Ce credeti despre videochat?

discutii pe care nu stii unde sa le incepi, haz de orice caz; ca intre prieteni

Moderator: anjin-san

Ce credeti despre videochat?

Mesajde Ice-queen23 » Vin Apr 15, 2005 2:04 pm

Salutare la toata lumea.
Intrucat acest job a devenit foarte foarte popular in Romania,as vrea sa aflu si parerile voastre despre videochat si despre persoanele ce se ocupa cu asta.
Trebe sa spun ca ma ocup cu asta de cca 2 ani si nu imi este rusine de nimic,sunt multumita din toate punctele de vedere,mai ales cel material.
Sper din tot sufletul sa-mi spuneti parerile voastre sincere si sa nu fie subiectul luat in ras,cum am vazut ca se intampla.
Multumesc.:*
Avatar utilizator
Ice-queen23
Junior Member
 
Mesaje: 55
Membru din: Vin Mar 18, 2005 12:00 am

Mesajde cubu » Vin Apr 15, 2005 2:35 pm

Inainte sa-ti spun parerea mea sincera despre videochat, am o intrebare: iti arati si fofeaza, sau numai tzatzele? Jucarioare, ceva?
indescifrabil
Avatar utilizator
cubu
 
Mesaje: 6237
Membru din: Mar Mar 18, 2003 12:00 am

Mesajde Ice-queen23 » Vin Apr 15, 2005 4:22 pm

Nu,nici una nici alta.Si in orice caz nu jucarioare.Si asta foarte sincer vorbind.
Nu pentru c-as fi eu cine stie ce usa de biserica,ci doar pentru ca "vorba dulce mult aduce" :)
Avatar utilizator
Ice-queen23
Junior Member
 
Mesaje: 55
Membru din: Vin Mar 18, 2005 12:00 am

Mesajde vali » Vin Apr 15, 2005 4:30 pm

cum ar veni, ii duci cu vorba si le ieie banii fara sa te dezbraci

io n-am nici o parere, mi se rupe de videochat
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Sunteti Monitorizate, Fetelor

Mesajde FALCONELU » Sâm Apr 16, 2005 3:50 pm

Eu Va Zic La Toate - Dezbracati-va Fetele, Bagati-va De Toate Pe Ici Pe Colo, Ca Baietii Va Filmeaza Si Va Fac Vedete.
Pe Odc Si Dc+++ Vreo Suta De Mii De Romani
Va Admira Pozele Si Filmele - Gratis !!!!!!!!!!
FALCONELU
Junior Member
 
Mesaje: 21
Membru din: Mie Apr 06, 2005 12:06 am
Localitate: Bucuresti

Mesajde Crist1na » Sâm Apr 16, 2005 6:10 pm

Eu sunt impotriva. La inceput pare inocent, doar cu vorbe fierbinti, dar nicioadata nu stii unde se ajunge. De obicei,sefii vor insista sa arati si parti intime ca sa castigi mai multi bani si altele. Riscant!
Crist1na
Junior Member
 
Mesaje: 198
Membru din: Joi Sep 09, 2004 11:00 am
Localitate: .

Mesajde ElMundo » Sâm Apr 16, 2005 10:03 pm

ice-queen...faci un videochat si pt mine? :))))
In the middle of everlasting darkness...
Avatar utilizator
ElMundo
Junior Member
 
Mesaje: 167
Membru din: Vin Sep 20, 2002 11:00 pm

Mesajde Ice-queen23 » Lun Apr 18, 2005 10:27 am

Sange-n-Nisip scrie:sefii vor insista sa arati si parti intime ca sa castigi mai multi bani si altele. Riscant!

Interesant,dar deloc riscant atunci cand esti propriul tau sef si nu insista nimesni sa arati ceea ce nu vrei.
Iar pt Falconelu:nu filmeaza nimeni,totul este securizat si site-urile interzise romanilor.
Avatar utilizator
Ice-queen23
Junior Member
 
Mesaje: 55
Membru din: Vin Mar 18, 2005 12:00 am

Mesajde kant emir » Lun Apr 18, 2005 10:36 am

Cam ce ai putea sa vrei sa nu arati (pe parale, evident !), avand in vedere natura slujbei? Si cum faci ca sa afli daca ... beneficiarul, consumatorul este au ba roman? Ori e vb doar de romanii din RO (de ce esti rea cu-ai tai ?)?
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde Ice-queen23 » Lun Apr 18, 2005 3:35 pm

Simplu.Orice om are limitele lui.
Este vorba despre romanii din Romania.
Avatar utilizator
Ice-queen23
Junior Member
 
Mesaje: 55
Membru din: Vin Mar 18, 2005 12:00 am

Mesajde kant emir » Lun Apr 18, 2005 3:42 pm

Mda, insa (si aici fac iar referire la natura slujbei) limita este in stransa legatura cu paraua - fara suparare, zici ca pe parale faci ce faci. Gandesc eu ca un privitor generos are "sansa" sa vada mai mult decat un milog. E si daca "generos" devine super-generos, risipitor de-a dreptu', ce faci, il lasi sa risipeasca in alte parti ? Ori limita se mai ...inmoaie ?
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde Ice-queen23 » Mie Apr 20, 2005 12:16 pm

Nici un privitor nu va deveni vreodata risipitor:)))
Si nici n-ai idee cat de usor de dus de nas sunt cei ce intra.Cum am zis mai sus,"vorba dulce mult aduce".
Iar ce lucrez eu se bazeaza pe vorbe.Nu ma refer in general la video-chat,ma refer la anumite categorii ale acestui job.
Avatar utilizator
Ice-queen23
Junior Member
 
Mesaje: 55
Membru din: Vin Mar 18, 2005 12:00 am

Mesajde cubu » Mie Apr 20, 2005 2:16 pm

Esti sigura ca-i duci tu de nas, sau se lasa ei, doar ca sa faca panarama de tine?
indescifrabil
Avatar utilizator
cubu
 
Mesaje: 6237
Membru din: Mar Mar 18, 2003 12:00 am

Mesajde Ice-queen23 » Mie Apr 20, 2005 2:38 pm

Asta-i buna.Da cum crezi c-ar putea "sa faca panarama de mine"????
Cea mai tare faza.Tu "ai face panarama" de cineva pe banii tai?
Avatar utilizator
Ice-queen23
Junior Member
 
Mesaje: 55
Membru din: Vin Mar 18, 2005 12:00 am

Mesajde memetshot » Mie Apr 20, 2005 2:41 pm

mai dar tu ce vrei sa faci acilea>?
sa te dai cea mai cu cuae ca faci videociat?
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

Mesajde cubu » Mie Apr 20, 2005 2:43 pm

Daca as avea bani garla, da. Tu crezi ca aia cu care vorbesti tu isi dau ultimii bani de vodca, doar ca sa te vada pe tine? ~p
indescifrabil
Avatar utilizator
cubu
 
Mesaje: 6237
Membru din: Mar Mar 18, 2003 12:00 am

Mesajde Ice-queen23 » Mie Apr 20, 2005 3:10 pm

Stai linistit,ca nu au extraordinar de multi bani.Si oare o fi asa de amuzant pentru ei sa primeasca ordine si sa ii jigneasca o femeie?Nu e amuzant,tit zic eu.E un fetish pe care-l au multi oameni
Nu memet,doar vroiam sa stiu ce parerea are lumea despre asta si daca fetele care fac asta sunt catalogate intr-un anumit fel.Si daca se poate,sa aduc argumente contra acestei catalogari.Cam atat vroiam sa fac.Ma rog,nu are rost sa ma cert cu nimeni,pentru ca oricum aveti ceva cu lumea noua care intra p-aici
Avatar utilizator
Ice-queen23
Junior Member
 
Mesaje: 55
Membru din: Vin Mar 18, 2005 12:00 am

Mesajde The Kid » Vin Apr 22, 2005 4:38 am

Ice-queen23 nu sunt nici eu strain de chestia asta si tot ce pot sa iti spun este ca din vrajeala si din papagal nu ai cum sa iti castigi tu veniturile alea cu care te lauzi. Cei mai multi bani vin de la show-urile de cu partener sau de la cele de fetisch. In plus de asta si treaba cu blocatul romanilor este relativa. Daca cineva intra cu un proxy, poate accesa situl si din Romania. Bine asta nu e la indemana oricui, dar teoretic este posibil.
Cat despre rusine, nu vad de ce ar trebui sa fie un subiect tabu. E o sursa de venit si atat, nimic mai mult.
Semper Fidelis
Avatar utilizator
The Kid
Junior Member
 
Mesaje: 16
Membru din: Mie Apr 13, 2005 11:00 pm

Mesajde kant emir » Vin Apr 22, 2005 7:28 am

Din ce spune lumea, mai toate fetele "bune" care "lucreaza" pe-afara evita clientii romani - ca sa-si pastreze imaginea, sa nu sa auda pe acasa.
BTW (si ontopic), si videochatu asta este tot o forma de prostitutie ("Daca-mi dai o bombonica, iti arat pasarica !")
"... deasupra-i cer de stele" si legea morala din mine
kant emir
 
Mesaje: 9782
Membru din: Joi Noi 18, 2004 12:00 am

Mesajde cubu » Vin Apr 22, 2005 12:05 pm

Ice-queen23 scrie:Stai linistit,ca nu au extraordinar de multi bani.Si oare o fi asa de amuzant pentru ei sa primeasca ordine si sa ii jigneasca o femeie?Nu e amuzant,tit zic eu.E un fetish pe care-l au multi oameni

Lasand la o parte logica ta fier, imi pare ca tu stii de ce si, mai ales, pentru cine dai din buci colosa. Pe oamenii aia nu-i forteaza nimeni sa intre pe site, daca nu le-ar fi placut cum urli la ei, n-ar mai fi intrat. Acum depinde de ce anume intra, au un fetis, cum zici tu, (apropo, tu stii ce e ala fetis?), sau se distreaza vazand cum o fatuca se stropseste la ei, ca pechinezu lu Migu ce-si latra plamanii de dupa gard? :D Oricum ar fi, astfel de oameni poseda ceva bani, nu milioane cocos, dar orsicat...
indescifrabil
Avatar utilizator
cubu
 
Mesaje: 6237
Membru din: Mar Mar 18, 2003 12:00 am

Mesajde SOD » Vin Apr 22, 2005 3:29 pm

draga mea regina inghetzata, iote ca nu se ia nimenea de tine. da ia zi-mi, catzi taitzei se cere pentru tine cand prestezi?
Rape me tender 'cos I'm verry sensitive
FOUR OF A KIND
Avatar utilizator
SOD
 
Mesaje: 6035
Membru din: Mar Apr 23, 2002 11:00 pm

Mesajde Ice-queen23 » Lun Apr 25, 2005 2:21 pm

The kid,te insheli.Din show-uri se fac mai putini bani,pt ca intra unu si-n 10 min tre sa te dezbraci,sa nu plece omu.Se fac mai multi bani cu d-astia carora le place sa fie sclavi,pentru ca poti sa le comanzi sa faca o gramada de chestii si vor sta mult mai mult de 10 min.Si nu m-am laudat cu nici un venit.
Intr-adevar,e faza cu proxy,dar se intampla foarte rar.
Iar cat despre ce a zis kant-emir nu pot decat sa spun:looooool!!!
Prostitutie pe draq!Cine pune mana pe tine???
Avatar utilizator
Ice-queen23
Junior Member
 
Mesaje: 55
Membru din: Vin Mar 18, 2005 12:00 am

Mesajde gucitza » Lun Apr 25, 2005 3:23 pm

eu cunosc 2 fete care castiga banutzi dupa videocaht..
una: are copil..copil mic ..de mai putzin de un an..si copilu sta langa calculator(fiindca face treaba asta la ea acasa) iar ea mai schimba cateva pareri cu nenea , mai ishi scoate o tzatza ca si-asha trebuia sa ii dea lu ala micu sa suga..
in fine ,stie cum sa ii ia pe barbatzii care intra special ptr ea astfel incat nu trebuie sa se dezbrace mereu..banutzi o galagie+cadouri si bani separat ce ii mai trimit strainezii..
a doua: oricum e ea mai...mai cum sa zic..predispusa..asha ca i se pare f convenabil..ia pe 1h cam 100euro..da nu face asta mereu doar cand are nevoie de ceva banutzi..
in concluzie: nu stiu ce sa zic , nu sunt impotriva dar ca sa faci asta trebuie sa n-ai inhibitzii.eu n-as putea si cam atata..
cine poate, face-tzi mami ca pana la urma cine puii mei itzi da atatzia bani in alta parte fara sa itzi ceara experientza , facultatzii si multe alte pretentzii..
gucitza
Junior Member
 
Mesaje: 91
Membru din: Mie Apr 20, 2005 1:03 pm
Localitate: la munk

Mesajde cubu » Lun Apr 25, 2005 3:36 pm

Degerato, pai nu zisasi prima oara ca nu te desbraci? Arati sau nu arati fofez, spune aciulea drept.
indescifrabil
Avatar utilizator
cubu
 
Mesaje: 6237
Membru din: Mar Mar 18, 2003 12:00 am

Mesajde Ice-queen23 » Lun Apr 25, 2005 3:56 pm

HUH?Am zis doar ca nu!
Si for the record,ma cheama Ana.Asta sa nu mai existe variatiuni pe tema NICKNAME-ului meu.
Avatar utilizator
Ice-queen23
Junior Member
 
Mesaje: 55
Membru din: Vin Mar 18, 2005 12:00 am

Mesajde SOD » Mar Apr 26, 2005 5:11 pm

ana iubito, da cum decurge o shedintza deasta? tu apari acolosha in webcam, victima deja baleshte cand te vede si tu ce faci? incepi conversatzia cu el? adicalea , o asha vad lucrurile
- buna iubitule !
- buna printzeso!
- vrei ceva cu adevarat dulce?
- daaaa, zice ala care deja nu mai poate.
momentu asta e ala de-i aratzi tu macar o tzatza, sau ceva desuuri. corect?
- e tare iubitule? ai vrea sa tzio frec?
- da, zice ala gafaind!
- atunci mai baga te rog odata codul pin de la mastercardul tau....


pe bune, chiar is curios, cum se face treaba asta?
Rape me tender 'cos I'm verry sensitive
FOUR OF A KIND
Avatar utilizator
SOD
 
Mesaje: 6035
Membru din: Mar Apr 23, 2002 11:00 pm

Mesajde older » Mar Apr 26, 2005 5:20 pm

SOD, te documentezi pentru concursul de pe literatura?! :D zis iz nat feiar!!!!!!!!!!!

pese: gotaya!
Orice cantitate, oricat de mica, adauga ceva, spuse soarecele si facu pipi in mare. ANTONIO LOBO ANTUNES
Avatar utilizator
older
 
Mesaje: 699
Membru din: Mie Feb 23, 2005 12:00 am

Mesajde Ice-queen23 » Mar Apr 26, 2005 7:37 pm

Sod,in primul rand nu "ana,iubito",ci Ana.Simplu.Si nu,nu asa se desfasoare.e ceva de genu:
-Hi slave.
-Hi mistress.
-Camed here to serve me?What ru into?Humiliation,domination or torture?
Omu zice la faza asta ce prefera...
Then move ur pathetic ass in video room....
Cam asta e.Bine,acu depinde de categorie....Dar unde stau eu,cam asta-i conversatia.... :fuck:
Avatar utilizator
Ice-queen23
Junior Member
 
Mesaje: 55
Membru din: Vin Mar 18, 2005 12:00 am

Mesajde SOD » Mar Apr 26, 2005 7:41 pm

si de ce nu ana iubito? ce. banii mei nui buni?

plus ca vezi ca faci exces de emoticoane sii pacat de ele.
Rape me tender 'cos I'm verry sensitive
FOUR OF A KIND
Avatar utilizator
SOD
 
Mesaje: 6035
Membru din: Mar Apr 23, 2002 11:00 pm

Mesajde Ice-queen23 » Mar Apr 26, 2005 8:26 pm

Lolutz...n-ai tu banii aia.Numai prietenu' meu imi zice "iubito",pentru cultura ta generala. :fuck:
Avatar utilizator
Ice-queen23
Junior Member
 
Mesaje: 55
Membru din: Vin Mar 18, 2005 12:00 am

Următorul

Înapoi la Mai in gluma mai in serios. mai mult in gluma

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 5 vizitatori