Cea Mai Tare Formatie Romaneasca

discutii pe care nu stii unde sa le incepi, haz de orice caz; ca intre prieteni

Moderator: anjin-san

Re: Re: Re: Unde te caci?...

Mesajde LinX » Sâm Mar 02, 2002 1:36 am

[quote]Initial trimis de Aurolacul
[B]

Ceea ce fac oamenii la concertul BUG Mafia, nu reprezinta ce inseamna hip-hop, si nici nu poti sa zici ca au fosti "instigati" de BUG ca sa sparga masina vecinului. Ce naiba, daca zic la cineva sari de pe bloc, si ala sare, ce, e vina mea ca a fost fraier si a sarit? Crezi ca BUG Mafia sunt mandrii de asa zisii "fanii" lor. Cat de limbajul obscen, nu inteleg ce e asa de nasol. Pul@ mea! Injura si eiQUOTE]

De acord cu tine (in anumita masura), dar nu si mai sus. Sa fim seriosi... BUG si alti ca ei sunt perfect constienti de efectul mesajului lor si daca ar avea ceva impotriva, n-ar continua sa abereze pe temele astea care nu fac altceva decat sa creeze noi generatii de baietzashi din categoria "cazier la 14 ani". Iar ala care crede ca cei care asculta au de ales (ma refer la categoria mai sus mentionata)....mai ganditi-va !!!
Sa le dea naibii Parazitii, dc tot vor sa invete cum se baga si se scoate, dar macar sa nu li se mai umple capul cu aberatii de-astea sociale.
Imi plac fazele cu videoclipurile 'cenzurate' (fazele mute), ca aici era problema...
O sa creati niste generatii I-a.
Avatar utilizator
LinX
Junior Member
 
Mesaje: 105
Membru din: Joi Ian 17, 2002 12:00 am

Mesajde baiatu » Sâm Mar 02, 2002 7:55 pm

B.U.G MAFIA SHI PARAZITZII , RAMAN TOTUSHI CEI MAI TARI DIN MUZICA ROMANEASCA (NICI MACAR N-AU CU CINE CONCURA)
MA BUCUR SA FIU PRINTRE CEI CARE INTZELEG HIP-HOP-UL CA PE CEVA FOLOSITOR IN VIATZA.SHI INCA CEVA:
"O SA VORBIM INTOTDEAUNA DESPRE RAU PENTRU BINE" (UZZI)
"CINE ARE URECHI SA AUDA" :a
baiatu
 

Mesajde sorin44 » Dum Mar 03, 2002 12:18 am

Bai Ilinca observ ca nu esti doar proasta dar esti si incapatanata cu Andre (vezi ca e rau)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Suferi??
sorin44
 

Hip-hop corupt...

Mesajde Aurolacul » Dum Mar 03, 2002 1:31 am

Initial trimis de LinX
Initial trimis de Aurolacul
[B]

Ceea ce fac oamenii la concertul BUG Mafia, nu reprezinta ce inseamna hip-hop, si nici nu poti sa zici ca au fosti "instigati" de BUG ca sa sparga masina vecinului. Ce naiba, daca zic la cineva sari de pe bloc, si ala sare, ce, e vina mea ca a fost fraier si a sarit? Crezi ca BUG Mafia sunt mandrii de asa zisii "fanii" lor. Cat de limbajul obscen, nu inteleg ce e asa de nasol. Pul@ mea! Injura si eiQUOTE]

De acord cu tine (in anumita masura), dar nu si mai sus. Sa fim seriosi... BUG si alti ca ei sunt perfect constienti de efectul mesajului lor si daca ar avea ceva impotriva, n-ar continua sa abereze pe temele astea care nu fac altceva decat sa creeze noi generatii de baietzashi din categoria "cazier la 14 ani". Iar ala care crede ca cei care asculta au de ales (ma refer la categoria mai sus mentionata)....mai ganditi-va !!!
Sa le dea naibii Parazitii, dc tot vor sa invete cum se baga si se scoate, dar macar sa nu li se mai umple capul cu aberatii de-astea sociale.
Imi plac fazele cu videoclipurile 'cenzurate' (fazele mute), ca aici era problema...
O sa creati niste generatii I-a.


Ai si tu dreptate in ceea ce zici, dar totusi, asta poate fiiinterpretat ca hip-hop corupt. Sincer, parerea mea e ca injuraturile au locul lor in hip-hop, dar injuraturile fara sens in hip-hop nu au ce cauta acolo. cateodata trebuie sa injuri pentru efect, dar daca o faci de prea multe ori, lume o sa te creada sau prost crescut, sau vulgar. Cateodata trebuie sa stresezi importanta unui subiect. De exemplu, facand un protest impotrvaunei clase sociale: "Ai venit cu pluta pe coducta si e-ai trezit mc, prea mai sugi tu p**a sunt aici din prima zii" Adica facand protest impotriva oamenilor si ziaristilor care cred ca stiu totul despre un subiect si isi dau cu parerea cand ar trebuii sa taca. Dar faze ca" asa fata mea, suge p**a mai rau ca ciocolata" nu sunt justificate, alte cuvinte mai elevate pot fii folosite.
------------------------------------------------------------------------------------
If you were earth, have balance, If you were fire, then provide energy, if you were water, glide flawlessly, if you are a b-boy, be proud
Avatar utilizator
Aurolacul
Junior Member
 
Mesaje: 1753
Membru din: Vin Feb 15, 2002 12:00 am

Re: Re: Re: Unde te caci?...

Mesajde Thunder » Lun Mar 04, 2002 10:16 am

[quote]Initial trimis de Aurolacul
[B]

Oamenii intodeauna vor lua hip-hop-ul ca altceva inafara de ce este. HIp-hop nu a inceput cu ganguririvale, si cu batai, dar a inceput cu negrii din Bronx, Queens, care isi faceau petreceri pe la casele lor. Aveau adevarate jams, si Dj-eri "taiau" discuri in timp ce bboy-ii si popper-ii dansau asistati de mcees. Cultura asta de violenta este absolut necesara, si mai mult comerciala. Hip-hop-ul a fost despre realitatea din brox, de unde traiau negrii, ca prin 75', albii ii tratau de cacat si in general nu exista egalitate intre rase. Multi zic ca nu exista nici acuma. Ceea ce fac oamenii la concertul BUG Mafia, nu reprezinta ce inseamna hip-hop, si nici nu poti sa zici ca au fosti "instigati" de BUG ca sa sparga masina vecinului. Ce naiba, daca zic la cineva sari de pe bloc, si ala sare, ce, e vina mea ca a fost fraier si a sarit? Crezi ca BUG Mafia sunt mandrii de asa zisii "fanii" lor. Cat de limbajul obscen, nu inteleg ce e asa de nasol. Pul@ mea! Injura si ei? Ce-i bei, Thunder, esti minor si nu vrei sa auzi injuraturi? Pei nu asculta atuncea.
----------------------------------------------------------------------------------

Mah, mie-mi place cel mai mult AC/DC. Astia au o medie de 2 morti pe concert. Shi daca tot veni vorba, rocku' isi are originea in dansuri tribale care, culmea, erau tot ale negrilor. Da' deja nu mai au de mult nici o legatura unu' cu altu'.Deci nu asta e ideea. "Drumul spre iad e pavat cu bune intentii". Una e sa injuri in timp ce vorbesti shi alta sa injuri shi cam atat. Ca de fapt nu spui decat un singur lucru in mai multe feluri. Limba romana e, cred, cea mai prolifica in domeniu' asta. Daca ai putzina imaginatzie, poti injura juma' de ora fara sa te repeti. Shi de fapt ai zis o singura chestie, nu?
Bagi faza asta pe un bas shi nishte tobe shi iaca hip-hop!
Shi....?
Life's a bitch and then you die...
Thunder
Junior Member
 
Mesaje: 28
Membru din: Vin Mar 01, 2002 2:45 pm
Localitate: Bucuresti

Injura tu juma de ora...

Mesajde Aurolacul » Lun Mar 04, 2002 1:55 pm

Initial trimis de Thunder
Initial trimis de Aurolacul
[B]

Oamenii intodeauna vor lua hip-hop-ul ca altceva inafara de ce este. HIp-hop nu a inceput cu ganguririvale, si cu batai, dar a inceput cu negrii din Bronx, Queens, care isi faceau petreceri pe la casele lor. Aveau adevarate jams, si Dj-eri "taiau" discuri in timp ce bboy-ii si popper-ii dansau asistati de mcees. Cultura asta de violenta este absolut necesara, si mai mult comerciala. Hip-hop-ul a fost despre realitatea din brox, de unde traiau negrii, ca prin 75', albii ii tratau de cacat si in general nu exista egalitate intre rase. Multi zic ca nu exista nici acuma. Ceea ce fac oamenii la concertul BUG Mafia, nu reprezinta ce inseamna hip-hop, si nici nu poti sa zici ca au fosti "instigati" de BUG ca sa sparga masina vecinului. Ce naiba, daca zic la cineva sari de pe bloc, si ala sare, ce, e vina mea ca a fost fraier si a sarit? Crezi ca BUG Mafia sunt mandrii de asa zisii "fanii" lor. Cat de limbajul obscen, nu inteleg ce e asa de nasol. Pul@ mea! Injura si ei? Ce-i bei, Thunder, esti minor si nu vrei sa auzi injuraturi? Pei nu asculta atuncea.
----------------------------------------------------------------------------------

Mah, mie-mi place cel mai mult AC/DC. Astia au o medie de 2 morti pe concert. Shi daca tot veni vorba, rocku' isi are originea in dansuri tribale care, culmea, erau tot ale negrilor. Da' deja nu mai au de mult nici o legatura unu' cu altu'.Deci nu asta e ideea. "Drumul spre iad e pavat cu bune intentii". Una e sa injuri in timp ce vorbesti shi alta sa injuri shi cam atat. Ca de fapt nu spui decat un singur lucru in mai multe feluri. Limba romana e, cred, cea mai prolifica in domeniu' asta. Daca ai putzina imaginatzie, poti injura juma' de ora fara sa te repeti. Shi de fapt ai zis o singura chestie, nu?
Bagi faza asta pe un bas shi nishte tobe shi iaca hip-hop!
Shi....?


Bei, eu nu m-as stradui sa injur o jumatate de ora si sa ma tot repet. Ar fi destul de plicticos. Oricum, ce sa mai zic, ai dreptate ca injuraturile sunt sau necesare in anumit circumstatnte, sau deloc. VEZI CA AM MAI POSTAT UN MESAJ CU SUBIECTUL ASTA.
------------------------------------------------------------------------------------
If you were earth, have balance, if you were fire, provide energy. if you were water, glide flawlessly, if you are a bboy, be proud.
Avatar utilizator
Aurolacul
Junior Member
 
Mesaje: 1753
Membru din: Vin Feb 15, 2002 12:00 am

Mesajde Al3xutza » Lun Mar 04, 2002 3:08 pm

3rei Sud Est are the BEST!!! Shi asha vor ramane mereu!
Al3xutza
Junior Member
 
Mesaje: 38
Membru din: Sâm Ian 26, 2002 5:00 am
Localitate: Targovishte

Mesajde Thunder » Lun Mar 04, 2002 3:44 pm

Initial trimis de Al3xutza
3rei Sud Est are the BEST!!! Shi asha vor ramane mereu!


Mah, da' eshti de o prostie imbucuratoare...:con:
Fratzi mai ai pe-acasa?
...le uram de sanatate shi prin fatza shi prin spate...:sperm:
Life's a bitch and then you die...
Thunder
Junior Member
 
Mesaje: 28
Membru din: Vin Mar 01, 2002 2:45 pm
Localitate: Bucuresti

Chiar despre 3 sud est...

Mesajde Aurolacul » Lun Mar 04, 2002 3:47 pm

Initial trimis de Al3xutza
3rei Sud Est are the BEST!!! Shi asha vor ramane mereu!


Chiar ieri m-am uitat din nou la un popper din Suedia care arata perfect ca Laurentiu Duta, dar ca talent in materie de dans si popping, este muuuuult mai elevat. Tipul e genial, mi-e chiar rusine ca asa un tip poa sa semene cu Duta, P*ta.
------------------------------------------------------------------------------------
If you were earth, have balance, if you were fire, provide energy. if you were water, glide flawlessly, if you are a bboy, be proud.
Avatar utilizator
Aurolacul
Junior Member
 
Mesaje: 1753
Membru din: Vin Feb 15, 2002 12:00 am

3 sud

Mesajde BYU » Lun Mar 04, 2002 11:48 pm

La muzica pe care o fac aia nu stiu cum de inca mai sunt pe aci. nu stiu cum de au succes si de ce nu au fost linsati inca.....Paranghelii
BYU
Junior Member
 
Mesaje: 15
Membru din: Lun Mar 04, 2002 11:12 pm
Localitate: Provo, Utah, USA

Re: cei mai tariiiii

Mesajde maj » Dum Mar 24, 2002 11:50 pm

Initial trimis de $$44$$
Mafiotii fac cea mai buna muzica in romania !!!fara suparare ..rockeri o ramas fara inpiratieee ....hehehe in muzica dance ..astia fac playback ..manelisti sau ramolit rau de tot !!acelasi kkt de fiecare data !!
ce vreau sa zic ... competitia ..se duce de ripa !! hhaaha
Mafia 4life !!!!!!!!!!:) :) :) :) buaahhhhh!!!!aahhaahaha


daca pt tine rock inseamna taxi si holograf e clar! (vezi underground)
daca ne luam dupa topuri, numar de fani si vanzari nu ajungem nicaieri.
probabil cei mai tari sunt phoenix, dar mai sunt si Negura Bunget, Dies Irae si cargo (apocalipsa chiar e copiata)
maj
Junior Member
 
Mesaje: 14
Membru din: Sâm Mar 23, 2002 11:26 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde maj » Dum Mar 24, 2002 11:56 pm

si mai am o intrebare: daca dance-ul e asa tare, de ce nu-si mai aminteste nimeni de bsb ? :)))))


the strong survive
ROCK on !!!!!!!!
maj
Junior Member
 
Mesaje: 14
Membru din: Sâm Mar 23, 2002 11:26 pm
Localitate: Bucuresti

Re: Re: Re: Re: Cea Mai Tare Formatie Romaneasca

Mesajde maj » Lun Mar 25, 2002 12:10 am

Initial trimis de Codrutza


Adica ce vrei sa zici mah?Cum adica mi greu in Pantelimon?
Is din Cluj ..in primu rad, si in al 2-lea daca te referi la cei de la mafia...s-au mutat de mult de acolo so......EXPRIMA_TE MAI CONCRET!
fara suparare pls/.


nu au stat acolo niciodata
cat despre despre simplu - daca ii compari cu flying steps e clar

racla macar stiu ce e ala un free style

de fapt voi nu prea intelegeti hip-hopul, pt ca exista doua genuri (east-coast si west-coast)
unu e pe scandal si unu pe rima
si ce de la bug sunt chiar mandrii de "baietzii" lor
maj
Junior Member
 
Mesaje: 14
Membru din: Sâm Mar 23, 2002 11:26 pm
Localitate: Bucuresti

Hehe, inca unu...

Mesajde Aurolacul » Lun Mar 25, 2002 1:44 am

Simplu nu poti sa ii compari cu Flying Steps, dar in cativa ani, sa speram ca ii vei poti compara. Oricum, fazele care le Fac Flying Steps sunt suflate.........lol!
Daca vrei breakdance(bboying mai bine zis, ca "breakdance" e numele comercial. Ala care fiecare fraier cunoashte) de calitate uitati-va la "Wanted"(Franta) si la "Visual Shock"(Coreea De Sud). Aia sunt taticii acuma.

Racla............hehehehehhehehehehhe chiar aia fac hip-hop? Man, se pare ca am trait pe alta planeta.
"For evil men to succeed all it takes is for good men to do nothing"
Avatar utilizator
Aurolacul
Junior Member
 
Mesaje: 1753
Membru din: Vin Feb 15, 2002 12:00 am

Mesajde fat » Lun Mar 25, 2002 11:41 am

Initial trimis de vali
cea ma tare trupa???

e boala sondajelor si a intrebarilor imbecile....

pai sa o luam logic...cine are cei mai multi fani, canta de 40 de ani, vanzari de milioane si la ora asta e un sfert in germania, un sfert in romania si in sfert in alte tari?

elementar, dragul meu watson...




--------------------------------------------------------------
... shefule ai uitat un sfert. Toata lumea shtie ca intregul are 4 sferturi (CE ZICI DE ASTA, ITI VINE SA CREZI CA INTREGUL ARE 4 SFERTURI), dar se pare ca dragul meu tu stii doar de 3 (NU TI-AU SPUS TOT LA NASTERE)
fat
Junior Member
 
Mesaje: 9
Membru din: Lun Mar 25, 2002 10:55 am
Localitate: Bucuresti

yooo

Mesajde wclan » Joi Mar 28, 2002 5:50 pm

hip hopul este suprem,an romania BUG.MAFIA,asa ca nu comentati
wclan
Junior Member
 
Mesaje: 49
Membru din: Joi Feb 28, 2002 8:09 pm
Localitate: bucuresti

Re: yooo

Mesajde dinu » Joi Mar 28, 2002 6:30 pm

Initial trimis de wclan
hip hopul este suprem,an romania BUG.MAFIA,asa ca nu comentati


Antr-adevar. An mintea unora. Care n-au ancercat altceva.
dinu
Junior Member
 
Mesaje: 843
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Eu pot sa zic...

Mesajde Aurolacul » Joi Mar 28, 2002 9:23 pm

Hip-hop imi place si mie cel mai mult din celelalte tipuri de muzica. Eu am ascultat si alte tipuri de muzica si imi plac si alea, dar hip-hop cel mai mult. Nu sunt ca hip-hop-eri astia care au impresia ca nu este altceva decat hip-hop, nu va faceti griji.
"For evil men to succeed all it takes is for good men to do nothing"
Avatar utilizator
Aurolacul
Junior Member
 
Mesaje: 1753
Membru din: Vin Feb 15, 2002 12:00 am

...

Mesajde Arhanghell » Sâm Mar 30, 2002 2:20 pm

Iris
Arhanghell
Junior Member
 
Mesaje: 105
Membru din: Sâm Ian 19, 2002 8:57 pm
Localitate: Bukarest

Re: ...

Mesajde Ramona Opran » Dum Mar 31, 2002 12:08 am

Arhanghell, ia uite pe unde te gasesc.:)
Deci ce doresti de la mine cu mesajul ala personal?
Ramona Opran
Junior Member
 
Mesaje: 53
Membru din: Lun Mar 25, 2002 9:15 pm

Re: Re: ...

Mesajde Ramona Opran » Dum Mar 31, 2002 12:23 am

Initial trimis de Ramona Opran
Arhanghell, ia uite pe unde te gasesc.:)
Deci ce doresti de la mine cu mesajul ala personal?


Ah, sa nu ies din subiect.........:)
3 SE, si mi-as dori ca intr-o zi sa pot spune acelasi lucru si despre Stigma.
Ramona Opran
Junior Member
 
Mesaje: 53
Membru din: Lun Mar 25, 2002 9:15 pm

Mesajde Zgubilici » Dum Mar 31, 2002 1:12 am

3 sud est adica?! serios?
......noapte buna si pofta buna la masa...de Demostene Botez
Avatar utilizator
Zgubilici
Junior Member
 
Mesaje: 1938
Membru din: Sâm Dec 22, 2001 12:00 am

ramona..imi place numele.

Mesajde Arhanghell » Dum Mar 31, 2002 12:18 pm

Initial trimis de Ramona Opran
Arhanghell, ia uite pe unde te gasesc.:)
Deci ce doresti de la mine cu mesajul ala personal?



he he...ce sa vreau si eu..?mai nimic.dar daca tot ai zis de el de ce n-ai dat si un copy-paste?sau te temi de imoralitate?


Lumea se prabusea in jurul nostru
dar tu stateai nepasatoare
in mijlocul furtunii,
uitandu-te insetata la mine.
Cerul cadea, arzand
pe deasupra capetelor noastre,
stelele,razbunatoare
ne loveau tamplele,nemiloase,
Dar tu...tu doar stateai
si iti fixasei
privirile staruitoare de mine.
Totul se prabusea,
oamenii cadeau morti
de jur-imprejurul privirilor noastre,
Si noi aproape cadeam morti
dar tu...tu nepasatoare,
Ramasesei inlemnita
cu privirea ta impietrita
asupra mea ca si cum
totul ar fi fost un spectacol,
Iar eu eram actorul principal
care aducea lumina...

tot Iris!
Arhanghell
Junior Member
 
Mesaje: 105
Membru din: Sâm Ian 19, 2002 8:57 pm
Localitate: Bukarest

Re: ramona..imi place numele.

Mesajde Ramona Opran » Lun Apr 01, 2002 3:31 pm

Nu ma tem de imoralitate.:)

Adresarea se realizeaza printr-un deplasament, sau prin continutul unui registru. Deoarece un segment de deplasament nu poate depasi 64KO, deplasamenetul se poate extinde doar pe 16 biti. Deoarece ambele sunt pe 16 biti se vorbeste de adrese de 32 de biti desi adresa fizica este de 20 de biti.Este posibil ca diverse proprietati sa difere de la compilator la compilator. Argumentele sunt in ordinea inversa a listei adica primul parametru din lista este in varful stivei, imediat dupa adresa de revenire. Asadar captarea mesajului se obtine prin deplasarea
adresei de segment cu 4 biti la stanga.Se citeste un sir de lungime maxima CX si se depune la adresa, potrivit functie OAH. Caracterele sunt depuse incepand cu al treilea octet, iar lungimea raportata nu include Cr care totusi se depune in sistemul local. Dupa semnalul sonor se poate trece la citirea mesajului. Apel in functie.

Asta.......pentru ca eu sunt cu proza, nu cu versurile.:))
Ramona Opran
Junior Member
 
Mesaje: 53
Membru din: Lun Mar 25, 2002 9:15 pm

Re: Re: ramona..imi place numele.

Mesajde DrSlam » Lun Apr 01, 2002 6:56 pm

Initial trimis de Ramona Opran
Nu ma tem de imoralitate.:)

Adresarea se realizeaza printr-un deplasament, sau prin continutul unui registru. Deoarece un segment de deplasament nu poate depasi 64KO ... [bla, bla, bla] ... se poate trece la citirea mesajului. Apel in functie.


mah. ori sunt eu putin obosit, ori sunteti voi f.f. offtopic... :(
DrSlam has left the building!
DrSlam
Junior Member
 
Mesaje: 90
Membru din: Lun Iun 25, 2001 7:30 pm
Localitate: Bucuresti

Re: Re: Re: ramona..imi place numele.

Mesajde Ramona Opran » Lun Apr 01, 2002 8:04 pm

Ma scuzi...am fost provocata.
Ramona Opran
Junior Member
 
Mesaje: 53
Membru din: Lun Mar 25, 2002 9:15 pm

value

Mesajde Fester » Lun Apr 08, 2002 12:53 am

Pheonix e tata si mama muzicii romanesti, genial Covaci asta! Nu va inspirati numai din televizor, mai fratilor.
Fester
Junior Member
 
Mesaje: 95
Membru din: Sâm Apr 06, 2002 10:45 pm
Localitate: Otherwhere

Re: Re: ramona..imi place numele.

Mesajde Thunder » Lun Apr 08, 2002 10:07 am

Initial trimis de Ramona Opran
Nu ma tem de imoralitate.:)

Adresarea se realizeaza printr-un deplasament, sau prin continutul unui registru. Deoarece un segment de deplasament nu poate depasi 64KO, deplasamenetul se poate extinde doar pe 16 biti. Deoarece ambele sunt pe 16 biti se vorbeste de adrese de 32 de biti desi adresa fizica este de 20 de biti.Este posibil ca diverse proprietati sa difere de la compilator la compilator. Argumentele sunt in ordinea inversa a listei adica primul parametru din lista este in varful stivei, imediat dupa adresa de revenire. Asadar captarea mesajului se obtine prin deplasarea
adresei de segment cu 4 biti la stanga.Se citeste un sir de lungime maxima CX si se depune la adresa, potrivit functie OAH. Caracterele sunt depuse incepand cu al treilea octet, iar lungimea raportata nu include Cr care totusi se depune in sistemul local. Dupa semnalul sonor se poate trece la citirea mesajului. Apel in functie.

Asta.......pentru ca eu sunt cu proza, nu cu versurile.:))


------------------------------------------------------------------------------------
lool, dudette!
really cool!
I like u'r style!:D
Life's a bitch and then you die...
Thunder
Junior Member
 
Mesaje: 28
Membru din: Vin Mar 01, 2002 2:45 pm
Localitate: Bucuresti

muzica romaneasca

Mesajde Shakalul » Lun Apr 15, 2002 5:26 pm

Intru pentru prima data pe forumu' asta si sunt socat de atata prostie. E cumva un forum pentru adolescenti?
Cata superficialitate! Vad ca aici incultura e ridicata la rangul de virtute. Categoric aici e un loc de promovare a comercialului si a prostului gust. Daca vreti hip hop adevarat ascultati Getto Daci, Methadon (sau nu va duce capul sa intelegeti versurile). Daca vreti rock lasati draqlui Voltaj si alte cacaturi d'astea si puneti mana pe metale.
Mi-e rusine de mine ca am scris pe un forum unde la categoria cea mai buna formatie romaneasca se propune Animal X(pentru adolescente frustrate), Akcent, Hi-Q, adica formatii care vand imagine si nu au nici o legatura cu muzica
Shakalul
Junior Member
 
Mesaje: 40
Membru din: Lun Apr 15, 2002 4:51 pm
Localitate: Cluj-Napoca

Re: muzica romaneasca

Mesajde Ramo_Opran » Lun Apr 15, 2002 5:32 pm

Ti-a placut Thunder?:))
Si mie!:) Din pacate, acum mi-am schimbat numele de user din motive obiective. Dar n-are importanta.:)
Ramo_Opran
 

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Mai in gluma mai in serios. mai mult in gluma

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 29 vizitatori