Despartire prietenoasa

discutii pe care nu stii unde sa le incepi, haz de orice caz; ca intre prieteni

Moderator: anjin-san

Mesajde kant emir » Joi Noi 05, 2009 1:15 pm

parampampam, solutie de despartire prietenoasa:

"auzi, iubi, eu zic sa ne despartim; de azi nu mai esti iubitu' meu, nu mai sunt iubita ta, si probabil ca - cel putin eu - o sa am pe altcineva; da' sex putem sa facem, ca si pana acuma, ca doar si-asa nu prea te-am iubit"
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde Alchimistul » Joi Noi 05, 2009 1:31 pm

kant emir scrie:parampampam, solutie de despartire prietenoasa:

"auzi, iubi, eu zic sa ne despartim; de azi nu mai esti iubitu' meu, nu mai sunt iubita ta, si probabil ca - cel putin eu - o sa am pe altcineva; da' sex putem sa facem, ca si pana acuma, ca doar si-asa nu prea te-am iubit"


Vezi? d'aia zice lumea ce zice!

Daïmon scrie:da, kantemir e eviiiiiiiiiiiiiil :D


Kant emire, zii tu la fetele astea, nu asa ca e nasol sexu' fara dragoste?! (fetelor, sa repetam : nuuuuuuu aaasaaaaa caaaa eeee naaasooollll....)
da' ce are una cu alta?
Alchimistul
Junior Member
 
Mesaje: 292
Membru din: Joi Sep 17, 2009 4:42 pm
Localitate: xxxxxxxxxxx

Mesajde Daimon » Joi Noi 05, 2009 1:33 pm

acu serios emire, dupa ce ai tinut cu adevarat la o ea sau el, cred ca pica faza asta.
Avatar utilizator
Daimon
 
Mesaje: 5074
Membru din: Mie Noi 26, 2003 12:00 am
Localitate: timisoara

Mesajde Alchimistul » Joi Noi 05, 2009 1:37 pm

Daïmon scrie:acu serios emire, dupa ce ai tinut cu adevarat la o ea sau el, cred ca pica faza asta.


Pai, la naiba!, abia astepti sa scapi de ea si tot la ciorba calduta sa te intorci?! Dai navala in lanul de porumb si pasti tot iarba?!
tztztz, Emire, nu esti pragmatic de loc!
Alchimistul
Junior Member
 
Mesaje: 292
Membru din: Joi Sep 17, 2009 4:42 pm
Localitate: xxxxxxxxxxx

Mesajde maximilian » Joi Noi 05, 2009 2:12 pm

am auzit asta cu frustratul sexual si m-am simtit un pic atacat la inceput (probabil ca cine facea asta avea si intentia de a ma ataca). apoi a inceput sa conteze si mai mult felul asta de fi privit si cei care simteau si ma provocau/atacau prin chestia asta au devenit un fel de dusmani. presupun ca am ajuns cu aberatiile departe, contrandu-ma si atacandu-i pe cei care ma provoaca.
Avatar utilizator
maximilian
Junior Member
 
Mesaje: 134
Membru din: Vin Oct 23, 2009 11:00 pm
Localitate: bucuresti

Anterior

Înapoi la Mai in gluma mai in serios. mai mult in gluma

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 7 vizitatori

cron