Lipsa activitatii sexuale

discutii pe care nu stii unde sa le incepi, haz de orice caz; ca intre prieteni

Moderator: anjin-san

Mesajde Izabela » Mie Iun 30, 2004 4:17 pm

Dar nocturna al cui ionuzz este,ca daca ea l-a putut lua pe love,atunci io de ce sa nu poci so iau pe ea?
Avatar utilizator
Izabela
Junior Member
 
Mesaje: 342
Membru din: Vin Mai 21, 2004 11:00 pm

Mesajde eyewitness » Mie Iun 30, 2004 4:19 pm

tu mai bine te iei singura
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde dj_jaxxx » Mie Iun 30, 2004 4:22 pm

domle io am vazut niste inuzzi la licitaie pe e-bay.com, asa ca mereti acolo daca chiar vreti. da va zic io ca e mai amre deranju cu inuzzi astia...tre sa-i duci la pascut...la veterinar...complicatii mari
Concurs NBA 2004-2005

I'm not afraid of death, I just don't want to be there when it happens.
Avatar utilizator
dj_jaxxx
 
Mesaje: 1131
Membru din: Mar Oct 22, 2002 11:00 pm

Mesajde memetshot » Mie Iun 30, 2004 4:24 pm

aloleo.....naiti, mister P, aiu si le rest (v-am zis ma ca am invatat franceze ce pushchea mea) iertatzimi ionuzzu. ieste si el in crestere si are nevoie sa puna intrebari. stiti cum is copilashi, in curand o sa vina si perioada "de ce"...perioada care pe mine ma inspaimanta teribil.
deci eko....hai te rog io nu mai folosi termenul de "ionuzz"....fi tu cuminte si uite nenea aiu o acadea
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

Mesajde Izabela » Mie Iun 30, 2004 4:34 pm

io acuma ma uit de doua chiar de trei ori peste un post inainte de a apasa pe buton,ca sa nu dau apa la moara si calului ovaz crescatorilor de astfel de lighioane numite ionuzzi.
eye,daca regulamentul stipuleaza ca un ionuzz nu poate avea alt ionuzz inseamna ca eu nu ma pot avea.
Avatar utilizator
Izabela
Junior Member
 
Mesaje: 342
Membru din: Vin Mai 21, 2004 11:00 pm

Mesajde eyewitness » Mie Iun 30, 2004 4:36 pm

pentru tine se va face o clauza speciala , fii linijtita
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde wwritza » Mie Iun 30, 2004 4:49 pm

eko scrie:io acuma ma uit de doua chiar de trei ori peste un post inainte de a apasa pe buton,

tot dejeaba...
eko scrie: inseamna ca eu nu ma pot avea.

sa fim in ton cu threadu, si avand in vedere 'iote unde duce lipsa activitatii secsuale!', da! te poti avea pe tine, dar se cheama labarie apoi . bafta eniuei
I know who I am and what I am about but I enjoy the journey more than the arival and feel that life for me is about increasing my understanding of the world...
Avatar utilizator
wwritza
 
Mesaje: 981
Membru din: Vin Noi 28, 2003 12:00 am

Mesajde Izabela » Mie Iun 30, 2004 5:29 pm

labarie se cheama la baieti,sau inauntrul cainelui tau e prea intuneric sa-ti dai seama?
Avatar utilizator
Izabela
Junior Member
 
Mesaje: 342
Membru din: Vin Mai 21, 2004 11:00 pm

Mesajde Weet-weet » Mie Iun 30, 2004 7:54 pm

Ce dishtiapta-i fata asta ! Shi ce humor are ! De unde-l luashi mah , sa iau shi io vreo 2-3 kile ..

Poke , nici ea (eko) nu se vrea pe ea .. asa ca isi gaseste cate un prost care sa o trimita la dracul .. :rolleyes:

on-opic : nu duc lipsa de activitate sescuala
Anti pro-ana
Avatar utilizator
Weet-weet
 
Mesaje: 2682
Membru din: Joi Iun 19, 2003 11:00 pm

Mesajde tre » Joi Iul 01, 2004 1:49 am

ce-i aia activitate secsuala? ce calificare tre sa am, studii superioare ceva?
" it's the end of the world as we know it ''
Avatar utilizator
tre
Junior Member
 
Mesaje: 1598
Membru din: Mar Mai 14, 2002 11:00 pm

Mesajde Nicholas_Alex » Joi Iul 01, 2004 7:28 am

Da ce sa umplut subiectul asta de mesaje! Era numai o pagina-doo, acum sint 4! Nu credeam ca asa de multi forumishti duc lipsa activitatii sexuale! *lol*
Skicklig charmör skickar choklad, chansar på skönt skjut

"Skilled seducer sends chocolate, hopes for a nice shag"
Avatar utilizator
Nicholas_Alex
Junior Member
 
Mesaje: 2507
Membru din: Lun Sep 02, 2002 11:00 pm

Mesajde proXtu » Joi Iul 01, 2004 10:12 am

da' putzini recunosc, majoritatea o venit aici ca sa zica ca nu duc lipsa ;h
eat like a predator, not like prey
Avatar utilizator
proXtu
Junior Member
 
Mesaje: 505
Membru din: Lun Oct 06, 2003 11:00 pm
Localitate: bucuresti

eko/

Mesajde thesoulline » Sâm Iul 17, 2004 2:06 pm

Mai, ionuzzu e o chestie doar pentru aia mari, adica la care activitatea sexuala exista comparativ cu absenta iei si auto-compensarea, deci poti renunta la pretentii manuale (pilotul automat e doar automat...). Respira si zambeste, ca ajuta... :w
thesoulline
Junior Member
 
Mesaje: 238
Membru din: Lun Apr 26, 2004 12:21 am
Localitate: home

Mesajde StarTrek » Mie Aug 18, 2004 12:55 pm

eyewitness scrie:tz-am zis intre 5 si 10 ani
chiar fuarte riscant, cand ti-e lumea mai draga vine un tigan cu pula mai mataranga si ti-o sufla si p-orma deschizi "en" treduri pe forum cu ce nedreptate ie in lumea asta


nu e corect. Eu daca ma duc la politie si zic ca m-a violat o fata, m-ar crede? Mai mult ca sigur ca nu. Dar invers e posibil.
E discriminare de sex.
De-ar cadea o ploaie de meteoriti sa dispara tot ce e pe Terra. Sa dispara 5 miliarde de oameni cu tot cu Terra cu tot.

tu nu , ia da


cum adica ? Declaratia fundamentala a drepturilor omului nu accepta discriminari sexuale. De ce atata discriminare intr-o tara care adera la Uniunea Europeana ?

ba da si inca cum , mai ales daca "ea" ie un transsexual. vai de curuletzu tau atunci


Prostii. O reclam la politie ca m-a violat. Exista legislatie.
StarTrek
Junior Member
 
Mesaje: 54
Membru din: Mar Feb 25, 2003 12:00 am

Mesajde h0va » Mie Aug 18, 2004 2:28 pm

trist ridicol de'a dreptu demn de compatimire..orele pierdute pe forum certifica lipsa activitatzii secsuale..dak nu muncitzi atunci chiar n'avetzi nici o scuza..

k o concluzie..lipsa activitatzii sexuale conduce la o acuta dependentza de forum..

corolar :dependentza de forum este o consecintza lipsei acute de activitate sexuala

pt demonstratzie avem nevoie de o amarata de lema shi gata demo:
Nevoia de sex este direct proportzionala cu cantitatea de mesaje postate de un user/zi

pacee shi virilitate

?!
Avatar utilizator
h0va
 
Mesaje: 2049
Membru din: Mar Oct 21, 2003 11:00 pm

Mesajde supermouse » Mie Aug 18, 2004 2:34 pm

vad ca il cunoshti pe OM :)
riiiiiiiiiight................
supermouse
Junior Member
 
Mesaje: 3586
Membru din: Vin Apr 16, 2004 11:00 am
Localitate: in padure

Mesajde h0va » Mie Aug 18, 2004 3:04 pm

shoricel..ziceai ca tzi'ai inceput viatza secsuala cu calculatoru' devreme..park prima iubire a fost comodore..la mine a fost un hcu..vezi shi io am fost precoce din pct d vdr secsual..cand io o ardeam in cod'mashina unii ink se mai intrebau dak shi femeile au penis..

on topic..lipsa activitatzii secsuale cu calculatoru' conduce la impotentza in ale informaticii..care e un lucru grav grav..aja ca nu uitatzi sa va angajatzi in activitatzi secsuale atat cu sexu' opus cat shi cu sexu' integrat..

pace shi virilitate

?!
Avatar utilizator
h0va
 
Mesaje: 2049
Membru din: Mar Oct 21, 2003 11:00 pm

Mesajde gaga » Mie Aug 18, 2004 3:29 pm

y0ung_h0va scrie: cand io o ardeam in cod


in afara de faptul ca il cunoaste pe domnu om, ie si zoofil, un nou membru asteptat pe forumul de fatza.

k o concluzie..lipsa activitatzii sexuale conduce la o acuta dependentza de forum..


buna concluzie, fa-o axioma si aplica axioma la matale.

ontopic: a cui clona e ionuzzu de mai sus?
semnatura fara culori si nestridenta
gaga
 
Mesaje: 18663
Membru din: Sâm Aug 04, 2001 11:00 am
Localitate: La Matze Fripte

a se consuma inainte de data inscrisa pe ambalaj

Mesajde h0va » Mie Aug 18, 2004 4:06 pm

nea iaurtu'..pey dak scotzi din context ma scotzi shi pe mine de zoofil..

cat priveshte axioma..rezuma'te la matale ca iote cate 10,000 de posturi ai..dependentza mea de forum nu poate fi luata in discutzie pt ca nu ezista..precepi?...boon pana una alta io nu's clona nimanui..iar arogantza asta de old'school'fanclub'user incepe sa ma sece..oi fi io ionuzz dupa mintea ta cu multe e'uri (baga mult conservant ajtia in danone man!) insa tu nu ejti de cat un individ trist care in timp ce io prestam live deasupra unei gagici, stingeam o friptana cu o halba de bere in ruby, bateam mingea de baschet in 23, ma dadeam cu snowu' la cota in predeal tu stabileai noi recorduri de mesaje postate pe forum intr'o zi..

dak n'ai patrujde ani shi nevasta sau makr 30 shi o prietena stabila care se poate numi femeie, io zic sa pleci capu' in fatza lu' "pushtulik" shi poate data viitoare ma abtzin sa nu te scot de mistretz

pace

?!
Avatar utilizator
h0va
 
Mesaje: 2049
Membru din: Mar Oct 21, 2003 11:00 pm

Mesajde theOffender » Mie Aug 18, 2004 4:28 pm

a se consuma inainte de data inscrisa pe ambalaj
pai ii expirata bre, te iau ashtia de la higiena!...

io zic sa pleci capu' in fatza lu' "pushtulik"
aia ii zice cap'n'gura? tzil vrei?...

mai lasa draq z80 ca te timp!

pis...
what is freedom of expression? without the freedom to offend, it ceases to exist - salman rushdie
Avatar utilizator
theOffender
 
Mesaje: 2094
Membru din: Lun Iul 19, 2004 11:00 pm

Mesajde h0va » Mie Aug 18, 2004 4:34 pm

no offense dude..

vere am impresia ca te bagi in seama in mod gratuit..nu vb cu tine..instinctu gregar e specific idiotzilor, femeilor shi mafiotzilor..cum nu cred sa te incadrezi in nici una dintre aceste trei categorii ma gandesk ca ar fi sanatos pt imaginea ta sa'tzi vezi de borcanele tale shi sa'i lashi pe altzii sa se descurce..ia uite ce mare e nea' danone, iote are 10,000 de mesaje..

cat despre z80 l'am lasat cu mult timp in urma..da' in mod cert itzi spun ca nu tampeshte..ba din contra..

pis on u tu..

?!
Avatar utilizator
h0va
 
Mesaje: 2049
Membru din: Mar Oct 21, 2003 11:00 pm

Mesajde theOffender » Mie Aug 18, 2004 4:43 pm

instinctu gregar e specific idiotzilor, femeilor shi mafiotzilor
tu de care-mi ieshti ca din poza nu se vede ~p

cum nu cred sa te incadrezi in nici una dintre aceste trei categorii
aice ii bila alba!

ma gandesk
au, neagra, neagra!...

no offense dude
none taken, duda eshti tu!...

pis upon u!... ~P
what is freedom of expression? without the freedom to offend, it ceases to exist - salman rushdie
Avatar utilizator
theOffender
 
Mesaje: 2094
Membru din: Lun Iul 19, 2004 11:00 pm

Mesajde h0va » Mie Aug 18, 2004 4:50 pm

lejer..da' vb despre tine bre (vad ca dude nu'tzi place..o iau shi io pa d'astea neaoshe)..

pis back..

?!
Avatar utilizator
h0va
 
Mesaje: 2049
Membru din: Mar Oct 21, 2003 11:00 pm

Mesajde vali » Joi Aug 19, 2004 11:54 am

sa na va bag eu cate ceva...
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Mesajde gaga » Joi Aug 19, 2004 12:16 pm

zoso ie ionuzzu meu, bagi in el daca te las eu, da' nu cred ca e sanatos ... e numa bun de threadu de kterinci ~p

no offense dude..


ofendere, vez ca pe tine nu te vrea :D

GREGAR - adjectiv care desemneaza ceva ce-si duce existentza in carduri, care migreaza in gasca sa inteleg ca idiotzii (apropoz de ce a zis ofensatu') si muierile traiesc in grupuri si masculii care fac treaba aia cu poza din infractoarea mov is lupii singuratici, cum ar veni am avut dreptate, ejti labajiu ~p

gandesk ca


gandeshti caca? correct ~p

iote are 10,000 de mesaje..


nu mi-ai raspuns, ai trecut pe la maimutza nepronuntzatului?

p.s. vali, daca nu crezi ca e de aberatzii da-l pe barfe ca e pacat de bunatate de ionuzzzz sa se piarda ~p
semnatura fara culori si nestridenta
gaga
 
Mesaje: 18663
Membru din: Sâm Aug 04, 2001 11:00 am
Localitate: La Matze Fripte

in sfarshit m'am prins ce'tzi lipseshte tzie..penisul

Mesajde h0va » Joi Aug 19, 2004 1:03 pm

am preceput intr'un final care'i treaba cu tine..te numejti fulga..d'aia te'ai impacientat aja rpd..bre cucoana ai 'tzeles bene..fumeile shi idiotzii traiesk in gajca shi se sustzin neconditzionat unu' pa celalalt..insa cum nu te duce capu' (acu nu ma mai mir de ce..) n'ai fost in stare sa intzelegi ca "labagii" aia sunt in fact idiotzi caci numai un idiot ar freca duda pe uscat cand sunt atatea cornute bune de'mpuns..asha k las'o moarta ca logica ta e lamentabila..suferi la capitolu' intelect e clar..

ink o gluma preshcolara " gandeshti caca? correct "..grow up miss..citeshte o carte shi mai lasa cosmopolitanu' ..

imi place ca raspunzi punctual..ejti fenomenala cand faci secs ejti la fel de metodica?!? .. on topic..

pace

?!
Avatar utilizator
h0va
 
Mesaje: 2049
Membru din: Mar Oct 21, 2003 11:00 pm

Mesajde Weet-weet » Joi Aug 19, 2004 1:22 pm

da' tu crezi ca daca ai un penis poti sa gandesti ? uite , tu esti dovada vie ca nu e asa ! copile , grow up ! incearca sa intelegi glumele si incearca sa spui ceva chestii mai inteligente , fara a jigni pe cineva .. anyway , nu cred ca mai ai vreo sansa de recuperare ..

On-topic , da lipsa activitatii sexuale poate afecta , a se vedea postul tanarului young_hova , un fel de dumnezeu raper
Anti pro-ana
Avatar utilizator
Weet-weet
 
Mesaje: 2682
Membru din: Joi Iun 19, 2003 11:00 pm

Mesajde gaga » Joi Aug 19, 2004 1:26 pm

sunt in fact idiotzi caci numai un idiot ar freca duda pe uscat


ezapt bre, asha ca tine ~p da de ce te-njuri singurel post cu post? lasa-ne pe noi sa ne ocupam de asta, tu vezi de putzica ta ~p

cand sunt atatea cornute bune


si io cand tzi-am zis ca eshti zoofil te-ai suparat :D

ca "labagii" aia sunt in fact


cate clase ziceai ca ai terminat? ca la gramatica nu cred sa te fi trecut decat fo vaca sodomizata ~p

ink o gluma preshcolara


inca caca, coprofil mic .... balega animale tot tacamu', ti-ai gasit bine locul pe forumul de kterinca si lipsa activitatzii sexuale ~p (mai ca imi pare rau ca plec in onced si las bunatate de ionutz nesatiscafut)
semnatura fara culori si nestridenta
gaga
 
Mesaje: 18663
Membru din: Sâm Aug 04, 2001 11:00 am
Localitate: La Matze Fripte

Mesajde h0va » Joi Aug 19, 2004 1:30 pm

weet-weet dupa cum spuneam..spirit de fronda..dak ai fi citit msjul postat de danone..shi stres de catre zoso i guess cred ca "incearca sa intelegi glumele si incearca sa spui ceva chestii mai inteligente , fara a jigni pe cineva" tzi s'ar fi parut deplasata..oke..cat priveshte intelectul meu sunt fara grija n'ai nici o shansa sa te ridici la nivelul meu nici in urmatorii 20 de ani..pushtulik sau nu..ce era de demonstrat am demonstrat deja pana la varsta asta..nu dau doi bani pe indivizii care nu's in stare decat sa demonteze cele scrise de altzii..atitudinea asta nihilista este specifica "obositilor" care shi'au pierdut de mult simtzul realitatzii..cat priveshte activitatea mea sexuala pot spune ca n'am suferit la capitolul asta..ever..u dont kno me so dont mock me gal..on topic..

pace

?!
Avatar utilizator
h0va
 
Mesaje: 2049
Membru din: Mar Oct 21, 2003 11:00 pm

Mesajde Weet-weet » Joi Aug 19, 2004 1:38 pm

y0ung_h0va scrie:weet-weet dupa cum spuneam..spirit de fronda..

Ce animal e ala , man,cati-as guritza ta de croncobaur ?
i guess cred ca

Pai hotara-te , ori guess , ori cred ? copile , foloseste cuvintele in masura in care le intelegi si nu ai sanse sa te faci de kko
cat priveshte intelectul meu sunt fara grija n'ai nici o shansa sa te ridici la nivelul meu nici in urmatorii 20 de ani..

Nu cred ca pot cobori asa de mult .. asa ca , ma multumesc cu nivelul asta , merci , e mai bine decat nimic
pushtulik sau nu..ce era de demonstrat am demonstrat deja pana la varsta asta..

Si ce ai demonstrat mata ?
[qoute]ever..u dont kno me so dont mock me gal..on topic..[/QUOTE]
Ce-mi plac mie astia care vb rominglish si nici macar nu folosesc corect cuvintele ..

Detinatorului acestui ionuzz : bafta multa !
Anti pro-ana
Avatar utilizator
Weet-weet
 
Mesaje: 2682
Membru din: Joi Iun 19, 2003 11:00 pm

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Mai in gluma mai in serios. mai mult in gluma

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 7 vizitatori

cron