the longest thread[subiect] in the history of fanclub.ro!!!:D

discutii pe care nu stii unde sa le incepi, haz de orice caz; ca intre prieteni

Moderator: anjin-san

Mesajde pacha » Mie Dec 21, 2005 10:14 am

Da ce ai beut boierule?hai,umple-ne de ciuda si ne povesteste.
pacha
 
Mesaje: 2042
Membru din: Vin Mai 14, 2004 11:00 pm

Mesajde Eagle Raider » Mie Dec 28, 2005 1:50 am

o_tzestoasa scrie:vine primavara,

ho bre ca nici zapada nu a venit si tu vrei sa vina primavara
///tHE Lion kING\\\
Avatar utilizator
Eagle Raider
 
Mesaje: 645
Membru din: Joi Mar 24, 2005 12:00 am

Mesajde baixinho© » Vin Sep 29, 2006 7:25 am

xkrane, te-am apreciat pentru felul in care te-ai ingrijit de acest forum cat timp l-ai avut la tine in ograda, dar ai facut cea mai mare tampenie ca l-ai dat cui l-ai dat. te-as ruga sa ma sfatuiesti cum pot sa intru pe portal de pe forum. eu nu stiu, pentru ca din cauza reclamelor de rahat nu pot sa fac click pe nici un link din bara de sus.

sa ai o zi buna
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde eyewitness » Vin Sep 29, 2006 7:42 am

jijica, esti distractiv

xkranu nu citea forumu nici cand il avea in proprietate daramite acu
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde useru_X » Vin Sep 29, 2006 7:47 am

Corect, si eu am patit aceeasi chestie, vroiam sa "ma autentific" da nu puteam de reclama, care acoperea toate butoanele din dreapta sus a ecranului. Da-o dracului. Si degeaba dai "inchide" pe reclama ca nu dispare
Avatar utilizator
useru_X
Junior Member
 
Mesaje: 224
Membru din: Joi Iun 08, 2006 11:00 pm

Mesajde baixinho© » Vin Sep 29, 2006 9:08 am

aiulicutzelu, ma gandesc ca poate are si el diferite activitati cum au altii, sa-si caute numele pe google. nue nefoe sa citeasca aciulea.

x, la aia cu nokia nici nu merge sa dai inchide. merge numa sa dai la moe lu cuiva. legatura cu nochea e ca posa faci poze, la o adica, in tinp ce sexu oral ien plina desfasurare.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde MiG29 » Vin Sep 29, 2006 10:22 am

inciarca bre opera, ca are o dracie de ii zice block content. vaz ca la mine a dat rezultate.
The Earth is full.GO HOME!
Avatar utilizator
MiG29
 
Mesaje: 7104
Membru din: Dum Apr 14, 2002 11:00 pm

Mesajde baixinho© » Vin Sep 29, 2006 12:40 pm

lol, dupa ie, netscape si mozila sa descarc si opera? ok un link, ceva? merluc.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde nbm » Vin Sep 29, 2006 1:44 pm

GOD must love STUPID PEOPLE. HE made SO MANY!!!
Avatar utilizator
nbm
 
Mesaje: 4958
Membru din: Dum Iul 25, 2004 11:00 pm

Mesajde FleurDuLys » Mar Oct 10, 2006 11:01 pm

Sincer am gasit thread-uri mult mai lungi decat asta...si mi-e mila de el (de thread desigur) asa ca imi sacrific un minut pentru a mai adauga un post, poate se mareste. deci un pas mic pentru floare, un pas mare pentru forum. sau ceva de genul asta.
PS: rog pe cei deja antrenati intr-o discutie sa ma scuze ca 'hop si eu!', va rog frumos sa continuati :P 'scrieti copii, numa' scrieti' asa zicea un mare roman
FleurDuLys
Junior Member
 
Mesaje: 306
Membru din: Sâm Oct 07, 2006 11:00 pm

Mesajde baixinho© » Joi Feb 22, 2007 2:36 pm

whatever scrie:"mars ma" ? ce pula mea e cu limbajul asta ? ti-am zis ceva vreodata ? M-am luat de tine vreodata ? Sau esti genul ala de suporter care o ia razna cand echipa favorita pierde, si incepe sa dea vina pe orice altceva in afara de lacunele echipei sale.

Trist, nu altceva. Si ne mai miram de ce se duce forumul pe rapa.


1. bai baiatule, uite care este problema. expresia aia cu mars ma nu imi apartine, eu doar am folosit-o. nu-ti place, nu mananci.
2. am recunoscut ca barca a jucat prost. da, sunt genul de suporter care se inflameaza cand echipa lui favorita pierde, dar care i se rupe in doua cand infrangerea este cauzata si de ajutorul arbitrilor dat echipei adverse. nu m-a deranjat ca Barcelona a fost invinsa de precedenta detinatoare a Ligii Campionilor (te gadila, nu?), ci faptul ca (a cata oara s-o spun?) ai facut ochi pe threadul dedicat cormoranilor fix dupa aceasta victorie. nu inainte cu o zi, nu dupa ce a pierdut cu Arsenal sau dupa ce a invins pe Chelsea.

aia cu "pula" ta ma fac ca nu ma vezi. cat despre "Si ne mai miram de ce se duce forumul pe rapa" ai dat cu mucii in fasole rau de tot. nu din auza administratorilor se duce forumul de rapa, ci din cauza proprietarilor, care, printre altele, au interzis sa se mai puna poze pe forum. sunt administrator de ceva timp, dar esti primul care se plange de activitatea mea.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde baixinho© » Mie Mar 14, 2007 11:58 am

inca un test.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Anterior

Înapoi la Mai in gluma mai in serios. mai mult in gluma

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 27 vizitatori

cron