sau mijloace indirecte (droguri, spre exemplu).
- cand se urmareste obtinerea de foloase materiale directe sau influenta.
Am dat cateva cazuri mai frecvente, nu e o consultatie juridica. In rest, activitatea sexuala este foarte legala. Nu este obligatoriu sa te casatoresti pentru aceasta, insa este bine sa fii atent (utilizeaza prezervativul ca mijloc contraceptiv, mai ales daca iubita ta este tot la inceputul vietii erotice; in cazul in care nu ai prezervativ, se poate folosi ca metoda de evitare a sarcinii nedorite ejacularea in afara vaginului, ceea ce depinde foarte mult de atentia ta). Daca nu ai experienta erotica, este mai bine pentru o perioada sa intelegi ce este amorul, iar daca dupa un an sau doi inca mai consideri ca persoana cu care esti in relatie poate sa te implineasca si doriti o familie, faceti copii si fiti fericiti! Pana atunci, insa, ai grija sa nu ramana gravida, ar fi o complicatie pentru amandoi.

In cuvinte putine, trebuie sa gasesti o persoana potrivita pentru tine, careia si tu sa-i poti oferi o implinire inclusiv erotica, dar si afectiva, intelectuala. Am precizat ca religia poate fi un factor perturbator in cazul unei exagerari. E bine ca nu esti conditionat din mai multe puncte de vedere si ai un mod obiectiv de a privi viata. Acum, am insa o observatie. Trebuie sa fii mult mai optimist! Chiar sase ani- e o perioada, recunosc!
Deci, te rog sa ai multa incredere (esti credincios, daca nu te superi?) in tine ca barbat. Trebuie sa intelegi ca e foarte normal si firesc sa faci dragoste. Nu trebuie sa faci o scoala pentru aceasta, dar e bine sa ai o minima pregatire, macar teoretica.
Imbraca-te asa cum ai posibilitatea, fara sa faci eforturi speciale pentru un fel de haine sau pantofi, dar pastreaza o igiena corporala stricta, ingrijeste-ti hainele, parul- fara sa fii prea mult preocupat de ele. Priveste femeile pe care le intalnesti cu sinceritate (daca te atrag erotic, te rog sa folosesti cuvinte clare, directe, dar fara vulgaritati- urmareste sa le explici trairile pe care le ai fata de ele), cauta sa nu intri in multe amanunte, dar exprima-te. Te avertizez ca mai ales la inceput vei fi pus in situatii dificile, deoarece lipsa de experienta este pentru multi un motiv de batjocura. Sper sa ai totusi noroc si sa fii ferit de experiente neplacute. Oricum, merita sa perseverezi, deoarece cand vei incepe sa intelegi delicatetea sufletului feminin este foarte posibil sa fii mult mai putin interesat de sex.
Urmareste sa mentii discutii cu cat mai multe femei, chiar daca nu esti atras erotic de ele, discutii neutre, despre subiecte de interes general ( de la vreme pana la vecinii comuni!), dar in care trebuie sa amplifici voiosia, sensibilitatea, spontaneitatea, atentia. Exerseaza arta de a te apropia ca barbat de o femeie, cu grija si atentie, prin respect reciproc si intelegere. Va fi greu sa iti pastrezi linistea cand vei vedea ca nu esti inteles, dar continua cu calm si blandete. Oricum, daca te enervezi, e inutil.
Iti recomand sa citesti o carte de anatomie si fiziologie a omului, pentru a intelege in ce constau diferentele dintre barbat si femeie. Daca ajungi in intimitate cu o femeie, mai ales daca este lipsita de experienta, fii cat mai calm, nu o forta, nu te grabi, fii afectuos, tandru, si lasa-i timpul necesar sa se destinda, sa se obisnuiasca cu prezenta ta.
Daca vrei sa apelezi la o femeie cu experienta, in conditii pe care tu le poti stabili cum consideri, e bine sa fii deschis, sa-i explici problema ta si sa-i ceri sfatul. As putea sa-ti spun ca iubirea e cel mai bun afrodisiac, in final.
Daca sunt alte precizari pe care le doresti, iti raspund, mult succes! (sper ca de asta data vei raspunde cu simplitate doar 'multumesc'!) :B
thesoulline
Junior Member
 
Mesaje: 238
Membru din: Lun Apr 26, 2004 12:21 am
Localitate: home

Mesajde eyewitness » Dum Iun 06, 2004 8:12 am

liniutza scrie:In cuvinte putine

looooooool, bine bre ca macar nu-ti lipseste umoru
si apropou, vorba lu alex, matale cam pe cand ai de gand s-o dai si pe romaneste?
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde StarTrek » Mar Iun 08, 2004 10:10 am

" scrie:...................


public static void main (String args[])
{
System.out.println("multumesc");
}
StarTrek
Junior Member
 
Mesaje: 54
Membru din: Mar Feb 25, 2003 12:00 am

Mesajde StarTrek » Mar Iun 08, 2004 10:21 am

Pe mine nu ma ajuta cu nimic daca imi zice cineva multumesc. De aceea nici eu nu prea zic decat din obligatie.
Inca nu am prietena, experienta sentimentala 0, poate de asta par asa de tanar.
Nu mai astept nici o perioada, prima ocazie nu o sa o ratez. Indiferent ce s-a intampla. Atat doar sa fie legal. Is ca pisica cand vede un soarec. Mi-a ajuns 6 ani de disperare.
Nu imi ajuta cu nimic daca is optimist, am fost optimist cand eram in liceu, nu mi-a ajutat cu nimic. Am studiat anatomia cand eram la scoala, acum nici nu as mai avea timp sa pierd cu cititul. E mai usor sa citesc documentatie electronica decat sa citesc o carte. Am reusit sa imi tin varsta pe loc in acesti 6 ani, doar pentru a nu ramane in urma fata de altii. Dar orice are limite. Nu o sa par de 18 ani pentru eternitate. Pana acum am pus accent pe cariera profesionala, am neglijat cea sentimentala. Acum tre sa ma ocup de ambele;

Concluzia: cand ceva iti doresti cu adevarat, nu o sa reusesti niciodata sa il obtii.
StarTrek
Junior Member
 
Mesaje: 54
Membru din: Mar Feb 25, 2003 12:00 am

Mesajde eyewitness » Mar Iun 08, 2004 10:30 am

StarTrek scrie:Nu mai astept nici o perioada, prima ocazie nu o sa o ratez. Indiferent ce s-a intampla. Atat doar sa fie legal. Is ca pisica cand vede un soarec. Mi-a ajuns 6 ani de disperare.


pai legal ,pt viol, ie intre 5 si 10 ani cu privare de libertate
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde StarTrek » Mar Iun 08, 2004 12:02 pm

ce inseamna viol?
StarTrek
Junior Member
 
Mesaje: 54
Membru din: Mar Feb 25, 2003 12:00 am

Mesajde eyewitness » Mar Iun 08, 2004 12:07 pm

sa-ti baji pula intr-o chestie fara liberul consimtzamant al chestiei
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde StarTrek » Mar Iun 08, 2004 12:10 pm

de fapt eu vreau sa ma oblige partenera nu sa ii cer eu. Daca ea nu ma vrea, nu mai am satisfactie.
StarTrek
Junior Member
 
Mesaje: 54
Membru din: Mar Feb 25, 2003 12:00 am

Mesajde eyewitness » Mar Iun 08, 2004 12:11 pm

StarTrek scrie: Mi-a ajuns 6 ani de disperare.

atunci ,mai pune fro 20 la aia 6
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde StarTrek » Mar Iun 08, 2004 12:12 pm

pai si cine ar face asa ceva, ca daca obligi pe cineva sa faca sex nu mai ai nici tu nici ea satisfactie. Nu inteleg de ce exista asemenea lucruri, mie nu imi ajuta cu nimic daca iubesc o fata daca ea nu m-ar iubi reciproc.
de fapt nu am inteles un lucru, daca eu ma imprietenesc cu o fata, accepta sa facem sex, si dupa o luna se supara pe mine si ne despartim, si ea ca sa imi faca rau merge la politie si reclama ca am violat-o, desi nu e adevarat, ce se intampla ?
Sa inteleg ca e riscant sa imi gasesc o prietena, iar daca imi gasesc nu avem voie sa ne despartim.
Si nu inteleg, ea nu ma poate viola ? De ce numai invers e posibil ?
StarTrek
Junior Member
 
Mesaje: 54
Membru din: Mar Feb 25, 2003 12:00 am

Mesajde StarTrek » Mar Iun 08, 2004 12:21 pm

de fapt nu am inteles un lucru, daca eu ma imprietenesc cu o fata, accepta sa facem sex, si dupa o luna se supara pe mine si ne despartim, si ea ca sa imi faca rau merge la politie si reclama ca am violat-o, desi nu e adevarat, ce se intampla ?
Sa inteleg ca e riscant sa imi gasesc o prietena, iar daca imi gasesc nu avem voie sa ne despartim.
Si nu inteleg, ea nu ma poate viola ? De ce numai invers e posibil ?
StarTrek
Junior Member
 
Mesaje: 54
Membru din: Mar Feb 25, 2003 12:00 am

Mesajde Izabela » Mar Iun 08, 2004 12:30 pm

Stiai ca daca iesi afara exista o sansa(destul de mica dar exista) sa te loveasca un mic meteorit in cap si sa mori.Mai bine stai in casa!
N-am citit tot subiectul,dar Startrek,esti virgin?
Avatar utilizator
Izabela
Junior Member
 
Mesaje: 342
Membru din: Vin Mai 21, 2004 11:00 pm

Mesajde eyewitness » Mar Iun 08, 2004 12:34 pm

StarTrek scrie:de fapt nu am inteles un lucru, daca eu ma imprietenesc cu o fata, accepta sa facem sex, si dupa o luna se supara pe mine si ne despartim, si ea ca sa imi faca rau merge la politie si reclama ca am violat-o, desi nu e adevarat, ce se intampla ?


tz-am zis intre 5 si 10 ani


Sa inteleg ca e riscant sa imi gasesc o prietena


chiar fuarte riscant, cand ti-e lumea mai draga vine un tigan cu pula mai mataranga si ti-o sufla si p-orma deschizi "en" treduri pe forum cu ce nedreptate ie in lumea asta


iar daca imi gasesc nu avem voie sa ne despartim.


tu nu , ia da


Si nu inteleg, ea nu ma poate viola ?


ba da si inca cum , mai ales daca "ea" ie un transsexual. vai de curuletzu tau atunci
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde Izabela » Mar Iun 08, 2004 12:46 pm

HAHAHAHAHA!

...cand ti-e lumea mai draga vine un tigan cu pula mai mataranga si ti-o sufla

Dar eyewitness,de unde stii tu asta? Ai avut si tu prietena?
Avatar utilizator
Izabela
Junior Member
 
Mesaje: 342
Membru din: Vin Mai 21, 2004 11:00 pm

Mesajde eyewitness » Mar Iun 08, 2004 12:55 pm

izabela stii cum ie vorba aia, daca "taceai puate mai aveai fro sansa de reabilitare"

uite aici, citeste si delecteaza-te :http://www.fanclub.ro/showthread.php?t=9489

peseu : bre memetule. iti zburda ionuzzu pe sex si tu freci duda
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde gaga » Mar Iun 08, 2004 12:59 pm

Stiai ca daca iesi afara exista o sansa(destul de mica dar exista) sa te loveasca un mic meteorit in cap si sa mori.


depinde de tzara, io ultima oara cand am fost afara nu ereau meteoritzi, asa e cerul Italiei, mai senin.
semnatura fara culori si nestridenta
gaga
 
Mesaje: 18663
Membru din: Sâm Aug 04, 2001 11:00 am
Localitate: La Matze Fripte

Mesajde memetshot » Mar Iun 08, 2004 1:03 pm

ba aiule tu vezi ce sacsi ie ionuzzu meu? normal ca o las pe secs sa zburde in voe.

Iza, ia mai zi-ne noo cum e cu rumegusu si mobila? si cum fute unu care stie sa repare o priza.
danone: noroc cu tine ma ca io am auzit ca in spania cade meteori cu caspuni si mobila
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

Următorul

Înapoi la Mai in gluma mai in serios. mai mult in gluma

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori

cron