Cea Mai Tare Formatie Romaneasca

discutii pe care nu stii unde sa le incepi, haz de orice caz; ca intre prieteni

Moderator: anjin-san

Mesajde drak_01 » Mie Iul 09, 2003 7:48 am

Formatie romaneasca buna???
As zice CLASS dar ma intreb pentru cat...
Un pesimist este un optimist bine informat...
drak_01
Junior Member
 
Mesaje: 30
Membru din: Mar Iul 08, 2003 1:59 pm
Localitate: Bucuresti

best formatie romaneasca este...

Mesajde sculosu » Vin Iul 11, 2003 11:51 am

parazitii ... si nicolae guta(glumeam!!!)
sculosu
 

Mesajde SiMiCs » Dum Iul 13, 2003 9:29 am

Parerea mea..e ca...cea mai TARE formatie...din Romania...este ANIMAL X!!!....nu uitati!!!...parerile sunt impartite!!
Use your eyes..Only to look at me..Use your mouth ..Only to kiss my lips..We are branches of the same old tree ...You can laught ..Only if you laught with me ..You can cry ..Only if you cry for me...Don`t forget that you`re condemned to me ....
Avatar utilizator
SiMiCs
Junior Member
 
Mesaje: 346
Membru din: Lun Feb 03, 2003 12:00 am

Mesajde Unregistered » Dum Iul 13, 2003 10:19 pm

GGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEENNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS

<varianta veche>
Unregistered
 

Mesajde Weirda » Lun Iul 14, 2003 10:04 am

sigur nu esti krossfire?! ca pe el il mai apuca niste crize d`astea.... :con:
In viata invata sa accepti adevaruri care ingheata.
Avatar utilizator
Weirda
Junior Member
 
Mesaje: 526
Membru din: Vin Apr 11, 2003 11:00 pm

Re: Re: Cea Mai Tare Formatie Romaneasca

Mesajde Unregistered » Lun Iul 14, 2003 1:36 pm

Mai fato,tu eshti idioata sau doar retardata?
Unregistered
 

Re: Re: Re: Cea Mai Tare Formatie Romaneasca

Mesajde Unregistered » Mar Iul 15, 2003 12:58 am

1.De unde stii tu ca sunt fata?
2.Ba fratilor daca mie imi place Genius ce aveti voi cu mine?
Unregistered
 

Parazitzii rulz!!

Mesajde MarLaNu » Mie Iul 16, 2003 11:35 am

Deci parerea mea shi nu numai: Parazitzii este kea mai tare formatzi de muzika din Romania .... !!!!!!!! restu` formatziilor is la furat ....!!!!
MarLaNu
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Mie Iul 16, 2003 11:26 am
Localitate: Romania-Vaslui

ESTE.........

Mesajde bonzo16 » Joi Iul 17, 2003 10:41 pm

Bai gastelor sa va intre bine in cap: CEA MAI BUNA FORMATIE DIN ROMANIA ESTE C E L E L A L T E C U V I N T E !!!!!! Asta e!
bonzo16
 

Mesajde The Baby Girl » Lun Iul 21, 2003 6:04 pm

Cea mai tare, cea mai buna...de fapt la ceva referiti?Fiecare trupa din Romania are lacunele ei...Nu exista una desavarsita...
Daca ar fi totusi sa imi spun si eu parerea as merge nu pe o trupa, ci pe unh artist: Catalina Toma...Intr-adevar nu s-a mai auzit nimic de ea...Insa din surse sigure stiu ca ne pregateste ceva nou...In ceea ce priveste Phoenix, parerea mea este ca li se potriveste mai bine timpul trecut: "au fost buni"....PA!
The Baby Girl
Junior Member
 
Mesaje: 46
Membru din: Vin Feb 14, 2003 2:44 pm
Localitate: Romania

Mesajde happy_angel » Mar Iul 22, 2003 3:16 pm

mIE IMI PLACE MUzica romaneasca cea de calitate.Fiecare trupa de fiecare gen are o reprentatie.Toate au aceva specific,.Asta e parerea mea.:confused:
Avatar utilizator
happy_angel
Junior Member
 
Mesaje: 91
Membru din: Dum Feb 16, 2003 12:00 am

Mie imi plac ffff mult D la Vegas

Mesajde Unregistered » Joi Iul 24, 2003 1:47 pm

La ora actuala cand pe piata muzicala de la noi sunt numai fete(de bani gata)si "chipurile"trupe de baietei "sexosi"mie imi plac mult D la VEGAS.aM FOST LA UN CONCERT LIVE in Iasi ....si m-au dat pe spate ...m-au spart...au cantat de au rupt frate si mai arata si super bine..Titi
Unregistered
 

Mesajde Unregistered » Vin Iul 25, 2003 12:29 pm

lucrez lao agentie de turism si toti clientii mei care vin sau pleaca in strainatate mi-au spus un singur lucru " MUZICA ROMANEASCA ESTE CEA MAI TARE" si videoclipuri si ritm tit.
emma
Unregistered
 

Mesajde Unregistered » Vin Iul 25, 2003 12:31 pm

lucrez la o agentie de turism si toti clientii mei care vin sau pleaca in strainatate mi-au spus un singur lucru " MUZICA ROMANEASCA ESTE CEA MAI TARE" si videoclipuri si ritm tot.
emma
Unregistered
 

Bai voi a-ti ascultat noul album D la Vegas?

Mesajde Unregistered » Vin Iul 25, 2003 6:22 pm

Pe bune a-ti ascultat albumul Oxigen..D la Vegas?Am avut o mare surpriza..suna super bine .versuri chiar destepte si originale ,,iar de CANTAT ..CHIAR CANTA ..pE BUNE CA EU NU MA DADEAM IN VANT DUPA EI ,DAR ACU' ..IMI PLAC MULT .LUCI...
Unregistered
 

Mesajde The Baby Girl » Vin Iul 25, 2003 10:39 pm

Initial trimis de viermutza
mIE IMI PLACE MUzica romaneasca cea de calitate.Fiecare trupa de fiecare gen are o reprentatie.Toate au aceva specific,.Asta e parerea mea.:confused:


DA...
The Baby Girl
Junior Member
 
Mesaje: 46
Membru din: Vin Feb 14, 2003 2:44 pm
Localitate: Romania

Mesajde thebrat » Sâm Iul 26, 2003 2:13 am

Vitza de Vie este o formatie care merita respent,parerea mea...:fuck:
...to laugh often and love much; to appreciate beauty; to give of one's self; to leave the world a bit better; to have played and laughed with enthusiasm and sung with exultation--that is to have succeeded...
Avatar utilizator
thebrat
Junior Member
 
Mesaje: 58
Membru din: Mar Mar 18, 2003 12:00 am

Mesajde carina1 » Sâm Iul 26, 2003 2:19 am

cea mai tare formatie nu inseamna niste manechini(e) care arata bine, se misca bine si au un succes rapid si scurt. cu toate ca sunt multi care sunt talentati si care ar promite multe...daca nu stiu sa se impuna si sa ramana in top FOREVER, atunci they stink!!!!!!!
concluzie : mor dupa ANDRE si 3SUD EST( glumeam, people!)
carina1
Junior Member
 
Mesaje: 15
Membru din: Sâm Iul 26, 2003 12:00 pm
Localitate: somewhere i belong

Mesajde Ciprian » Lun Oct 06, 2003 10:01 am

Dupa parerea mea cea mai buna formatie este Iris , pentru ca versurile lor chiar exprima ceva, iar linia melodica este pur si simplu exceptionala, nici nu se compara cu alte formatii din Romania, poate doar cu Holograf, Vita de vie sau Cargo.
Ciprian
 

Mesajde Unregistered » Lun Oct 06, 2003 10:53 am

Cred ca glumesti. Te rog, spune-mi ca nu vorbesti, respectiv scrii, serios. Cum sa fie Iris cea mai tare formatie din Romania? Este buna, intr-adevar, dar nu e cea mai tare.
Unregistered
 

Anterior

Înapoi la Mai in gluma mai in serios. mai mult in gluma

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 16 vizitatori

cron