Refularea Refularii straics bec

discutii pe care nu stii unde sa le incepi, haz de orice caz; ca intre prieteni

Moderator: anjin-san

Mesajde nodingat » Lun Feb 14, 2005 1:39 am

unu' care caută atenţie şi se pare că găseşte .
nodingat
 
Mesaje: 720
Membru din: Mie Iun 09, 2004 11:00 pm

Mesajde dEpEchEmIND » Lun Feb 14, 2005 1:49 am

sigur nu-i tentativa nereusita de clona a lui aurolache?
Subscriu.

Oribilul Mosh is on your ignore list.
Avatar utilizator
dEpEchEmIND
Junior Member
 
Mesaje: 2020
Membru din: Mie Aug 21, 2002 11:00 pm

Mesajde nodingat » Lun Feb 14, 2005 2:13 am

:yD
cum, aurolache e doar mujqulos, nu-i violent, ba mai mult chiar aurolache e simpatic in felu' lui.
plus ca imbatabilu' se manifesta de pe teritoriu' patriei ceea ce este practic imposibil pentru aurolache.
nodingat
 
Mesaje: 720
Membru din: Mie Iun 09, 2004 11:00 pm

Mesajde eyewitness » Lun Feb 14, 2005 8:24 am

invincibile,
se pare ca perioada de pauza de doua saptamani nu a fost de-ajuns pentru a-ti revizui atitudinea si modul de abordare al acestui forum drept pentru care iti ofer un ultim avertisment. la prima tampenie inserata in paginile forumului sau la prima mentiune a oricarui nick al vreunui user de pe acest forum vei obtine o lunga vacanta cu caracter nelimitat si sper sa n-ai tupeul sau proasta inspiratie sa-mi raspunzi la acest mesaj.

multumesc

ps: deasemeni, rog toti userii sa ignore complet existenta userului invincible sau a clonei acestuia , siver. multumesc
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde Trinnity » Lun Feb 14, 2005 3:16 pm

eyewitness scrie:invincibile,
se pare ca perioada de pauza de doua saptamani nu a fost de-ajuns pentru a-ti revizui atitudinea si modul de abordare al acestui forum drept pentru care iti ofer un ultim avertisment. la prima tampenie inserata in paginile forumului sau la prima mentiune a oricarui nick al vreunui user de pe acest forum vei obtine o lunga vacanta cu caracter nelimitat si sper sa n-ai tupeul sau proasta inspiratie sa-mi raspunzi la acest mesaj.

multumesc

ps: deasemeni, rog toti userii sa ignore complet existenta userului invincible sau a clonei acestuia , siver. multumesc

cata inspiratzie,cat tact!!O tempora!O mores! MULTUMIM!!! :ham: :B
"The days are bright and filled with pain/Enclose me in your gentle rain"(THE DOORS-"Crystal Ship")
Avatar utilizator
Trinnity
 
Mesaje: 657
Membru din: Mie Dec 01, 2004 12:00 am

Mesajde Invincible » Mar Iul 22, 2008 3:37 pm

eyewitness scrie:invincibile,
se pare ca perioada de pauza de doua saptamani nu a fost de-ajuns pentru a-ti revizui atitudinea si modul de abordare al acestui forum drept pentru care iti ofer un ultim avertisment. la prima tampenie inserata in paginile forumului sau la prima mentiune a oricarui nick al vreunui user de pe acest forum vei obtine o lunga vacanta cu caracter nelimitat si sper sa n-ai tupeul sau proasta inspiratie sa-mi raspunzi la acest mesaj.


cata ingnoranta pe tine, moncher. au oare nu stii ca invincibilul transcende spatiul si timpul?

Emire, in locul postului astuia a mai fost unu', de aceeasi natura. cine l-a stres?
Imagine Imagine Imagine
Avatar utilizator
Invincible
 
Mesaje: 2145
Membru din: Lun Iun 19, 2006 11:00 pm

Anterior

Înapoi la Mai in gluma mai in serios. mai mult in gluma

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 10 vizitatori

cron